Spinning

Wykonawca: 4aBIKE

Spinning to jedna z najbardziej energetycznych form aktywności. Ale przede wszystkim ogromna frajda! Zaletą spinningu jest to, że w przeciwieństwie do jazdy na rowerze, nie musisz z niego rezygnować w okresie jesienno-zimowym. Zobacz przykładowy plan treningu na rowerze stacjonarnym.

Sprzedaż suplementów diety, porady dietetyczne, rozpisywanie treningów

Wykonawca: PROGRESS Marek Ciołek

Firma Progress, działa na rynku suplementów od 1999 roku. Prowadzimy sprzedaż detaliczną w dwóch sklepach na terenie Warszawy, a także zaopatrujemy niezależne placówki detaliczne oraz siłownie na terenie całego kraju. Udzielamy porad dietetycznych, fachowo doradzamy dobór suplementów zależnie od uprawianej dyscypliny, rozpisujemy treningi i diety. Współpracujemy zarówno ze wszystkimi znaczącymi polskimi dystrybutorami jak i dokonujemy bezpośredniego importu zza granicy. Jesteśmy także operatorem internetowego sklepu ultrabody.pl

BODY SPACE

Wykonawca: JUST FIT Klub Fitness

Kapsuła wytwarzająca podciśnienie. Dolna część ciała znajduje się w próżni, gdzie trenujący ćwiczy na orbitreku. Stopień podciśnienia, obciążenie oraz inne parametry dobierane są w zależności od możliwości ćwiczącego.
Podczas ćwiczeń następuje:

  • poprawa krążenia,
  • wzrost przemiany materii,
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • likwidacja cellulitu I i II stopnia,
  • znaczna utrata centymetrów w obwodach(brzuch, biodra, pośladki, uda, łydki)
  • spadek wagi ciała

VIBRA FIT

Wykonawca: JUST FIT Klub Fitness

Vibra Fit to platforma wibracyjna, której działanie polega na stymulacji nerwowo - mięśniowej organizmu. Wibracje powodują naturalne skurcze mięśni, tak zwane odruchy bezwarunkowe. Ćwiczenia wykonywane z wibracjami angażują 95 - 97 % włókien mięśniowych, dzięki temu, dają rewelacyjne efekty wzmacniające mięśnie, ujędrniające i kształtujące sylwetkę. Jest to nowoczesna, profesjonalna metoda treningowa, odchudzająca i rehabilitacyjna.

  • poprawia krążenie,
  • przyśpiesza przemianę materii,*likwiduje zaparcia,
  • redukuje tk. tłuszczową,*likwiduje cellulit,*angażuje wszystkie mięśnie, również te głębokie,*rozwija koordynację ruchową i równowagę,*ujędrnia ciało,*usuwa napięcie mięśni,*wzmacnia odporność org.,*wzmacnia ścięgna i więzadła,*profilaktyka osteoporozy i reumatyzmu,*reguluje gosp. horm.,*regeneruje org.

FITNESS

Wykonawca: JUST FIT Klub Fitness

Oferujemy różnorodne zajęcia fitness, od spokojnych, mentalnych po dynamiczne i intensywne. W naszym grafiku znajduje się Pilates na matach, oraz z małą i dużą piłką, Pupomania, ABS (Płaski Brzuch), Body Pump - ze sztangą, Turbo Spalanie - interwał, Trening Obwodowy - na stacjach oraz Spinning/Indoor Cycling - zajęcia na rowerach.

SPINNING / INDOOR CYCLING

Wykonawca: JUST FIT Klub Fitness

Spinning/Indoor Cycling to zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzone przez instruktora, który przy specjalnie dobranej muzyce układa „trasę", którą uczestnicy zajęć pokonują w różnym tempie, w różnych pozycjach i z obciążeniem dopasowanym do tempa, ustawienia ciała i możliwości każdego uczestnika indywidualnie. Wysoka intensywność zajęć pozwala na szybkie efekty jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej, kształtowanie sylwetki, poprawę kondycji i wytrzymałości. Dynamiczna, specjalnie przygotowana muzyka pobudza do pracy i motywuje, a trening w grupie mobilizuje do większego wysiłku. Jest to trening no impact, co oznacza że nie obciąża stawów skokowych, kolanowych i biodrowych, a kręgosłup nie jest narażony na mikrowstrząsy. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej - w jednej grupie pod okiem instruktora mogą ćwiczyć osoby zaawansowane i początkujące!

