Stolarka drzwiowa - Usluger.pl

Pod definicją stolarki drzwiowej, kryje się produkcja z użyciem różnego rodzaju drewna- drzwi. Budowa drzwi, składa się z części ruchomej, nazywanej skrzydłem oraz części nieruchomej, zamontowanej na stałe, nazywanej ościeżnicą. Do tego dołączona jest klamka, choć są również wersje drzwi bez klamek. Stolarka drzwiowa do produkcji wykorzystuje najwięcej drzewa sosnowego, jednakże jest ono bardzo miękkie i nadaje się na drzwi wewnętrzne. Jeżeli szukasz w swojej okolicy stolarza, który zrobi Ci drewniane drzwi, to w tym katalogu odnajdziesz ich dane adresowe.

Drzwi do sufitu

Wykonawca: Drzwi na wymiar Stanisław Wielgosz

Drzwi wewnętrzne wysokie do samego sufitu możemy wykonać fornirowane lub z płyty MDF lakierowane lakierem kryjącym z palety RAL, NCS, ICA,itp.

Drzwi do sufitu

BRAMY

Wykonawca: DSA BRAMY - Instalacja Automatyka Serwis

Nasza firma obecna jest na rynku od kilku lat i od początku swojego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie montażu bram garażowych, przemysłowych, szlabanów i automatyki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty i usługi najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami w zakresie ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, co powoduje, że nasze produkty są wygodniejsze w obsłudze i niezawodne.

Branża techniki otworowej pnie się stale do przodu i zalewa nas nowymi i łatwiejszymi rozwiązaniami. Aby te wszystkie nowości można było zastosować u państwa nasi dostawcy stale szkolą nas ze wszystkich zakresów mechaniki, automatyki i elektroniki. W związku z tym służymy fachową pomocą i doradztwem.

BRAMY

Montaż bram garażowych

Wykonawca: ETNA PLUS Autoryzowany Salon Sprzedaży VETREX

Zajmujemy się profesjonalnym montażem bram garażowych. Bramy montowane są przez wykwalifikowaną kadrę montażystów, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, dokładając wszelkich starań by usługa była wykonywana na najwyższym poziomie.

Montaż bram garażowych

Profesjonalny montaż drzwi zew i wew

Wykonawca: Domex Sp.j. J. i K. Saweczko S. i A. Juńko

Kompleksowy i szybki montaż drzwi wew i zew u Klienta.

Serwis napędów garażowych

Wykonawca: WOMAR Anna Rymarczyk

WOMAR zapewnia Państwu w pełni profesjonalny montaż, serwis i naprawę napędów garażowych przystosowanych do intensywnej eksploatacji.

Zapraszamy.

Serwis napędów garażowych

Montaż bram

Wykonawca: WOMAR Anna Rymarczyk

Działalność firmy WOMAR obejmuje kompleksowe usługi montażu, serwisu i naprawy bram garażowych oraz przemysłowych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zapraszamy.

Montaż bram

Usługa montażu drzwi

Wykonawca: Okno Projekt

Kompleksowa usługa montażu drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Schody, Drzwi Podłogi

Wykonawca: Schody Różycki Rafał Różycki

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonaniem schodów, drzwi, podłóg oraz innych elementów wykonanych z drewna. Dokładamy wszelkich starań aby projekt, wykonanie i montaż sprostał nawet bardzo wygórowanym wymaganiom klientów.
Oferujemy wysokiej jakości produkt za niską cene.

Bramy garażowe rolowane z montażem

Wykonawca: Oknoroll Zabezpieczanie i Dekoracja Okien

Bramy rolowane mają wszechstronne zastosowanie w obiektach mieszkalnych, jako garażowe oraz w obiektach przemysłowych, handlowych, gdzie mogą służyć również do podziału pomieszczeń.
Obsługa bram odbywa się za pomocą napędów elektrycznych i urządzeń sterowniczych, takich jak: przełączniki g-s-d, sterowniki CDP, radio z pilotami, fotokomórki.
Polecamy specjalistyczny montaż przez nasze wykwalifikowane ekipy monterskie
na terenie całego Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia oraz większą część
woj. małopolskiego w okolicach miast Olkusz, Chrzanów, Trzebinia, Oświęcim.
WAŻNE - POSIADAMY UPRAWNIENIA SEP - EKSPLOATACJA do 1 kV

Cena: 259 zł

Bramy garażowe rolowane z montażem

Drzwi niewidoczne - ukryte w ścianie

Wykonawca: Drzwi na wymiar Stanisław Wielgosz

drzwi niewidoczne wkomponowane w ścianę możemy wykonać fornirowane,lub wybarwić na dowolny kolor z palety RAL,ICA czy NCS
Możemy także przygotować drzwi do samodzielnego wykończenia przez klienta, np wytapetowania dowolną tapetą.

Drzwi niewidoczne - ukryte w ścianie

Drzwi drewniane na zamówienie

Wykonawca: Z.P.S.B. STOLMAX Andrzej Janiszek

Zajmujemy się produkcją drzwi drewnianych na zamówienie w Lublinie. Zapraszamy do kontaktu.

Montaż drzwi

Wykonawca: JORIS Ryszard Chojnacki

Firma JORIS zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wykonujemy pomiar i wycenę bezpłatnie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Montaż drzwi

Ciepły montaż drzwi

Wykonawca: P.P.H.U. ROLEX - Stolarka Okienna z PCV i Aluminium

Profesjonalny montaż drzwi z PCV , aluminium i drzwi automatycznych przez kadrę z wieloletnim doświadczeniem , profesjonalnym szkoleniem i przy wykożystaniu jakwyższej jakości materiałów.

Ciepły montaż drzwi

Produkcja i Montaż Drzwi Aluminiowych

Wykonawca: BUD-AL W. Mikuła

Firma Bud-Al Mikuła wykonuje na zamówienie drzwi z profili aluminiowych w systemie Yawal.System ciepły PI 50N Drzwi ; TM 62 2.1 ; TM 74 1.0.System zimny PBI 40E i PBI 50N.

Zajmujemy się również montażem i kompleksową obsługą całego projektu.

Produkcja i Montaż Drzwi Aluminiowych

Montaż drzwi wewnętrznych

Wykonawca: P.H.U. KOJAK Artur Kozak - Podłogi i drzwi

Mamy ścianę, w ścianie otwór, a w ten otwór montujemy ościeżnice regulowaną, obejmującą cały glif. Nie wymaga to już żadnej dodatkowej obróbki tynkarskiej lub malowania. Osadzamy skrzydło drzwiowe (jeśli otwór jest za niski również je możemy skrócić),montujemy klamki i wszystko wyregulujemy. Koszt materiałów potrzebnych do prac (pianki,kotwy itp.)zawiera się w cenie robocizny. Ewentualny serwis po wykonaniu usługi w cenie. Przy zakupie kompletnych drzwi cena równa się ZERO złotych :-) .

Cena: 150 zł