Sprzedaż

Wykonawca: Sklep i Gabinet Naturoterapii AMULET

Magiczne Magiczne Wczasy Ezoteryczne
... odkryj swą moc,
odkryj swoje piękno...

Serdecznie zapraszam na Magiczne Wczasy Ezoteryczne, na aktywny wypoczynek połączony z wiedzą ezoteryczną i rozwojem duchowym. Chcesz zapoznać się albo zgłębić zagadnienia związane z szeroko pojętą wiedzą ezoteryczną, terapiami naturalnymi czy magią domową? – zapraszam !

Gwarantujemy kameralną, miłą atmosferę, zaciszne miejsce i smaczne domowe posiłki, sporządzane na bazie produktów ekologicznych – promujemy zdrową żywność, będzie czas na wyciszenie, relaks, poznanie samego siebie oraz zgłębianie ciekawych zagadnień.

Cena: 1100 zł

Pomoc psychologiczna

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Lidia Szymańska

Terapia zorientowana jest na rozwiązanie pojedynczego problemu życiowego, który pojawił się stosunkowo niedawno.

Cena: 100 zł

Terapia neurozwojowa

Wykonawca: Katarzyna Słupek Usługi Fizjoterapeutyczne Proficio-Reh

Terapia neurorozwojowa

Terapia NDT - Bobath

Wykonawca: Katarzyna Słupek Usługi Fizjoterapeutyczne Proficio-Reh

Terapia NDT - Bobath

Terapia metodą PNF

Wykonawca: Rehabilitacja Domowa

Metoda znalazła zastosowanie w leczeniu wielu jednostek chorobowych, m.in w neurologii (np. stan po udarze mózgu).

Usługi logopedyczne

Wykonawca: Rehabilitacja Domowa

Oferuje terapie logopedyczna prowadzona w domu pacjenta.

- nauczanie mowy w przypadku jej braku czy utraty
- usuwanie wad wymowy

Konsultacja psychologiczna Łódź Aleksandrów

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna - Karolina Łempicka

Konsultacja psychologiczna to forma porady dla osób doświadczających problemów osobistych lub trudności w przystosowaniu się do zmian życiowych, to wsparcie W procesie zdrowienia i rozwiązywania kryzysów życiowych.

Cena: 90 zł

Terapia Indywidualna Łódź Aleksandrów Łód

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna - Karolina Łempicka

Terapia indywidualna to spotkanie dwóch ekspertów. Jednym ekspertem jest terapeuta, który dysponuje wiedzą na temat funkcjonowania ludzi, zaburzeń tego funkcjonowania oraz metod, za pomocą których można sobie z tymi problemami poradzić. Drugim ekspertem jest pacjent, ponieważ on wie najlepiej, co się dzieje w jego życiu. Współpracując ze sobą mogą razem wypracować najlepsze rozwiązanie dostosowane do możliwości i indywidualnych potrzeb. Każdy terapeuta kształci się lub skończył jakąś szkołę terapii. Spotkania z pacjentami mogą więc różnić się w zależności od stylu pracy terapeuty. Mimo to, większość spotkań terapeutycznych ma podobny przebieg. Na samym początku klient i jego terapeuta nawiązują między sobą relację opartą na zaufaniu. Pacjent przedstawiając swoje problemy, może odreagować swoje emocje, zmniejszyć poziom napięcia i lęku. Dzięki odpowiednio dobranym technikom terapeutycznym, pacjent uczy się jak samodzielnie radzić sobie ze swoimi problemami. Zaczyna się od eksperymentowa

Cena: 90 zł

Terapia psychologiczna Łódź Aleksandrów Ł

Wykonawca: Pracownia Psychologiczna - Karolina Łempicka

Terapia grupowa daje możliwość spotkania się nie tylko z terapeutą, ale również z innymi osobami, które mają podobne problemy. W grupie klienci mają możliwość rozpoznawania własnych pragnień i uczuć oraz uczą się mówienia o nich innym osobom. Dodatkowo, terapeuta może obserwować, W jaki sposób jego klienci zachowują się, gdy są wśród innych ludzi. Co więcej, pacjenci mają również szansę na bieżąco, W bezpiecznych warunkach, usłyszeć jak są odbierani przez innych ludzi. Kolejną zaletą udziału W terapii grupowej jest możliwość udzielania pomocy innym. Dzieląc się z pozostałymi uczestnikami terapii swoimi doświadczeniami, przekazując im cenne uwagi na temat własnych postępów w leczeniu, pomaga się im W rozwiązywaniu własnych problemów. Pacjent ma również możliwość czerpania z doświadczeń innych. Terapia grupowa ma jeszcze jedną ważną zaletę. Pacjenci zyskują naturalną grupę wsparcia - osoby, które dają wsparcie i pomagają W procesie leczenia również pomiędzy sesjami terapeutycznymi.

Diety odchudzające

Wykonawca: Studio Herbadieta Odchudzanie A.Litak

Dopasujemy indywidualnie dietę dla każdego klienta.

Diety Wrocław - zapraszamy do kontaktu.

Krioterapia żelowa

Wykonawca: VITAL MED Fizjoterapia Patrycja Gellert

KRIOTERAPIA ŻELOWA

Krioterapia ma na celu obniżenie temperatury, dla wywołania i wykorzystania fizjologicznych reakcji na zimno. Gwałtowne ochłodzenie jest bodźcem dla uruchomienia miejscowych i ośrodkowych odczynów. Zimno wywołuje skurcz naczyń krwionośnych, zmniejszenie metabolizmu komórkowego, hamowanie stanu zapalnego, rozluźnienie mięśni (zmniejszenie aktywności wrzecion mięśniowych).

Krioterapia powoduje hamowanie objawów ostrego stanu zapalnego, zmniejsza wtórne uszkodzenia, zmniejsza przepuszczalność naczyń i prowadzi do ich obkurczenia, działa też przeciwobrzękowo. To działanie jest wykorzystywane w leczeniu w ostrej fazie zapalnej (czyli we wszystkich świeżych urazach mięśniowych, więzadłowych, stawowych, ścięgnistych) i w fazie naprawy i odbudowy.

Interwencja kryzysowa

Wykonawca: Prywatny Gabinet Psychologiczny

Interwencja kryzysowa

Warsztaty samorozwoju

Wykonawca: Prywatny Gabinet Psychologiczny

Warsztaty samorozwoju

Coaching rozwojowy

Wykonawca: Prywatny Gabinet Psychologiczny

Coaching rozwojowy

Leczenie zaburzeń lękowych

Wykonawca: Psychiatryczny Gabinet Wojciech Donotek

Leczenie zaburzeń lękowych