Masaż gorącymi kamieniami

Wykonawca: Gabinet Zdrowia i Urody Lucyna Liszewska

Masaż podgrzanymi kamieniami pozwala zrelaksować ciało i wyciszyć umysł...

Masaż gorącymi kamieniami

Aquavibron

Wykonawca: Gabinet Zdrowia i Urody Lucyna Liszewska

Urządzenie głównie wykorzystywane jest w dziedzinie rehabilitacji do masażu leczniczego w różnorodnych schorzeniach. Wykorzystując inną membranę można wykonać masaż wyszczuplający.

Aquavibron

Rehabilitacja w domu pacjenta

Wykonawca: Fizjoterapia, Rehabilitacja, Masaże

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, proponuję rehabilitację w środowisku dla Państwa najbardziej przyjaznym. Rehabilitacja w miejscu zamieszkania stwarza niepowtarzalne możliwości dostosowania terapii nie tylko indywidualnie do pacjenta, ale również do warunków codziennego życia.

Ćwiczenia ogólnousprawniające

Wykonawca: Vitium Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

Opis w przygotowaniu

Masaż klasyczny (leczniczy)

Wykonawca: MASAŻ & HAMMAM Remigiusz Kostusiak

Masaż klasyczny jest masażem powszechnie stosowanym w przychodniach rehabilitacyjnych, a także sanatoriach jako masaż leczniczy. Niestety zazwyczaj obejmuje on tylko plecy, a w szczególnych przypadkach zaledwie wybrany odcinek kręgosłupa.
Tymczasem masażem klasycznym można objąć praktycznie całe ciało i w takim przypadku, oprócz walorów leczniczych dotyczących tkanek miękkich i stawów, masaż taki ma bardzo korzystny wpływ na układ nerwowy i psychikę poprzez swój relaksacyjny charakter i odpowiednio długi czas trwania (55 minut).

Cena: 70 zł

Masaż klasyczny (leczniczy)

Usługi logopedywczw, logopeda

Wykonawca: Przdrsiębiorstwo Biotech 2 Zbigniew, Bożena Sadlik

Usługi logopedyczne (16 lat praktyki) z dojazdem do pacjenta na terenie Kielc. Rehabilitacja dorosłych (afazja, udar, Alzheimer, Parkinson) i dzieci (afazja, problemy neurologiczne,autyzm, wady słuchu i mowy, wczesna interwencja logopedyczna.

Usługi logopedywczw, logopeda

Masaż ayurvedyjski, zabiegi oczyszczające

Wykonawca: YOGACENTRUM

Ayurveda- matka medycyny, naturalna medycyjna znana i skuteczna w Indiach od 5000 lat. Unikalne techniki odmładzania ciała i regeneracji sił witalnych.

Fizykoterapia, Rehabilitacja, Masaż

Wykonawca: Gabinet Masażu, Fizjoterapii i Rehabilitacji NEURO-FIZ Barbara Nadolska

Jeśli dokuczają Ci problemy zdrowotne ból, przeciążenia i napięcia mięśni znajdziemy coś dla Ciebie, doradzimy i pomożemy w walce o lepsze zdrowie. Dla tych którzy szukają wciszenia i relaksu też znajdziemy szereg zabiegów z jakich mogą skorzystać ( masaże, gorące kamienie itp.)

Fizykoterapia, Rehabilitacja, Masaż

Rehabilitacja

Wykonawca: Centrum Medyczne Forus

W obszarze kinezyterapii oferujemy:

ćwiczenia indywidulane norweską metodą Sling-Excercise-Teraphy wykonywane na nowoczesnym sprzęcie zabiegowym Terapi-Master,
redresje i wyciągi oraz terapię manualną i masaże lecznicze.

W obszarze fizykoterapii mamy do dyspozycji aparaty najnowszej generacji firmy Chanttanooga, przy pomocy których wykonujemy zabiegi:

elektroterapii (wszystkie rodzaje prądów)
ultradźwięków i fonoforezy
terapii skojarzonej

Rehabilitacja

Masaż Lomi Lomi Kahihula

Wykonawca: Studio Masażu The Unique

Masaż lomi lomi kahihula nie jest typowym masażem relaksacyjnym, za to głęboko relaksującym. Porównując go do masaży relaksacyjnych trzeba stwierdzić, że jest on dużo mocniejszy i bardziej dynamiczny ze zmiennym rytmem. Pełny masaż trwa dwie godziny, a efekt jest często lepszy niż dwutygodniowego urlopu. Techniki stosowane w tym masażu znacząco różnią się od używanych w masażach leczniczych i klasycznym. Cóż wiele mówić, o tym trzeba się przekonać.

