Siłownie, bieżnie, salony fitness i inne usługi z zakresu fintess i kulturystyki

Utrzymanie ciała w dobrej kondycji fizycznej umożliwia sprawne funkcjonowanie na co dzień. Fitness i kulturystyka są w ofercie większości siłowni i klubów sportowych. W naszej bazie sprawdzisz, gdzie w Twoim mieście można skorzystać z takich usług. Step, aerobic czy jogging uprawiane systematycznie sprawią, że będziesz zawsze w dobrej formie. Alternatywnym rozwiązaniem jest joga, która pozwala się odprężyć i utrzymać ciało w harmonii. Ciekawą formą aktywności fizycznej jest również popularny nordic-walking.

Pilates

Wykonawca: LovActive Zuzanna Musioł-Chybiorz

Zapraszamy na nasze inspirujące zajęcia Pilates w urokliwej miejscowości Cieszyn! Pilates to metoda treningowa, która koncentruje się na wzmocnieniu mięśni głębokich, poprawie elastyczności i stabilizacji ciała. Pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, nauczysz się kontrolować ruchy, poprawiając postawę i równowagę. Nasze zajęcia są odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania, a ich regularne uczestnictwo przynosi liczne korzyści, takie jak poprawa kondycji fizycznej, redukcja stresu i bólów pleców, oraz rozwój długotrwałej siły i elastyczności. Dołącz do naszej grupy Pilates i odkryj harmonię pomiędzy umysłem i ciałem w przyjaznej atmosferze Cieszyna.

Spinning

Wykonawca: ZAKŁAD ENERGETYCZNY sport&fitness

W naszym klubie odbywają się zajęcia na rowerkach stacjonarnych, czyli tzw. spinning. Trening odbywa się w małych kameralnych grupach i ma charakter wytrzymałościowym.

Trening na siłowni

Wykonawca: ZAKŁAD ENERGETYCZNY sport&fitness

Oferujemy trening na siłowni pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Zajęcia dostosowane są do każdego klienta indywidualnie w zależności od jego możliwości oraz założonego celu do realizacji. Ćwiczenia pozwalają zadbać o zdrowie i kondycję.

Roll Shape

Wykonawca: Body Evolution Marlena Rinkel

RollShape to rewelacyjne urządzenie służące modelowaniu sylwetki. Dzięki zastosowaniu profilowanych drewnianych rolek, roller masuje i przyśpiesza odnowę biologiczną poszczególnych mięśni zaczynając od stóp, poprzez łydki, uda, pośladki, biodra, brzuch, plecy oraz ręce. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w lampę na podczerwień, której promienie rozgrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Dzięki temu krew krąży szybciej a komórki i tkanki w naszym ciele stają się bardziej dotlenione i ukrwione. Ponadto organizm dużo szybciej pozbędzie się produktów przemiany materii i toksyn, które zalegają w głębszych warstwach skóry. Efekty: poprawa tempa metabolizmu (co bezpośrednio wpływa na skuteczność stosowanej diety), widoczna rdukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodach), bardziej jędrna i gęsta skóra. Dla szybkich i trwałych efektów zaleca się stosowanie roll-masażu 3 razy w tygodniu (średnio co drugi dzień). Dla wzmocnienia efektu warto połączyć roll-masaż z treningami na bieżni Body Shape lub z zabiegami ujędrniającymi konkretną partię ciała, dostępnymi w studio Body Evolution Warszawa Wola.

Cena: 21 zł

Bieżnia Body Shape

Wykonawca: Body Evolution Marlena Rinkel

Body Shape to niepowtarzalne urządzenie do odchudzania i modelowania sylwetki! Jest to trening na bieżni z wykorzystaniem podciśnienia i podczerwieni. Podciśnienie wytwarza opór, który powoduje że musimy wykonać więcej wysiłku niż podczas treningu na zwykłej bieżni i dzięki temu ćwiczenia staja się efektywniejsze. Podczerwień natomiast rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza krążenie krwi i i limfy, co powoduje wzrost tempa metabolizmu i wspomaga proces odchudzania. Kolejnym elementem, który posiada bieżnia Body Shape jest lampa kolagenowa. Zastosowanie odpowiedniej dawki światła działa odmładzająco na skórę. Efektem jest poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry, wzrost liczby włókien kolagenowych, lepsze wchłaniania wody i utrzymanie wysokiego stanu nawilżenia skóry. Korzystanie z bieżni Body Shape wspomaga również usuwanie toksyn z organizmu oraz eliminuje cellulit nawet do 80%. Dla uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się trening 3 razy w tygodniu czyli mniej więcej co drugi dzień. Warto połączyć treningi z innymi zabiegami dostępnymi w studio Body Evolution Warszawa Wola.

