Siłownie, bieżnie, salony fitness i inne usługi z zakresu fintess i kulturystyki

Utrzymanie ciała w dobrej kondycji fizycznej umożliwia sprawne funkcjonowanie na co dzień. Fitness i kulturystyka są w ofercie większości siłowni i klubów sportowych. W naszej bazie sprawdzisz, gdzie w Twoim mieście można skorzystać z takich usług. Step, aerobic czy jogging uprawiane systematycznie sprawią, że będziesz zawsze w dobrej formie. Alternatywnym rozwiązaniem jest joga, która pozwala się odprężyć i utrzymać ciało w harmonii. Ciekawą formą aktywności fizycznej jest również popularny nordic-walking.

Odzież i obuwie sportowe,treking i turystyka

Wykonawca: Sklep Sportowy Lider

Oferujemy odzież i obuwie dla każdego klienta w każdym wieku. Znane,lubiane i modne firmy w jednym miejscu z fachowym doradztwem i miłą obsługa. U nas klient jest najważniejszy.

Senior

Wykonawca: ACTIVE - Fitness Club

Trening o charakterze wytrzymałościowo-siłowym, przeznaczony dla Pań i PANÓW. Dzięki niemu utrzymasz ciało w nienagannej kondycji, wzmocnisz mięśnie, a przede wszystkim zażegnasz ryzyko kontuzji. Gimnastyka to zajęcia przy spokojnej muzyce, łączące cechy rehabilitacji i fitnessu, z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego takich jak: osteoporoza, bóle kręgosłupa, choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe, nadwaga, cukrzyca, choroby układu krążenia i inne.

Cena: 69 zł

Senior

ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Wykonawca: ACTIVE - Fitness Club

Bezpieczna gimnastyka dla kobiet w ciąży mająca za zadanie przygotować cię do trudów porodu oraz zapewnić szybszy powrót do formy w okresie połogu. Każde zajęcia kończy aktywny relaks, dzięki któremu uczysz się rozluźniać, a to nieoceniona umiejętność niezwykle przydatna podczas porodu.

Cena: 79 zł

ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Body Space bieżnia

Wykonawca: Modelowanie Sylwetki ANNA STUDIO

BODY SPACE to kapsuła, w której szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) i dodatniego (ciśnienia atmosferycznego).

Cena: 30 zł

Body Space bieżnia

Rower w podciśnieniu

Wykonawca: Modelowanie Sylwetki ANNA STUDIO

Rowerek Body Space jest urządzeniem działającym w podciśnieniu dla osób, którzy mają problem z kręgosłupem i nie mogą korzystać z bieżni. Zawiera ok. 100 programów treningowych. Likwiduje cellulit, ujędrnia skórę, odchudza, oczyszcza z toksyn

Cena: 30 zł

rower w podciśnieniu

Pole Dance

Wykonawca: C'mon Studio Pole Dance Studio / Studio Fitness

Pole Dance jest bardzo efektownym sportem łączącym elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Na tych zajęciach każdy na sobie pozna co znaczy pokonywać własne granice i realizować wyznaczone cele. Na każdym kolejnym treningu widoczny jest progres, co jest niezwykle motywujące do dalszej pracy nad sobą. Nie trzeba być rozciągniętym, ani silnym, by rozpocząć przygodę z tańcem na rurze. Na zajęciach wypracowujemy te elementy, by z czasem trenować coraz to bardziej skomplikowane choreografie i figury. Zajęcia prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich umiejętności.

Cena: 90 zł

Pole Dance

Jazda na rowerze

Wykonawca: TriFit

Wspaniałym treningiem, który może wykonać każdy jest trening i jazda na rowerze. Obojętnie czy jest to trening w terenie czy w pomieszczeniu zamkniętym,tzw. spinning

jazda na rowerze

Siłownia i Fitness

Wykonawca: Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o.

