Salony odnowy biologicznej i zabiegi SPA

Po ciężkim tygodniu pracy zasługujesz na odpoczynek. Dlaczego więc nie wybrać się na weekend do salonu odnowy biologicznej? Z pewnością taka wizyta wyciszy Cię i odpręży, zabiegi SPA z pewnością polepszą Twoje samopoczucie. Ayurveda zadba o Twój stan fizyczny, psychiczny i duchowy. Shiatsu rozluźni Cię dotykiem, aromaterapia uleczy Cię poprzez zmysł węchu, a fototerapia pomoże na stany depresyjne. Na koniec możesz skorzystać z sauny lub fango, czyli zabiegu z użyciem leczniczego błota.

Masaże

Wykonawca: ThaiSiSPA Masaż Tajski Katowice

eżeli szukasz sposobu na złagodzenie bólu mięśniowego lub pragniesz po prostu odprężyć się po ciężkim dniu, ThaiSiSPA to idealne miejsce dla Ciebie. Nasze masaże tajskie nie tylko poprawiają samopoczucie, ale również pomagają odbudować energię i wzmocnić organizm. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak wiele korzyści mogą przynieść regularne wizyty w naszym salonie masażu tajskiego w Katowicach!

Lifting twarzy – zabieg HIFU

Wykonawca: Klinika Młodości Blanka Pawłowska

W Klinice Młodości w Warszawie przeprowadzamy zabieg, znany pod nazwą Hifu. To akronim o rozwinięciu „High Intensity Focused Ultrasound”, co po polsku oznacza „Skupiona Wiązka Fal Ultradźwiękowych o Dużym Natężeniu”. Nie jest to nowa technologia, stworzona z myślą o medycynie estetycznej – wykorzystuje się ją przede wszystkim w leczeniu raka prostaty.

1

Cena: 1500 zł

Masaż biurowy

Wykonawca: Kameleon Gabinet Masażu i Pielęgnacji Twarzy

Szybki i skuteczny sposób na rozluźnienie mięśni pleców, karku, ramion i głowy.
Dlaczego pojawia się w ofercie gabinetu masażu twarzy?
Ponieważ spięte mięśnie taśmy tylnej "ciągną" i dają napięcia mięśniom twarzy.
Dobrze jest wykonać masaż biurowy przed masażem czy liftingiem twarzy, ale można też z niego skorzystać niezależnie, dla relaksu i odprężenia.

Czas trwania zabiegu: 20-30 min

Cena: 50 zł

ZOGA FACE INTEGRATION

Wykonawca: Kameleon Gabinet Masażu i Pielęgnacji Twarzy

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy.

Jest rodzajem zaawansowanego masażu, który likwiduje napięcia mięśniowo-powięziowe, rozciąga, wydłuża i zmiękcza tkanki łączne w obrębie głowy, szyi i dekoltu. Przywraca twarzy symetrię, w naturalny sposób odmładza, ma działanie terapeutyczne.

Zoga Face Integration znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży kosmetycznych. Charakteryzuje się dużym bodźcem i brakiem środka poślizgowego (olejku).

Czas trwania: 2h

Przy systematycznym korzystaniu z tej terapii organizm stopniowo „zapomina” o złych nawykach powodowanych np. mimiką i odzyskuje pierwotną równowagę.

Cena: 200 zł

Japoński Masaż Twarzy

Wykonawca: Kameleon Gabinet Masażu i Pielęgnacji Twarzy

Japoński Masaż Twarzy to niezwykle odprężający zabieg. Delikatny masaż z dużą ilością technik drenujących wprowadza w głęboki relaks. Uwalnia napięcia mięśni, zmniejsza obrzęki, usuwa toksyny, poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry. W efekcie, po zabiegu, twarz staje się młodsza i promienna.

Japoński Rytuał Masażu Twarzy ma także etap liftingu, ale nie powoduje on dyskomfortu w odczuciach. Przez cały zabieg klient odczuwa stan relaksu psychicznego i fizycznego.

