Leczenie depresji - Usluger.pl

Depresja to zespół zaburzeń psychicznych, z grupy zaburzeń atypowych, które charakteryzują się przewlekłym obniżeniem nastroju, lękiem, obniżeniem napędu psychoruchowego i innymi objawami specyficznymi i różnymi dla każdego z nas. Jest to schorzenie trudne do wykrycia i zauważenia, kiedy nie jest stanem przewlekłym. Dzieli się ona na różne typy. Leczenie depresji powinno odbywać się pod okiem specjalisty. Używa się w tym celu leków przeciwdepresyjnych, stosuje się psychoterapię, fototerapię, elektrowstrząsy oraz inne metody. Jeżeli czujesz, że Twoje życie straciło blask i nie możesz sobie z tym poradzić, odszukaj w tym katalogu adresy gabinetów, w których uzyskasz pomoc.

Psychoterapia

Wykonawca: Gabinet psychologiczny Anna Fabian-Kulas

Psychoterapia osób dorosłych, rodzin

Cena: 100 zł

Psychoterapia indywidualna psychodynamiczna

Wykonawca: PSYCHOTERAPEUTA Marta Wollek

Psychoterapia psychodynamiczna polega na leczeniu tego co Cię uwierzą w życiu, co Ci przeszkadza w dobrym funkcjonowaniu. Jeśli z czymś sobie nie radzisz albo ciągle przytrafiaja Ci się podobne trudności, jeśli coś szczególnie Cię przytłacza, zadzwoń i umów wizytę 664632623

Cena: 130 zł

Psychoterapia indywidualna psychodynamiczna

Terapia depresji

Wykonawca: Alicja Zborowska-Gordowy - psycholog, psychoterapeuta ISTDP

Metoda ISTDP w terapii depresji polega na spotkaniach z terapeutą po 1,5 godziny, w trakcie których klient uczy się rozpoznawać destrukcyjne mechanizmy, które go niszczą, które są uruchamiane nawykowo i nie potrafi sam ich zatrzymać.
Klient uczy się także, jak w zdrowy sposób regulować swój lęk oraz rozbudować zdrową część, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą i zdrowieć.

Terapia depresji

Terapia zaburzeń afektywnych dwubiegunowych

Wykonawca: Alicja Zborowska-Gordowy - psycholog, psychoterapeuta ISTDP

ISTDP to niezwykle skuteczna metodą leczenia depresji, potwierdzona licznymi badaniami naukowymi, które są kontynuowane obecnie w Stanach Zjednoczonych, Europie Zachodniej i Kanadzie. Badania nad tą metodą leczenia depresji prowadzone są w Kanadzie przez wybitnego przedstawiciela tego nurtu - profesora psychiatrii Allana Abbasa.
Terapia trwa zwykle od kilku do kilkunastu sesji po 1,5 godziny. Pierwsza sesja ma charakter konsultacji, w trakcie której następuje diagnoza i ustalenie tematu pracy z klientem.

Terapia zaburzeń afektywnych dwubiegunowych

Uzdrawianie Umysłu przyczyn depresji

Wykonawca: Borny Waldemar Centrum Rozwoju Osobistego Waldemar Borny

Uzdrawianie Umysłu- Uzdrawianie przyczyn depresji

Terapia depresji

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Ewa Gross

Zastosowanie sprawdzonych i najbardziej skutecznych w leczeniu depresji i stanów obniżonego nastroju technik poznawczo-behawioralnych, diagnoza i psychoterapia depresji.

Psychoterapia indywidualna

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii

Proponuję:
konsultację (2-4 spotkania)
terapię krótkoterminową (8-12 spotkań)
terapię długoterminową (1-2 lata)

Cena: 140 zł

Psychoterapia

Wykonawca: Pracownia Dobrych Zmian Jarosław Polak

Oferuję indywidualna psychoterapię psychodynamiczną. Jest to terapia, która polega na pracy w relacji z psychoterapeutą nad zmianą tych elementów psychiki, które wywołują niepożądane zachowania, myśli i emocje. Znacząca część tego, co nie pozwala prowadzić satysfakcjonującego życia, budować trwałych związków czy pracować jest nieświadoma i to właśnie nieświadomość jest głównym obszarem pracy psychoterapeutycznej.

Cena: 100 zł

Indywidualna konsultacja/sesja terapeutyczna

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Wioletta Jasion

Pierwsze kilka spotkań ma charakter konsultacyjny. Służą one rozpoznaniu obszarów trudności osoby zgłaszającej się. Wynikiem konsultacji może być podjęcie psychoterapii lub wybranie innej, odpowiedniej formy pomocy np. kontakt z innym specjalistą. W przypadku decyzji o podjęciu psychoterapii następuje omówienie i ustalenie warunków dalszej pracy.Spotkania z terapeutą odbywają się regularnie, o stałych godzinach, w wymiarze od 1 do 2 razy w tygodniu i trwają 50 minut. Częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie.Koszt indywidualnej konsultacji/sesji terapeutycznej: 100 zł/ 50 min

Koszt konsultacji/sesji terapeutycznej par/ małżeństw: 160 zł/ 50 min

Pierwsza konsultacja może trwać dłużej niż 50 min.

