Korekcja nosa - Usluger.pl

Korekcja nosa jest to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej mający na celu zmianę jego wyglądu. Zabieg polega zazwyczaj i najczęściej na zmniejszeniu nosa, zlikwidowaniu garba, jego wyprostowaniu, skróceniu oraz zwężeniu. Korekcja nosa, jako zabieg kosmetyczny ma w swojej ofercie również zmniejszenie rozmiaru nozdrzy. Korekcja nosa, to oprócz możliwości poprawienia swojego wyglądu, szansa dla osób, które mają zniekształcony nos z powodu wypadku lub wad wrodzonych. Jeżeli szukasz specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej, odnajdziesz ich w tym katalogu.

Korekta nosa i przegrody nosowej

Wykonawca: SINUS MEDICAL Centrum Medyczne NZOZ

Korekta nosa o przegrody nosowej jest naszą specjalnością i wykonujemy ją w oparciu o specjalistyczną wiedze i duże doświadczenie.

Korekta nosa i przegrody nosowej

Korekta nosa

Wykonawca: Chirurgia plastyczna - Anna Olender

Celem zabiegu jest wyprostowanie i skrócenie nosa oraz wymodelowanie jego czubka. Zazwyczaj dochodzi do tego zabieg usunięcia garbka kostnego.
Zazwyczaj powrót do pracy możliwy jest po około 2 -3 tygodniach od zabiegu.

Korekta nosa

Korekta bruzd nosowo-wargowych

Wykonawca: Przychodnia NEUROMED

Nasza klinika zajmuje się również korektą bruzd nosowo-wargowych. Zabieg przeprowadzany jest przez najlepszych specjalistów przy użyciu kwasu hialuronowego.

Korekta bruzd nosowo-wargowych

Operacje plastyczne nosa

Wykonawca: Centrum Medyczne Bieńkowski

Zakres zabiegów wykonywanych w naszym centrum medycznym obejmuje również operacje plastyczne nowa, które wykonywane są z różnych przyczyn, często z powodów wizualnych.

Operacje plastyczne nosa

Korekcja nosa

Wykonawca: Chirurgia Plastyczna i Estetyczna

Podczas korekcji nosa można wykonać m.in. jego zmniejszenie, wyprostowanie, zwężenie, usunięcie garbu, skrócenie.
Można równiez skorygować ustawienie przegrody nosa. Uzyskuje się przez to podczas operacji nie tylko poprawe wygladu nosa ale także komfort oddychania.
Celem zabiegu jest poprawa wygladu nosa z uwazglednieniem proporcji twarzy.
Większość zabiegów korekcji nosa można wykonać z dostępu przez otwór nosowy, metodą zamknietą. Dzięki temu po zabiegu nie pozostają żadne widoczne blizny. W niektórych przypadkach jednak wymagany jest dostęp otwarty (tzn. z cięciem na słupku nosa). Blizna taka jest mało widoczna.
Inne blizny, które mogą pojawić się na skutek korekcji nosa to blizny w okolicy skrzydełek nosa. Korekcje skrzydełek, ich zmniejszenie lub zblizenie, wykonuje sie gdy sa one zbyt szeroko rozstawione. W tym przypadku blizny są również mało widoczne.
Korekcja nosa może dotyczyć tylko części chrzęstnej (dolna połowa) lub tez może dotyczyc całego nosa - korekcja całkowita. Korek

Nose - correction in Poland

Wykonawca: Trendmed Sp. z o.o.

Kliniki specjalizujące się w operacjach plastycznych znajdziesz na portalu.