Cena: 28 zł

Prowadzenie zajęć z trójboju siłowego

Wykonawca: Number One Sp. z o.o.

Zapraszamy naszych klubowiczów na zajęcia z trójboju siłowego i spotkanie ze sztangą.

Crossfit

Wykonawca: Number One Sp. z o.o.

Nasz klub Number One zaprasza wszystkich chętnych na treningi Crossfit, który poprawi waszą kondycję, siłę i elastyczność. Proponujemy uniwersalny system treningowy, który łączy w sobie elementy ćwiczeń kalistenicznych, gimnastycznych, kondycyjnych, a także podnoszenie ciężarów. W takcie spotkań poznasz i opanujesz podstawowe ruchy, by uprawiać Crossfit.

Odzież i obuwie sportowe,treking i turystyka

Wykonawca: Sklep Sportowy Lider

Oferujemy odzież i obuwie dla każdego klienta w każdym wieku. Znane,lubiane i modne firmy w jednym miejscu z fachowym doradztwem i miłą obsługa. U nas klient jest najważniejszy.

Senior

Wykonawca: ACTIVE - Fitness Club

Trening o charakterze wytrzymałościowo-siłowym, przeznaczony dla Pań i PANÓW. Dzięki niemu utrzymasz ciało w nienagannej kondycji, wzmocnisz mięśnie, a przede wszystkim zażegnasz ryzyko kontuzji. Gimnastyka to zajęcia przy spokojnej muzyce, łączące cechy rehabilitacji i fitnessu, z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego takich jak: osteoporoza, bóle kręgosłupa, choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe, nadwaga, cukrzyca, choroby układu krążenia i inne.

Cena: 69 zł

ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Wykonawca: ACTIVE - Fitness Club

Bezpieczna gimnastyka dla kobiet w ciąży mająca za zadanie przygotować cię do trudów porodu oraz zapewnić szybszy powrót do formy w okresie połogu. Każde zajęcia kończy aktywny relaks, dzięki któremu uczysz się rozluźniać, a to nieoceniona umiejętność niezwykle przydatna podczas porodu.

Cena: 79 zł

Body Space bieżnia

Wykonawca: Modelowanie Sylwetki ANNA STUDIO

BODY SPACE to kapsuła, w której szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) i dodatniego (ciśnienia atmosferycznego).

Cena: 30 zł

Rower w podciśnieniu

Wykonawca: Modelowanie Sylwetki ANNA STUDIO

Rowerek Body Space jest urządzeniem działającym w podciśnieniu dla osób, którzy mają problem z kręgosłupem i nie mogą korzystać z bieżni. Zawiera ok. 100 programów treningowych. Likwiduje cellulit, ujędrnia skórę, odchudza, oczyszcza z toksyn

Cena: 30 zł

Pole Dance

Wykonawca: C'mon Studio Pole Dance Studio / Studio Fitness

Pole Dance jest bardzo efektownym sportem łączącym elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Na tych zajęciach każdy na sobie pozna co znaczy pokonywać własne granice i realizować wyznaczone cele. Na każdym kolejnym treningu widoczny jest progres, co jest niezwykle motywujące do dalszej pracy nad sobą. Nie trzeba być rozciągniętym, ani silnym, by rozpocząć przygodę z tańcem na rurze. Na zajęciach wypracowujemy te elementy, by z czasem trenować coraz to bardziej skomplikowane choreografie i figury. Zajęcia prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich umiejętności.

Cena: 90 zł

Jazda na rowerze

Wykonawca: TriFit

Wspaniałym treningiem, który może wykonać każdy jest trening i jazda na rowerze. Obojętnie czy jest to trening w terenie czy w pomieszczeniu zamkniętym,tzw. spinning

Siłownia i Fitness

Wykonawca: Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o.

Siłownia w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol Sp. z o.o. przy ul. Spacerowej 20 w Oleśnicy to miejsce z wyjątkową atmosferą, sprzyjającą budowaniu formy, ale też swobodnemu spędzaniu czasu. Godziny pracy obiektu pozwolą zrealizować trening nawet najbardziej zapracowanym . Obok siłowni - zajęcia fitness: TBC, Cellu-stop, Atak na brzuch i pośladki, Jędrny brzuch, uda i pośladki, Step Aerobic Fit ball, Rzeźba całego ciała, Fit Slide, Joga, Indoor Cycling, zajęcia rekreacyjno-ruchowe dla kobiet w ciąży (bezpłatne).