Siłownie - Usluger.pl

Dbanie o naszą sylwetkę, jej rzeźbę i wygląd powinno być ważne dla każdego z nas. Tylko regularne ćwiczenia, poprawiają wydolność krążeniową i oddechową naszego organizmu. Miejscem, w którym kompleksowo można zając się wszystkimi partiami ciała, jest siłownia. Jest ona przeznaczona do wykonywania ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych na różnym sprzęcie. W siłowni można także skorzystać z zajęć pilates, jogi czy aerobiku. Dzisiejsze siłownie oferują wraz z treningiem trenera, który udzieli nam wskazówek dietetycznych i będzie nadzorował nasz trening.

Karnet

Wykonawca: Siłownia 16 Koszalin

Karnet jest miesięczny i pozwala na korzystanie z siłowni oraz obejmuje opiekę trenera personalnego siłowni 16 koszalin

Cena: 80 zł

Body Perfect fitness wellness & spa

Wykonawca: P.H.U. POL-IMPEX Sp.j. Polakowski

Doświadczona kadra, różnorodne systemy treningowe, zajęcia z trenerem, wspaniała atmosfera.

Bądź jednym z nas. Zapracujmy razem na efekt którego oczekujesz!
Zapraszamy na naszą stronę internetową
https://bodyperfect.com.pl/

King of the Gym

Wykonawca: Vitamin Clinic

Kompozycja aminokwasów białkowych i Solcoserylu (bezbiałkowego wyciągu z krwi cieląt) pozwala na zwiększenie wydolności organizmu ukierunkowane na siłę i wytrzymałość mięśni. Poprawia metabolizm pod kątem odżywienia mięśni, poprawienia motoryki ciała i funkcjonowania układu nerwowego. Zabezpiecza przed tzw. zakwasami oraz przed procesami degeneracyjnymi włókien mięśniowych z powodu bardzo intensywnego wysiłku.

Cena: 180 zł

Treningi personalne i grupowe

Wykonawca: Sukces Siłownia

Posiadamy profesjonalny sprzęt treningowy umożliwiający wyczynowy trening jak również możemy poszczycić się osiągnięciami na arenach krajowych jak i międzynarodowych w wyciskaniu sztangi leżąc.

Cena: 70 zł

Workout na trampolinie

Wykonawca: Skokoloco Park Trampolin

SKOKOLOCO organizuje zajęcia grupowe workout na trampolinie, dzięki którym możliwe jest spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawa szybkości oraz wydolność. Trening typu workout rewelacyjnie wpływa na wysmuklenie sylwetki i poprawę kondycji. Oferujemy zajęcia pod okiem profesjonalistów i fantastyczną atmosferę w grupie zajęciowej.

Trening na siłowni

Wykonawca: Sosnowiecki Klub Karate

Zapraszamy do klimatyzowanej siłowni dla kobiet i mężczyzn klubu SKK. Trening na siłowni można przeprowadzić od poniedziałku do piątku 8 do 22, a w soboty 10 do 18. Cena za korzystanie z siłowni uzależniona jest ilości wejść. Dodatkowo dla rodzin, które będą korzystać z siłowni mamy przygotowane atrakcyjne rabaty. Ponadto rodzice i opiekunowie dzieci 5-7 lat w czasie treningu karate pociech mogą korzystać z siłowni bezpłatnie.

Cena: 15 zł

Trening na siłowni

Wykonawca: Siłownia Heros

Dla Panów, dla Pań trening w naszej siłowni - zapraszamy przez 7 dni w tygodniu. Pomożemy Ci opracować plan treningowy, tak aby był on bezpieczny oraz skuteczny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Ćwiczenia na siłowni dla Pań

Wykonawca: Siłownia Heros

Cena za jednorazowe wejście na siłownie dla Pań to 50 zł. Zapraszamy na trening. Pamiętaj, że tylko regularny trening przybliży Cię do upragnionego celu. Siłownia czynna jest od poniedziałku do niedzieli.

Cena: 50 zł

Łagodzenie bólu pleców

Wykonawca: trenuj30minut

Bolą Cię plecy w odcinku lędźwiowym? Prowadzisz siedzący tryb życia? Dzięki treningowi EMS wzmocnisz mięśnie głębokie i zlikwidujesz dokuczliwy ból pleców.
Umów się na trening i przynieś ulgę swoim plecom.

Cena: 115 zł

Trening siłowy

Wykonawca: trenuj30minut

Dzięki elektrostymulacji jesteśmy wstanie przeprowadzić trening siłowy, pracując nad 9 - oma głównymi partiami mięśniowymi równocześnie. Dzięki temu skracamy czas pojedynczego do absolutnego minimum. Przyjdź i przekonaj się jak wiele można zrobić kilogramowym obciążeniem.

Cena: 115 zł

Siłownia

Wykonawca: Olymp Centrum Fitness

Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można zadbać nie tylko o ładną, wysportowaną sylwetkę ale także zasięgnąć informacjo dotyczących zdrowego stylu życia.

Cena: 100 zł

Karnet na siłownię

Wykonawca: Aram Raoof ZR Hotele i Restauracje

Treningi
Zapraszamy do naszej siłowni, w której możesz skorzystać z najnowszego sprzętu siłowego i cardio. Nasz sprzęt pracuje w oparciu o najnowszą technologię - tylko u nas znajdziesz elektronicznego trenera personalnego.

Trening personalny
Zyskaj jeszcze większe efekty, wybierając doradztwo naszego Trenera Personalnego.
Każdy z nas jest inny i ma inne cele treningowe. W FITaR doskonale to rozumiemy. Dlatego nasz Trener może przygotować dla Ciebie program treningowy dostosowany właśnie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pamiętaj u nas w cenie karnetu:
- Siłownia
- Urządzenia i strefa cardio
- Sauna fińska
- Sauna Infrared
- Solarium
- Jacuzzi
- Instruktor na sali
- Profesjonalna kadra i doradztwo
- Suplementy w korzystnych cenach

Cena: 99 zł

Pilates

Wykonawca: Millenium Centrum Sportu

Zapraszamy za zajęcia prozdrowotne Pilates / zdrowy kręgosłup. Ćwiczenia w spokojnym tempie, wyciszającej atmosferze, dla osób w każdym wieku.

Siłownia

Wykonawca: Millenium Centrum Sportu

Zapraszamy do profesjonalnie wyposażonej siłowni : strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, trening funkcjonalny.
Na miejscu uzyskasz porady dotyczące treningu od trenera personalnego, wykupisz trening osobisty z instruktorem.

792908124

Wykonawca: Monika Jankiewicz MJ STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI

To nowy trend w fitness i przyjemny sposób na piękną i szczupła sylwetkę. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek.

Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Ubywa nam kilogramów a sylwetka staje się ładnie wymodelowana. Dochodzi do usprawnienia przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Dzięki temu eliminowane są czynniki sprzyjające powstawaniu cellulitisu.

Urządzenie do rollmasażu jest niezwykle skuteczne. Składa się on z obrotowych rolek umieszczonych na ruchomym bębnie, który wykonuje określoną ilość obrotów na minutę. W zależności od ustawionej liczby obrotów można zastosować masaż łagodny lub intensywny. Jest to możliwe dzięki elektronicznej regulacji, w którą jest wyposażone urządzenie. Rollmasaż posiada również wbudowany zegar, który odmierza czas pozostały do zakończenia sesji.

Cena: 10 zł