Usuwanie tatuażu - Usluger.pl

Tatuaż ma to do siebie, że zrobiony często pod wpływem impulsu pozostaje na całe życie. Nie można go zmyć ani usunąć dostępnymi środkami kosmetycznymi lub chemicznymi. Tatuaż to stałe zabarwienie skóry za pomocą wprowadzenia przez igłę wybranego barwnika. A co zrobić jeżeli musimy usunąć tatuaż? Warto udać się w tym celu do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, który wykona taki zabieg. Najpopularniejszym zabiegiem jest laserowe usunięcie tatuażu. Wykonuje się również peelingi oraz zabiegi operacyjne aby usunąć tatuaż. Wiele osób decyduje się na pozbycie tatuażu metodą koagulacji. Każdy z tych zabiegów pozostawia na skórze trwały ślad. Warto przemyśleć czy za dziesięć lat nasz tatuaż nadal będzie się nam podobał.

Usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego

Wykonawca: Swan Laser Clinic

Energia wiązki laserowej powoduje, że cząsteczki tuszu znajdujące się w skórze eksplodują, rozpadając się na jeszcze mniejsze drobiny, a następnie są usuwanie przez układ immunologiczny skóry. Skuteczność zabiegów oraz ich ilość jest uzależniona od koloru tatuażu, wielkości oraz gęstości „upakowania” barwnika, głębokości tatuażu, koloru skóry. Starsze tatuaże oraz te w kolorach ciemnoniebieskim i czarnym lepiej reagują na leczenie, natomiast tatuaże w kolorach żółtym, czerwonym i zielonym mogą wykazywać słabszą reakcję na leczenie (będą wymagać większej ilości zabiegów).
Zabiegi wykonywane są co minimum 6 tygodni, aż do całkowitego usunięcia pigmentu (zazwyczaj potrzebne jest od 3-8 zabiegów w przypadku tatuaży oraz 1-3 zabiegów w przypadku makijażu permanentnego).

Cena ustalana indywidualnie, zaczyna się od 200zł

Cena: 200 zł

Usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego

Profesjonalne usuwanie tatuaży

Wykonawca: EURO-STUDIO - studio tatuażu, salon kosmetyczny, fryzjer, piercing

Profesjonalne laserowe usuwanie tatuaży według indywidualnego zamówienia klienta.

Profesjonalne usuwanie tatuaży

Kompleksowe usuwanie tatuażu

Wykonawca: DERMA-CLINIC dr Orlitz

Wykonujemy laserowe usuwanie różnego rodzaju tatuaży m.in za pomocą laseru z tzw Q-switch-em

Kompleksowe usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuaży

Wykonawca: Gabinet chirurgiczny i neurologiczny BICOM•MED

Oferujemy usuwanie tatuaży laserem Q-switched, którego impuls światła dociera w głąb skóry i działa wyłącznie na barwnik tatuażu, bez uszkodzenia skóry otaczającej. Usuwanie tatuaży laserem Q-switched nie pozostawia blizn, a czas rekonwalescencji po zabiegu jest krótki. W podobny sposób usuwamy także przebarwienia i zmiany pigmentowe skóry. Zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym i przebiegać w kilku etapach. Serdecznie zapraszamy!

Usuwanie tatuaży

Laser Frakcyjny CO2

Wykonawca: A-DERM-SERWIS - Dermatolog, Odchudzanie, Medycyna Estetyczna

Proces starzenia charakteryzuje się spadkiem ilości i struktury kolagenu w skórze, co w efekcie powoduje zwiotczenie skóry przejawiające się jako bruzdy, zmarszczki, wiotkość oraz słabsze napięcie. Podobne reakcje przebiegają podczas tworzenia się blizn zanikowych (pooperacyjnych, rozstępów). W zależności od rodzaju blizny i umiejscowienia można stosować leczenie, które spowoduje, iż blizna będzie mniej widoczna, mniejsza, bardziej kosmetyczna, elastyczna, w idealnym przypadku praktycznie niewidoczna. Jest to jeden z najlepszych sposobów usuwania blizn.

Laser Frakcyjny CO2

Usuwanie tatuaży

Wykonawca: FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

usuwanie i korekcja tatuażu, blizn, znamiona barwnikowe olbrzymie / kąpielowe u dzieci, rozległe blizny pourazowe, pooparzeniowe