Botox, usuwaie celulitu, odsysanie tłuszczu, usuwanie blizn i inne usługi medycyny estetycznej

O urodę można dbać na wiele sposobów, jednak czas i tak robi swoje. Jeśli Twój wygląd nosi znamiona mijającego czasu, a Ty chcesz je ukryć, możesz skorzystać z usług, jakie proponuje medycyna estetyczna. Ostatnio największą popularnością cieszy się botox i usuwanie cellulitu. Dzięki nowoczesnym metodom możliwe jest też skuteczne i efektywne usuwanie blizn. Tutaj znajdziesz również gabinety, które oferują profesjonalne usuwanie rozstępów i zamykanie naczynek.

Lipoliza iniekcyjna

Wykonawca: Klinika Urody & SPA Team Beauty

Zabieg lipolizy iniekcyjnej pomaga pozbyć się miejscowych otłuszczeń. Do zabiegu wykorzystuje się preparaty zawierające wyciąg z soi – fosfatydylocholinę oraz L-carnitynę. Zabieg jest uzupełnieniem diety oraz ćwiczeń. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji! Redukcja tkanki tłuszczowej widoczna jest po około 3 tygodniach od zabiegu.

  • Cena od 199 zł
  • Czas 20 minut
  • Ilość od 3-12 zabiegów, co 14-21 dni, 2-4 dni po zabiegu należy wykonać drenaż limfatyczny

Lipoliza iniekcyjna

Zamykanie naczynek

Wykonawca: Klinika Urody & SPA Team Beauty

Wykonujemy zabieg zamykania naczynek laserem diodowym 980 nm Capilaser. Laser diodowy znakomicie usuwa naczynka na twarzy jak i na ciele. Zabieg jest nieinwazyjny oraz bezpieczny dla zdrowia. Nie wymaga również wkuwania igły jak ma to miejsce przy tradycyjnych metodach usuwania “pajączków”. Cena zabiegu obliczana w oparciu o cenę impulsu oraz stopnia złożoności i skomplikowania zabiegu.
Zabieg zamykania naczynek wykonujemy także urządzeniem Jett Plasma.

Zamykanie naczynek

Powiększanie i korekta ust

Wykonawca: Klinika Urody & SPA Team Beauty

W naszym gabinecie wykonujemy powiększanie i korekta ust kwasem hialuronowym usieciowanym Aliaxin Lips. Oprócz efektu powiększenia ust, kwas hialuronowy również je nawilża. Korygując kształt ust poprawiamy ich wygląd, wyrównujemy nierówności i symetrię - nadając im ładny, naturalny wygląd.

  • Cena od 800 zł za 1 ml ampułkostrzykawka
  • Zabieg trwa około 30 minut
  • Efekt utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Powiększanie i korekta ust

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Wykonawca: Beauty Centrum Estetyki

Mezoterapia skóry głowy jest bardzo skuteczną metodą w profilaktyce wypadania włosów. Specjalnie przygotowane koktajle substancji odżywiających włosy powodują, że następuje regeneracja struktury włosa, zostaje zahamowany proces wypadania, a w 20% przypadków możliwe jest nawet odrastanie włosów.

Dekspentenol, który pochodzi z witaminy B5 regeneruje i odżywia włosy. Oligoelementy mają działanie przeciwzapalne a także regulują wydzielanie łoju. Biotyna (witamina M) poprawia kondycję włosów. Natomiast w przypadkach łysienia androgenowego i chronicznego lub sezonowego wypadania włosów stosowany jest Minoksydyl.

Cena: 180 zł

Kwas hialuronowy

Wykonawca: Beauty Centrum Estetyki

Zastrzyki Juvederm są minimalnie inwazyjnymi zabiegami estetycznymi, charakteryzują się krótkim okresem regeneracji po zabiegu i jedynie na krotko przerywa codzienne czynności. Juvederm to gama preparatów wypełniających do twarzy zawierających kwas hialuronowy, każda postać łagodnego żelu została opracowana z myślą o określonym, wyjątkowym problemie. Lekarz wstrzykuje żel przy użyciu ultracienkiej igły, wypełniając linie i zmarszczki, a także subtelnie zwiększa objętość skóry. Zawarty w żelu kwas hialuronowy wiąże wodę. W zależności od rodzaju zabiegu i użytego preparatu rezultaty mogą utrzymywać się nawet przez 18 miesięcy. Preparaty Juvederm zawierają również w swoim składzie lindokainę, będącą środkiem znieczulającym, dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy.

