Terapie małżeńskie - Usluger.pl

Coraz większe tempo życia, narastające problemy na gruncie zawodowym i życie w ciągłym stresie powodują, że coraz częściej problemy te kumulują się na życiu osobistym. Jeżeli czujesz, że coś pomiędzy Tobą a Twoim partnerem przestało się układać, warto się temu przyjrzeć i nie czekać aż związek się rozpadnie. Terapie małżeńskie są bardzo popularne i w wielu przypadkach przynoszą dobre rezultaty. Terapia małżeńska może być nakazana przez sąd, jako ostatnia próba mająca ratować związek, na terapię decydują się także małżeństwa po utracie dziecka lub innych traumatycznych przeżyciach. Jeżeli potrzebujesz pomocy specjalisty, odszukaj jego dane w tym katalogu.

Terapia pary

Wykonawca: Renata Trojan-Satora Gabinet Psychoterapii

Terapia pary, to spotkanie terapeuty z osobami pozostającymi w związku, w celu poprawy jakości ich relacji, uzyskania satysfakcjonującej bliskości oraz otrzymania pomocy w uświadomieniu sobie wzajemnych oczekiwań.

Cena: 250 zł

Terapia dla małżeństw/par

Wykonawca: Spokój w Głowie sp. z o.o.

Psycholog dla par pomoże Wam rozwiązać problem. Poradnia psychologiczna Spokój w Głowie to także poradnia małżeńska dla osób, które:

znajdują się w kryzysie,
zostały zdradzone,
mają problem z komunikowaniem swoich potrzeb w związku,
często popadają w konflikty,
nie potrafią się porozumieć,
chcą poprawić jakość swojego związku.
Terapia dla par i małżeństw, którą prowadzą doświadczeni terapeuci dla par, przeznaczona jest dla osób, które:

mają problemy z wyrażaniem uczuć,
łatwo wpadają w złość,
chcą się rozstać w sposób jak najmniej bolesny,
zmagają się z dużą zazdrością lub, przeciwnie, obojętnością,
chcą efektywnie pracować nad swoim związkiem i satysfakcją w relacji,
nie potrafią poradzić sobie ze zmianami w życiu – narodzinami dziecka, zaprzestaniem działalności zawodowej, utratą pracy itp.,
mają odmienne poglądy w kwestii sposobu wychowywania dzieci,
zauważają duży wpływ osób z zewnątrz na związek (np. teściów).

Cena: 170 zł

Psychoterapia par i małżeństw

Wykonawca: Raduga Centrum Terapii i Rozwoju

Zapraszamy na terapie par i małżeństw w Legnicy.
Psychoterapia par i małżeństwto dobre rozwiązanie na znalezienie porozumienia w związku. Razem z psychoterapeutą porozmawiacie o źródłach konfliktów i napięć. .
Najczęściej pojawiającym się problemem w związkach jest problem z komunikacją. Wynika z niego szereg innych sytuacji powodujących napięcia i konflikty, niezrozumienie wzajemnych potrzeb, wyborów, problemy w życiu seksualnym. Narastająca frustracja nie sprzyja rozmowie i słuchaniu się nawzajem. Jeśli kolejne próby naprawy sytuacji prowadzą do następnych nieporozumień i zwiększają cierpienie to dobry moment na wizytę u psychoterapeuty.
Zapraszamy na terapię dla par i małżeństw w Legnicy.

Psychoterapia

Wykonawca: Agnieszka Gałańczuk Gabinety Psychoterapii Ariadna

Spotkanie trwa 50 minut dla terapii indywidualnej i 70 minut dla terapii małżeńskiej i partnerskiej. Spotkanie z psychologiem dziecięcym trwa 70 minut. Sesje odbywają się z ustaloną między terapeutą a klientem częstotliwością, zwykle co tydzień lub co dwa tygodnie.

Cena: 130 zł

Terapia małżeńska

Wykonawca: Gabinet psychoterapeutyczny PROMISE Wioletta Siajkowska

Gabinet psychoterapeutyczny PROMISE proponuje terapię małżeństw/par. Czy zdarzają się Wam trudne chwile, gdy macie wszystkiego dość, a nawet myślicie o rozstaniu? Jeszcze możecie zawalczyć o swój związek. Na pierwszym spotkaniu, wspólnie przyglądniemy się, czego potrzebujecie, określamy cel i czas trwania psychoterapii oraz częstotliwość spotkań.
Czas trwania sesji małżeńskiej i rodzinnej to 80 minut.

