Salony odnowy biologicznej i zabiegi SPA

Po ciężkim tygodniu pracy zasługujesz na odpoczynek. Dlaczego więc nie wybrać się na weekend do salonu odnowy biologicznej? Z pewnością taka wizyta wyciszy Cię i odpręży, zabiegi SPA z pewnością polepszą Twoje samopoczucie. Ayurveda zadba o Twój stan fizyczny, psychiczny i duchowy. Shiatsu rozluźni Cię dotykiem, aromaterapia uleczy Cię poprzez zmysł węchu, a fototerapia pomoże na stany depresyjne. Na koniec możesz skorzystać z sauny lub fango, czyli zabiegu z użyciem leczniczego błota.

Sauna Ganbanyoku

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Jak wygląda zabieg Ganbanyoku?

Sauna ma postać stołu, którego płyta wykonana jest z oryginalnej, magmowej czarnej krzemionki, bogatej w kryształy minerałów. W trakcie zabiegu możesz leżeć, siedzieć, lub nawet ćwiczyć, a płyta nagrzewana jest do temperatury 40-45°C. Głęboka podczerwień emitowana przez płytę wnika do organizmu na głębokość 5cm, a jej lecznicza moc działa znacznie szybciej niż tradycyjne sauny parowe.

Zabieg jest bardzo odprężający, czujesz ciepło, ale nie gorąco. Stymulacji ulega krążenie, a metabolizm przyspiesza. Nie pojawia się przy tym duszność, a rytm serca zostaje niezmieniony. Dzięki temu nie pojawiają się problemy z oddychaniem, oraz nadmierne pocenie. Jest to zupełnie wyjątkowy rodzaj sauny.

Cena: 60 zł

Sauna Ganbanyoku

Komora floatingowa

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Na czym polega terapia floatingowa?
Przebywając w komorze flotingowej twoje ciało i umysł zostają odcięte od zewnętrznych bodźców. Dzięki roztworowi soli Epsom swobodnie i bez udziału mięśni unosisz się na powierzchni wody, o temperaturze ciała. Z zewnątrz nie docierają do ciebie żadne dźwięki, ani obrazy. Dzięki temu umysł generuje wrażenie jakby lewitował w stanie nieważkości, a ciało doznaje stanu najgłębszego relaksu, porównywalnego z medytacją.

Komora ma głębokość 30cm, nie musisz umieć pływać. Pomieszczenie w którym się znajduje na czas zabiegu jest całkowicie dla twojej dyspozycji. Przed zabiegiem należy wziąć dokładny prysznic. Sesja trwa 40 lub 120 minut.

Cena: 70 zł

Komora floatingowa

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna (mHBOT)

W komorze hiperbarycznej oddychasz powietrzem o zwiększonej zawartości tlenu, w warunkach podwyższonego ciśnienia. Dzięki temu tlen łatwo rozpuszcza się we krwi w której jest go wielokrotnie więcej niż w normalnym środowisku. Natleniona krew docierając do wszystkich komórek, tkanek i narządów w organizmie inicjuje procesy biochemiczne, dzięki którym następuje regeneracja i odbudowa miejsc zmienionych przez choroby i schorzenia.

Zabieg twa 60 minut, w trakcie których możesz korzystać z telefonu, czytać książkę, lub się zdrzemnąć. Jest całkowicie bezbolesny i niezwykle odprężający. Ciśnienie wytwarzane w naszej komorze jest niezwykle bezpieczne 1.3 ATA i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Z tlenoterapii hiperbarycznej można korzystać w każdym wieku, a do komory mogą wejść nawet dwie osoby np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 120 zł

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wykonawca: OXYGEN – Gabinet Terapii Hiperbarycznej Adam Tyburski

Czym jest komora hiperbaryczna i jak wygląda zabieg tlenoterapii hiperbarycznej?

Komora hiperbaryczna jest urządzeniem do którego tłoczony jest tlen w warunkach podwyższonego ciśnienia. Przebywając w takim środowisku tlen kilkukrotnie zwiększa swoje stężenie nie tylko w czerwonych krwinkach, ale także w osoczu oraz układzie limfatycznym – docierając do wszystkich narządów i tkanek w organizmie, uruchamiając naturalne procesy regeneracji. Efekty leczenia tlenoterapią hiperbaryczną zostały potwierdzone w setkach publikacji naukowych.