W przypadku konsultacji częściej niż raz w tygodniu koszt sesji ustalamy wspólnie z pacjentem.

Sitzung/ Konsultation auf Deutsch 140 zł/ 50 Min

Cena: 100 zł

indywidualna konsultacja/sesja terapeutyczna

Leczenie stresu

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Szymczak

Psycholog Elżbieta Szymczak zajmuje się leczeniem stresu. Terapia pomaga w unikaniu działania stresu, jego redukcji, z możliwością zastosowania hipnozy.

Leczenie stresu

Leczenie depresji hipnozą

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Szymczak

Zajmujemy się leczeniem depresji przy zastosowaniu różnych metod terapeutycznych, również z zastosowaniem hipnozy. Hipnoterapia jest pomocna w problemach na tle emocjonalnym: depresja, nerwice, zaburzenia na tle agresji, znieczulica.

Leczenie depresji hipnozą

Porady psychologiczne

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Szymczak

Elżbieta Szymczak to psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się leczeniem depresji, nerwic, fobii, różnego rodzaju uzależnień, terapia par i małżeństw. Zapewniamy wsparcie psychologiczne po stracie osoby bliskiej, rozwodzie, utracie pracy. W terapii stosowana jest również hipnoza.
Naszym celem jest ukierunkowanie i wspieranie Twoich działań, które zmierzają do poprawy stanu zdrowia, kondycji psycho-fizycznej, stanu relacji z osobami bliskimi.

Porady psychologiczne

Psychoterapia Gestalt

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Gestalt Bogusława Łamajkowska

Zapraszam na psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych w nurcie Gestalt. Posiadam certyfikat Instytutu Terapii Gestalt. Podczas terapii będę Twoim towarzyszem, który stworzy dogodne warunki na dotarcie do źródeł Twoich trudności i na przepracowanie ich w bezpiecznej relacji.
Psychoterapia skierowana jest do osób, które m.in.:

 • przeżywają lęki, niepokoje, przygnębienie,
 • poszukują wsparcia w sytuacjach kryzysowych,
 • doświadczają trudności w budowaniu relacji z bliskimi,
 • mają problemy w komunikowaniu się z ludźmi,
 • stoją w obliczu rozstania, podejmują ważne życiowe decyzje,
 • przeżywają żałobę po utracie bliskiej osoby,
 • cierpią na choroby psychosomatyczne,
 • cierpią na depresję, zaburzenia lękowe,
 • chcą lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami,
 • chcą poszerzyć świadomość samego siebie i poznać swój potencjał,
 • poszukują nowej jakości swojego życia,
 • przeżywają trudności wychowawcze ze swoimi dziećmi.

Zapraszam, Bogusława Łamajkowska

Cena: 90 zł

Psychoterapia Gestalt

Depresja - Hipnoza skuteczny sposób

Wykonawca: Terapie Naturalne

Skuteczność hipnozy jest przeogromna. Przewagą hipnoterapii nad innymi terapiami jest to, że pracuje bezpośrednio z podświadomością, dlatego jest tak skuteczna, a rezultat jest odczuwalny często od razu! Możesz dokonać ważnych zmian naprawdę łatwo, wystarczy parę sesji hipnozy. Ważne w tym wszystkim jest to, że nawet nie musisz w to wierzyć. A jeśli nawet nie masz już nadziei na poprawę swojego stanu. Świetnie! Nie chcę żebyś miał nadzieje, wystarczy że chcesz…

że chcesz raz na zawsze rozwiązać ten problem i pożegnać się z nim. Podejmij decyzję o terapii hipnozą. Przyjdź na sesję współpracuj i sprawdź jak to działa, tak po prostu.

Dowiedz sie więcej 500 530 655 Hipnoterapeuta Grzegorz Marć
trapiahipnoza.pl

Depresja - Hipnoza skuteczny sposób

Skuteczna pomoc przy zaburzeniach psychicznych, dżwiękiem, kamertonami

Wykonawca: Kamertony, harmonia i zdrowie Irina Golubeva

Biorezonans synchronizuje półkule mózgowe, używa się go, by stworzyć określone wrażenia, efekty wynikające z interwałów muzycznych, który prowadzą do zmiany programu w umyśle, zastępując pozytywnym myśleniem wcześniejszy stan depresji czy destrukcji.
Przy prowadzeniu terapii łączą się techniki Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej - oczyszczanie i regulacja centrów energetycznych, biorezonans, praca nad ciałem kamertonami DNA 528 Hz. i 4 Nukleotydy, ilość zabiegów zależy od stanu zdrowia człowieka.

Zapraszam na skuteczną terapie.

Zadzwoń jeżeli są pytania, skonsultuję i więcej opowiem na temat terapii.

Cena: 95 zł

Skuteczna pomoc przy zaburzeniach psychicznych, dżwiękiem, kamertonami