Leczenie depresji

Wykonawca: Gabinety Szansa

Doświadczeni psycholodzy w Gabinetach Szansa zajmują się diagnozowaniem i leczeniem depresji

Terapia małżeńska

Wykonawca: Alicja Zborowska-Gordowy - psycholog, psychoterapeuta ISTDP

Terapię małżeńską prowadzimy ISTDP, terapię Gestalt oraz psychodynamiczną.
Terapeuta kieruje przebiegiem komunikacji, co powoduje, że małżonkowie mają możliwość zobaczyć i usłyszeć siebie wzajemnie w zupełnie inny sposób, niż dotychczas. Terapia małżeńska może pomóc w ulepszeniu wspólnego życia, przejściu przez kryzys bądź, jeśli jest to jedyne wyjście, rozstaniu się w spokojny sposób.
Spotkania z terapeutą zazwyczaj się odbywają raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie to konsultacja, w trakcie której ustalane jest, co jest problemem oraz nad czym para chce pracować. Przeważnie każda z osób ma inne spojrzenie na źródło problemu.

Uzdrawianie Umysłu - terapia małżeńska

Wykonawca: Borny Waldemar Centrum Rozwoju Osobistego Waldemar Borny

Ustalenie i uzdrawianie:
przyczyn braku harmonii w związku
przyczyn destrukcji w związku
braku dzieci w związku
przyczyn braku milosci w związku

Pomoc psychologiczna

Wykonawca: Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej START

Udzielamy pomocy psychologicznej:
indywidualnej - 1,5 godziny
grupowej - 2 godzinny

Terapia par i małżeństw

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Szymczak

Psycholog Elżbieta Szymczak prowadzi terapię par i małżeństw, której celem jest poprawa relacji między partnerami. Pomagamy w kształtowaniu dobrego, wzajemnego zrozumienia i akceptacji drugiej osoby. Zapewniamy wsparcie psychologiczne w radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych, poprawie zaburzonej komunikacji.

Terapia kamertonami, poznaj dżwięk partnera.

Wykonawca: Kamertony, harmonia i zdrowie Irina Golubeva

Dostrój się do partnera

Każdy człowiek charakteryzuje się własną, indywidualną, szczególną częstotliwością, z którą jego ciało wibruje od narodzin, to jest dźwięk podstawowy.
Dźwięk podstawowy może bardzo pomóc ciału fizycznemu i w istotny sposób działając uzdrawiająco.
Jak odnaleźć swój dźwięk?
Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa jest bardzo w tym pomocna. Na terapii, za pomocą 8 kamertonów harmonicznych wyśpiewasz każdy zasłyszany dźwięk i kiedy trafisz na własną częstotliwość, znajdziesz się w pełnym rezonansie(rezonans, to połączenie harmonijne) ze swoim wnętrzem.
Po odnalezieniu dźwięku podstawowego każdego partnera analizujemy, czy związek jest harmoniczny? Super gratuluję! Czy dużo smutków? Czy dysonans (połączenie nie harmonijne)? To w tedy konieczna jest praca do wzajemnego dostrajania się do siebie.

Zapraszam poznać swój dźwięk podstawowy.

Terapia par

Wykonawca: Centrum Rozwoju Osobistego

Prowadzę terapię par i małżeństw, w której można rozwiązywać kryzysy w związku, szukać wzajemnego porozumienia, poprawiać realcję.

Terapia małżeńska par

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Teresa Ziętak-Kajka www.psychoterapianerwic.pl

Terapia skierowana jest do par i małżeństw. Celem psychoterapii jest: pomoc w osiągnięciu lepszego wzajemnego zrozumienia i zaspokojenia potrzeb małżonków oraz praca nad indywidualnym rozwojem każdego z partnerów. Każde spotkanie trwa 80 minut. Częstotliwość spotkań ustalana jest bezpośrednio z terapeutą w trakcie pierwszego spotkania.

Cena: 320 zł

Terapia par

Wykonawca: Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoedukacji CROP Małgorzata Wasilewska

Zapraszamy na terapię pary i małżeństwa w trudnej sytuacji życiowej, przeżywające trudności rodzinne i w relacji z partnerka/partnerem. Zapewniamy profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapię oraz dogodne terminy spotkań.

Coaching Kryzysowy - Relacje

Wykonawca: Psychotraumatolog Wiola Jodłowska

Dynamika w parze, w relacji bywa nieraz dość skomplikowana. Ukryte i nieświadome procesy jakie zachód pomiędzy partnerami, doprowadzają do bardzo burzliwych rozwiązań. Przyciągają czasem ludzi do siebie niczym magnes a nieraz trzymają w potrzasku, bez możliwości komunikacji, zrozumienia, z poczuciem samotności, tkwienia z niezrozumiałych przyczyn przy sobie.
System "zakochania się" nie stoi w sprzeczności z powiedzeniem "poślubienia własnych kłopotów". Zakochanie wybiera nas więc co stało się dalej?
Tak silne i wspaniałe początkowe uczucie.
Komunikowanie i słuchanie się wzajemnie może wiele usprawnić. Ludzie jednak nie słyszą innych i rozumieją ich treści opatrznie. Może zamiast rozstania - wysłuchanie? zrozumienie, nauczenie się własnego języka w parze? Złapanie dystansu i innej, świerzej perspektywy przed podjęciem drastycznych decyzji to alternatywa do uratowania miłości.

Cena: 150 zł