Parkour na trampolinie

Wykonawca: Skokoloco Park Trampolin

W naszym centrum trampolin dwa razy w tygodniu organizowane są zajęci parkour na trampolinie. Są nowatorskie treningi w łączące w sobie elementy parkour oraz techniki freerun. Wykorzystując infrastrukturę parku oraz specjalnie ustawione przeszkody, będzie można nauczyć się krok po kroku, jak pokonywać przeszkody w odlotowy sposób.

Akrobatyka na trampolinie

Wykonawca: Skokoloco Park Trampolin

W naszym parku Skokoloco można nauczyć się ewolucji akrobatycznych pod okiem kadry specjalistów w dziedzinie akrobatyki. Oferowana przez nas akrobatyka na trampolinie obejmuję naukę salt, fiflaków, twistów i wielu innych figur. Nasi trenerzy to wielokrotni mistrzowie Polski i Europy w akrobatyce. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu.

Kije nordic walking Leki Supreme

Wykonawca: NordicSklep.pl

kije regulowane. Aluminiowe, Niemiecki producent kijów. kije nordic walking z korkową rękojeścią

Cena: 250 zł

Fitness dla pań

Wykonawca: Efekt Salon Zdrowia i Kondycji

w przygotowaniu

Sprzedaż suplementów na odchudzanie

Wykonawca: Vital Progres Ltd.

Sprzedaż suplementów wspomagających odchudzanie o sprawdzonym składzie

Cena: 79 zł

Zajęcia Tai Chi

Wykonawca: Add-Vantage. Szkoła Tai Chi i Realnej Samoobrony Tai Combat

Tradycja Tai Chi sięga w głąb siedemnastego stulecia. To wtedy właśnie pojawiały się pierwsze odkrycia świadczące o jego niezwykle pozytywnym wpływie na zdrowie.

Uczymy Tai Chi stylu Yang.
Ćwiczymy 24 Formy Pekińskie - najbardziej znaną formę Tai Chi na świecie (a w dalszej kolejności formę 21 z wachlarzem i 42). Ćwiczymy też Chi Kung (gimnastykę oddechową) dla zdrowia.

Uczymy według przekazu Wielkiego Mistrza Liu Yun Penga.Trzymamy się tradycyjnych przekazów jeśli chodzi o ruch i pracę z umysłem i oddechem. Natomiast wiedzę o aspektach zdrowotnych Tai Chi czerpiemy z nowoczesnych badań naukowych. Po naszych zajęciach podniesiesz odporność, zregenerujesz stawy, naprawisz kręgosłup, poprawisz funkcję serca i całego układu sercowo-naczyniowego, wzmocnisz ciało.

Więcej informacji o Tai Chi i jego wpływie na zdrowie znajduje się na stronie poświęconej Tai Chi:
http://www.add-vantage.warszawa.pl/tai-chi/
.

Cena: 120 zł

Treningi personalne Łódź

Wykonawca: athletic-zone.pl michał marczewski

Serdecznie zapraszam na treningi personalne w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim

-TRENING NA WOLNYCH CIĘŻARACH

-TRENING NA MASZYNACH

-TRENING Z UŻYCIEM ODWAŻNIKÓW KULOWYCH
KETTLEBELL

-TRENING FUNKCJONALNY

-OBWODOWY

-FITNESS

Zajęcia ruchowe

Wykonawca: Centrum Zdrowia Bioclinic

DOSTĘPNE ZAJĘCIA:
- tabata
- mama i dziecko
- zajęcia na hamakach
- qigong
- fitness
- tai chi
- zajęcia rehabilitacyjne „zdrowy kręgosłup”
- joga
- pilates

Cena: 10 zł

Vacu Fitness

Wykonawca: Centrum Zdrowia Bioclinic

Vacu Fitness jest to innowacyjne urządzenie treningowe składające się z bieżni zamkniętej w kapsule z podciśnieniem. Skuteczność Vacu Fitness opiera się na wykorzystaniu podciśnienia, które przyspiesza 4-krotnie krążenie krwi i limfy, powodując skuteczne odprowadzenie produktów przemiany materii powstających podczas treningu. Eksperci twierdzą, że 30 minut spaceru w Vacu odpowiada aż 120 minutom treningu cardio! Inne zalety to m.in.: poprawa kondycji fizycznej, znikający cellulit, umięśniona sylwetka oraz mocny kręgosłup wolny od bólów wywołanych siedzącym trybem życia

Cena: 25 zł

Zajęcia fitness

Wykonawca: Centrum Rozwoju Osobowego RENESANS

Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum na zajęcia taneczne:
Taniec towarzyski
Latino Solo
Hip-hop
oraz na zajęcia fitness:
ZUMBA
Cross Trening
Pilates
Zdrowy Kręgosłup
Step
Ovoball
Interwał/Tabata
Piloxing
Fit Mix
Joga
Zdrowy Kręgosłup

Organizujemy także zajęcia dla dzieci: Balet Mini, Balet Kids, Zumbę Mini, Zumbę Kids Cheerleaders. Posiadamy także profesjonalnie wyposażoną siłownię.

Cena: 15 zł

Trening Personalny

Wykonawca: Bartosz Lelonek Trener Personalny

Treningi z zakresu:
-odchudzanie
-kształtowanie sylwetki
-nabieranie masy mięśniowej
-rehabilitacja
-przygotowanie motoryczne pod sporty
-trening sportów siłowych
-treningi kondycyjne

Profilaktyka zdrowia

Wykonawca: Dom Jogi Dorota Starzyńska

Osiągnij spokój ducha, naucz się czuć i kontrolować swoje ciało, w uzgodnionym z instruktorem miejscu i czasie. Zajęcia są indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości, odbywającą się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Niezbędny do zajęć sprzęt przywozimy ze sobą. Możesz zaprosić do ćwiczeń swojego partnera czy dziecko. Razem będzie Wam raźniej rozpocząć przygodę z jogą.

Siłownia i Fitness

Wykonawca: Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o.

Siłownia w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym Atol Sp. z o.o. przy ul. Spacerowej 20 w Oleśnicy to miejsce z wyjątkową atmosferą, sprzyjającą budowaniu formy, ale też swobodnemu spędzaniu czasu. Godziny pracy obiektu pozwolą zrealizować trening nawet najbardziej zapracowanym . Obok siłowni - zajęcia fitness: TBC, Cellu-stop, Atak na brzuch i pośladki, Jędrny brzuch, uda i pośladki, Step Aerobic Fit ball, Rzeźba całego ciała, Fit Slide, Joga, Indoor Cycling, zajęcia rekreacyjno-ruchowe dla kobiet w ciąży (bezpłatne).

Jazda na rowerze

Wykonawca: TriFit

Wspaniałym treningiem, który może wykonać każdy jest trening i jazda na rowerze. Obojętnie czy jest to trening w terenie czy w pomieszczeniu zamkniętym,tzw. spinning

Pole Dance

Wykonawca: C'mon Studio Pole Dance Studio / Studio Fitness

Pole Dance jest bardzo efektownym sportem łączącym elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Na tych zajęciach każdy na sobie pozna co znaczy pokonywać własne granice i realizować wyznaczone cele. Na każdym kolejnym treningu widoczny jest progres, co jest niezwykle motywujące do dalszej pracy nad sobą. Nie trzeba być rozciągniętym, ani silnym, by rozpocząć przygodę z tańcem na rurze. Na zajęciach wypracowujemy te elementy, by z czasem trenować coraz to bardziej skomplikowane choreografie i figury. Zajęcia prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich umiejętności.

Cena: 90 zł