Siłownie, bieżnie, salony fitness i inne usługi z zakresu fintess i kulturystyki

Utrzymanie ciała w dobrej kondycji fizycznej umożliwia sprawne funkcjonowanie na co dzień. Fitness i kulturystyka są w ofercie większości siłowni i klubów sportowych. W naszej bazie sprawdzisz, gdzie w Twoim mieście można skorzystać z takich usług. Step, aerobic czy jogging uprawiane systematycznie sprawią, że będziesz zawsze w dobrej formie. Alternatywnym rozwiązaniem jest joga, która pozwala się odprężyć i utrzymać ciało w harmonii. Ciekawą formą aktywności fizycznej jest również popularny nordic-walking.

Pole Dance

Wykonawca: C'mon Studio Pole Dance Studio / Studio Fitness

Pole Dance jest bardzo efektownym sportem łączącym elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Na tych zajęciach każdy na sobie pozna co znaczy pokonywać własne granice i realizować wyznaczone cele. Na każdym kolejnym treningu widoczny jest progres, co jest niezwykle motywujące do dalszej pracy nad sobą. Nie trzeba być rozciągniętym, ani silnym, by rozpocząć przygodę z tańcem na rurze. Na zajęciach wypracowujemy te elementy, by z czasem trenować coraz to bardziej skomplikowane choreografie i figury. Zajęcia prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich umiejętności.

Cena: 90 zł

Pole Dance

Jazda na rowerze

Wykonawca: TriFit

Wspaniałym treningiem, który może wykonać każdy jest trening i jazda na rowerze. Obojętnie czy jest to trening w terenie czy w pomieszczeniu zamkniętym,tzw. spinning

jazda na rowerze

Siłownia i Fitness

Wykonawca: Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o.

Siłownia w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol Sp. z o.o. przy ul. Spacerowej 20 w Oleśnicy to miejsce z wyjątkową atmosferą, sprzyjającą budowaniu formy, ale też swobodnemu spędzaniu czasu. Godziny pracy obiektu pozwolą zrealizować trening nawet najbardziej zapracowanym . Obok siłowni - zajęcia fitness: TBC, Cellu-stop, Atak na brzuch i pośladki, Jędrny brzuch, uda i pośladki, Step Aerobic Fit ball, Rzeźba całego ciała, Fit Slide, Joga, Indoor Cycling, zajęcia rekreacyjno-ruchowe dla kobiet w ciąży (bezpłatne).

Siłownia i Fitness

Profilaktyka zdrowia

Wykonawca: Dom Jogi Dorota Starzyńska

Osiągnij spokój ducha, naucz się czuć i kontrolować swoje ciało, w uzgodnionym z instruktorem miejscu i czasie. Zajęcia są indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości, odbywającą się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Niezbędny do zajęć sprzęt przywozimy ze sobą. Możesz zaprosić do ćwiczeń swojego partnera czy dziecko. Razem będzie Wam raźniej rozpocząć przygodę z jogą.

Profilaktyka zdrowia

Trening Personalny

Wykonawca: Bartosz Lelonek Trener Personalny

Treningi z zakresu:
-odchudzanie
-kształtowanie sylwetki
-nabieranie masy mięśniowej
-rehabilitacja
-przygotowanie motoryczne pod sporty
-trening sportów siłowych
-treningi kondycyjne

Trening Personalny

Zajęcia fitness

Wykonawca: Centrum Rozwoju Osobowego RENESANS

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum na zajęcia taneczne:
Taniec towarzyski
Latino Solo
Hip-hop
oraz na zajęcia fitness:
ZUMBA
Cross Trening
Pilates
Zdrowy Kręgosłup
Step
Ovoball
Interwał/Tabata
Piloxing
Fit Mix
Joga
Zdrowy Kręgosłup

Organizujemy także zajęcia dla dzieci: Balet Mini, Balet Kids, Zumbę Mini, Zumbę Kids Cheerleaders. Posiadamy także profesjonalnie wyposażoną siłownię.

Cena: 15 zł

Zajęcia fitness

Vacu Fitness

Wykonawca: Centrum Zdrowia Bioclinic

Vacu Fitness jest to innowacyjne urządzenie treningowe składające się z bieżni zamkniętej w kapsule z podciśnieniem. Skuteczność Vacu Fitness opiera się na wykorzystaniu podciśnienia, które przyspiesza 4-krotnie krążenie krwi i limfy, powodując skuteczne odprowadzenie produktów przemiany materii powstających podczas treningu. Eksperci twierdzą, że 30 minut spaceru w Vacu odpowiada aż 120 minutom treningu cardio! Inne zalety to m.in.: poprawa kondycji fizycznej, znikający cellulit, umięśniona sylwetka oraz mocny kręgosłup wolny od bólów wywołanych siedzącym trybem życia

Cena: 25 zł

Vacu Fitness

Zajęcia ruchowe

Wykonawca: Centrum Zdrowia Bioclinic

DOSTĘPNE ZAJĘCIA:
- tabata
- mama i dziecko
- zajęcia na hamakach
- qigong
- fitness
- tai chi
- zajęcia rehabilitacyjne „zdrowy kręgosłup”
- joga
- pilates

