Pilates

Wykonawca: Lasocka Alicja Prozdrowotny Gabinet Ruchu

Pilates jest dla każdego ! Jest to trening dla osób z bólami stawów i kręgosłupa, osób z nadwagą ograniczającą możliwość aktywnych ćwiczeń, oraz dla tych, którzy długo nie ćwiczyli. Zajęcia te uwalniają od napięć, dają psychiczne odprężenie, lepszy przepływ energii, oczyszczają i wzmacniają układ nerwowy.

Cena: 60 zł

Medical Fitness

Wykonawca: Lasocka Alicja Prozdrowotny Gabinet Ruchu

Trening wzmacniający z wykorzystaniem dużych piłek. Zajęcia o średniej intensywności, wymagające ciągłego napięcia mięśni głębokich tułowia. Pozycje siedzące na piłce pozwalają odciążyć stawy nóg, między innymi biodrowe i kolanowe, ale także i skokowe. To bardzo bezpieczna lekcja, także dla osób po rehabilitacji, które mają słaby aparat więzadłowo-stawowy Na zajęciach MEDICAL FITNESS wykonywane są ćwiczenia wzmacniające oraz relaksująco - rozciągające. Ćwicząc z piłką można rozwijać sprawność całego organizmu lub tylko wybrana partie ciała np. brzuch, uda, grzbiet czy pośladki

Cena: 60 zł

Pole dance- zajęcia taeczne

Wykonawca: My Way Pole Dance Studio Marta Janda

POLE DANCE – to nowoczesna forma zajęć, łącząca w sobie akrobatykę, gimnastykę, taniec, a także sztukę, a wszystko to dzieje się przy użyciu pionowego drążka (rurki). Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania zaczynając od podstawowego, kończąc na zaawansowanym. Podczas treningu pole dance pracuje 90% mięśni, intensywnie spalane są kalorie, budowana jest siła i modelowana sylwetka. Do tego sportu przyznaje się coraz więcej znanych gwiazd, tj. Kate Hudson, Madonna, Rihanna, Jessica Alba i wiele innych.
Jeśli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy, zwiększyć poczucie własnej wartości oraz uwolnić się od codziennego stresu, te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Cena: 30 zł

Konsultacja dietetyczna

Wykonawca: Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

Konsultacja dietetyczna składa się z kilku etapów. Na początku wykonuje się pomiary antropometryczne (obwód talii) oraz ważenie. Dzięki analizatorowi składu ciała firmy Tanita, określana jest zawartość mięśni, tłuszczu oraz wody w organizmie, a także wiek metaboliczny. Następnie przeprowadzony zostaje wywiad żywieniowy, na podstawie którego wskazane zostają popełniane błędy żywieniowe i propozycje ich eliminacji. Warto mieć przy sobie aktualne badania krwi, które posłużą lepszemu dopasowaniu diety oraz pozwolą w przyszłości ocenić zdrowotne skutki diety

Stretching

Wykonawca: Studio i Szkoła Pilates Twój Ruch

ćwiczenia zwiększające elastyczność całego ciała i ruchomość stawów, rozciągające mięśnie i redukujące napięcie mięśniowe.

ĆWICZENIA PILATES

Wykonawca: Studio Taneczne Fala

System Pilates to ćwiczenia budujące gorset mięśniowy kręgosłupa, zmniejszające jego bóle i przywracające mu sprawność ruchową. Podczas ćwiczeń bardzo ważna jest dbałość o poprawne oddychanie i kontrolę przepony. Aby uzyskać najlepsze korzyści należy ćwiczyć minimum dwa, trzy razy w tygodniu. Pierwsze efekty pojawiają się szybciej niż w innych systemach, bo już po pierwszych 10 - 20 sesjach.

Cena: 96 zł

Szkoła Tai Chi

Wykonawca: Akademia Tai Chi do

Nauka Tai Chi może być przyjemnością, dlatego właśnie podstawą jest forma Yang 24, najbardziej znana forma Tai Chi. Gdziekolwiek się znajdziesz, poznasz ludzi, którzy ją znają. To ułatwia odnalezienie wspólnego języka a przez to przyjaciół. Nauczysz się też unikalnych form 18 i 52 z wachlarzem, w których piękno połączone jest z harmonią.

Cena: 70 zł

FUN&FIT

Wykonawca: Studio Taneczne Fala

AERO SPALANIE - to zajęcia, które w najbardziej efektywny sposób przyczyniają się do spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej, poprzez specjalnie dobrane tempo i intensywność zajęć. Trening ten poprawia koordynację ruchową, przynosi wymarzone efekty i doskonałe samopoczucie.