Komora hiperbaryczna jaką dysponujemy jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie na rynku. Tlen podawany jest w odstępach 20 min. Dzięki czemu nie ma żadnych skutków ubocznych. W naszej komorze mogą przebywać nawet dwie osoby – np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 100 zł

Tlenoterapia hiperbaryczna

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna (mHBOT)

Uznana i rozwijana przez naukowców na całym świecie metoda terapii tlenem o zwiększonym ciśnieniu do 1.3 ATA w specjalistycznej komorze hiperbarycznej. Tlen w trakcie zabiegu rozpuszcza się we krwi i jest transportowany do wszystkich komórek, tkanek i narządów. W wyniku jego działania uruchamiają się naturalne procesy regeneracji organizmu, a uszkodzone, lub zmienione chorobowo miejsca ulegają naturalnym procesom leczenia.

Zabieg w naszej komorze hiperbarycznej trwa 60 min. Podczas jego trwania nie występują żadne skutki uboczne, jak w przypadku innych komór tego typu. Z tlenoterapii hiperbarycznej można korzystać w każdym wieku, a do komory w naszym gabinecie mogą wejść nawet dwie osoby – np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 150 zł

Tlenoterapia hiperbaryczna

Sauna Ganbanyoku

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Na czym polega zabieg?

Płyta wykonana jest z oryginalnej skały magmowej czarnej krzemionki, bogatej w kryształy minerałów. Podczas zabiegu leżysz na płycie o temperaturze 40° – 45°C, a lecznicza moc promieniowania głębokiej podczerwieni wnika do organizmu na głębokość do 5cm, wielokrotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnej sauny parowej.

W trakcie zabiegu czujesz przyjemne ciepło, ale nie gorąco. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca. Dzięki temu nie pojawia się duszność, ani problemy z oddychaniem, oraz nadmierne pocenie. Działanie sauny Ganbanyoku jest absolutnie wyjątkowe i niespotykane w innych typach saun.

Cena: 60 zł

Sauna Ganbanyoku

Komora Floatingowa

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Na czym polega terapia floatingowa?

Komora floatingowa odcina ciało i umysł od zewnętrznych bodźców. Roztwór soli leczniczej Epsom sprawia, że swobodnie unosisz się na powierzchni wody, o temperaturze ciała. Zamknięta komora, w której przebywasz w stroju kąpielowym odcina bodźce pochodzące z zewnątrz. Możesz przebywać w całkowitej ciemności, lub w kojącym świetle lampy. Komora jest dźwiękoszczelna, ale w trakcie zabiegu możesz słuchać muzyki relaksacyjnej.

Głębokość komory to zaledwie 30 cm, więc nie musisz się obawiać brakiem umiejętności pływackich. Unosząc się na plecach, głowę opierasz o wygodny zagłówek, dzięki czemu woda nie dostaje się do ust, nosa i uszu. Samo unoszenie na powierzchni nie angażuje żadnych mięśni. Dzięki temu wszystkiemu umysł generuje wrażenie unoszenia się w pustce.

Zabieg trwa od 60 do 120 minut. Możesz poddać się mu samodzielnie, lub wraz z dzieckiem.

Przed zabiegiem wymagany jest dokładny prysznic w sali floatingowej, po sesji wystarczy opłukanie ciała bieżącą wodą.

Cena: 120 zł

Komora Floatingowa

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wykonawca: Happi - Gabinet Hiperbaryczny

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna (mHBOT)

Uznana przez naukowców i niezwykle bezpieczna metoda wspomagania leczenia wielu schorzeń i chorób. Komora hiperbaryczna wytwarza tlen o zwiększonym ciśnieniu 1.3 ATA, który w trakcie oddychania rozpuszcza się w krwi i dociera do wszystkich komórek, tkanek i narządów pobudzając je do naturalnym procesów odbudowy.

Zabieg trwa 60 min. Podczas których możesz korzystać z telefonu. W naszej komorze mogą przebywać nawet dwie osoby np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 120 zł

Tlenoterapia hiperbaryczna

Liposukcja iniekcyjna

Wykonawca: Salon Kosmetyczny KLEOPATRA

Liposukcja iniekcyjna jest profesjonalnie wykonywana w naszym salonie kosmetycznym.

