Usuwanie cellulitu - Usluger.pl

Cellulit jest defektem skóry, dotykającym kobiety i mężczyzn w różnym wieku i o różnym czasie. Fachowo nazywany jest także skórką pomarańczową. Jest to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące wraz z obrzękiem i włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Pojawia się główniej w wieku dojrzewania, połączonym też ze zmianami hormonalnymi. Efektem wystąpienia cellulitu jest pomarszczona i pofałdowana skóra, najczęściej na udach, pośladkach. Można próbować go usunąć różnymi metodami. Ważna jest odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne. Poza nią możemy stosować różne środki kosmetyczne, mające pomóc w zwalczaniu tej przypadłości. Gabinety kosmetyczne oferują wiele zabiegów mających usunąć cellulit. Ich adresy odnajdziesz w tym katalogu.

Multipolarne Fale Radiowe radiofrekwencja

Wykonawca: Modelowanie Sylwetki ANNA STUDIO

to najnowsza technologia bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcji tkanki, zabieg powoduje stymulację fibroblastów, a tym samym odbudowę oraz wytwarzanie nowego kolagenu i elastyny.

Cena: 80 zł

Redukcja i usuwanie cellulitu

Wykonawca: Pracownia Wdzięku i Urody

Zapraszamy na skuteczne zabiegi wyszczuplające i redukujące cellulit. Polecamy zabieg Endermologie® Lipomassage™. Jest to metoda walki z cellulitem i kształtowania sylwetki, stosowana na całym świecie. Endermologie® Lipomassage™ rozwiązuje problemy z opornym tłuszczem, cellulitem, czy zwiotczałą skórą. Endermologie® Lipomassage™ Jest to metoda bezpieczna, pobudzająca jedynie naturalne procesy organizmu.

Masaż podciśnieniowy ICOONE®

Wykonawca: Pracownia Wdzięku i Urody

ICOONE® to masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. Zabieg likwiduje cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. Jest skuteczny także w przypadku redukcji blizn, sztywności mięśni i zapalenia ścięgien.
Ponadto ICOONE® daje efekt liftingu bez użycia igły i skalpela!
Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnych, zmechanizowanych głowic, które posiadają rolki masujące z mikrootworami. Tworzą one Multi Mikrostymulację która skutecznie i bezpiecznie działa na skórę. Zapewnia to bardzo dokładny, wielowymiarowy masaż ciała.
ICOONE® posiada 22 programy kosmetyczne oraz 16 programów medycznych, z możliwością łączenia programów w celu tworzenia indywidualnego planu zabiegowego ukierunkowanego na potrzeby danej osoby.

Terapia akustyczną falą uderzeniową na cellulit, blizny i rozstępy

Wykonawca: Centrum Biomechaniki Chodu

Rezultat widoczny już po kilku zabiegach - zalecane 10 zabiegów.

Cena 850 złotych to cena za pakiet 10 zabiegów - 1 zabieg tylko 85zł (przy wykupieniu pakietu)

Cena: 85 zł

Usuwanie cellulitu za pomocą mezoterapii igłowej

Wykonawca: Laser DeLux

Usuwanie cellulitu za pomocą mezoterapii igłowej polega na podawaniu niewielkich dawek substancji leczniczej bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej na obszarze dotkniętym cellulitem. Aplikujemy je metodą iniekcji punktowych, co kilka cm. Najważniejszym jest, aby dobrać odpowiedni koktajl. Terapia pozwala na poprawienie wyglądu skóry oraz osłabienie "pomarańczowej skórki". Można liczyć również na odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.
Wskazania:
- cellulit w każdej fazie
- cellulit na każdym obszarze: uda, biodra, pośladki
- zwiotczenie i słaba kondycja skóry

Cena: 299 zł

Limphastim

Wykonawca: Klinika Rehabilitacji Kompleksowej FIZJOMAX

WSKAZANIA DO STOSOWANIA DRENAŻU LIMFATYCZNEGO:
• Niewydolność żylna
• Zespół cieśni nadgarstka (przed-, pooperacyjny)
• Zespół Reynaud
• Neuropatia, neuralgia
• Choroba niedokrwienna kończyn dolnych
• Angiopatia cukrzycowa
• Sinica kończyn - akrocyjanoza
• Przewlekłe obrzęki
• Choroba zwyrodnieniowa stawów artroza
• Dna moczanowa,
• Zapalenie wielostawowe
• Otyłość

DRENAŻ LIMFATYCZNY ORAZ JEGO WŁAŚCIWOŚCI
Drenaż limfatyczny pobudza przepływ limfy przez naczynia limfatyczne. Powyższe drogi są odpowiedzialne za gromadzenie i odpływ zbędnych produktów przemiany materii z tkanek ciała. System limfatyczny odgrywa kluczową rolę dla układu immunologicznego organizmu.
Drenaż limfatyczny stymuluje aktywność przewodów limfatycznych, wznawia przepływ limfy w krytycznych miejscach oraz przyspiesza metabolizm w tkankach.

