Terapia, konsultacja psychologiczna Trójmiast

Wykonawca: Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna Bliżej Siebie

Nasza poradnia oferuje konsultacje psychologiczne oraz terapie.
Proponujemy terapie indywidualne dorosłym, młodzieży oraz dzieciom, a także terapię par.

Terapia, konsultacja psychologiczna Trójmiast

Psychoterapia grupowa

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Magdalena Kotyza

Psychoterapia grupowa, która odbywa się w Gabinecie to doskonały sposób na poprawienie swoich relacji z innymi ludźmi i zrozumienie siebie samego. Sesje odbywają się co tydzień i trwają dwie godziny. Warunek, który należy spełnić przed kwalifikacją to konsultacja.

Psychoterapia grupowa

Psychoterapia indywidualna długoterminowa

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Magdalena Kotyza

Psychoterapia indywidualna długoterminowa to wspólna praca z terapeutą nad gruntowną przemianą. Jedna sesja trwa 50 minut i odbywa się raz w tygodniu. Nigdy nie można przewidzieć konkretnego terminu zakończenia terapii, trwa ona do momentu, w którym zarówno terapeuta, jak i pacjent uznają, że w efekcie terapii funkcjonowanie pacjenta w wielu sferach życia poprawiło się.

Psychoterapia indywidualna długoterminowa

Psychoterapia indywidualna krótkoterminowa

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Magdalena Kotyza

Psychoterapia indywidualna krótkoterminowa to jedna z rodzajów terapii, która jest przeprowadzana w naszym gabinecie. Sesja trwa 50 minut i skupia się na konkretnej sytuacji życiowej. W zależności od potrzeb pacjenta psychoterapia indywidualna może trwać trzy miesiące, aż do roku. Zwykle spotkania odbywają się co tydzień, niezwykle ważna jest systematyczność.

Psychoterapia indywidualna krótkoterminowa

Trening wychowawczy

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Magdalena Kotyza

Trening wychowawczy kierowany jest do rodziców, którzy doświadczają trudności wychowawczych i czują, że sami nie są w stanie poradzić z wychowaniem dzieci oraz zbudowaniem odpowiednich relacji w rodzinie. Przed przystąpieniem do treningu wychowawczego odbywa się rozmowa mająca na celu zakwalifikowanie do określonej grupy.

Trening wychowawczy

Sprzedaż

Wykonawca: Sklep i Gabinet Naturoterapii AMULET

Magiczne Magiczne Wczasy Ezoteryczne
... odkryj swą moc,
odkryj swoje piękno...

Serdecznie zapraszam na Magiczne Wczasy Ezoteryczne, na aktywny wypoczynek połączony z wiedzą ezoteryczną i rozwojem duchowym. Chcesz zapoznać się albo zgłębić zagadnienia związane z szeroko pojętą wiedzą ezoteryczną, terapiami naturalnymi czy magią domową? – zapraszam !

Gwarantujemy kameralną, miłą atmosferę, zaciszne miejsce i smaczne domowe posiłki, sporządzane na bazie produktów ekologicznych – promujemy zdrową żywność, będzie czas na wyciszenie, relaks, poznanie samego siebie oraz zgłębianie ciekawych zagadnień.

Cena: 1100 zł

sprzedaż

Pomoc psychologiczna

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Lidia Szymańska

Terapia zorientowana jest na rozwiązanie pojedynczego problemu życiowego, który pojawił się stosunkowo niedawno.

Cena: 100 zł

Pomoc psychologiczna

Terapia neurozwojowa

Wykonawca: Katarzyna Słupek Usługi Fizjoterapeutyczne Proficio-Reh

Terapia neurorozwojowa

Terapia NDT - Bobath

Wykonawca: Katarzyna Słupek Usługi Fizjoterapeutyczne Proficio-Reh

Terapia NDT - Bobath

Terapia metodą PNF

Wykonawca: Rehabilitacja Domowa

Metoda znalazła zastosowanie w leczeniu wielu jednostek chorobowych, m.in w neurologii (np. stan po udarze mózgu).

Terapia metodą PNF

Usługi logopedyczne

Wykonawca: Rehabilitacja Domowa

Oferuje terapie logopedyczna prowadzona w domu pacjenta.

- nauczanie mowy w przypadku jej braku czy utraty
- usuwanie wad wymowy

Usługi logopedyczne

Konsultacja psychologiczna Łódź Aleksandrów

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna - Karolina Łempicka

Konsultacja psychologiczna to forma porady dla osób doświadczających problemów osobistych lub trudności w przystosowaniu się do zmian życiowych, to wsparcie W procesie zdrowienia i rozwiązywania kryzysów życiowych.

Cena: 90 zł

Terapia Indywidualna Łódź Aleksandrów Łód

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna - Karolina Łempicka

Terapia indywidualna to spotkanie dwóch ekspertów. Jednym ekspertem jest terapeuta, który dysponuje wiedzą na temat funkcjonowania ludzi, zaburzeń tego funkcjonowania oraz metod, za pomocą których można sobie z tymi problemami poradzić. Drugim ekspertem jest pacjent, ponieważ on wie najlepiej, co się dzieje w jego życiu. Współpracując ze sobą mogą razem wypracować najlepsze rozwiązanie dostosowane do możliwości i indywidualnych potrzeb. Każdy terapeuta kształci się lub skończył jakąś szkołę terapii. Spotkania z pacjentami mogą więc różnić się w zależności od stylu pracy terapeuty. Mimo to, większość spotkań terapeutycznych ma podobny przebieg. Na samym początku klient i jego terapeuta nawiązują między sobą relację opartą na zaufaniu. Pacjent przedstawiając swoje problemy, może odreagować swoje emocje, zmniejszyć poziom napięcia i lęku. Dzięki odpowiednio dobranym technikom terapeutycznym, pacjent uczy się jak samodzielnie radzić sobie ze swoimi problemami. Zaczyna się od eksperymentowa

Cena: 90 zł

Terapia psychologiczna Łódź Aleksandrów Ł

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna - Karolina Łempicka

Terapia grupowa daje możliwość spotkania się nie tylko z terapeutą, ale również z innymi osobami, które mają podobne problemy. W grupie klienci mają możliwość rozpoznawania własnych pragnień i uczuć oraz uczą się mówienia o nich innym osobom. Dodatkowo, terapeuta może obserwować, W jaki sposób jego klienci zachowują się, gdy są wśród innych ludzi. Co więcej, pacjenci mają również szansę na bieżąco, W bezpiecznych warunkach, usłyszeć jak są odbierani przez innych ludzi. Kolejną zaletą udziału W terapii grupowej jest możliwość udzielania pomocy innym. Dzieląc się z pozostałymi uczestnikami terapii swoimi doświadczeniami, przekazując im cenne uwagi na temat własnych postępów w leczeniu, pomaga się im W rozwiązywaniu własnych problemów. Pacjent ma również możliwość czerpania z doświadczeń innych. Terapia grupowa ma jeszcze jedną ważną zaletę. Pacjenci zyskują naturalną grupę wsparcia - osoby, które dają wsparcie i pomagają W procesie leczenia również pomiędzy sesjami terapeutycznymi.

Diety odchudzające

Wykonawca: Studio Herbadieta Odchudzanie A.Litak

Dopasujemy indywidualnie dietę dla każdego klienta.

Diety Wrocław - zapraszamy do kontaktu.