Konsultacje/porady psychologa

Wykonawca: ALTER EGO Gabinet Psychoterapii

Na co dzień spotykamy się różnymi problemami natury psychologicznej. Nie wszystkie wymagają długotrwałej terapii. Do rozwiązania niektórych z nich wystarczy czasami jedno lub dwa spotkania. Umożliwiają one inne spojrzenie na dotychczasowe problemy.

Cena: 100 zł

Konsultacje/porady psychologa

Pomoc psychologiczna i psychoterapia Dorota Bielas

Wykonawca: Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Dorota Bielas

W gabinecie prowadzone są konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia indywidualna dla młodzieży i osób dorosłych, które odczuwają silny lęk, złość, czują sie samotne, przygnębione, mają niesatysfakcjonujące zwiazki z innymi, mają problemy natury psychogennej, chciałyby lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowanie, doświadczyły traumy.

Terapia/ trening EEG Biofeedback

Wykonawca: Doradztwo i Terapia s.c. Plewnia Elżbieta, Karina Jońca

Terapia i trening dostosowane są do potrzeb oraz możliwości naszych klientów. Aby trening EEG był skuteczny i efektywny najlepiej trenować 2-3 razy w tygodniu. Dzięki temu nasz mózg uczy się szybciej i trwalej. Jedna sesja trwa od 40 do 50 minut. Trening jest skuteczny, ponieważ bazuje na zdobyczach psychologii behawioralnej. Oznacza to, że nasz mózg dzięki odpowiednio ustawionym przez trenera-terapeutę wymaganiom treningowym "uczy się" pożądanych reakcji... redukuje fale odpowiedzialne za stres, utrzymuje długo stan aktywnej uwagi, minimalizuje dekoncentrację. Treningowi są poddawani kosmonauci z NASA, Adam Małysz w czasie największych sukcesów, tenisistka Maria Sharapova oraz piłkarze Interu Mediolan. Zapraszamy!

Cena: 50 zł

Psychoterapia par

Wykonawca: Mikołowski Ośrodek Szkoleń i Terapii MOST

Mikołowski Ośrodek Szkoleń i Terapii MOST prowadzi psychoterapię par, które są w kryzysie lub chcą lepiej się rozumieć, komunikować, jednym słowem poprawić jakość swojego związku.

CENNIK:
Sesja rodzinna/małżeńska:
Aneta Czarlewska: 150 zł. (90 minut)
Katarzyna Kopczak: 200 zł. (90 minut)

Cena: 200 zł

Psychoterapia par

Terapia dla dzieci, młodzieży

Wykonawca: Psychoterapia i terapia rodzin Anna Czekanowska - Gubska

Terapia dziecka lub nastolatka opiera się na konwencji systemowej (strukruralna), praca w oparciu o genorgam, o fazy rozwoju dziecka. Terapia ta połączona jest z terapią rodzinną. Może być częścią intergratywna terapii rodzinnej lub też jej uzupełnieniem.
Terapię prowadzę również w konwencji poznawczo - behawioralnej (dzieci od 8 lat) praca nad negatywnymi automatycznymi myslami i nad przekonaniami - terapia silnie skoncentrowana na zmiany zachowania dziecka.

Cena: 80 zł

Pomoc psychologiczna i psychoterapia

Wykonawca: Signum Pracownia Psychoterapii Dariusz Łasiński

Psychoterapia adresowana jest do osób, które doświadczają szeroko rozumianego cierpienia psychicznego. Cierpienie to może być wynikiem choroby, życiowego kryzysu, traumatycznego doświadczenia, problemów emocjonalnych, czy też nie satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi. Oferta Pracowni skierowana jest również do tych, którzy chcą poszerzyć wiedzę na swój temat, uzyskać lepsze rozumienie własnych uczuć, zachowań i myśli.
W Pracowni Psychoterapii SIGNUM oferujemy psychoterapię w nurcie psychodynamicznym należącą do długoterminowych form psychoterapii. Podstawowym narzędziem jakim posługuje się terapeuta jest rozmowa (dialog terapeutyczny). Psychoterapia toczy się w oparciu o relację terapeutyczną pacjenta z psychoterapeutą. Relacja ta opiera się na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, poczuciu współodpowiedzialności za psychoterapię przez obie strony, na zaangażowaniu pacjenta we własny proces leczenia.

W trakcie sesji psychoterapeutycznych istotne jest omawianie przeszłej i aktualne

Cena: 80 zł

Wrastający paznokieć Bielsko - Biała Czech

Wykonawca: Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp - Podologia

Klamry do korekcji wrastających paznokci znane są od 60 lat pojęcie ortonyksja lub ortonhia wprowadził szkocki technik stomatologiczny Ross-Freser.Zadaniem klamry jest spłaszczenie płytki paznokciowej lub zmiana toru wzrostu paznokcia.Najbardziej zaawansowaną klamrę drutowa VHO STHOLD PERFEKT wynalazła pani Ewira Osthold-podolog w Niemczech.Według mojej oceny jest najbardziej skuteczną klamrą w ciężkich przypadkach,wykonuję ja w swoim gabinecie odkąd pojawiła sie na rynku polskim tj.od 7 lat i mam na swoim koncie wiele wyprowadzonych paznokci.Zakładanie klamry wymaga wysokich kwalifikacji i wielogodzinnych szkoleń.Zbieg jest bezbolesny.klamra może być zakładana przy hypergranulacji(dzikie mięso) i przy paznokciach rurkowatych,nałożenie przynosi natychmiastową ulgę.Medycyna klasyczna proponuje kilka metod leczenia ale większość z nich jest nieskuteczna(nawroty w ok 70%)i większość z nich podologia zachodnia uważa za barbarzyństwo.Jestm w stanie pomóc państwu w tych dolegliwościach!.