Cena: 800 zł

Botox

Wykonawca: Beauty Centrum Estetyki

Iniekcja Botoxu to niechirurgiczna, prosta metoda, pozwalająca wygładzić głębokie bruzdy pomiędzy brwiami, na czole, oraz drobne zmarszczki mimiczne wokół oczu. Likwiduje istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowym a wyraz twarzy nie zmienia się. Szybki zabieg, trwający ok. 10 minut, bezbolesny. Działa tylko w miejscu aplikacji. Efekt utrzymuje się około sześciu miesięcy po pierwszym zabiegu.

Cena: 500 zł

Nici PDO-lifting

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

NICI PDO – ODMŁADZANIE I LIFTING BEZ SKALPELA

Jest to najnowsza technika korekcyjno liftingująca opracowana kilka lat temu w Korei . Wykorzystuje się w niej nici z polidioksanonu – materiału stosowanego w produkcji rozpuszczalnych nici chirurgicznych.

Zabieg polega na wprowadzeniu nici PDO pod skórę za pomocą cienkich, sterylnych igieł tworząc z nich siatkę – stelaż wzmacniający strukturę skóry. Nić PDO wprowadzona w skórę ma właściwości stymulowania syntezy kolagenu przez fibroblasty skóry.Znalezione obrazy dla zapytania nici pdo oczy

Idea zabiegu opiera się na połączeniu dwóch mechanizmów działania. Pierwszy polega na mechanicznym napięciu i uniesieniu skóry. Drugi mechanizm to pobudzanie procesu tworzenia kolagenu przez fibroblasty skóry. Proces reorganizacji struktury skóry przebiega dwuetapowo. Tuż po zabiegu następuje wygładzenie zmarszczek i podciągnięcie tkanek. Proces syntezy endogennych włókien kolagenowych rozpoczyna się po około 14 dniach od zabiegu. Po około miesiącu rozpoczyna się widoczna poprawa pierwotnego efektu estetycznego. Nici PDO ulegają całkowitej resorpcji, a efekty estetyczne utrzymują się średnio około 24 miesięcy . Czas ten uzależniony jest od wyjściowej kondycji skóry, ilości fibroblastów w jej obrębie, tempa procesów metabolicznych zachodzących w skórze oraz od wieku pacjenta i stylu życia (używki, fotoprotekcja, nawilżenie skóry itd.). Nici PDO nie mają tendencji do wywoływania zwłóknień i bliznowacenia.

W zabiegu używana jest nić zbudowana z silnego, syntetycznego włókna- pojedynczego lub skręconego podwójnie lub wielokrotnie oraz nić z haczykami.

Co to jest nić PDO – to substancja polimerowa, która w tkance ulega powolnej hydrolizie do monomerów. Monomery ulegają dalszemu rozkładowi, w wyniku którego otrzymujemy wodę i dwutlenek węgla – związki obojętne dla organizmu i całkowicie resorbowalne przez skórę. Polidioksanon jest to materiał znany w chirurgii od 20 lat-dobrze poznany i przebadany. Wysoki profil bezpieczeństwa polidioksanonu, potwierdzony wieloletnimi obserwacjami i badaniami klinicznymi, sprawia, że zabiegi z wykorzystaniem nici polidioksanowych są bezpieczne i w pełni przewidywalne. Odpowiednio zastosowane nici polidioksanowe umożliwiają uzyskanie efektów zbliżonych do chirurgicznego liftingu twarzy.

WSKAZANIA

TWARZ:

– poziome zmarszczki na czole,
– lwia zmarszczka,
– obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, opadające brwi,
– zwiotczenie skóry poniżej dolnych powiek,
– pogłębione fałdy nosowo-wargowe,
– bruzda policzkowo-jarzmowa,
– fałd podbródkowy,
– linie marionetki,
– V-lifting,
– opadające policzki,
– korekta okolicy jarzmowej,
– zwiotczenie skóry w obszarze poniżej żuchw y,
– korekta zmarszczek palacza.

