Stolarka drzwiowa - Usluger.pl

Pod definicją stolarki drzwiowej, kryje się produkcja z użyciem różnego rodzaju drewna- drzwi. Budowa drzwi, składa się z części ruchomej, nazywanej skrzydłem oraz części nieruchomej, zamontowanej na stałe, nazywanej ościeżnicą. Do tego dołączona jest klamka, choć są również wersje drzwi bez klamek. Stolarka drzwiowa do produkcji wykorzystuje najwięcej drzewa sosnowego, jednakże jest ono bardzo miękkie i nadaje się na drzwi wewnętrzne. Jeżeli szukasz w swojej okolicy stolarza, który zrobi Ci drewniane drzwi, to w tym katalogu odnajdziesz ich dane adresowe.

Sprzedaż, montaż drzwi

Wykonawca: F.H.U Ir-Plast Kraków

Sprzedaż, montaż drzwi wejściowych, wewnętrznych, antywłamaniowych.

Okna Drzwi

Wykonawca: Drzwi Okna Ciesielski

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.
Nasze wyroby, są tworzone z bardzo dobrego drewna i przemyślane w każdym szczególe.

Montaż okien i drzwi

Wykonawca: GUDAL Arkadiusz Gudalewicz

Zajmujemy się montażem drzwi wejściowych, antywłamaniowych, wewnętrznych oraz okien PCV. Ponadto proponujemy także montaż rolet oraz parapetów.

Montaż okien i drzwi

Montaż drzwi

Wykonawca: F.H.U. PROGNOS Stanisław Gal

Montaż drzwi jest nasza specjalnością, montujemy drzwi, szyldy, zamki i wizjery. Posiadamy doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt niezbędny do montażu drzwi.

Montaż drzwi

DRZWI DREWNIANE AGMAR

Wykonawca: F.H.U. "BUD-SYSTEM"

Usługa montażu drzwi zewnętrznych drewnianych z dostawkami bocznymi, różne wzory, kolory.

DRZWI DREWNIANE AGMAR

Renowacja drzwi

Wykonawca: Wieczorek Antoni - Usługi Stolarskie

Renowacja drzwii schody bramy wjazdowe polega na czyszczeniu drzwi z starych lakierów bez użycia kfasów żrących

Montaż drzwi

Wykonawca: BUDMIX s.c. M. Kowalczyk P. Kowalczyk

Oferowany przez naszą firmę montaż drzwi jest usługą profesjonalną i wykonywaną przez wykwalifikowanych pracowników. Montujemy drzwi zakupione u nas, np. drzwi wejściowe drewniane, drzwi stalowe.

Montaż drzwi

Montaż drzwi

Wykonawca: Montaż Drzwi i Okien Daniel Salik

Montaż drzwi oferowany przez naszą firmę dotyczy zarówno drzwi wewnętrznych, jak również drzwi zewnętrznych. Nasze usługi świadczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że nasza praca jest solidna, szybka i efektywna.

Montaż drzwi

Nakładki na metalowe futryny lub oklejanie metalowych ościeżnic

Wykonawca: Emkapol II Agnieszka Mosio-Janeczek

Montaż nowych drzwi na stare metalowe futryny. Nakładki na metalowe ościeżnice, oklejanie metalowych futryn, zabudowa starych metalowych ościeżnic.

Cena: 150 zł

Nakładki na metalowe futryny lub oklejanie metalowych ościeżnic

Montaż okien i drzwi

Wykonawca: Mts Prace Remontowo-Wykończeniowe

Firma MTS zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz okien.
Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego. Obsługujemy, zarówno klientów prywatnych, firmy jak również działamy jako podwykonawcy.

Montaż okien i drzwi

Montaż drzwi zewnetrznych

Wykonawca: Dystrybucja Stolarki

Montaż drzwi zewnętrznych odbywa się za pomocą kotew stalowych i uszczelnia montażową pianą poliuretanową. Po wstawieniu ościeżnicy w otwór ustawia się ją w pionie za pomocą klinów i mocuje kotwy do muru. Następnie wieszamy skrzydło drzwiowe i sprawdzamy doleganie uszczelek oraz działanie zamków. Jeśli drzwi działają dobrze to ościeżnice uszczelniamy pianą montażową.

Cena: 250 zł

Montaż drzwi wewnętrznych

Wykonawca: Dystrybucja Stolarki

Montaż drzwi wewnętrznych na ościeżnicy regulowanej odbywa się za pomocą montażowej piany poliuretanowej. Po wstawieniu ościeżnicy w otwór ustawia się ją w pionie za pomocą klinów i wypiera ropórkami. Następnie wieszamy skrzydło drzwiowe i sprawdzamy czy się prawidłowo zamyka, jeśli drzwi zamykają się dobrze to aplikujemy pianę montażową i na koniec zamykamy ościeżnice opaską kątową.

Cena: 170 zł

Sprzedaż i montaż drzwi z 8% vat

Wykonawca: ROMAX Robert Abramczyk Paweł Abramczyk

Oferujemy sprzedaż i montaż drzwi porta, polskone, dre, vasco i innych z montażem wtedy wat na towar i montaż 8%

Cena: 2000 zł

Sprzedaż i montaż drzwi z 8% vat

Drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne

Wykonawca: Zakład Stolarski Artur Semczuk

W ofercie posiadamy drzwi drewniane (drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, wewnątrz-klatkowe) z litego drewna (dąb, sosna, jesion) na zamówienie klienta. Proponujemy szeroką gamę kolorów i wzorów.

Drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne

Eurobrus - domy drewniane

Wykonawca: EUROBRUS - domy drewniane

Firma Eurobrus zajmuje się stawianiem domów z bali oraz płazów. Biznes powstał z rodzinnej fascynacji naturą i tradycyjnym budownictwem drewnianym. Eurobrus dysponuje wysoko wykwalifikowanymi najlepszymi góralskimi cieślami - Hucułami o ich profesjonalizmie świadczą korzystne opinie konsumentów. Od 2013 roku Eurobrus bierze udział w programie "Rzetelna firma". Posiadanie budynku z bali to niezapomniane chwile, powrót do natury i możliwość zapomnienia o porywie dzisiejszego życia. Motto firmy to „drewno - siła tradycji, esencja natury” - oddaje całą filozofję działania Eurobrus. Zachęcamy do zapoznania się ze detaliczną ofertą firmy Eurobrus i galerią realizacji firmy.