ZGRABNA SYLWETKA -to zajęcia, które kształtują pośladki, biodra, uda, ramiona, brzuch. Trening ten pozwala na wysmuklenie sylwetki dając efekty delikatnego zarysu mięśni, a odpowiednio dobrana muzyka sprawia, że ćwiczenia stają się przyjemnością.

WZMACNIAJ I UJĘDRNIAJ - zajęcia wzmacniające i ujędrniające dolne części ciała. Dynamiczna rozgrzewka poprzedza ćwiczenia wzmacniające wykonywane w umiarkowanym tempie. Regularnie uczestnictwo w zajęciach pomoże Ci uzyskać jędrne pośladki, zgrabne i mocne nogi oraz płaski brzuch.

STRETCHING - zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce.

Cena: 120 zł

Zumba

Wykonawca: Cafe Mania Fit & Fun

Zumba jest obecnie bardzo popularną formą fitnesu. Swoją energią porywa do tańca każdego. Podczas zajęć zadbacie o ładną sylwetkę i dobrą kondycję fizyczną. Na Zumbie nie można się nudzić!

Cena: 20 zł

Zajęcia zdrowy kręgosłup

Wykonawca: Cafe Mania Fit & Fun

Zajęcia Zdrowe Plecy to ćwiczenia bezpieczne dla wszystkich. Nie ważny jest wiek, waga czy kondycja fizyczna. Ćwiczenia są łatwe i bez trudu każdy sobie z nimi poradzi, a regularnośc ćwiczeń zapewni pożądane efekty czyli brak bólu pleców.

Cena: 20 zł

Ćwiczenia dla mam z maluszkami

Wykonawca: Cafe Mania Fit & Fun

Program zajęć obejmuje ćwiczenia wzmacniające z elementami Pilates oraz z piłkami gimnastycznymi.
Ćwiczenia są tak opracowane, żeby mamy mogły ćwiczyć wraz ze swoimi maluszkami i wykonywały niektóre ćwiczenia razem z nimi. Treningi pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów oraz w powrocie do formy po porodzie, dodatkowo wzmacniają plecy, brzuch oraz kark.

Cena: 20 zł

Holistix Sports Academy

Wykonawca: Holistix sports group

Holistix Sports Academy to doświadczeni instruktorzy i autorskie programy szkoleń. Mając świadomość realiów dzisiejszej rekreacji HSA proponuje szkolenia nie tylko z samego warsztatu, ale również z tego, co przed i po zajęciach. Kursy HSA Personal Trainer, Cycling Instructor, Fitness Instructor i Body&Mind Instructor to baza profesjonalnych i nowoczesnych szkoleń. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy wyjazdowe warsztaty dla klubów, w których poza wybranymi dyscyplinami fitnessu proponujemy również szkolenia z obsługi klienta.

Wieczór kawalerski dla uprawiających sporty siłowe

Wykonawca: Salon Sukni Ślubnych Agencja Ślubna Tcsiekd

Wieczór kawalerski dla uprawiających sporty siłowe i kochających zdrowy styl życia.
Uprawiasz czynnie sport, kulturystykę lub uprawiasz sporty siłowe? a wieczór kawalerski kojarzy Ci się z niezdrową kuchnią i rozrywka Ci nie odpowiada?
Nasza oferta jest inna to zdrowa kuchnia i zdrowa rozrywka oto nasze motto i oferta dla fanów sportów i sportów siłowych na wysokim poziomie . Na sportowy wieczór kawalerski proponujemy imprezy tematyczne z dawką zdrowej adrenaliny, oto przykładowe propozycje:
1) MEN Body Building - Jeżeli lubicie aktywność i sport - u nas istnieje możliwość wynajęcia siłowni z profesjonalnym instruktorem i indywidualny trening siłowy w formie zawodów!!! w zamkniętej z tej okazji Siłowni oraz w Sali Sportów Walki + Ekskluzywny Pobyt w SPA po zawodach siłowych , to coś więcej niż zabawa. To kompleksowy pakiet dla Ciebie.
2) Wynajmiemy dla Ciebie również boisko - stadion i lożę Vip, na mega rozgrywiki piłkarskie
3) Miłośnicy nieco mocniejszych wrażeń będą mogli pos

VACU

Wykonawca: VIVAFIT

30 minut karnet 10 wejść - 190 zł

Jednorazowe wejście - 25 zł

Cena: 25 zł

Zajęcia baletowe

Wykonawca: Studio Taneczne Fala

Studio Taneczne Fala zaprasza na zajęcia baletowe we wtorki. Kluczem do sukcesu jest rozpoczęcie edukacji tanecznej już w przedszkolu oraz ciężka praca nad doskonaleniem umiejętnośœci naszych podopiecznych.