Terapia małżeńska

Wykonawca: EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

W terapii małżeńskiej spotkania odbywają się cyklicznie,najlepiej w tych samych odstępach czasu. Nie ma znaczenia czy para jest małżeństwem, narzeczeństwem czy też funkcjonuje w tzw. w związku nieformalnym. Ważne jest to, żeby uczestniczyli razem w spotkaniach z psychologiem. Podstawowym efektem terapii par jest zmiana funkcjonowania każdego z partnerów, która prowadzi do przebudowy ich relacji i pogłębienia komunikacji.

Terapia małżeńska

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Pruszkowie to profesjonalna pomoc psychologiczna. Nasza specjalizacja to terapia rodzin, terapia par i małżeństw oraz psychoterapia indywidualna dorosłych. Jesteśmy psychologami, psychoterapeutkami z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Psychoterapia jest rodzajem spotkania człowieka z człowiekiem, w którym może on lepiej zrozumieć siebie oraz znaleźć rozwiązanie problemów osobistych, problemów z bliskimi i z otoczeniem. Zapraszamy do kontaktu.

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Terapia par

Wykonawca: Magdalena Podolańska Gabinet Psychoterapeutyczny

Terapia par to pomoc o charakterze terapeutyczno-wspierającym mająca na celu poradzenie sobie osób pozostających ze sobą w związku z kryzysem, trudnościami w komunikowaniu się czy zmianami zachodzącymi w relacji partnerskiej

Cena: 120 zł

Terapia par

Terapia par

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny

Jeśli przeżywasz trudności w kontakcie z bliską Ci osobą, to zapraszam na konsultację.

Głównymi problemami w relacjach, są błędy komunikacyjne pomiędzy ludźmi, niezałatwione sprawy z przeszłości, które także wpływają na odbiór komunikatów płynących od drugiego człowieka. Nieumiejętność otwartego mówienia o swoich emocjach, odczuciach, potrzebach, także nie ułatwia kontaktu.

Terapia małżeńska

Wykonawca: Ośrodek Terapii Edukacji i Profilaktyki

W spotkaniach uczestniczą oboje partnerzy. Czas trwania spotkania ustala się w granicy od 50 min do 80 min.

Cena: 120 zł

Psychotrapia - terapia rodzinna, par, indywidualna

Wykonawca: Centrum Terapii Kętrzyn - Pomoc psychologiczna, terapeutyczna i logopedyczna

Nasza specjalność to kompleksowa terapia rodzinna, która obejmuje dzieci, młodzież, dorosłych. Jesteśmy dla wszystkich, którzy potrzebują diagnozy, terapii oraz wsparcia. Dzięki ścisłej komunikacji między sobą jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronną pomoc.
w Centrum Terapii czekają na Ciebie logopedzi, terapeuci pedagogicznie. psychoterapeuci, psycholog.

Terapia Par / Małżeńska

Wykonawca: PSYCHOPEDAGOG.EU Dawid Karol Kołodziej

Terapia poznawczo - behawioralna, która polega na modyfikacji zachowań i poprawy relacji między osobami w związku.

Terapia Par / Małżeńska

Seksuolog

Wykonawca: Centrum Psychoterapii i Seksuologii EMPATIA

Konsultacje psychologiczne, seksuologiczne, psychoterapia, psychiatria

Terapia par

Wykonawca: Centrum Terapii SENSIS Joanna Kołodziejczyk

Terapia par przeznaczona jest do osób, które doświadczają różnego typu trudności i kryzysów w związku albo też chciałby poprawić jakość relacji. W spotkaniaTerapia parch uczestniczą oboje partnerzy. Terapia poprzedzona jest konsultacjami mającymi na celu zdiagnozowanie istoty problemu oraz wzajemnych oczekiwań. Jeżeli obie strony decydują się na podjęcie współpracy następuje zawiązanie tzw. kontraktu terapeutycznego. Są to ustalenia określające główne warunki współpracy: częstotliwość spotkań, warunki odwoływania sesji itp. Zazwyczaj spotkania odbywają się raz w tygodniu. Jedna sesja trwa 60 minut. W niektórych przypadkach sugerowanym rozwiązaniem będzie podjęcie terapii indywidualnej zamiast terapii par.

Cena: 100 zł

Psychoterapia poznawczo - behawioralna

Wykonawca: Ewa Cwalina Psycholog

Proponujemy klasyczną terapię poznawczo – behawioralną, która jest skuteczna w leczeniu depresji i zaburzeń nerwicowych.
Terapia pasuje na teraźniejszości, czyli problemach i sytuacjach przeżywanych tu i teraz i pyta o przeszłość jedynie, aby poznać i zrozumieć obszary podatności sprzyjające powstawaniu problemów.
Terapii poznawczo – behawioralna czerpie z podejścia gestalt i psychodynamicznego i jest skuteczna w leczeniu zaburzeń osobowości, niskiego poczucia własnej wartości i traum z okresu dzieciństwa. Polega na zidentyfikowaniu i zmianie nieadaptacyjnych, destrukcyjnych schematów ukształtowanych w toku rozwoju. Praca terapeutyczna w tym podejściu trwa od roku do kilku lat.

Cena: 100 zł

Psychoterapia poznawczo - behawioralna

Terapia par - kryzys w związku

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Gestalt Bogusława Łamajkowska

Zapraszam na cykliczne spotkania pary, które przeżywają kryzys w związku, nie potrafią rozwiązać pojawiających się problemów, próbują odnaleźć zainteresowanie drugą osobą, a także dla tych którzy chcą się rozstać w kulturalny sposób. Terapia trwa od 3 do 6 miesięcy (czas trwania jednej sesji: 70 minut).

Cena: 120 zł

Terapia par - kryzys w związku

Terapia małżeństw i par

Wykonawca: MÓJ TERAPEUTA Michał Grzywacz

Terapia małżeńska, par to praca nad odbudowaniem lub zbudowaniem od nowa dobrej, bezpiecznej, zdrowej relacji pomiędzy dwoma osobami. Celem terapii jest zrozumienie przyczyny kryzysu i problemów, które prowadzą do konfliktu lub niezdrowej sytuacji oraz rozpadu związku, małżeństwa.

Terapia małżeństw i par

Psychoterapia dla par

Wykonawca: Chmielewski Zbigniew, specjalista psycholog kliniczny

Prowadzę psychoterapie indywidualną oraz psychoterapię małżeńską. Udzielam pomocy parom np. w przypadku problemów rodzinnych.

Psychoterapia dla par

Psychoterapia par

Wykonawca: Mikołaj Król - Psychoterapia

Psychoterapia par to usługa nastawiona na pomoc osobom pozostającym w związku w rozwiązywaniu problemów związanych z ich relacją.
Trudności z jakimi zgłaszają się pary to: częste konflikty, zdrada, kryzys, brak porozumienia, trudności z komunikacją lub okazywaniem uczuć, kłopoty z wyrażaniem własnych potrzeb i realizowaniem ich w związku.

Cena: 150 zł

Psychoterapia małżeńska. Małżeństwo po zdradzie. Konflikty małżeńskie

Wykonawca: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna CENTRUM

Terapia psychologiczna par po zdradzie ma na celu:

zdiagnozowanie przyczyn zdrady
poradzenie sobie z utratą zaufania do partnera
przeżycie żałoby po zdradzie
wprowadzenie nowych zasad komunikacji i funkcjonowania w związku
opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku

Psychoterapia małżeńska. Małżeństwo po zdradzie. Konflikty małżeńskie