Cena: 65 zł

Nawilzanie ust

Wykonawca: Time Clinic

usta naturalnej wielkosci

  • proporcjonalne powiekszanie ust
  • zachowanie proporcji twarzy
  • nawilżenie tkanek

Karboksyterapia

Wykonawca: Time Clinic

pod skore podaje sie dwutlenek wegla ,ktory dotlenia tkanki przez poszerzone naczynia krwionosne

Endermologie Lipomassage™

Wykonawca: Pracownia Wdzięku i Urody

Proponowana w naszym gabinecie Endermologie® Lipomassage™ to najbardziej znana i lubiana przez klientów metoda walki z cellulitem i modelowania całej sylwetki. Ponadto jest metodą całkowicie nieinwazyjną i bezbolesną, a co najważniejsze endermologia daje świetne efekty w redukcji opornego tłuszczu, cellulitu czy zwiotczenia skóry ciała.

Endermologie® Lipomassage™ jest metodą absolutnie bezpieczną, pobudzającą jedynie naturalne procesy organizmu. Bezpieczeństwo zabiegu gwarantują certyfikaty: europejski (CE) i amerykański (FDA).

Zabieg polega na wykonaniu masażu specjalną głowicą zabiegową, wyposażonej w niezależnie napędzane rolki poruszające się z różną prędkością i w różnych kierunkach, które w połączeniu z indywidualnie dobranym podciśnieniem odpowiednio kształtują i rozmasowują fałdę skórną.

Cena: 150 zł

Alidya

Wykonawca: Centrum Medyczne BM Quality Med

Zabieg polega na ostrzykiwaniu w centymetrowych odstępach miejsc objętych cellulitem. Preparat wprowadzony pod skórę rozpuszcza toksyny odpowiedzialne za powstawanie cellulitu, poprawia krążenie, drenuje, a także działa przeciwutleniająco.

Zabieg na cellulit

Wykonawca: FIZJO-EFFECT Ewa Ortyl-Grzyb Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii

Oferujemy dwufazową walkę z cellulitem. W zabiegu wykorzystywana jest lampa biostymulująca o promieniowaniu czerwonym, które powoduje rozluźnienie błony komórkowej. Dzięki temu tłuszcz z komórek łatwiej przedostaje się do przestrzeni międzykomórkowych. A stamtąd mechanicznie za pomocą bańki chińskiej jest przesuwany dalej.

Lipoliza iniekcyjna

Wykonawca: ENKLAWA Salon Masażu i Urody

Lipoliza iniekcyjna jest to metoda usuwania miejscowych otłuszczeń ciała. Pozwala na usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie trudno jest się jej pozbyć za pomocą diety czy aktywności fizycznej i jest propozycją dla klientów, którzy chcą modelować swoją sylwetkę. Lipoliza pozwala na rozpuszczenie błony komórek tłuszczowych, w wyniku czego ulegają one degradacji, a następnie są transportowane do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

Alidya - usuwanie cellulitu

Wykonawca: DIAMENTOWY SALON - Dorota Stefanowicz

Oferujemy Państwu usuwanie cellulitu poprzez podawanie preparatu Alidya metodą mezoterapii.

Endermologia - masaż wyszczuplający

Wykonawca: ONE SALON Kosmetyka Nowoczesna

ENDERMOLOGIA- wyszczuplanie, modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu
Lipomassage - opatentowana technika wyszczuplająca uaktywnia proces uwalniania tłuszczu, eliminuje miejscowe złogi i niedoskonałości. Mechaniczna stymulacja wznawia produkcję kolagenu i elastyny.
zabieg w 100% naturalny. Mechaniczny masaż próżniowy, oddziaływujący na tkankę łączną, skutecznie zwalczający cellulit, redukujący tkankę tłuszczową, oczyszczający organizm z toksyn.

Usuwanie cellulitu

Wykonawca: Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej

Gabinet Skin Estetica posiada wyspecjalizowaną kadrę oraz nowoczesne metody które pomogą Ci pozbyć się problemu, z którym walczysz od dawna. Zadzwoń i umów sie na bezpłatną konsultację.