Czas trwania zabiegu: 50min

Cena: 100 zł

Pobyty w SPA

Wykonawca: Lazur Wellness&SPA

Zapraszamy do strefy Wellness&SPA. Oferujemy liczne masaże, rytuały relaksacyjne, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz fizykoterapię. Polecamy pobyty/pakiety pobytowe m.in.:

  • SPA dla firm,
  • SPA dla seniora,
  • SPA na jesień,
  • SPA na wiosnę,
  • SPA na weekend,
  • SPA dla dwojga.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej!

Zabiegi modelowania sylwetki

Wykonawca: Salon Masażu i Modelowania Sylwetki Agnieszka Szmigiel

Wykonujemy zabiegi modelowanie sylwetki. Polecamy dermomasaż (masaż antycellulitowy brzuch, uda, pośladki), elektrostymulację, drenaż limfatyczny, rollmasaż.

Zabiegi pielęgnacyjne dla psów oraz psi hotel

Wykonawca: Doggie Studio - SPA & HOTEL

Oferujemy kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, kąpiele lecznicze, kosmetykę uszu i oczu oraz obcinanie pazurów. Oprócz salonu groomerskiego prowadzimy przytulny psi hotel dla ras miniaturowych, małych i średnich.

Sauna Ganbanyoku

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Jak wygląda zabieg Ganbanyoku?

Sauna ma postać stołu, którego płyta wykonana jest z oryginalnej, magmowej czarnej krzemionki, bogatej w kryształy minerałów. W trakcie zabiegu możesz leżeć, siedzieć, lub nawet ćwiczyć, a płyta nagrzewana jest do temperatury 40-45°C. Głęboka podczerwień emitowana przez płytę wnika do organizmu na głębokość 5cm, a jej lecznicza moc działa znacznie szybciej niż tradycyjne sauny parowe.

Zabieg jest bardzo odprężający, czujesz ciepło, ale nie gorąco. Stymulacji ulega krążenie, a metabolizm przyspiesza. Nie pojawia się przy tym duszność, a rytm serca zostaje niezmieniony. Dzięki temu nie pojawiają się problemy z oddychaniem, oraz nadmierne pocenie. Jest to zupełnie wyjątkowy rodzaj sauny.

Cena: 60 zł

Komora floatingowa

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Na czym polega terapia floatingowa?
Przebywając w komorze flotingowej twoje ciało i umysł zostają odcięte od zewnętrznych bodźców. Dzięki roztworowi soli Epsom swobodnie i bez udziału mięśni unosisz się na powierzchni wody, o temperaturze ciała. Z zewnątrz nie docierają do ciebie żadne dźwięki, ani obrazy. Dzięki temu umysł generuje wrażenie jakby lewitował w stanie nieważkości, a ciało doznaje stanu najgłębszego relaksu, porównywalnego z medytacją.

Komora ma głębokość 30cm, nie musisz umieć pływać. Pomieszczenie w którym się znajduje na czas zabiegu jest całkowicie dla twojej dyspozycji. Przed zabiegiem należy wziąć dokładny prysznic. Sesja trwa 40 lub 120 minut.

Cena: 70 zł

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Wykonawca: Mind Madness Patryk Kowalski

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna (mHBOT)

W komorze hiperbarycznej oddychasz powietrzem o zwiększonej zawartości tlenu, w warunkach podwyższonego ciśnienia. Dzięki temu tlen łatwo rozpuszcza się we krwi w której jest go wielokrotnie więcej niż w normalnym środowisku. Natleniona krew docierając do wszystkich komórek, tkanek i narządów w organizmie inicjuje procesy biochemiczne, dzięki którym następuje regeneracja i odbudowa miejsc zmienionych przez choroby i schorzenia.

Zabieg twa 60 minut, w trakcie których możesz korzystać z telefonu, czytać książkę, lub się zdrzemnąć. Jest całkowicie bezbolesny i niezwykle odprężający. Ciśnienie wytwarzane w naszej komorze jest niezwykle bezpieczne 1.3 ATA i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Z tlenoterapii hiperbarycznej można korzystać w każdym wieku, a do komory mogą wejść nawet dwie osoby np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 120 zł

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wykonawca: OXYGEN – Gabinet Terapii Hiperbarycznej Adam Tyburski

Czym jest komora hiperbaryczna i jak wygląda zabieg tlenoterapii hiperbarycznej?

