Dekoloryzacja włosów - Usluger.pl

Dekoloryzacja włosów jest metodą na pozbycie się z włosów starej farby o bardzo intensywnej barwie. Dekoloryzacja pozwala na zdjęcie koloru, bez uszkodzenia struktury włosów rozjaśniaczem. Używany w tym celu środek chemiczny jest mniej szkodliwy, jednakże nadal jest to chemia stosowana na wrażliwą skórę głowy i czasami warto się zastanowić czy nie lepiej poczekać aż włosy odrosną. Zabieg dekoloryzacji przeprowadza się raz lub dwukrotnie, w zależności od stopnia zakolorowania włosów. Najtrudniej pozbyć się czarnego koloru włosów. Nie warto tego zabiegu przeprowadzać w domu, ponieważ możemy spalić włosy. Należy ten zabieg powierzyć do wykonania dla profesjonalistów.

Profesjonalna dekoloryzacja włosów

Wykonawca: Salon Fryzjerski Danuta Tuszakowska

Profesjonalna dekoloryzacja włosów, którą wykonujemy w naszym salonie, nie sprawi, że odzyskasz swój dawny naturalny kolor, dekoloryzując włosy fryzjer usuwa z nich zbędny barwnik, po zabiegu włosy mają kolor niemal biały, przypominają bardzo jasny blond lub rudy (w zależności od pierwotnego koloru). Na włosy dekoloryzowane nakłada się farbę w dowolnym odcieniu, dekoloryzacja jest jednym z etapów zmiany koloru.

TRWAŁY STYLING GOLDWELL

Wykonawca: EXPRESSION SALON HAIR&BEAUTY

Nowoczesny system trwałej stylizacji, na który składają się Texturizer.Texturizer firmy Goldwell to nowoczesny system trwałej stylizacji.
Nadaje włosom objętość i elastyczność jednocześnie utrwalając fryzurę.
Efekt utrzymuje się przez 6 – 12 tygodni.
Włosy przez tygodnie dają się łatwo i szybko stylizować, efekt zanika równomiernie, po 6-8 tygodniach domaga się odświeżenia.
PRZEZNACZONY DLA WŁOSÓW KRÓTKICH I ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI-do ramion,dla uzyskania objętości permanentnej bądź fal.

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW+koloryzacja/tonowanie

Wykonawca: EXPRESSION SALON HAIR&BEAUTY

Chcesz zmienić kolor? nie rób tego sam w domu gdyz łatwo mozna sobie zniszczyć włosy.
Dekoloryzacja u nas będzie bezpieczna i pod pełna kontrolą.

Dekoloryzacja

Wykonawca: McHair Skoczów Salon Fryzjerski

Dekoloryzacja przy użyciu rozjaśniacza jest najczęstszą formą usuwania pigmentu z włosów. Dzięki pozbyciu się pigmentów sztucznych jak i naturalnych uzyskujemy rozjaśnienie. Na włosy po rozjaśnieniu nakładana jest farba lub toner z kontra kolorem, który neutralizuje niechciane refleksy.
Cena wynosi od 110zł

Cena: 110 zł

DEKOLORYZACJA

Wykonawca: Salon Fryzjerski "MARILYN" Dominika Skowrońska

140-300zł
Zdjęcie koloru dotychczasowego wraz z położeniem nowego koloru bądź tonera.

Cena: 140 zł

Fryzjerstwo, Kosmetyka, Solarium

Wykonawca: SK-STUDIO Katarzyna Szostak

Zapraszamy !!!!

Dekoloryzacja

Wykonawca: Studio Fryzjerskie CASANDRA

Jest to usługa wykonywana w przypadku radykalnej zmiany koloru. Po ściągnięciu koloru konieczne jest nałożenie wybranego koloru docelowego jaki chcemy uzyskać.

Cena: 120 zł

Dekoloryzacja

Wykonawca: Salon Fryzjerski Orchidea

Nie spodobał Ci się kolor włosów uzyskany podczas farbowania? Chcesz się go natychmiast pozbyć? Mamy na to sposób. W bezpieczny i fachowy sposób, z użyciem kosmetyków renomowanej firmy Loreal przywrócimy Twój naturalny kolor.

Cena: 40 zł

Dekoloryzacja

Wykonawca: Haircoccon Akademia Polskich Stylistów

Jeżeli chcesz zmienić swój kolor diametralnie to jedną z opcji jet przeprowadzenie zabiegu dekoloryzacji, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i potrafimy dobrać odpowiednia metodę do efektu który chcesz uzyskać, posiadamy wachlarz profesjonalnych środków zabezpieczających włos przed uszkodzeniem w trakcie tego zabiegu,zapraszamy na darmowe konsultacje.

Dekoloryzacja Loreal

Wykonawca: Salon INOI Hair & Beauty

dekoloryzacja jest wykonywana produktami marki Loreal
zazwyczaj stosowana w połączeniu z innym zabiegiem mającym na celu ulepszyć kolor włosów

Cena: 100 zł

Zmiana koloru wlosow

Wykonawca: TOP STYL Urszula Łukaszuk

Nasze rece i doswiadczenoe w pracy ok 20lat praktyki zapewni ci gwarancje ,udanej i przyjemnej uslugi w naszym salonie!Zapraszamy

Cena: 100 zł

Dekoloryzacja

Wykonawca: J&K Studio Kreowania Wizerunku

Zabieg ten polega na usunięciu barwników z farby wcześniej nałożonej na włosy. Redukcja koloru pozwala na uzyskanie nawet do 6 tonów jaśniejszy kolor wyjściowy.

ściąganie koloru

Wykonawca: Studio Fryzjerskie Shine

Ściągnięcie koloru bazowego za pomocą indywidualnie dobranych preparatów. Uzgodnienie koloru wyjściowego , następnie pigmentacja włosów . Staramy się aby włosy podczas dekoloryzacji nie uległy zniszczeniu.
Fryzjer podczas konsultacji określa możliwości ściągnięcia koloru oraz czy nie ma przeciw wskazań do wykonania zabiegu.

Cena: 200 zł

503191918

Wykonawca: Studio Fryzur Robstyle Robert Bejgerowski

Dekoloryzacja to trudny i długi zabieg ściągania sztucznego barwnika. Jest wykonywana wtedy, gdy zdolność krycia wyjściowego koloru włosów przez nakładanie barwników jest ograniczona. Zabieg wykonuje się przez zastosowanie rozjaśniaczy proszkowych zmieszanych z oksydantami. Dekoloryzatory redukujące umożliwiające odbarwienie włosów bardzo ciemnych. Zabieg ten wykonuje się w kwaśnym środowisku. Po dekoloryzacji nakłada się na włosy preparat barwiący o alkalicznym odczynie, który hamuje odtwarzanie rozłożonych barwników, wyrównuje ewentualne przebarwienia i nadaje włosom odpowiedni odcień.
Jeżeli skala odbarwienia włosów nie jest duża (1-2 tonów) można wykonać kąpiel rozjaśniająca. Zabieg polega na naniesieniu na włosy mieszaniny rozjaśniającej z oksydantem, woda, szamponem lub odżywka. Zabieg przez cały proces ściągania koloru jest ściśle kontrolowany przez stylistę aby wykluczyć jakie kolowiek nawet drobne, uszkodzenie włosów.

Dekoloryzacja

Wykonawca: Salon Fryzjerski Looki

To zabieg polegający na usunięciu z włosów sztucznych barwników.