CIAŁO:

– fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie,
– ujędrnianie i kształ towanie piersi, uniesienie piersi,
– zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach,
– lifting pośladków,
– zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej (np. po poroda

Nici PDO-lifting

Wypełnianie zmarszczek

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze, gdzie łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej.
Zadaniem zabiegu wypełnienia z użyciem kwasu hialuronowego jest spłycenie głębokich zmarszczek oraz kształtowanie i modelowanie konturu twarzy i ciała.Ten zabieg stosujemy w celu zlikwidowania lub zmniejszenia
-bruzd nosowo-wargowych
-bruzd marionetki
-zmarszczek wokół ust
-zmarszczek w okolicy oczu
-zmarszczek na brodzie itp
oraz
-powiększenia, wymodelowania ust
-wymodelowania policzków (kości jarzmowe)
-lekkiego podniesienia powiek
-redukcji doliny łez
Cena od 700,00zł

Wypełnianie zmarszczek

Mezoterapia igłowa

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

Mezoterapia jest stosowana w dermatologii od 30 lat w celu poprawy metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia, odżywienia skóry oraz zwiększenia metabolizmu komórek tłuszczowych.
Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry.
Wskazania
-zmarszczki
-poprawa napięcia , jędrności
jak również
-rozstępy
-blizny potrądzikowe
-blizny pozabiegowe
-poprawa jędrności skóry po porodzie
-poprawa jędrności skóry ramion, ud
-przeciw wypadaniu włosów
-przeciw cellulitowi.
Cena 250,00-350,00zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia mikroigłowa-roll cit medyczny

Wykonawca: Studio Kosmetyczne Agata Nowakowska-Tkacz

Mezoterapia mikroigłowa polega na wykonaniu licznych nakłuć głębokich (przechodzących przez warstwę skóry właściwej) w celu podrażnienia fibroblastów i uruchomienia procesu syntezy kolagenu. Igiełki znajdujące się w urządzeniu Roll–Cit penetrując naskórek tworzą w nim mikrokanaliki – mikrourazy i w konsekwencji wywołują stan zapalny skóry. Jest to bodziec dla organizmu, który zwiększa wytwarzanie czynników wzrostu dla komórek naskórka, naczyń krwionośnych, komórek skóry – fibroblastów, które produkują włókna kolagenowe i elastynowe.
Proces gojenia przebiega błyskawicznie – do kilku dni. Potem zachodzą w skórze przemiany, które nazywamy formowaniem i modelowaniem nowych tkanek. Ten etap trwa kilka do kilkunastu miesięcy i powoduje że cera stopniowo ujędrnia się, a zmarszczki wygładzają się. Efektem „ubocznym” tego zabiegu jest zmniejszenie zaczerwienienia skóry płytko unaczynionej, zmniejszenie przebarwień i blizn. Metoda ta jest bezpieczna, nie niesie ryzyka operacji plastycznej i pozwala ją zastąpić. Efekty utrzymują się wiele miesięcy zależnie od wieku pacjenta, trybu życia, odżywiania się, stosowania używek. Zabieg wykonywać można nie tylko na twarzy lecz również ramionach, szyi, dekolcie, brzuchu (np. u osób ze skórą zwiotczałą po porodach czy odchudzaniu). Zabieg jest bezbolesny, ponieważ wykonujemy go zawsze w znieczuleniu miejscowym.
Wskazania do zabiegu
-zmarszczki,skóra starzejąca się
-rozstępy
-blizny potrądzikowe
-blizny przerosłe
-rewitalizacja skóry po porodzie
-przebarwienia
-wiotkość skóry ramion, ud
Cena 220,00zł

Mezoterapia mikroigłowa-roll cit medyczny

Laser chirurgiczny Fire xel

Wykonawca: Gabinet chirurgiczny i neurologiczny BICOM•MED

Zastosowanie w medycynie estetycznej
Laserowy lifting twarzy i ciała
Poprawa owalu twarzy
Zmarszczki wokół oczu , pod oczami,”kurze łapki”, czoło, lwia zmarszczka
Laserowy lifting powiek(opadające powieki)
Blizny potrądzikowe.
Usuwanie przebarwień ,melasma inne
odnowa uszkodzonej przez słońce skóry.
Fotoodmładzanie -szyja,dekolt,grzbiety rąk.
Wiotkość pociążowa skóry,rozstępy.
Redukcja blizn pooperacyjnych (przerostowych, zanikowych)
Waporyzacja zmian śródnabłonkowych i znamion naskórnych
Wycięcie brodawek i polipów 