Siłownia w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol Sp. z o.o. przy ul. Spacerowej 20 w Oleśnicy to miejsce z wyjątkową atmosferą, sprzyjającą budowaniu formy, ale też swobodnemu spędzaniu czasu. Godziny pracy obiektu pozwolą zrealizować trening nawet najbardziej zapracowanym . Obok siłowni - zajęcia fitness: TBC, Cellu-stop, Atak na brzuch i pośladki, Jędrny brzuch, uda i pośladki, Step Aerobic Fit ball, Rzeźba całego ciała, Fit Slide, Joga, Indoor Cycling, zajęcia rekreacyjno-ruchowe dla kobiet w ciąży (bezpłatne).

Siłownia i Fitness

Profilaktyka zdrowia

Wykonawca: Dom Jogi Dorota Starzyńska

Osiągnij spokój ducha, naucz się czuć i kontrolować swoje ciało, w uzgodnionym z instruktorem miejscu i czasie. Zajęcia są indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości, odbywającą się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Niezbędny do zajęć sprzęt przywozimy ze sobą. Możesz zaprosić do ćwiczeń swojego partnera czy dziecko. Razem będzie Wam raźniej rozpocząć przygodę z jogą.

Profilaktyka zdrowia

Trening Personalny

Wykonawca: Bartosz Lelonek Trener Personalny

Treningi z zakresu:
-odchudzanie
-kształtowanie sylwetki
-nabieranie masy mięśniowej
-rehabilitacja
-przygotowanie motoryczne pod sporty
-trening sportów siłowych
-treningi kondycyjne

Trening Personalny

Zajęcia fitness

Wykonawca: Centrum Rozwoju Osobowego RENESANS

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum na zajęcia taneczne:
Taniec towarzyski
Latino Solo
Hip-hop
oraz na zajęcia fitness:
ZUMBA
Cross Trening
Pilates
Zdrowy Kręgosłup
Step
Ovoball
Interwał/Tabata
Piloxing
Fit Mix
Joga
Zdrowy Kręgosłup

Organizujemy także zajęcia dla dzieci: Balet Mini, Balet Kids, Zumbę Mini, Zumbę Kids Cheerleaders. Posiadamy także profesjonalnie wyposażoną siłownię.

Cena: 15 zł

Zajęcia fitness

Vacu Fitness

Wykonawca: Centrum Zdrowia Bioclinic

Vacu Fitness jest to innowacyjne urządzenie treningowe składające się z bieżni zamkniętej w kapsule z podciśnieniem. Skuteczność Vacu Fitness opiera się na wykorzystaniu podciśnienia, które przyspiesza 4-krotnie krążenie krwi i limfy, powodując skuteczne odprowadzenie produktów przemiany materii powstających podczas treningu. Eksperci twierdzą, że 30 minut spaceru w Vacu odpowiada aż 120 minutom treningu cardio! Inne zalety to m.in.: poprawa kondycji fizycznej, znikający cellulit, umięśniona sylwetka oraz mocny kręgosłup wolny od bólów wywołanych siedzącym trybem życia

Cena: 25 zł

Vacu Fitness

Zajęcia ruchowe

Wykonawca: Centrum Zdrowia Bioclinic

DOSTĘPNE ZAJĘCIA:
- tabata
- mama i dziecko
- zajęcia na hamakach
- qigong
- fitness
- tai chi
- zajęcia rehabilitacyjne „zdrowy kręgosłup”
- joga
- pilates

Cena: 10 zł

Zajęcia ruchowe

Treningi personalne Łódź

Wykonawca: athletic-zone.pl michał marczewski

Serdecznie zapraszam na treningi personalne w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim

-TRENING NA WOLNYCH CIĘŻARACH

-TRENING NA MASZYNACH

-TRENING Z UŻYCIEM ODWAŻNIKÓW KULOWYCH
KETTLEBELL

-TRENING FUNKCJONALNY

-OBWODOWY

-FITNESS

Treningi personalne Łódź

Zajęcia dla dzieci

Wykonawca: LADY FITNESS

ZUMBA! Każdy poniedziałek i piątek 18.30! Zapraszamy mamy z dziećmi na wspólne spędzenie czasu tanecznie, zumbowo, zabawowo, integracyjnie.
TRAMPOLINY! Każdy wtorek 17.00! 30 min na trampolinach dla dzieci.
URODZINY na SPORTOWO! w soboty lub niedziele, godziny popołudniowe. ZAPRASZAMY!

Zajęcia dla dzieci