Terapie małżeńskie - Usluger.pl

Coraz większe tempo życia, narastające problemy na gruncie zawodowym i życie w ciągłym stresie powodują, że coraz częściej problemy te kumulują się na życiu osobistym. Jeżeli czujesz, że coś pomiędzy Tobą a Twoim partnerem przestało się układać, warto się temu przyjrzeć i nie czekać aż związek się rozpadnie. Terapie małżeńskie są bardzo popularne i w wielu przypadkach przynoszą dobre rezultaty. Terapia małżeńska może być nakazana przez sąd, jako ostatnia próba mająca ratować związek, na terapię decydują się także małżeństwa po utracie dziecka lub innych traumatycznych przeżyciach. Jeżeli potrzebujesz pomocy specjalisty, odszukaj jego dane w tym katalogu.

Leczenie depresji

Wykonawca: Gabinety Szansa

Doświadczeni psycholodzy w Gabinetach Szansa zajmują się diagnozowaniem i leczeniem depresji

Terapia małżeńska

Wykonawca: Alicja Zborowska-Gordowy - psycholog, psychoterapeuta ISTDP

Terapię małżeńską prowadzimy ISTDP, terapię Gestalt oraz psychodynamiczną.
Terapeuta kieruje przebiegiem komunikacji, co powoduje, że małżonkowie mają możliwość zobaczyć i usłyszeć siebie wzajemnie w zupełnie inny sposób, niż dotychczas. Terapia małżeńska może pomóc w ulepszeniu wspólnego życia, przejściu przez kryzys bądź, jeśli jest to jedyne wyjście, rozstaniu się w spokojny sposób.
Spotkania z terapeutą zazwyczaj się odbywają raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie to konsultacja, w trakcie której ustalane jest, co jest problemem oraz nad czym para chce pracować. Przeważnie każda z osób ma inne spojrzenie na źródło problemu.

Terapia małżeńska

Uzdrawianie Umysłu - terapia małżeńska

Wykonawca: Borny Waldemar Centrum Rozwoju Osobistego Waldemar Borny

Ustalenie i uzdrawianie:
przyczyn braku harmonii w związku
przyczyn destrukcji w związku
braku dzieci w związku
przyczyn braku milosci w związku

Pomoc psychologiczna

Wykonawca: Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej START

Udzielamy pomocy psychologicznej:
indywidualnej - 1,5 godziny
grupowej - 2 godzinny

Terapia par i małżeństw

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Szymczak

Psycholog Elżbieta Szymczak prowadzi terapię par i małżeństw, której celem jest poprawa relacji między partnerami. Pomagamy w kształtowaniu dobrego, wzajemnego zrozumienia i akceptacji drugiej osoby. Zapewniamy wsparcie psychologiczne w radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych, poprawie zaburzonej komunikacji.

Terapia par i małżeństw

Terapia kamertonami, poznaj dżwięk partnera.

Wykonawca: Kamertony, harmonia i zdrowie Irina Golubeva

Dostrój się do partnera

Każdy człowiek charakteryzuje się własną, indywidualną, szczególną częstotliwością, z którą jego ciało wibruje od narodzin, to jest dźwięk podstawowy.
Dźwięk podstawowy może bardzo pomóc ciału fizycznemu i w istotny sposób działając uzdrawiająco.
Jak odnaleźć swój dźwięk?
Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa jest bardzo w tym pomocna. Na terapii, za pomocą 8 kamertonów harmonicznych wyśpiewasz każdy zasłyszany dźwięk i kiedy trafisz na własną częstotliwość, znajdziesz się w pełnym rezonansie(rezonans, to połączenie harmonijne) ze swoim wnętrzem.
Po odnalezieniu dźwięku podstawowego każdego partnera analizujemy, czy związek jest harmoniczny? Super gratuluję! Czy dużo smutków? Czy dysonans (połączenie nie harmonijne)? To w tedy konieczna jest praca do wzajemnego dostrajania się do siebie.

Zapraszam poznać swój dźwięk podstawowy.

Terapia kamertonami, poznaj dżwięk partnera.

Terapia par

Wykonawca: Centrum Rozwoju Osobistego

Prowadzę terapię par i małżeństw, w której można rozwiązywać kryzysy w związku, szukać wzajemnego porozumienia, poprawiać realcję.

Mediacje rodzinne

Wykonawca: F.U. META Mediacje i Terapia Ewa Kotuszewska

Przeprowadzamy mediacje rodzinne, które mają załagodzić zaogniony konflikt utrudniający dojście do porozumienia w bardzo ważnych sprawach. Oferujemy mediacje rodzinne prowadzone pod okiem fachowych i doświadczonych mediatorów, którzy towarzyszą stronom w procesie uzgodnień. Pomagamy uczestnikom mediacji w nawiązaniu komunikacji, zdefiniowaniu kwestii spornych, określeniu potrzeb i interesów każdej ze stron, a nawet wypracowaniu satysfakcjonującego obie strony porozumienia.

Mediacje rodzinne

Terapia par

Wykonawca: Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoedukacji CROP Małgorzata Wasilewska

Zapraszamy na terapię pary i małżeństwa w trudnej sytuacji życiowej, przeżywające trudności rodzinne i w relacji z partnerka/partnerem. Zapewniamy profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapię oraz dogodne terminy spotkań.

Terapia par i małżeństw

Wykonawca: Psycholog, mgr Jacek Mularski

Praca z parami w kryzysie, pomoc w zmianie stylu komunikacji w związku, problemy wychowawcze z dziećmi

Terapia par

Wykonawca: CENTRUM PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ Julita Szkudlarek

Terapia par (terapia małżeńska) jest sytuacją dobrowolną i wymaga współpracy zainteresowanych. Polega na ulepszeniu procesu komunikacji w związku, między partnerami. Krótkoterminowa terapia par w ujęciu systemowym, obejmuje 8-10 sesji terapeutycznych, które trwają 1,5 godz.

Cena: 180 zł

Terapia par

Psychoterapia małżeńska

Wykonawca: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

Pomagam małżeństwom porozumieć się między sobą

Psychoterapia rodzinna

Wykonawca: Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny

Terapia ma na celu pomoc w rozwiązaniu problemów w rodzinie

Oczyszczanie z toksyn przed ciążą

Wykonawca: RECEPTOR mgr biologii Ewa Gorol

Zapraszamy do gabinetu wszystkie pary, które chcą mieć zdrowe dzieci a nie tylko matki, które kiedyś poroniły.Terapia przygotowania przyszłych rodziców do ciąży obejmuje szerwg kuracji, które należy przeprowadzić co najmniej pół roku przed planowaną ciążą. Swojemu dziecku przekażecie nie tylko swoje DNA, ale wiele tych toksyn, które zalegają w organiźmie ojca i matki. Alergie, astmy, egzemy skórne noworodków to efekt braku higieny osobistej matki oraz właściwego oczyszczania. Terapia obejmuje wzmocnienie układu odpornościowego, hormonalnego, wyregulowanie systemu emocjonalnego matki. W ramach kuracji otrzymacie Państwo szereg wskazówek na temat przygotowania do porodu i właściwego przebiegu samego porodu.

Oczyszczanie z toksyn przed ciążą

Terapia małżeńska

Wykonawca: Płaza Barbara Psycholog i Terapeuta

przeznaczona dla par, które chcą na nowo stworzyć jakość związku i z pomocą terapeuty usprawnić komunikację, wzmocnić zaufanie i zaangażowanie oraz zdefiniować wspólne cele.