Salony odnowy biologicznej i zabiegi SPA

Po ciężkim tygodniu pracy zasługujesz na odpoczynek. Dlaczego więc nie wybrać się na weekend do salonu odnowy biologicznej? Z pewnością taka wizyta wyciszy Cię i odpręży, zabiegi SPA z pewnością polepszą Twoje samopoczucie. Ayurveda zadba o Twój stan fizyczny, psychiczny i duchowy. Shiatsu rozluźni Cię dotykiem, aromaterapia uleczy Cię poprzez zmysł węchu, a fototerapia pomoże na stany depresyjne. Na koniec możesz skorzystać z sauny lub fango, czyli zabiegu z użyciem leczniczego błota.

Lifting twarzy – zabieg HIFU

Wykonawca: Klinika Młodości Blanka Pawłowska

W Klinice Młodości w Warszawie przeprowadzamy zabieg, znany pod nazwą Hifu. To akronim o rozwinięciu „High Intensity Focused Ultrasound”, co po polsku oznacza „Skupiona Wiązka Fal Ultradźwiękowych o Dużym Natężeniu”. Nie jest to nowa technologia, stworzona z myślą o medycynie estetycznej – wykorzystuje się ją przede wszystkim w leczeniu raka prostaty.

1

Cena: 1500 zł

Masaż biurowy

Wykonawca: Kameleon Gabinet Masażu i Pielęgnacji Twarzy

Szybki i skuteczny sposób na rozluźnienie mięśni pleców, karku, ramion i głowy.
Dlaczego pojawia się w ofercie gabinetu masażu twarzy?
Ponieważ spięte mięśnie taśmy tylnej "ciągną" i dają napięcia mięśniom twarzy.
Dobrze jest wykonać masaż biurowy przed masażem czy liftingiem twarzy, ale można też z niego skorzystać niezależnie, dla relaksu i odprężenia.

Czas trwania zabiegu: 20-30 min

Cena: 50 zł

ZOGA FACE INTEGRATION

Wykonawca: Kameleon Gabinet Masażu i Pielęgnacji Twarzy

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy.

Jest rodzajem zaawansowanego masażu, który likwiduje napięcia mięśniowo-powięziowe, rozciąga, wydłuża i zmiękcza tkanki łączne w obrębie głowy, szyi i dekoltu. Przywraca twarzy symetrię, w naturalny sposób odmładza, ma działanie terapeutyczne.

Zoga Face Integration znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży kosmetycznych. Charakteryzuje się dużym bodźcem i brakiem środka poślizgowego (olejku).

Czas trwania: 2h

Przy systematycznym korzystaniu z tej terapii organizm stopniowo „zapomina” o złych nawykach powodowanych np. mimiką i odzyskuje pierwotną równowagę.

Cena: 200 zł

Japoński Masaż Twarzy

Wykonawca: Kameleon Gabinet Masażu i Pielęgnacji Twarzy

Japoński Masaż Twarzy to niezwykle odprężający zabieg. Delikatny masaż z dużą ilością technik drenujących wprowadza w głęboki relaks. Uwalnia napięcia mięśni, zmniejsza obrzęki, usuwa toksyny, poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry. W efekcie, po zabiegu, twarz staje się młodsza i promienna.

Japoński Rytuał Masażu Twarzy ma także etap liftingu, ale nie powoduje on dyskomfortu w odczuciach. Przez cały zabieg klient odczuwa stan relaksu psychicznego i fizycznego.

Czas trwania zabiegu: 50min

Cena: 100 zł

Sauna

Wykonawca: MY LOOK Studio Urody

Sauna na włosy - jego efektem jest przede wszystkim głębokie nawilżenie i regeneracja zniszczonych włosów. Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji, składniki odżywcze jak w tym przypadku maska wnika w głąb struktury włosa. Zabieg jest bardzo skuteczny i daje natychmiastowy efekt wygładzenia i podniesienia włosów u nasady.

