Bindowanie - Usluger.pl

Bindowanie to popularna metoda łączenia wielu elementów papierowych w jedną całość. Przygotowanie materiałów prezentacyjnych lub innych w wielu egzemplarzach, które będą wyglądały schludnie, nie zajmuje wiele czasu, jeżeli użyjemy do tego celu bindownicy. Działanie bindownicy, polega na otwarciu specjalnych zaczepów brzegu, który połączy kartki, na założeniu zaczepów na kartki oraz ich zwolnieniu. Nie jest to skomplikowany proces. Oferty bindowania, proponują najczęściej punkty ksero oraz punkty drukarskie. Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu bindowania dokumentów lub chciałbyś kupić bindownicę do celów firmowych, skorzystaj z ofert firm, zawartych w tym katalogu.

Bindowanie

Wykonawca: PHU Biurotechnik s.c.

Wykonujemy zlecenia jednostkowe oraz masowe na bindowanie dokumentów różnego typu oraz kopiowanie / drukowanie na miejscu.

Oprawa prac - bindowanie

Wykonawca: URBAN CONCEPT

Zajmujemy się oprawą prac, zarówno w twardą, jak i miękką okładkę. Proponujemy także termo bindowanie, bindowanie oraz zszywanie.

Bindowanie, termobindowanie dokumentów

Wykonawca: OBELIX Katarzyna Briegmann

W naszej ofercie bindowanie oraz termobindowanie prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich w atrakcyjnej cenie. Bindujemy różnymi kolorami grzbietów i okładek: biały, czerwony, żółty, niebieski, czarny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Bindowanie grzebieniowe

Wykonawca: P.P.H.U. METART G. Klimek

Centrum Usług Biurowych wykonuje bindowanie grzebieniowe. Oprawiamy dokumenty w różnorodnych formatach i grubościach. Dzięki bindowaniu dokumentacja jest wygodna w użyciu oraz łatwa do skopiowana.

Bindowanie dokumentów

Wykonawca: XC Marcin Kacprzak Druk Ksero Wynajem Urządzeń Wielofunkcyjnych

System łączenia kartek grzbietami plastikowymi jest najpopularniejszym na świecie sposobem oprawiania dokumentacji. Możesz oprawić nawet do 500 kartek w formacie od małego notesu do albumu A3. Dokumentacje są wygodne w użyciu, gdyż rozkładają się płasko na stole. Łatwo wykonasz kserokopie dowolnej strony. Grzbiet plastikowy można wielokrotnie rozciągać, dodając lub wyjmując dowolną kartkę. Dzięki temu możesz wielokrotnie aktualizować dokumentacje.

Kompleksowe bindowanie

Wykonawca: INTRO-POL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zdzisława Hrapkowicz

W zakresie oferowanych przez nas usług jest: listwowanie kalendarzy i plakatów, cięcie na gilotynie, falcowanie, bindowanie wire-o, bindowanie spiralą wkręcaną PVC, jak również bindowanie spiralą wkręcaną metalową, wiercenie papieru, zaokrąglanie narożników, termofoliowanie, pakowanie w woreczki oraz pakowanie w kartony. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i profesjonalny sprzęt.

Oprawa dokumentów

Wykonawca: Pol-Graf s.c.

Bindowanie grzbietem plastikowym. Przedział do 500 ark A4/80 gr
Bindowanie grzbietem drutowym. Przedział do 90 ark A4/80 gr
Bindowanie plastikową listwą wsuwaną. Przedział do 140 A4/80 gr
Różne kolory okładek i grzbietów

Bindowanie drutowe

Wykonawca: BLUE PRINT Ksero w Bankowej

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi oprawa drutowa. Jest to nowy i estetyczny sposób oprawy dokumentu. Sprawdza się idealnie w oprawie albumu z rodzinnymi fotografiami a także kalendarzy i folderów reklamowych

Księgi Pamiątkowe, Księgi Gości.

Wykonawca: Sefer Pracownia Introligatorska Monika Rupar - Zawadzka

Księgi gości, księgi pamiątkowe - niebanalne, są niepowtarzalną pamiątką z najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi. Kolor, format, kształt - wszystko zależy od Państwa wyobrażeń. Księgi takie charakteryzują się wysokimi walorami artystycznymi, a po spersonalizowaniu zyskują wyjątkowy charakter.

Bindowanie

Wykonawca: FASTPOL Dominik Parczyński

Bindowanie na plastikowych lub metalowych grzbietach.
1,00 zł - bindowanie materiałów kserowanych/drukowanych u nas (grzbiet plastikowy)
3,00 zł - 5,00zł - bindowanie materiałów dostarczonych (grzbiet plastikowy)
5,00 zł - bindowanie na metalowym grzbiecie

Termobindowanie

Wykonawca: Pracownia Introligatorska Włodzimierz Piłat

Termobindowanie prac dyplomowych, skryptów i in.

Oprawa prac

Wykonawca: P.H.U. ARTIW Iwona Elżbieta Miszczak

Oprawa prac dyplomowych w twarde i miękkie oprawy

Profesjonalne bindowanie

Wykonawca: Volumina.pl Sp. z o.o.

W naszym zakładzie oferujemy także profesjonalne bindowanie czyli oprawianie materiałów w plastikową oprawę z miękkim grzbietem oferując atrakcyjne ceny.

Cena: 2.5 zł

Bindowanie

Wykonawca: Poligrafia Komputerowa, LASER KSERO-KOLOR Beata Andryskowska

Usługa polega na wykonaniu otworów na brzegu dokumentu, następnie osadzamy na grzbiecie plastikowym dodając przód przezroczysty , zaś tył kolorowy typu chromalux lub skóropodobny.