Usuwanie rozstępów - Usluger.pl

Rozstępy to prawdziwa zmora wielu kobiet. Jest to problem dotyczący wielu osób, które w szybkim czasie schudły lub bardzo przytyły. Rozstępy powstają najczęściej na udach, brzuchu, piersiach i okolicach lędźwiowych. Problem z rozstępami mają też kulturyści. Rozstęp to nadmierne rozciągnięcie skóry, powodujące rozerwanie sieci włókien kolagenowych, tworzących skórną strukturę. Usunięcie trwałe rozstępów jest praktycznie niemożliwe. Można jednak za pomocą lasera i dostępnych środków kosmetycznych zminimalizować ich widoczność zazwyczaj poprzez rozjaśnienie. Można także stymulować skórę i organizm do wytwarzania kolagenu, którym ubytki zostaną wypełnione.

Usuwanie blizn i rozstępów - Dermapen

Wykonawca: Anlaya Medical Clinic&Spac

Dermapen jest to zaawansowane urządzenie medyczne, które umożliwia wykonywanie zabiegów regeneracyjnych i lecznicze w okolicy m.in. twarzy, szyi, dekoltu, brzucha ud czy pośladków. Zabieg polega na mikronakłuwaniu skóry za pomocą urządzenia DERMAPEN®, które jest wyposażone w pulsujące igły.

Cena: 300 zł

Usuwanie rozstępów

Wykonawca: Indywidualna Praktyka Lekarska Łuczak Magdalena

Różne metody w zależności od skali dolegliwości: laser frakcyjny, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, peelingi itd..

Usuwanie rozstępów

Wykonawca: Laser DeLux® - Kosmetyka Laserowa

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chciałyby pozbyć się tego problemu raz na zawsze! Frakcyjny nieablacyjny laser do resurfacingu skóry PALOMAR® LUX 1540™ minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów. Zabieg poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów. Efekty estetyczne można uzyskać bez ryzyka powikłań.
Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą!

Cena: 299 zł

Usuwanie rozstępów

Profesjonalne usuwanie rozstępów

Wykonawca: DERMA-CLINIC dr Orlitz

Usuwanie rozstępów wykonujemy m.in za pomocą Laseru MOSAIC używanego także do regeneracji i odmładzania skóry, jak również usuwania blizn potrądzikowych.

Profesjonalne usuwanie rozstępów

Karboksyterapia

Wykonawca: PAPILIO Gabinet Zdrowej Przemiany

Zabieg karboksyterapii polega na wstrzyknięciu CO2 do płytkich warstw skóry. Tworzą się nowe kapilary, następuje poprawa mikrokrążenia, dotlenienie tkanek oraz stymulacja komórek do wytwarzania kolagenu. Skóra staje się zauważalnie odżywiona, ujędrniona i zrewitalizowana.

Karboksyterapia pomaga w leczeniu cellulitu, redukcji rozstępów, a także redukcji przebarwień i blizn oraz wypłycaniu zmarszczek. Ponadto przynosi fantastyczne efekty w leczeniu wypadania włosów i łysienia, eliminacji tkanki tłuszczowej, a także odprowadzaniu metabolitów i toksyn oraz redukcji podwójnego podbródka.

Karboksyterapia

Mezoterapia

Wykonawca: ESTETIX Kosmetologia Estetyczna i Laserowa

JAK MOŻNA LIKWIDOWAĆ ROZSTĘPY?
Najskuteczniejszą metodą jest mezoterapia igłowa, polegająca na podaniu w postaci mikro zastrzyków substancji silnie stymulujących procesy przebudowy i włókien kolagenowych, elastynowych i tkanki łącznej. W miejsce rozstępów przy pomocy sterylnej małej igły i strzykawki wprowadzane są substancje regenerujące skórę. Przed zabiegiem skóra jest odkażana i znieczulana specialnym kremem. Zabieg jest bezbolesny.

Cena: 190 zł

Mezoterapia

Usuwanie rozstępów

Wykonawca: Laser DeLux

Większość kobiet boryka się z problemem rozstępów, które pojawiają się w okresie dojrzewania, ciąży, w okresie zmian hormonalnych czy przyroście wagi. Frakcyjny nieablacyjny laser do resurfacingu skóry PALOMAR® LUX 1540™ minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów i nie wiąże się z koniecznością wyłączenia z codziennej funkcjonalności pacjenta. Zabieg poprawia koloryt skóry i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów. Efekty estetyczne można uzyskać bez ryzyka powikłań. Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą!

Cena: 299 zł

Usuwanie rozstępów

Likwidacja rozstępów

Wykonawca: Gabinet Chirurgii Laserowej i Medycyny Estetycznej

W naszym gabinecie oferujemy rozmaite zabiegi, które mają na celu m.in. usuwanie rozstępów.

Zapraszamy.

Likwidacja rozstępów

Zabiegi falami radiowymi

Wykonawca: Źródło SPA Ewelina Tyralska

Zabiegi za pomocą urządzenia GIO RF Classic sukcesywnie usuną zmarszczki, cellulit, rozstępy, a także wymodelują sylwetkę. Dla przyspieszenia efektu można do zabiegu dołączyć ampułkę odpowiednią do problemu.
Fale radiowe są jednym z popularniejszych i skutecznych metod walki z wymienionymi problemami.
Sprawdź sama!

Zabiegi falami radiowymi

Mezoterapia igłowa na rozstępy

Wykonawca: Paweł Antończak Beauty Fit

Zabieg polaga na śródskórnym iniekcyjnym podaniu substancji leczniczej.

Cena uwarunkowana jest obszarem zabiegu (ilością użytego materiału)

Cena: 500 zł

Mezoterapia igłowa na rozstępy

Laser CO2,Regeneris,mezoterapia,pilling

Wykonawca: Akademia Zdrowia i Urody NATURA MED

W usuwaniu rozstępów stosujemy laser CO2 ze skanerem frakcjonującym, stymulację laserową,Regeneris,mezoterapię,pillingi.