Komora hiperbaryczna jest urządzeniem do którego tłoczony jest tlen w warunkach podwyższonego ciśnienia. Przebywając w takim środowisku tlen kilkukrotnie zwiększa swoje stężenie nie tylko w czerwonych krwinkach, ale także w osoczu oraz układzie limfatycznym – docierając do wszystkich narządów i tkanek w organizmie, uruchamiając naturalne procesy regeneracji. Efekty leczenia tlenoterapią hiperbaryczną zostały potwierdzone w setkach publikacji naukowych.

Komora hiperbaryczna jaką dysponujemy jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie na rynku. Tlen podawany jest w odstępach 20 min. Dzięki czemu nie ma żadnych skutków ubocznych. W naszej komorze mogą przebywać nawet dwie osoby – np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 100 zł

Tlenoterapia hiperbaryczna

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna (mHBOT)

Uznana i rozwijana przez naukowców na całym świecie metoda terapii tlenem o zwiększonym ciśnieniu do 1.3 ATA w specjalistycznej komorze hiperbarycznej. Tlen w trakcie zabiegu rozpuszcza się we krwi i jest transportowany do wszystkich komórek, tkanek i narządów. W wyniku jego działania uruchamiają się naturalne procesy regeneracji organizmu, a uszkodzone, lub zmienione chorobowo miejsca ulegają naturalnym procesom leczenia.

Zabieg w naszej komorze hiperbarycznej trwa 60 min. Podczas jego trwania nie występują żadne skutki uboczne, jak w przypadku innych komór tego typu. Z tlenoterapii hiperbarycznej można korzystać w każdym wieku, a do komory w naszym gabinecie mogą wejść nawet dwie osoby – np. rodzic z dzieckiem.

Cena: 150 zł

Sauna Ganbanyoku

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Na czym polega zabieg?

Płyta wykonana jest z oryginalnej skały magmowej czarnej krzemionki, bogatej w kryształy minerałów. Podczas zabiegu leżysz na płycie o temperaturze 40° – 45°C, a lecznicza moc promieniowania głębokiej podczerwieni wnika do organizmu na głębokość do 5cm, wielokrotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnej sauny parowej.

W trakcie zabiegu czujesz przyjemne ciepło, ale nie gorąco. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca. Dzięki temu nie pojawia się duszność, ani problemy z oddychaniem, oraz nadmierne pocenie. Działanie sauny Ganbanyoku jest absolutnie wyjątkowe i niespotykane w innych typach saun.

Cena: 60 zł

Komora Floatingowa

Wykonawca: GABINET ZDROWIA I URODY O2 KAROLINA TALIK

Na czym polega terapia floatingowa?

Komora floatingowa odcina ciało i umysł od zewnętrznych bodźców. Roztwór soli leczniczej Epsom sprawia, że swobodnie unosisz się na powierzchni wody, o temperaturze ciała. Zamknięta komora, w której przebywasz w stroju kąpielowym odcina bodźce pochodzące z zewnątrz. Możesz przebywać w całkowitej ciemności, lub w kojącym świetle lampy. Komora jest dźwiękoszczelna, ale w trakcie zabiegu możesz słuchać muzyki relaksacyjnej.

Głębokość komory to zaledwie 30 cm, więc nie musisz się obawiać brakiem umiejętności pływackich. Unosząc się na plecach, głowę opierasz o wygodny zagłówek, dzięki czemu woda nie dostaje się do ust, nosa i uszu. Samo unoszenie na powierzchni nie angażuje żadnych mięśni. Dzięki temu wszystkiemu umysł generuje wrażenie unoszenia się w pustce.

Zabieg trwa od 60 do 120 minut. Możesz poddać się mu samodzielnie, lub wraz z dzieckiem.

Przed zabiegiem wymagany jest dokładny prysznic w sali floatingowej, po sesji wystarczy opłukanie ciała bieżącą wodą.

Cena: 120 zł