Cena: 25 zł

Pobyty w SPA

Wykonawca: Lazur Wellness&SPA

Zapraszamy do strefy Wellness&SPA. Oferujemy liczne masaże, rytuały relaksacyjne, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz fizykoterapię. Polecamy pobyty/pakiety pobytowe m.in.:

  • SPA dla firm,
  • SPA dla seniora,
  • SPA na jesień,
  • SPA na wiosnę,
  • SPA na weekend,
  • SPA dla dwojga.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej!

Zabiegi modelowania sylwetki

Wykonawca: Salon Masażu i Modelowania Sylwetki Agnieszka Szmigiel

Wykonujemy zabiegi modelowanie sylwetki. Polecamy dermomasaż (masaż antycellulitowy brzuch, uda, pośladki), elektrostymulację, drenaż limfatyczny, rollmasaż.

Zabiegi pielęgnacyjne dla psów oraz psi hotel

Wykonawca: Doggie Studio - SPA & HOTEL

Oferujemy kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, kąpiele lecznicze, kosmetykę uszu i oczu oraz obcinanie pazurów. Oprócz salonu groomerskiego prowadzimy przytulny psi hotel dla ras miniaturowych, małych i średnich.

Sauna Ganbanyoku

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Jak wygląda zabieg Ganbanyoku?

Sauna ma postać stołu, którego płyta wykonana jest z oryginalnej, magmowej czarnej krzemionki, bogatej w kryształy minerałów. W trakcie zabiegu możesz leżeć, siedzieć, lub nawet ćwiczyć, a płyta nagrzewana jest do temperatury 40-45°C. Głęboka podczerwień emitowana przez płytę wnika do organizmu na głębokość 5cm, a jej lecznicza moc działa znacznie szybciej niż tradycyjne sauny parowe.

Zabieg jest bardzo odprężający, czujesz ciepło, ale nie gorąco. Stymulacji ulega krążenie, a metabolizm przyspiesza. Nie pojawia się przy tym duszność, a rytm serca zostaje niezmieniony. Dzięki temu nie pojawiają się problemy z oddychaniem, oraz nadmierne pocenie. Jest to zupełnie wyjątkowy rodzaj sauny.

Cena: 60 zł

Komora floatingowa

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Na czym polega terapia floatingowa?
Przebywając w komorze flotingowej twoje ciało i umysł zostają odcięte od zewnętrznych bodźców. Dzięki roztworowi soli Epsom swobodnie i bez udziału mięśni unosisz się na powierzchni wody, o temperaturze ciała. Z zewnątrz nie docierają do ciebie żadne dźwięki, ani obrazy. Dzięki temu umysł generuje wrażenie jakby lewitował w stanie nieważkości, a ciało doznaje stanu najgłębszego relaksu, porównywalnego z medytacją.

Komora ma głębokość 30cm, nie musisz umieć pływać. Pomieszczenie w którym się znajduje na czas zabiegu jest całkowicie dla twojej dyspozycji. Przed zabiegiem należy wziąć dokładny prysznic. Sesja trwa 40 lub 120 minut.

Cena: 70 zł

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna (mHBOT)

W komorze hiperbarycznej oddychasz powietrzem o zwiększonej zawartości tlenu, w warunkach podwyższonego ciśnienia. Dzięki temu tlen łatwo rozpuszcza się we krwi w której jest go wielokrotnie więcej niż w normalnym środowisku. Natleniona krew docierając do wszystkich komórek, tkanek i narządów w organizmie inicjuje procesy biochemiczne, dzięki którym następuje regeneracja i odbudowa miejsc zmienionych przez choroby i schorzenia.

Zabieg twa 60 minut, w trakcie których możesz korzystać z telefonu, czytać książkę, lub się zdrzemnąć. Jest całkowicie bezbolesny i niezwykle odprężający. Ciśnienie wytwarzane w naszej komorze jest niezwykle bezpieczne 1.3 ATA i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Z tlenoterapii hiperbarycznej można korzystać w każdym wieku, a do komory mogą wejść nawet dwie osoby np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 120 zł

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wykonawca: OXYGEN – Gabinet Terapii Hiperbarycznej Adam Tyburski

Czym jest komora hiperbaryczna i jak wygląda zabieg tlenoterapii hiperbarycznej?

