Ośrodek psychoterapii psychoterapia

Wykonawca: Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego

Psychoterapia długoterminowa proponowana jest pacjentom wymagającym długotrwałego kontaktu terapeutycznego. Celem jest poznanie istoty konfliktów wewnętrznych, wgląd w przyczynę objawów co prowadzi do ich ustąpienia. Długoterminowa praca pozwala na wypracowanie pozytywnej zmiany w funkcjonowaniu w życiu i lepsze samopoczucie. Brak ustalonego terminu zakończenia takiej terapii oznacza, że trwa ona aż obie strony uznają (terapeuta i pacjent), że przewidziane cele pracy zostały osiągnięte. K

Psychoterapia krótkoterminowa

Wykonawca: Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego

Psychoterapia krótkoterminowa

Psychoterapia krótkoterminowa dedykowana jest osobom, które znalazły się w konkretnej trudnej sytuacji życiowej (np. utrata bliskiej osoby, choroba, sytuacja kryzysowa lub inna ważna zmiana życiowa). Jej celem jest pomoc pacjentowi w odzyskaniu wcześniejszej równowagi psychicznej, zredukowanie lęku i strachu w nowych sytuacjach, lepsze wykorzystanie jego zdolności adaptacyjnych. Terapia ma z góry ustalony termin zakończenia (zazwyczaj trwa 3 - 4 miesiące). Krosno

Terapia indywidualna

Wykonawca: PSYCHOLOG Maria Lewicka

Rozwiązywanie trudnych problemów życiowych osobistych

Terapia rodzinna

Wykonawca: PSYCHOLOG Maria Lewicka

Pomagam w rozwiązywaniu problemów rodzinnych

Problemy zawodowe

Wykonawca: PSYCHOLOG Maria Lewicka

Rozwiązywanie problemów związanych z praca i problemami zawodowymi.

Pomoc psychologiczna - terapia Gestalt

Wykonawca: "Sto Słońc" Beata Lenart

Wykorzystując metody psychoterapii Gestalt, bioenergetyki Alexandra Lowena, treningu Jacobsona, itp. pracuję z osobami doświadczającymi nadmiernego stresu i trudności psychologicznych w różnych sferach życia. Terapia obejmuje np. pomoc w uświadamianiu i rozwiązaniu konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych, rozpoznaniu i modyfikacji szkodliwych schematów myślowych i źródeł dolegliwości psychosomatycznych, itp.

Cena: 70 zł

Psychoterapia

Wykonawca: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna

Psychoterapia jest procesem mającym na celu dokonanie zmiany sposobu myślenia, przeżywania czy zachowania, który wywołuje cierpienie. Rozmowa z terapeutą różni się od rozmowy z przyjacielem, terapeuta posiada bowiem profesjonalną wiedzę, która pozwala mu rozumieć problem pacjenta i adekwatnie do tego problemu stosować określone techniki i interwencje.

Cena: 100 zł

Pomoc seksuologiczna

Wykonawca: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna

Pomoc seksuologiczna udzielana w Pracowni
Psychologiczno-Seksuologicznej obejmuje m.in. następujące problemy:

czynnościowe zaburzenia seksualne
(zaburzenia erekcji, zaburzenia podniecenia, bolesność podczas stosunku, przedwczesny wytrysk, zaburzenia orgazmu),
trudności partnerskie
(trudność w nawiązywaniu relacji, trudność w komunikacji w sferze seksualnej),
nałogowa/nietypowa masturbacja,
lęk przed stosunkiem,
zaburzenia pożądania,

Cena: 100 zł

Psychoterapia i Poradnictwo online

Wykonawca: Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna

Internet staje się coraz bardziej integralną częścią życia wielu ludzi. Poszukujemy w nim informacji, rozrywki, robimy zakupy, uczymy się. Chcemy, by stał się on również miejscem, w którym można korzystać z profesjonalnej pomocy. Idea przyświecająca temu projektowi, to stworzenie równego dostępu do profesjonalnych usług z zakresu psychoterapii, psychologii i seksuologii, bez względu na miejsce zamieszkania, czy inne przeszkody.

Cena: 100 zł

Integracja Sensoryczna

Wykonawca: Pracownia Małego Człowieka

Serdecznie zapraszamy do gabinetu Integracji Sensorycznej mieszczącego się w Piasecznie przy ulicy Puławskiej. Gabinet świadczy usługi w zakresie integracji sensorycznej, integracji odruchów niemowlęcych i terapii taktylnej metodą S. Masgutowej oraz terapii pedagogicznej. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi z silnymi zaburzeniami typu autyzm.

Grota solno jodowa

Wykonawca: Grota Solno Jodowa Galos

Wzmocnij odporność swojego organizmu w grocie solno-jodowej. Podana cena dotyczy sesji trwającej 45 min.

Cena: 39 zł

Terapia odchudzających się

Wykonawca: Persona - Gabinet Psychologiczny - Klimontko Halina, mgr

Prowadzenie terapii dla osób zmagających się z nadwagą i otyłością.
Prowadzenie warsztatów z zakresu odkrywania swojego potencjału i poczucia wartości.

Konsultacje psychologiczne i psychoterapia

Wykonawca: DOBRE MIEJSCE - zespół psychologów i psychoterapeutów - Grzegorz Strojny

Jeżeli są sprawy, które Cię niepokoją, chcesz coś zmienić w swoim życiu, uporać się z czymś z czym sobie nie radzisz, jeżeli chciałbyś poprawić swoje relacje z innymi, czujesz brak energii lub bezradność to konsultacja może okazać się pomocna.

Ze swej strony oferuję profesjonalny kontakt, gdzie swobodnie, w atmosferze pełnej dyskrecji, możesz porozmawiać o swoich trudnościach...

Zapraszam

Psycholog

Wykonawca: Prywatny Gabinet Psychologiczny Monika Pajestka

Zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu psychologicznego, która obejmuje zarówno terapię, pomoc wychowawczą jak i badania psychologiczne.

Nastawianie kręgosłupa

Wykonawca: Gabinet Terapii Manualnej

CHIROPRAKTYKA - terapia manualna; wysoce wyspecjalizowana metoda wykorzystywana przede wszystkim w terapii kręgosłupa i stawów, rwy kulszowej i ramiennej, zespole bolesnego barku, podrażnieniu więzadeł i mięśni, bólach głowy oraz korekcji wad postawy.