VACU ACTIV Łódź

Wykonawca: "SKARABEUSZ" Studio urody

VACU ACTIV to urządzenie najnowszej generacji, które redukuje cellulit i tkankę tłuszczową.
Spacer w Vacu Activ niesie ze sobą szereg korzyści w postaci zgrabnej sylwetki, jędrnej i gładkiej skóry - poprawia kondycję fizyczną oraz pomaga zrzucić zbędne kilogramy!

SPINNING

Wykonawca: Mavi Area Squash & Fitness

spinning- zajęcia grupowe na rowerach stacjonarnych przy energicznej muzyce. Spalanie kalorii w super atmosferze. Zajęcia dla Pań i Panów.

Spinning, Expres Spin, Power Dumbel, Workout, Płaski Brzuch

Wykonawca: Snap Fitness

Spinning, Expres Spin, Power Dumbel, Workout, Płaski Brzuch

Zajęcia Pilates

Wykonawca: Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

Pilates to przede wszystkim technika utrzymania dobrej postawy oraz prawidłowego ułożenia ciała podczas wykonywania ćwiczeń. Technika ta wzmacnia głębokie mięśnie brzucha i dna miednicy, zapobiegając w ten sposób bólom kręgosłupa. Przestrzegając wszystkich zasad możemy liczyć na wyjątkowe efekty metody.

Podczas ćwiczeń wzmacniamy nie tylko mięśnie globalne, ale również te, z których istnienia nie zdawaliśmy sobie sprawy. To zdecydowanie odróżnia Pilates od innych form ruchu, z którymi dotychczas mogliście mieć do czynienia.

Koncentrując się na ćwiczeniu, na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów, rozwijamy równowagę, koordynację, wytrzymałość i elastyczność. Poprawiamy również sylwetkę, pięknie rzeźbimy brzuch, relaksujemy się.

Fitcurves

Wykonawca: Fitcurves

Połączenie ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych i rozciągania jakie oferuje program FitCurves, zapewnia kompleksowy trening w zaledwie 30 minut. Program przewiduje spalenie aż 500 kcal i uaktywnia wszystkie główne grupy mięśni, więc każda wizyta w FitCurves to efektywny i wydajny trening.

Akademia Fitness danceart

Wykonawca: Akademia Fitness Sportowego

Oferujemy bogaty zakres zajeć, który obejmuje między innymi:
• Elementy gimnastyki artystycznej i sportowej
• Elementy akrobatyczne
• Elementy fitness
• Choreografię i taniec
• Improwizację ruchu
• Podstawy klasyki baletowej
• Rytmika
• Podstawy tańca towarzyskiego
Fitness , jako dyscyplina sportowa to złożoność wielu dyscyplin sportowych , dająca alternatywę na kontynuację kariery sportowej przy mniejszych obciążeniach dla zdrowia
Celem profesjonalnej kadry trenerskiej jest wykorzystanie i kształtowanie naturalnych cech motorycznych u dziecka. Ważne są dla nas indywidualne predyspozycje każdego z nich.
Najzdolniejsze dzieci maja prawo startu na Mistrzostwach Polski oraz innych zawodach międzynarodowych, zdobywając tym samym status i licencje zawodnika reprezentująceg AFS
Prowadzimy czynny nabór. Informacja i zapisy:
531 888 905

Cena: 160 zł

Vacu

Wykonawca: Centrum Odchudzania i Klub Fitness STUDIO ENERGIA

W klubie posiadamy cztery kapsuły: VACU podciśnienie,VACU podczerwień oraz nowe kapsuły VACU 2w1 (podciśnienie+podczerwień).
Efekty działania urządzeń są takie same. Różnice dotyczą sposobu działania kapsuł podczas zabiegu, a także ewentualnych przeciwwskazań do korzystania z danego VACU.
Kapsuły skutecznie REDUKUJĄ CELLULIT ORAZ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ.
Podstawowym efektem jest poprawa ukrwienia skóry i podskórnych warstw tkanki łącznej co daje efekt w postaci przyspieszenia procesu przemiany materii.
Obecnie jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem i tkanką tłuszczową – warunkiem sukcesu jest systematyczność treningów. Efekty potwierdzają nasi klienci.
Zalecany trening - seria 10 - 20 zabiegów po 30 minut
Spalanie odbywa się przy dużo mniejszym wysiłku, bo ok. 50% maksymalnego obciążenia serca.

Rolletic

Wykonawca: Centrum Odchudzania i Klub Fitness STUDIO ENERGIA

ROLLETIC to maszyna masująco-rehabilitacyjna, przeznaczona do masażu całego ciała, skutecznie pomoaga w odchudzaniu, walkce z cellulitem oraz modelowaniu sylwetki.
Ruchomy bęben maszyny ze stałą prędkością masuje poszczególne części ciała zgodnie z kierunkiem przepływu limfy. Angażuje i usprawnia największe grupy mięśniowe: ud, łydek, pośladków, brzucha, pleców i rąk.
Żarnik podczerwieni umieszczony w urządzeniu jeszcze skuteczniej pomaga w uzyskaniu szczupłej sylwetki, skuteczniej wspomaga mięśnie, uelastycznia skórę i redukuje rozstępy.
Po masażu poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej, a także gospodarka wodna organizmu odpowiedzialna za cellulit. Rolletic usprawnia też przemianę materii w poszczególnych partiach skóry, usuwa czyniki odgrywające główną rolę w formowaniu się cellulitu.

Cena: 80 zł

Poradnia dietetyczna, dr dietetyk, odchudzanie,

Wykonawca: Amfit Siłownia Fitness Sauna Rollmasaż

Dr dietetyk Magdalena Człapka-Matyasik zaprasza na profesjonalne konsultacje żywieniowe i dietoterapię dla: kobiet, mężczyzn, dzieci, dla kobiet w ciąży, sportowców,wegetarian, rekonwalescentów, dla osób z problemami zdrowotnymi..
Miejsce poradnii- Fitness Siłownia Amfit w Świebodzinie.

Karnety dla FIRM

Wykonawca: Amfit Siłownia Fitness Sauna Rollmasaż

Karnet do klubu siłowni Amfit to nowe korzyści dla nowoczesnych Firm.
Proponujemy elastyczne pakiety usług dostosowane do potrzeb pracowników.
Z naszych usług korzysta wiele świebodzińskich firm.
Dołącz do Amfit i bądź FIT!

Aqua Aerobik

Wykonawca: Aqua Aerobik E-Team

Aqua Aerobik Warszawa z E-Team. Pełny opis tego co robimy znajdziesz na www.aqua-aerobik.com.pl
Pierwsze zajęcia gratis.

Cena: 30 zł

Vacu Fitness Raszyn

Wykonawca: Centrum Modelowania Sylwetki

Vacu Fitness

Platforma wibracyjna Raszyn

Wykonawca: Centrum Modelowania Sylwetki

Platforma wibracyjna

Sauna Raszyn

Wykonawca: Centrum Modelowania Sylwetki

Sauna

Zumba

Wykonawca: Endorfina Fitness Club

Zapraszamy na zajęcia Zumby prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorów. Gorące rytmy i wspaniała atmosfera zapewniają dobrą zabawę i wypracowanie wymarzonej sylwetki. Zapraszamy na zajęcia-szczegóły na naszej stronie www.