BPU

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

BPU - wysiłkiem aerobowy z treningiem wzmacniającym. Zajęcia dla osób, które chcą poprawić kondycję i wytrzymałość, oraz spalić tkankę tłuszczową.

Aerobox

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

Aerobox - półgodzinne intensywne zajęcia kształtujące całe ciało, oraz rozładowujące napięcie po całym dniu. Uderzenia i kopnięcia "w powietrze" dodają pewności siebie i poprawiają wydolność.

Stretch

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

Stretch - Zajęcia poprawiające elastyczność mięśni, dające poczucie panowania nad własnym ciałem, zwiększające zakres ruchomości w stawach. Idealny dodatek do każdego intensywnego treningu.

Step

Wykonawca: FITNESS PROFORMA

Step - Zajęcia choreograficzne w rytm porywającej muzyki, intensywny trening całego ciała, oraz wspaniała zabawa w jednym.

Zajęcia fitness i pilates

Wykonawca: Strefa Ruchu

Proponujemy szeroki wachlarz ćwiczeń grupowych: od bardzo intensywnego stepu, przez wzmacniające BPU i TBC, po spokojne pilates, stretching. Dobierzemy odpowiednie zajęcia do Twojego stanu zdrowia, kondycji i temperamentu, tak, żebyś mógł wynieść z zajęć jak najwięcej korzyści i radości.Każde zajęcia trwają 55 minut

Cena: 17 zł

Innowacyjne odchudzanie

Wykonawca: Paweł Antończak Beauty Fit

"Psychodietetyk" pomoże Ci w osiągnięciu wytyczonych celów - zmianie nieprawidłowych nawyków żywieniowych i redukcji zbędnych kilogramów, dzięki rozpoznaniu przyczyn nieprawidłowej masy ciała, pracę nad motywacją i obrazem ciała, a także udzielanie wsparcia oraz edukację żywieniową i promocję zdrowego stylu życia.

Spotkanie może Ci pomóc jeżeli:
-chcesz zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe
-chcesz zacząć odżywiać się zdrowo
-chcesz schudnąć by lepiej i czuć się zdrowo
-Twój lekarz zalecił Ci zrzucenie kilku kilogramów
-wielokrotnie odchudzałeś/aś się, lecz z powrotem wracałaś/eś do swojej wagi
-masz skłonność do „zajadania emocji", jedzenia w stresie lub nocnego podjadania
-brakuje ci motywacji i potrzebujesz wsparcia

Cena: 100 zł

Warsztat: Modelowanie sylwetki

Wykonawca: cywilizacyjne.com

Stresujące diety, nerwy, poczucie winy, efekt jojo - To elementy, które zwykle towarzyszą po lub w trakcie procesu tzw. odchudzania. Ten warsztat to alternatywa dla negatywnych emocji i kolejnych pojawiających się popularnych diet. Na Warsztatach dowiesz się dla czego w ogóle tyjesz, co musi się zadziać w Twoim organizmie i umyśle by nastąpiło odkładanie tkanki tłuszczowej bądź jej redukcja.

Serdecznie zapraszam na ten warsztat!
Terminy warsztatów na www.cywilizacyjne.com

Cena: 299 zł

Bieżnia Podciśnieniowa - Body Space

Wykonawca: Klub Division - Pracownia Ruchu

Body Space to kapsuła, w której zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) oraz dodatniego (ciśnienie atmosferyczne). Równolegle z terapią próżniową odbywa się trening na bieżni, któremu z łatwością podoła nawet osoba unikająca aktywności fizycznej. Stosowanie terapii Body Space likwiduje podstawowe przyczyny powstawania cellulitu – źle ukrwionej – słabszej skóry oraz podskórnej tkani łącznej. Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii. Według badań naukowych efekty po 20 zabiegach utrzymują się przez wiele miesięcy dzięki którym tracimy zbędną tkankę tłuszczową z okolic ud, brzucha i pośladków a zyskujemy smuklejszą sylwetkę, wzmocnienie mięśni oraz jędrną i bardziej elastyczną skórę.
Wskazania: nadwaga, cellulitu, choroba Raynauda (zespół zimnych rąk, stóp).
Przeciwwskazania: osoby z chorobami serca ( nadciśnienie, choroba wieńcowa, miażdżyca), stany zapalne żył (żylaki, zakrzepica), kobiety w czasie miesiączki, ciąży

