Pilates

Wykonawca: Fitness Infinity

PILATES- metoda zajęć określona jako jedna z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. To praca nad wzmacnianiem głębokich mięśni tułowia, czyli mięśni stabilizujących kręgosłup i miednicę. Zapobiega bólom kręgosłupa. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych.

Zajęcia dla wszystkich.

PŁASKI BRZUCH & STRETCHING

Wykonawca: Fitness Infinity

PŁASKI BRZUCH & STRETCHING- płaski brzuch
to 30 minut zajęć angażujących głównie mięśnie brzucha, poprzedzonych krótką rozgrzewką. Stretching natomiast
to ćwiczenia rozciągające i relaksujące , prowadzone przy spokojnej muzyce. Jest to doskonałe uzupełnienie pierwszej części zajęć.

Zajęcia dla wszystkich.

KONDYCJA

Wykonawca: Fitness Infinity

KONDYCJA- zajęcia, na których skupiamy się na ćwiczeniach mięśni wszystkich partii ciała. Ćwiczenia te wpływają korzystnie na zwiększenie wydolności fizycznej organizmu.

Zajęcia dla wszystkich.

Warsztaty,kursy, zajęcia cykliczne, lekcje indywidualne

Wykonawca: Małgorzata Żarnowska CANTIENICA®-Studio

Zajęcia grupowe są indywidualizowane, w grupie max. 8 osób, czas trwania 60 min.
Ćwiczymy w bezpoślizgowych skarpetach, ubranie przylegające do ciała, gwarantujące swobodę ruchów w obrębie stawów miednicy i barków.
Pełen cennik usług na stronie cantienica-instruktor.com/pl/kurse.html

Cena: 200 zł

Centrum odchudzania

Wykonawca: Centrum Odchudzania Kielce, EXPERT Fitness Ireneusz Olga Hańscy Warszawska

Centrum odchudzania i leczenia otyłości w Kielcach. Dietetyk i aktywne odchudzanie osób z nadwagą tylko w EXPERT FITNESS Warszawska.

Oferujemy programy odchudzające 3 i 10 miesięczne, dobierane indywidualnie w zależności od kondycji i zamierzeń klienta, co stanowi gwarancję uzyskania zamierzonych efektów w walce z nadwagą.

Zapewniamy bezpłatne konsultacje dietetyczne.

Odchudzanie 4x szybciej -vacu

Wykonawca: Anna Vacu Studio Pieknego Ciała

odchudzanie

Test Metaboliczny

Wykonawca: Era Wellness Centrum Odchudzania i Odżywiania

Wellness Test jest to element badań profilaktycznych, zalecany szczególnie tym, którzy dbają o zdrowie i właściwe proporcje swojej sylwetki (odchudzanie, kontrola wagi, aktywność fizyczna) lub są w grupie ryzyka chorób cywilizacyjnych (cukrzyca, choroby sercowo-naczyniowe, choroby metaboliczne, choroby zwyrodnieniowe, itp).

Cena: 35 zł

Szybkie odchudzanie

Wykonawca: Anna Vacu Studio Pieknego Ciała

szybkie odchudzanie

Siłownia, kulturystyka. fitness

Wykonawca: Siłownia ARES

Siłownia ARES jest miejscem, w którym każdy może aktywnie spędzić swój czas. Spalić zbędny tłuszcz, wzmocnić mięśnie, popracować nad sylwetką i miło spędzić czas.
Dysponujemy dobrym sprzętem, znajdziesz u nas bieżnie, orbitreki, rowerki, ruchome schody, a także rewelacyjną bieżnię pod ciśnieniem Body Space, a po drugiej stronie całą sekcję maszyn siłowych i wolne ciężary.
A to wszystko w cenie karnetu miesięcznego za jedyne 90zł dla kobiet oraz 95zł dla mężczyzn

Cena: 90 zł

Sauna fińska

Wykonawca: Fitness Club FORZA

Korzyści płynące z korzystania z sauny:
Podstawowym celem przebywania w saunie jest uodpornienie pewnych mechanizmów regulujących ciepłotę ciala. Dzięki temu mozna sie zahartować i uodpornić organizm na przeziebienia, ale i rowniez wzmocnić układ krażenia i system nerwowy. Bardzo dużą korzyscia płynącą z korzystania z sauny jest również oczyszczenie organizmu z toksyn.

Cena: 20 zł

Fitness

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty fitnessowej. Do dyspozycji klubowiczów oddajemy: siłownie, bogatą ilość i jakość zajęć zorganizowanych, studio Cardio, trenerów personalnych, dietetyka, platformę i pas wibracyjny. Zapraszamy na gratisowy trening.

Zumba

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

Zumba to zainspirowane rytmami latynoskimi połączenie tańca i fitness. ZUMBA poprzez świetną zabawę dba o naszą kondycję, kształtuje naszą sylwetkę, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciami ;-)

Pilates

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

Pilates - Zajęcia polecane osobą które skarżą się na problemy z kręgosłupem. PILATES jest to forma aktywności ruchowej, pozwalająca rozciągać i wzmacniać mięśnie całego ciała, odciążyć kręgosłup, oraz poprawić postawę.

TBC

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

TBC - Wysiłek aerobowy i trening wzmacniający w jednym. TBC przyśpiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję i wytrzymałość. Ćwiczenia kształtujące całe ciało. W zajęciach wykorzystywane są przybory takie jak: gumy, stepy, ciążarki

Core

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

Core - Idealny trening w krótkim czasie, szczególnie dla zapracowanych. Zajęcia półgodzinne, których celem jest wzmacnianie mięśni brzucha i grzbietu.