Indywidualny program odchudzania kobiet

Wykonawca: Prywatne Centrum WELLNESS Kształcenie Zdrowie Uroda

Analiza składu ciała
indywidualnie dobrana dieta oraz jej modyfikacje
opieka dietetyka
gwarancja utraty zbędnych kilogramów
do wyboru programy:
podstawowy
rozszerzony
VIP

Odchudzanie

Wykonawca: ODCHUDZANIE

Odchudzanie bielsko biała i okolice
prowadzone przez specjalistów dietetyków w dziedzinie diety i zdrowego odchudzania.

CrossFit Z16

Wykonawca: CrossFit Z16

CrossFit Z16 to nowe miejsce na sportowej mapie Lublina. Naszym głównym celem jest poprawa sprawności naszych klientów.
CrossFit Z16 to pasjonaci z kwalifikacjami zawodowymi uznawanymi przez instytucje sportowe i fizjoterapeutyczne na całym świecie.
Oferta CrossFit Z16 obejmuje:
1. Zajęcia CrossFit.
2. Zajęcia mobility.
3. Doradztwo żywieniowe:
- analiza składu ciała i pomiarów antropometrycznych,
- dieta dopasowana do kondycji zdrowotnej, preferencji żywieniowych, charakteru pracy i rodzaju aktywności fizycznej.
4. Ocena funkcjonalna za pomocą baterii testów FMS (ang. Functional Movement Screen) i MCS (ang. Movement Compensation Screen).
5. Fizjoterpia funkcjonalna.
6. Masaż sportowy, leczniczy i masaż lodem.
CrossFit Z16 to najnowsze rozwiązania w dziedzinie sportu, żywienia i fizjoterapii, których skuteczność poparta jest licznymi badaniami klinicznymi.
CrossFit Z16 to 100% zaangażowania w to czym się zajmujemy.

Vacumm Jet - kapsuła z wbudowanym rowerkiem

Wykonawca: FABRYKA RUCHU Klub Fitness Zumba Pole Dance

Ćwicz na Vacuum Jet – kapsule z wbudowanym rowerkiem, posiadającą funkcję sauny i aromo sauny. To najlepszy sposób na pozbycie się zbędnych centymetrów z obwodu ud, pośladków i brzucha.

Trening polega na pedałowaniu na komfortowym rowerku stacjonarnym w specjalnej kapsule ciśnieniowej. Pod wpływem ciśnienia komórki lepiej usuwają nadmiar wody oraz produkty przemiany materii, co umożliwia detoksykację organizmu. Daje to również znakomite działanie drenujące, przez co likwidujesz tkankę tłuszczową oraz rozbijasz złogi tłuszczu, które powodują cellulit. Kolejną korzyścią jest likwidacja zaburzeń krążenia krwi. Poprawia się ukrwienie skóry, co sprawia, że wygląda ona młodziej i jest elastyczniejsza.

Wszystko to wpływa na wyszczuplenie i modelowanie sylwetki. Dodatkowo ćwiczysz w wyjątkowym komforcie i bezpieczeństwie, bez obciążania stawów.

30 minut ćwiczeń w kapsule zastępuje 4 godziny treningu na siłowni!

1 zabieg: 20zł
5 zabiegów: 75zł
10 zabiegów: 130zł
20 zabiegów: 240zł
--

Cena: 20 zł

Treningi grupowe Pole Dance

Wykonawca: No Gravity Pole Dance Studio

Treningi z instruktorami z warszawskich szkół pole dance w grupach do 10 osób. Profesjonalne podejście, system nauczania. Kompletne wyposażenie spacjalistyczne zapewniające komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Zajęcia na poziomach podstawowym, średnim, zaawansowanym i profesjonalnym.

Cena: 140 zł

Treningi indywidualne Pole Dance

Wykonawca: No Gravity Pole Dance Studio

Indywidualne treningi Pole Dance kierujemy do tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać czas na zajęciach i dostosować godziny treningów do swoich potrzeb. Uwaga instruktora w 100% skupiona jest na jednej Klientce, co przekłada się na lepsze efekty treningu i szybszą naukę figur.

Cena: 97 zł

Open Pole

Wykonawca: No Gravity Pole Dance Studio

Sala wyposażona jest w 10 profesjonalnych rur statyczno-obrotowych, materace, środki poprawiające przyczepność. Możecie przyjść i ćwiczyć same!

Cena: 27 zł

Wieczór panieński na rurce

Wykonawca: No Gravity Pole Dance Studio

Wieczór panieński może być zabawny, aktywny i można się nauczyć czegoś nowego, a do tego mieć super zdjęcia pamiątkowe na rurce. Organizacja zawiera lekcję Pole Dance dla uczestniczących, sesję zdjęciową, napoje i catering.

Zajęcia pole dance

Wykonawca: No Gravity Pole Dance Studio

Zajęcia pole dance prowadzone są w pełni profesjonalnie i solidnie w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży.

Cena: 37 zł