Cena: 1500 zł

laser chirurgiczny Fire xel

Karboksyterapia okolic o czu i innych części ciała

Wykonawca: Studio Urody Silk-SPA

Karboksyterapia to nowoczesny zabieg kosmetyczny na wiele problemów skórnych jak:

-podkrążone oczy i lużne powieki
-podwójny podbródek
-szara, zmęczona skóra
-drobne zmarszczki
-przebarwienia
-naczynka
-blizny, rozstępy
-cellulit
-nadmiar tłuszczu
-wypadające włosy

Cena każdej okolicy od 200 zł

Cena: 200 zł

Karboksyterapia okolic o czu i innych części ciała

HIFU

Wykonawca: Swan Laser Clinic

Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) polega na działaniu wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, czyli bezpiecznej fali akustycznej. Fale ultradźwiękowe wnikają w skórę i wywołują mikrouszkodzenia, a te z kolei aktywują procesy przebudowy i produkcji kolagenu, działając na skórę obkurczająco. Fala ma ograniczony zasięg i może kumulować się na różnej głębokości tkanki – w medycynie estetycznej używane są trzy głębokości – 1.5, 3.0 i 4.5 mm. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki – mają one średnicę od 0.5 do 1 mm. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia.Z zabiegu HIFU skorzystać mogą wszyscy, którzy nie są zadowoleni z jędrności swojej skóry oraz w przypadku pojawienia się pierwszych oznak starzenia. Wskazaniami do zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków są także: zmniejszenie prawdopodobieństwa utraty jędrności skóry podczas odchudzania, wiotkość skóry po przebytej ciąży lub po nagłej utracie masy ciała, lifting twarzy i dekoltu, a także wiotka skóra na udach, piersiach czy pośladkach. Warto również wspomnieć, że ultradźwięki pozytywnie wpływają na redukcję rozszerzonych porów oraz wyostrzają kontur twarzy.
Cena zaczyna się od 500 zł(mała partia - np. czoło lub podbródek)

Cena: 500 zł

Yonelle Medestetic zabieg eksfoliacji progresywnej

Wykonawca: "Justyna" Mobilny Salon Kosmetyczny

Nowość

PIERWSZA W POLSCE EKSFOLIACJA PROGRESYWNA!

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA – nowatorska, w pełni bezpieczna i wyjątkowo skuteczna metoda złuszczania skóry z narastającym w czasie efektem odnowy biologicznej. Zapewnia spektakularne efekty odmładzania wyglądu i struktury skóry dojrzałej (linia „D”) oraz poprawy stanu skóry tłustej, mieszanej i skłonnej do trądziku (linia „T”).

Koncepcja EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ, opracowana przez YONELLE MEDESTHETIC i testowana przez dwa lata w Instytucie YONELLE, wykorzystuje nieznane wcześniej rozwiązania. Pozwala lepiej spożytkować złuszczającą i regeneracyjną siłę eksfoliatorów, nie tylko bez szkody dla skóry, ale nawet ze znacznie zmniejszonym dyskomfortem klienta w czasie zabiegu i to mimo stosowania wysokich stężeń kwasów (do 50%) i niskiego pH (od 1,9).
Innowacyjna koncepcja złuszczania skóry!

Cena: 200 zł

Yonelle Medestetic zabieg eksfoliacji progresywnej

Wolumetria – nici hialuronowe – wypełnienie – powiększanie ust

Wykonawca: Cliniqmed - Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Wolumetria to niechirurgiczny lifting i modelownie owalu twarzy za pomocą nici kwasu hialuronowego. Zabieg wykonuje lekarz specjalista medycyny estetycznej. Procedura zabiegu jest dla pacjenta bezbolesna. Dzięki wolumetrii częste problemy pacjentów, np. zapadnięte policzki, chomiczki i smutny wygląd, stają się przeszłością.

Wolumetria – nici hialuronowe – wypełnienie – powiększanie ust