Liposukcja iniekcyjna

Masaż Tajski Stóp

Wykonawca: Immortal Medicine&Beauty

Tajska refleksologia stóp zwana nuad thao to część tajskiej medycyny tradycyjnej, na którą znaczący wpływ miały medycyna chińska oraz indyjska (ajurweda). Nuad thao jest syntezą technik tradycyjnych wykonywanych w Azji. Masaż można wykonywać na łóżku do masażu, materacu i krześle. Przy masażu stosuje się drewnianą pałeczkę, ponieważ dzięki niej możemy dotrzeć do znajdujących się głębiej stref. Metoda jest skuteczna i relaksująca, pobudza krążenie krwi oraz limfy, poprawia stan zdrowia i przywraca dobre samopoczucie.

Cena: 100 zł

Masaż Tajski Stóp

Masaż Stemplami Ziołowymi - PANTAI LUAR

Wykonawca: Immortal Medicine&Beauty

Masaż stemplami ziołowymi jest masażem leczniczym praktykowanym przeszło 400 lat temu w Tajlandii. Wykonywany jest stemplami, które są odpowiednio przygotowanymi bawełnianymi torebkami z zawartością ziół i różnych przypraw korzystnie oddziałujących na organizm. Mogą zawierać kurkumę, imbir lekarski, liście eukaliptusa lub limonki, trawę cytrynową, cynamonowiec. Przed zabiegiem należy podgrzać stemple, dzięki czemu wydobędziemy z nich zawarte zioła oraz ekstrakty.

Cena: 150 zł

Masaż Stemplami Ziołowymi - PANTAI LUAR

Masaż Gorącymi Kamieniami Wulkanicznymi

Wykonawca: Immortal Medicine&Beauty

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi jest połączeniem drenażu, masażu szwedzkiego, akupresury, termoterapii oraz aromaterapii. Wykazuje znaczne działanie na umieszczone w skórze termoreceptory osoby masowanej. Podczas zabiegu temperatura masowanych powierzchni ciała podnosi się, a naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu.

Cena: 130 zł

Masaż Gorącymi Kamieniami Wulkanicznymi

Masaż Relaksacyjny Świecą

Wykonawca: Immortal Medicine&Beauty

Głównymi zaletami masażu świecą są właściwości głęboko relaksujące i pielęgnacyjne. Zabieg usuwa stres oraz zmęczenie. Połączenie masażu relaksacyjnego i zniewalającego aromatu olejków eterycznych ciepłego wosku daje uczycie ukojenia zmysłów. Wosk ma zadanie odżywić, wygładzić, zmiękczyć skórę oraz sprawić, że będzie jedwabista w dotyku, bardziej elastyczna, jędrniejsza i ze zdrowym połyskiem.

Cena: 120 zł

Masaż Relaksacyjny Świecą

Masaż Czekoladą

Wykonawca: Immortal Medicine&Beauty

Masaż czekoladą staje się coraz bardziej popularny ze względu na swoje korzystne efekty widoczne na ciele jak i psychiczne ukojenie. Zabieg jest niezwykle przyjemny i pożytecznie wpływa na organizm. Masaż czekoladą jest idealnym sposobem na stres, przemęczenie, obniżony nastrój, napięcie i bóle mięśni, stawów oraz kręgosłupa. Działa przeciwbólowo, uspokajająco, rozluźniająco, ale przede wszystkim głęboko relaksuje. Jest ucztą dla ciała i ducha.

Cena: 120 zł

Masaż Czekoladą

Masaż Miodem

Wykonawca: Immortal Medicine&Beauty

Masaż miodem jest niezwykle popularny ze względu na swoje właściwości odżywcze i lecznicze. Świetnie stymuluje metabolizm komórkowy oraz układ immunologiczny, a także doskonale oczyszcza zrogowaciały naskórek, niweluje wszelkie napięcia mięśniowe, relaksuje ciało i uspokaja umysł.
Ciepły miód z dodatkiem oliwy detoksykuje, rozgrzewa, ale przede wszystkim pobudza potencjał leczniczy organizmu osoby masowanej. W masażu można zastosować do ucisków oraz akupresury pałeczki miodowe.

Cena: 120 zł

Masaż Miodem