Zumba

Wykonawca: Fitness Club Palestra

Oferujemy Państwu zajęcia z zumby. Połączenie intensywnego treningu z tańcem, zapraszamy.

Symulator do golfa

Wykonawca: ALMA VITA Centrum Zdrowego Stylu Życia

Kameralne pomieszczenie z nowczesnym symulatorem do gry w golfa Golf Blaster II. Zapraszamy do rozegrania rundy na jednym z 14 dokłądnie odwzorowanych pól golfowych z całego świata wyświtlanych na ekranie o pow. 10m². Symulator posiada analizator swingu z pomiarem prędkości, długości oraz kąta uderzenia. Istnieje możliwość trenowania uderzeń na driving range oraz chipping areas. Mozna też umówić się na lekcję gry z trenerem oraz wypożyczyć kije golfowe.

Kurs odchudzania

Wykonawca: Studio Zdrowia

Niezależnie od tego czy chcesz zachować kontrolę nad swoją wagą, zgubić zbędne kilogramy, przytyć, zadbać o zdrowie, mieć więcej energii lub wyglądać i czuć się młodziej, produkty z oferty Herbalife mogą pomóc Ci osiągnąć założone cele.
Zapytaj o szczegóły. Sprawdź naszą ofertę.
Produkty i dieta Herbalife. Niezależny dystrybutor Herbalife w Toruniu. Indywidualne konsultacje, test wellness, kurs odchudzania. Dieta herbalife pozwoli na skuteczne odchudzanie i zdrowe odżywianie naszego organizmu.

Masaż sportowy

Wykonawca: Masaż dla Ciebie Kamil Gurgul

Masaż sportowy przeznaczony jest w głównej mierze dla osób aktywnych fizycznie. Jego zadaniem jest usprawnienie procesów regeneracyjnych organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym. Cechuje się wysoką intensywnością wykonywanych ruchów na partiach grup mięśniowych sportowca, które zostały poddane największym obciążeniom. Mają one za zadanie pobudzić układ krwionośny do lepszej wymiany produktów przemiany materii, a także niwelowania skutków ubocznych kwasu mlekowego w mięśniach. Może być również stosowany w celu utrzymania organizmu w sprawności fizycznej, zwłaszcza układu ruchu, krążenia i nerwowego. Może wówczas zapobiegać powstawaniu przeciążeń i urazów.

Kurs samoobrony

Wykonawca: Kwitnąca Wiśnia Magdalena Wiśniewska

Kursy samoobrony dla kobiet i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stornie.

Body Space - Sterfa Body Space w CosmoBelle Clinic

Wykonawca: Instytut Kosmetologii Estetycznej COSMOBELLE

BODY SPACE
Body Space InfraRed Bieżnia wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – promieniowanie podczerwieni wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego i pozwalające na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie. InfreRed to nowatorska metoda odchudzania polegająca na błyskawicznym rozgrzewaniu tkanek i mięśni, wzmagając przy tym krążenie i metabolizm, przyśpieszając spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, a w ostateczności wywołująca efekt odchudzania.

Body Space Body Roll to ulubiony zabieg każdej klientki – Masaż na urządzeniu Body Roll jest sprawdzonym sposobem na jędrną sylwetkę, to już nowy trend w masażu, limfatycznym, odchudzającym. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek.

Body Space Vacu Therm Rower leżący – wykorzystuje w swoim działaniu nowoczesne technologie podciśnienia i podczerwieni. Dodatkowym atutem jest pozycja przyjmowana w trakcie zabiegu, która wymusza zgięcie bioder a zatem ustabilizowanie odcinka lędźwiowego. Szczególnie ważne dla osób z dolegliwościami odcinka lędźwiowego – kręgosłupa

Zapraszamy do naszej strefy Body Space w CosmoBelle Clinic.

Joga

Wykonawca: Kwitnąca Wiśnia Magdalena Wiśniewska

Joga to zajęcia poprawiające kondycję fizyczną i psychiczną osób ćwiczących. Prowadzimy zajęcia dla osób początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży, dla dzieci oraz seniorów.