Cena: 10 zł

Zajęcia ruchowe

Treningi personalne Łódź

Wykonawca: athletic-zone.pl michał marczewski

Serdecznie zapraszam na treningi personalne w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim

-TRENING NA WOLNYCH CIĘŻARACH

-TRENING NA MASZYNACH

-TRENING Z UŻYCIEM ODWAŻNIKÓW KULOWYCH
KETTLEBELL

-TRENING FUNKCJONALNY

-OBWODOWY

-FITNESS

Treningi personalne Łódź

Zajęcia dla dzieci

Wykonawca: LADY FITNESS

ZUMBA! Każdy poniedziałek i piątek 18.30! Zapraszamy mamy z dziećmi na wspólne spędzenie czasu tanecznie, zumbowo, zabawowo, integracyjnie.
TRAMPOLINY! Każdy wtorek 17.00! 30 min na trampolinach dla dzieci.
URODZINY na SPORTOWO! w soboty lub niedziele, godziny popołudniowe. ZAPRASZAMY!

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia Tai Chi

Wykonawca: Add-Vantage. Szkoła Tai Chi i Realnej Samoobrony Tai Combat

Tradycja Tai Chi sięga w głąb siedemnastego stulecia. To wtedy właśnie pojawiały się pierwsze odkrycia świadczące o jego niezwykle pozytywnym wpływie na zdrowie.

Uczymy Tai Chi stylu Yang.
Ćwiczymy 24 Formy Pekińskie - najbardziej znaną formę Tai Chi na świecie (a w dalszej kolejności formę 21 z wachlarzem i 42). Ćwiczymy też Chi Kung (gimnastykę oddechową) dla zdrowia.

Uczymy według przekazu Wielkiego Mistrza Liu Yun Penga.Trzymamy się tradycyjnych przekazów jeśli chodzi o ruch i pracę z umysłem i oddechem. Natomiast wiedzę o aspektach zdrowotnych Tai Chi czerpiemy z nowoczesnych badań naukowych. Po naszych zajęciach podniesiesz odporność, zregenerujesz stawy, naprawisz kręgosłup, poprawisz funkcję serca i całego układu sercowo-naczyniowego, wzmocnisz ciało.

Więcej informacji o Tai Chi i jego wpływie na zdrowie znajduje się na stronie poświęconej Tai Chi:
http://www.add-vantage.warszawa.pl/tai-chi/
.

Cena: 120 zł

Zajęcia Tai Chi

Trening fitness

Wykonawca: Fitness Club HERMES 90

W naszym fitness clubie przez 364 dni w roku w przyjaznej i miłej atmosferze mogą Państwo ćwiczyć bez ograniczeń. Do Państwa dyspozycji oddajemy 19 maszyn kardio: bieżnie, rowery stacjonarne oraz inne.

Podczas ćwiczeń mogą Państwo skorzystać także z fachowej porady instruktora. Z oferty naszego klubu korzystają całe rodziny, ludzie w różnych wieku.

Trening fitness

Dietetyka

Wykonawca: Fitness Club HERMES 90

Ponad 2500 osób już skorzystało z moich usług.

Odchudzałem ludzi o 5-6 kg, a nawet o 50-60 kg.

Diety opieram przede wszystkim na naukowych przesłankach, odnosząc się do grupy krwi, glikemii, składu chemicznego, łączenia i proporcji składników, kaloryczności, typu sylwetki, temperamentu, nawyków, zwyczajów kulturowych, rozkładu dobowego i tygodniowego, możliwości i upodobań podniebienia.

Zapewniam stałą opiekę od rana do wieczora 364 dni w roku, w rozmowie bezpośredniej, telefonicznej, e-mailowej, czy przez Skype. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dietetyka

Sprzedaż suplementów na odchudzanie

Wykonawca: Vital Progres Ltd.

Sprzedaż suplementów wspomagających odchudzanie o sprawdzonym składzie

Cena: 79 zł

Sprzedaż suplementów na odchudzanie

BIEŻNIA PODCIŚNIENIOWA VACU FIT

Wykonawca: Salon kosmetyczno fryzjerski BUTTERFLY EFFECT

Nieregularnym posiłki, jedzenie w pośpiechu, brak czasu na ruch...wszystko to powoduje, że w dolnych częściach ciała (brzuch, uda, pośladki) odkłada się coraz więcej tłuszczu. Osobną sprawą jest też znienawidzony cellulit.

Zazwyczaj spadek wagi zauważalny jest na twarzy, ramionach i piersiach, a dolne partie ciała pozostają bez zmian. Dzieje się tak ponieważ stosunek krwi w naszym ciele to 70% w górnych partiach i 30% w dolnych. Tymczasem im więcej krwi, tym szybsze krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej.

Podciśnienie Vacu powoduje, że część krwi z górnych partii ciała ściągana jest do dolnych, co usprawnia
krążenie.

BIEŻNIA PODCIŚNIENIOWA VACU FIT