Platforma Wibracyjna-Wibrotrening

Wykonawca: Klub Division - Pracownia Ruchu

Wibrotrening jest nowatorską metodą treningową opierającą się na stymulacji nerwowo-mięśniowej organizmu przez drgania mechaniczne. Jest to związane z uruchamianiem przez wibracje szeregu odruchowych, neurofizjologicznych mechanizmów organizmu. Ćwiczenia na platformie wibrującej doskonalą sylwetkę, jędrność ciała, obniżają poziom stresu, a także zwiększają masę mięśniową, poprawiając koordynację i równowagę ciała oraz umożliwiają rehabilitację po kontuzjach i urazach.
Przeciwwskazania: -ciąża, połóg, karmienie piersią, -zakrzepowe zapalenie żył,
-choroby serca, choroba wieńcowa, by-passy, -choroby zapalne,-ostre infekcje, -ostry stan zapalny stawów, -świeże rany pooperacyjne,-dyskopatia,spondyloza, przepuklina, -niestabilności kręgosłupa, -cukrzyca, -padaczka, -nowotwory, -wszczepiony rozrusznik serca, mózgu, -endoprotezy stawów np. stawu biodrowego, kolanowego, -migrena, - kamica nerkowa, -wewnętrzne metalowe i syntetyczne zespolania kości i implanty

Masaż ujędrniający - Body Roll

Wykonawca: Klub Division - Pracownia Ruchu

Masaż ujędrniający - Body Roll
Jego celem jest usprawnianie przepływu limfy i krążenia krwi. Masaż wykonywany jest w odpowiedniej kolejności. Zaczyna się od dolnych części ciała i przesuwa coraz wyżej. Wykonuje się go zgodnie z kierunkiem przepływu chłonki, czyli w kierunku głównych węzłów chłonnych, zachowując kierunek dosercowy. Program masażu składa się z 15 pozycji i trwa godzinę.
Efekty:
" Ujędrnia skórę,
" Rozluźnia mięśnie,
" Poprawia krążenie krwi w partiach skórnych, podskórnych i mięśniowych,
" Regeneruje organizm po obciążeniu, wspiera układ odpornościowy.
Przeciwwskazania:
" Ciąża,
" Nowotwór,
" Choroby serca,
" Nadciśnienie,
" Zaburzenia układu krwionośnego,
" Żylaki (omijamy te okolice podczas masażu)

Fitness

Wykonawca: ADDISON Paulina Sobieraj

do uzupełnienia

Zajęcia fitness

Wykonawca: Fitness Club Champfit

Wszystkie Panie, które czują się niekomfortowo ze swoją wagą, chciałyby poprawić swój wygląd i swoją kondycję fizyczną - zachęcamy do udziału w zajęciach fitness!
Trening fitness jest opracowywany indywidualnie przez naszego trenera. Odpowiednio dobrany plan ćwiczeń oraz odpowiednia dieta pozwalają na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów.

Active Walk

Wykonawca: Fitness Club Champfit

Ćwiczenia Active Walk polegają na chodzeniu, truchcie oraz bieganiu na bezsilnikowej bieżni.
Bieżnie napędzasz własną siłą, dzięki temu masz kontrolę nad swoim ciałem i obciążeniem.
Ćwiczenia są przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. To zarówno trening fizyczny, jak i mentalny - walka z własnymi słabościami, sztuka koncentracji oraz samozaparcia.

K2 Hiking

Wykonawca: Fitness Club Champfit

Istotą zajęć, podobnie jak w active walk jest chodzenie.
Umożliwia ono spalanie od 600 - 1000 kalorii w krótkim czasie (40/60 minut). K2 hiking pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawia przemianę materii oraz wzmacnia produkcję endorfin tj. hormonu szczęścia.

Fitness Club

Wykonawca: Snap Fitness

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego fitness Clubu Snap Fitness przy ulicy Noniewicza 65 w Suwałkach.

Zajęcia odbywają się codziennie od Poniedziałku do Piątku w godzinach 19 00 i 20 15 .

Oferujemy ;

SPINNING

EXPRES SPIN

POWER DUMBELL

WORKOUT

ZUMBA


Zapraszamy ....

Cena: 80 zł