Aminokwasy

Wykonawca: Active Lifestyle Agnieszka Oziębała

Budują i reperują tkanki do wytwarzania związków chemicznych są odpowiedzialne za funkcjonowanie mózgu. Odżywki aminokwasowe to białko, które kierowane jest bezpośrednio do mięśni.

Dietetyk

Wykonawca: Bluefit Centrum Fitness i Szkoleń

układanie planów dietetycznych, monitoring postępów, analiza składu ciała

Kursy Tańca i zajęcia Fitness

Wykonawca: Oriental Dance Studio Szkoła Tańca i Klub Fitness

Praca siedząca i zły tryb odżywiania przyczyniają się do otyłości. Człowiek jest genetycznie przystosowany do aktywnego trybu życia i tylko poprzez naturalne i systematyczne ćwiczenia oraz odpowiednią dietę, można w szybki sposób zgubić zbędne kilogramy.

więcej: www.orientaldancestudio.pl

Cena: 25 zł

Cofanie procesow starzenia

Wykonawca: Studnia Zdrowia

Doradztwo żywieniowe
Diety odchudzające
Skuteczne odchudzanie
Zdrowe odżywianie
Cofanie procesów starzenia
Kontrola wagi

Zajęcia fitness

Wykonawca: Studio Ruchu Ela Studio Fitness

Zapraszamy na zajęcia fitness prowadzone w Przemyślu.

PowerGym - Trening stabilizujący kręgosłup

Wykonawca: Klub Odnowa Poprawa Kondycji Fizycznej

PowerGym jest to trening ogólnorozwojowy angażujący najważniejsze grupy mięśniowe,stabilizujące kręgosłup a dodane: wydłużone brzuszki,"rekin" oraz czterominutowe intensywne aeroby interwałowe tzw. Tabata, czynią usługę niszową.
Należy pamiętać, że organizm nie posiada funkcji dla jednego mięśnia, tylko na ciągłość mięśniowo-powięziową, tworząc całe strukturalne łańcuchy powiązań ciągnące się wzdłuż ciała, a gdy zaburzona jest jedna struktura, to ona wpływa na pozostałe w danej taśmie, może być też źródłem dysfunkcji struktur oddalonych od miejsca objawów i dlatego nie można ćwicząc koncentrować się na wybranej części ciała, lecz na całym organizmie w myśl zasady, że w organizmie „wszystko łączy się ze wszystkim”. Dlatego Klub Odnowa zachęca swoich uczestników zajęć do ćwiczeń całościowych poprawiających kondycję fizyczną swojego organizmu, jakimi są zajęcia PowerGym

Trening bieżnia Vacu

Wykonawca: Strefa Kobiet Fitness & Beauty

Trening na bieżni, w szczelnie zamkniętej kapsule podciśnieniowej Vacu powoduje:

 • 4 x szybsze spalanie tkanki tłuszczowej niż podczas tradycyjnego treningu
trwała utrata wagi

 • utratę zbędnych centymetrów z okolic brzucha, ud i pośladków

 • zmniejszenie rozmiaru garderoby o jeden numer już po pierwszej serii

 • widoczną redukcję cellulitu i ujędrnienie skóry

Trening Vacu łączy:

VacuTrening aerobowy

 • aktywne spalanie tkanki tłuszczowej

 • poprawa wydolności

Podciśnienie pulsacyjne

 • efektywne spalanie tłuszczyku na brzuchu, udach i pośladkach

 • drenaż limfatyczny

 • działanie antycellulitowe

Podczerwień

 • polepszenie ukrwienia

 • polepszenie wchłaniania preparatów np. antycellulitowych

Cena: 20 zł

Program dietetyczny

Wykonawca: Kuźnia Mocy

Po wypełnieniu formularza informacji dietetycznych nasz specjalista ustala indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz suplementację. Po rozpisaniu diety bardzo dokładnie i rzetelnie tłumaczy cały proces postępowania.

Nie musisz się bać, że zostaniesz sam. Płacąc raz otrzymujesz doradztwo oraz wsparcie naszego dietetyka - zawsze możesz się skonsultować.

Cena: 39 zł