Komora hiperbaryczna jest urządzeniem do którego tłoczony jest tlen w warunkach podwyższonego ciśnienia. Przebywając w takim środowisku tlen kilkukrotnie zwiększa swoje stężenie nie tylko w czerwonych krwinkach, ale także w osoczu oraz układzie limfatycznym – docierając do wszystkich narządów i tkanek w organizmie, uruchamiając naturalne procesy regeneracji. Efekty leczenia tlenoterapią hiperbaryczną zostały potwierdzone w setkach publikacji naukowych.

Komora hiperbaryczna jaką dysponujemy jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie na rynku. Tlen podawany jest w odstępach 20 min. Dzięki czemu nie ma żadnych skutków ubocznych. W naszej komorze mogą przebywać nawet dwie osoby – np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 100 zł

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna (mHBOT)

Uznana i rozwijana przez naukowców na całym świecie metoda terapii tlenem o zwiększonym ciśnieniu do 1.3 ATA w specjalistycznej komorze hiperbarycznej. Tlen w trakcie zabiegu rozpuszcza się we krwi i jest transportowany do wszystkich komórek, tkanek i narządów. W wyniku jego działania uruchamiają się naturalne procesy regeneracji organizmu, a uszkodzone, lub zmienione chorobowo miejsca ulegają naturalnym procesom leczenia.

Zabieg w naszej komorze hiperbarycznej trwa 60 min. Podczas jego trwania nie występują żadne skutki uboczne, jak w przypadku innych komór tego typu. Z tlenoterapii hiperbarycznej można korzystać w każdym wieku, a do komory w naszym gabinecie mogą wejść nawet dwie osoby – np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 150 zł

Sauna Ganbanyoku

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Na czym polega zabieg?

Płyta wykonana jest z oryginalnej skały magmowej czarnej krzemionki, bogatej w kryształy minerałów. Podczas zabiegu leżysz na płycie o temperaturze 40° – 45°C, a lecznicza moc promieniowania głębokiej podczerwieni wnika do organizmu na głębokość do 5cm, wielokrotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnej sauny parowej.

W trakcie zabiegu czujesz przyjemne ciepło, ale nie gorąco. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca. Dzięki temu nie pojawia się duszność, ani problemy z oddychaniem, oraz nadmierne pocenie. Działanie sauny Ganbanyoku jest absolutnie wyjątkowe i niespotykane w innych typach saun.

Cena: 60 zł

Komora Floatingowa

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Na czym polega terapia floatingowa?

Komora floatingowa odcina ciało i umysł od zewnętrznych bodźców. Roztwór soli leczniczej Epsom sprawia, że swobodnie unosisz się na powierzchni wody, o temperaturze ciała. Zamknięta komora, w której przebywasz w stroju kąpielowym odcina bodźce pochodzące z zewnątrz. Możesz przebywać w całkowitej ciemności, lub w kojącym świetle lampy. Komora jest dźwiękoszczelna, ale w trakcie zabiegu możesz słuchać muzyki relaksacyjnej.

Głębokość komory to zaledwie 30 cm, więc nie musisz się obawiać brakiem umiejętności pływackich. Unosząc się na plecach, głowę opierasz o wygodny zagłówek, dzięki czemu woda nie dostaje się do ust, nosa i uszu. Samo unoszenie na powierzchni nie angażuje żadnych mięśni. Dzięki temu wszystkiemu umysł generuje wrażenie unoszenia się w pustce.

Zabieg trwa od 60 do 120 minut. Możesz poddać się mu samodzielnie, lub wraz z dzieckiem.

Przed zabiegiem wymagany jest dokładny prysznic w sali floatingowej, po sesji wystarczy opłukanie ciała bieżącą wodą.

Cena: 120 zł