Rehabilitacja urologiczna

Wykonawca: Rehasport Clinic Sp. z o.o.

Klinika Rehasport wychodzi naprzeciw kobietą z NIETRZYMANIEM MOCZU - NTM (wysiłkowym, z parcia i mieszanym). We współpracy z lekarzami przeprowadzamy diagnostykę EMG mięśni i nerwów dna miednicy).

Ustalamy indywidualnie dopasowane treningi MDM z:
- elektrostymulacją (pobudzaniem najsłabszych mięśni czy też odnerwionych do skurczu, nauką wyczuwania i napinania MDM)
- biofeedbackiem (wizualizacja pracy mięśniowej pacjentki na monitorze)
- systemem ETS (połączeniem elektrostymulacji i biofeedbacku, dzięki czemu pacjentka jest informowana, które mięśnie ma napiąć, motywowana do skurczu i bardzo efektywnie może zwiększyć siłę skurczu już w trakcie jednego treningu)

Zapraszamy, nietrzymanie moczu przestanie być Państwa problemem.

Rehabilitacja urologiczna

Rehabilitacja neurologiczna

Wykonawca: Rehasport Clinic Sp. z o.o.

Cel ćwiczeń określany jest przez pacjenta, a my jako terapeuci (RehasportTeam) nieustannie zmieniamy drogi po których do niego zmierzamy, dzięki tak wysoce profesjonalnemu podejściu do rehabilitacji naszych pacjentów na końcu terapii spotyka nagroda w postaci nauczenia lub odzyskania utraconej funkcji (powtarzanie bez powtarzania - jest to jedno z założeń koncepcji metody PNF, którą posługujemy się w pracy z pacjentem).

Naszymi pacjentami są:

- osoby, które uległy wypadkom komunikacyjnym, sportowym lub innym wypadkom losowym w wyniku których doznały ostrego incydentu naczyniowego w obrębie mózgu (np.: udar mózgu krwotoczny albo niedokrwienny), urazu mózgowo-czaszkowego i/lub urazu rdzenia kręgowego.
- osoby z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD), które zostały poddane zabiegom korygującym aparat ruchu (np.: osteotomia korygująca).
- pacjenci cierpiący na przewlekłe choroby układu nerwowego tj.: stwardnienie rozsiane (SM) czy choroba Parkinsona oraz wiele innych.

Rehabilitacja neurologiczna

Usuwanie zaburzeń mowy Wierzbica

Wykonawca: Usługi Logopedyczne Justyna Dobrowolska

Zapraszam na konsultacje do mojego gabinetu logopedycznego.
Zajęcia z zakresu:
- nauczanie mowy, która się nie wykształciła,
- wyrównywanie opóźnień rozwoju mowy,
- wypracowanie odpowiedniego poziomu sprawności językowej,
- likwidacja przyczyn i skutków zaburzeń mowy,
- poradnictwo, konsultacje.

Masaż relaksacyjny

Wykonawca: Studio Masażu The Unique

Masaż relaksacyjny oparty o techniki lomi lomi i tajski, a także klasyczne pozwoli Tobie na prawdziwe odprężenie. Nie tylko w trakcie masażu, ale i po nim będziesz czuć się świetnie. Poczuj różnicę i umów się już dziś.

Cena: 80 zł

Masaż klasyczny całego ciała

Wykonawca: Studio Masażu The Unique

Jest metodą oddziaływania wywierającą dobroczynny wpływ na organizm. Polega on na wykonywaniu szeregu ręcznych technik w postaci głaskań, rozcierań, ugniatań, ucisków, oklepywań i wibracji. Bezpośrednie ich oddziaływanie na organizm polega głównie na przyspieszeniu przemiany materii, dotlenieniu i poprawieniu ukrwienia w skórze i tkankach pod nią leżących. Znajdujące się w nich zakończenia nerwowe na drodze łuków odruchowych, przekazują informacje do ośrodkowego układu nerwowego i z powrotem, co wywiera korzystny wpływ na całe ciało. Dzięki temu masaż ma ogromne znaczenie nie tylko w profilaktyce, usprawnianiu i odnowie biologicznej organizmu, ale także w leczeniu wielu chorób.

Cena: 70 zł