Cena: 130 zł

Wrastający paznokieć Bielsko - Biała Czech

Konsultacje i psychoterapia psychoanalityczna

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz

Psychoterapia psychoanalityczna to rozmowa terapeuty i pacjenta. Jednak rozmowa ta różni się od tych, które zwykle prowadzimy. Nastawiona jest ona na zrozumienie pacjenta i jego wewnętrznego świata poprzez jego myśli, skojarzenia, sny, historię życia, wspomnienia, wszystko to, co przychodzi pacjentowi do głowy, a nawet wydaje się nieistotne. Poprzez to terapeuta pomaga pacjentowi ujrzeć naturę problemu, znaleźć jego przyczyny, a pacjent może sam zdecydować na ile chce zmieniać dany obszar swojego życia. W psychoterapii psychoanalitycznej pracować można gdy: występują problemy nerwicowe, lękowe, depresyjne, trudności w relacjach z innymi, w opanowaniu swych emocji, w radzeniu sobie ze stresem, trudności małżeńskie (partnerskie), wychowawcze, zawodowe, trudności w samorealizacji, gdy ktoś czuje, że chciałby się rozwijać, gdy piętrzą się problemy i nie wiemy jak je rozwiązać, brakuje motywacji do działania, mamy zbyt niską samoocenę, itp.

Rekonstrukcja płytki paznokciowej Bielsko Biała Żywiec Oświ

Wykonawca: Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp - Podologia

Zajmuję się rekonstrukcją płytki paznokciowej. Zarówno w trakcie jak i po leczeniu grzybicy. Posiadam wieloletnie doświadczenie.

Rekonstrukcja płytki paznokciowej Bielsko Biała Żywiec Oświ

Pękające pięty Bielsko Biała Żywiec Czechowice Ośw

Wykonawca: Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp - Podologia

Zajmuję się również pielęgnacją stóp m.in. problemy związane z pękającymi piętami.

Pękające pięty Bielsko Biała Żywiec Czechowice Ośw

Profilaktyka stopy cukrzycowej Bielsko Biała Żywiec Oświęc

Wykonawca: Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp - Podologia

Rozwój specjalistycznej pielęgnacji stóp zacieśnia współpracę specjalistów podologów z poradniami stopy cukrzycowej i diabetologami.Dobrze wyposażony gabinet oraz doskonale przeszkolony specjalista mogą zapewnić bezpieczną obsługę diabetyków.Dzięki posiadanej wiedzy mogę edukować chorych i zapobiegać rozwojowi powikłań w obrębie stóp osób chorych na cukrzycę.Zdjęcia prezentują stopę osoby chorej na cukrzycę-przed i po zabiegu.

Profilaktyka stopy cukrzycowej Bielsko Biała Żywiec Oświęc

Brodawki odciski modzele Bielsko Biała Żywiec Oświęc

Wykonawca: Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp - Podologia

Odciski i modzele to powszechny problem,nie zaleca się samodzielnego ich usuwania.umiejętność prawidłowego usunięcia to podstawa w gabinecie podologicznym Aby czynność ta była jak najmniej bolesna niezbędna jest fachowa wiedza,zdolności manualne oraz optymalne wykorzystanie dostępnych technik i instrumentów.Odciski CLAVUS DURUS to miejsca nadmiernie zrogowaciałego naskórka,wyrażnie ograniczone,z mniej lub bardziej twardym trzpieniem,który wrasta w głąb tkanek miękkich i może powodować ból. Często mam do czynienia z odciskami między palcami CLAVUS MOLIS,który powstaje w wyniku ciągłego działania potu i wilgoci,jest miękki,a granica między odciskiem a zdrowa skórą jest trudna do rozróżnienia,dlatego zmacerowana skóra musi być bardzo ostrożnie usunięta Modzel,to też zrogowacenie naskórka,ale bardziej płaskie,bez trzpienia,nie wywołuje tak dużego bólu,raczej pieczenie.Wszystkie te dolegliwości powstają przez ucisk z góry przez obuwie i od dołu przez kości stopy,które często rozchodzą się.

Cena: 50 zł

Diagnoza i terapia psychologiczna

Wykonawca: Usługi Psychologiczne Małgorzata Maciejewska-Świeży

Diagnoza psychologiczna. Psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych. Poradnictwo wychowawcze. Poradnictwo on-line.

Porady psychologiczne

Wykonawca: Centrum Psychologiczno-Szkoleniowe Dorota Mroczkowska

Porady psychologiczne

Terapia EEG Biofeedback

Wykonawca: Centrum Psychologiczno-Szkoleniowe Dorota Mroczkowska

Terapia EEG Biofeedback.