Fototerapia - Usluger.pl

Fototerapia jak sama nazwa sugeruje, związana jest ze światłem. Jest to inaczej światłolecznictwo i helioterapia, które leżą u podstaw leczenia światłem. Leczy się światłem widzialnym, podczerwonym oraz nadfioletowym. Leczenie światłem widzialnym, wykorzystywane jest w leczeniu stanów depresyjnych, związanych z brakiem słońca w okresie zimowym. Światło podczerwone ma zastosowanie w fizykoterapii i polega na rozgrzewaniu. Światło penetruje tkanki, wnikając do ich środka. Działa to przeciwbólowo, poprawia przemianę materii oraz zmniejsza napięcie mięśni. Leczenie światłem nadfioletowym, wykorzystywane jest w leczeniu atopowego zapalenia skóry, bielactwa oraz łuszczycy. W tym katalogu odnajdziesz usługi związane z fototerapią.

Zabiegi kosmetyczne

Wykonawca: Studio Kosmetyczne i Masażu Anna Darasz

Organizując Studio Kosmetyczne i Masażu postawiłam sobie za cel połączenia wybranych elementów rehabilitacji leczniczej z kosmetyką w celu kompleksowego poprawienia urody i sprawności fizycznej.
Jestem mgr fizjoterapii i technikiem usług kosmetycznych. Mam za sobą doświadczenie zawodowe, które wyniosłam z pracy w Uzdrowisku Cieplice.
Współpracuję z kompetentnym zespołem doradców i konsultantów z dziedziny medycyny klasycznej, balneologii i rehabilitacji.
Usługi kosmetyczne oparłam na produktach i urządzeniach renomowanych firm. Daje to w połączeniu z moją wiedzą teoretyczną i praktyczną gwarancję świadczenia wysokiej jakości usług.
Moja Polityka: Polityką mojej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta.
Moja Misja: Satysfakcja klienta poprzez indywidualne podejście.
Zapraszam serdecznie!

Cena: 20 zł

zabiegi kosmetyczne

Kolarium - kolagenowa terapia światłem

Wykonawca: PROMEDICUM

Kolagen to białko stanowiące podstawowy składnik struktury skóry. Jakość jego włókien stanowi o parametrach wewnątrzkomórkowego rusztowania organizmu!

Pojęcie kolagenu w skórze kojarzymy głównie z kosmetologią (odmładzanie), tymczasem gęsty kolagen, to prawidłowa tkanka łączna, elastyczna skóra, sokoli wzrok, odporność na infekcje, błyskawiczne gojenie ran i urazów.

Nasze urządzenie przeznaczone do światłoterapii kolagenowej (potocznie: kolarium) wyprodukowane zostało przez formę HAPRO, model SECRET C700. Zastosowano w nim lampy, które emitują czerwone światło widzialne o długości fali 0,633μm (35 lamp dwu-metrowych o mocy 100W oraz 25 lamp pół-metrowych o mocy 25W) jak również 4-ry dwu-metrowe lampy stymulujące produkcję wit D3. W czasie zabiegu, ekspozycji poddawane jest całe ciało i choć zewnętrzna bryła urządzenia przypomina tzw. solarium to charakter zabiegu jest odmienny, związany z emisją przyjemnego promieniowania w kolorze różowym i niewielkich ilości ciepła.

Kolarium - kolagenowa terapia światłem

Depilacja laserem Lightsheer

Wykonawca: Makijaż Permanentny Long Time Liner Violetta Drozdz

Laser Light sheer to jedyna i niezawodna depilacja,ktora pozwala na wiele lat pozbyc sie owlosienia. Laser diodowy LIGHTSHEER™ jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie, dającym najlepsze efekty epilacyjne. Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 5 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa.

Cena: 99 zł

Depilacja laserem Lightsheer

Elektrostymulacja mięśni

Wykonawca: Studio Kosmetyki Nowoczesnej i Laseroterapi

Elektrostymulacja, tak jak aktywność fizyczna, wzmacnia mięśnie, spala nagromadzony tłuszcz, poprawia krążenie i jędrność skóry. Efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową
jest widoczna utrata centymetrów w obwodach i znaczne ujędrnienie ciała.Ponieważ nawet przy intensywnych ćwiczeniach tłuszcz spalany jest dopiero po 20 minutach wysiłku, nasz „bezwysiłkowy fitness” przy pomocy elektrostymulacji trwa 45 minut.
Urządzenia, które stosujemy w naszym salonie wyróżniają się

Elektrostymulacja mięśni