Tapicerstwo domowe - Usluger.pl

Chciałbyś odświeżyć meble, zmienić wystrój mieszkania ale nie masz na to wystarczających środków finansowych? A może Twoja kanapa jest bardzo wygodna ale ma zniszczone obicie? Jeżeli tak, to doskonałym pomysłem na zmianę wystroju i odświeżenie starych mebli jest ich nowe obicie. Zajęcie takie wykonują tapicerzy, którzy mogą dokonać obicia mebli w warunkach domowych, jak też w swoim zakładzie. Tapicerzy wykonują także na zamówienie nowe meble. Tapicerstwo, polega na obiciu nowym materiałem mebli, które nadają się jeszcze do użytku. Jest to o wiele tańsze, niż zakup nowych mebli i jest doskonałym pomysłem na odświeżenie wnętrza.

Pranie kanap

Wykonawca: MILAD CLEANING SOLUTIONS - pranie tapicerek, dywanów

Zajmujemy się praniem tapicerek meblowych. Pranie ekstrakcyjne likwiduje roztocza, brud, kurz oraz przywraca pierwotny wygląd i kolor. Zapraszamy do współpracy!


CENNIK:
pranie kanapy (bez oparć bocznych) 45-65 zł
pranie kanapy (z oparciami) 55-75 zł

Pranie narożnika

Wykonawca: MILAD CLEANING SOLUTIONS - pranie tapicerek, dywanów

Zajmujemy się praniem tapicerki meblowej, czyszczeniem narożników. W ramach usługi usuwamy wszelkie zabrudzenia, przykre zapachy oraz kurz i roztocza.

CENNIK:
pranie narożnika 3-os. 80-100 zł
pranie narożnika 4-5 os. 95-150 zł

Pranie sofy

Wykonawca: MILAD CLEANING SOLUTIONS - pranie tapicerek, dywanów

Firma MILAD CLEANING SOLUTIONS oferuje pranie tapicerki meblowej. Nasza oferta obejmuje sofy, narożniki, wersalki. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

CENNIK:
pranie sofy 2-os. 55-80 zł
pranie sofy 3-os. 65-90 zł
pranie sofy 4-os. 75-110 zł

Czyszczenie tapicerek

Wykonawca: MILAD CLEANING SOLUTIONS - pranie tapicerek, dywanów

Zajmujemy się praniem tapicerki meblowej. Nasza oferta obejmuje: kanapy, wersalki, narożniki, sofy, tapczany, materace, fotele, krzesła.

Czyszczenie tapicerki meblowej

Wykonawca: WIMTOOLS Pranie dywanów

Firma WIMTOOLS zajmuje się czyszczeniem tapicerki meblowej oraz skóry. Oferta obejmuje przede wszystkim kanapy, fotele, krzesła.

Renowacja mebli tapicerowanych współczesnych i stylowych.

Wykonawca: PHU ROBSON

Usługi Tapicerskie - Naprawa Mebli - Tapicer Wrocław

Tapicerowane szczyty, panele, usługi tapicerskie

Wykonawca: MEBNAR Zakład Stolarski Sklep Tapicerski

Tapicerowanie szczytów, paneli. Usługi tapicerskie. Sprzedaż akcesoriów tapicerskich, tkanin, pianek

Produkcja mebli tapicerowanych

Wykonawca: Usługi tapicerskie. Tapicer Stanisław Sochaj

Tapicer Stanisław Sochaj zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. W naszej ofercie znajdą Państwo: kanapy, fotele, krzesła. Posiadamy materiały tapicerskie najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy!

Tapicerowany przedpokój

Wykonawca: Zakład Tapicerski BET-MAR Strzałkowski Marek

Przedpokój wykonany z tapicerowanych kafelek.Mogę Wykonać kafelki tapicerowane tkaniną,ekoskórą lub skórą na każdy wymiar wraz z montażem lub bez.Można w ten sposób zabudować wnęki szaf itp.

Odnowa tapicerki meblowej

Wykonawca: JAR-MAR Uslugi tapicerskie Łucja Prasał

Nasza firma oferuje usługi w zakresie odnowy tapicerki meblowej.Dotyczy róznych mebli wypoczynkowych typu kanapa,sofa ale takze krzesła,fotele,pufy itp.

Czyszczenie tapicerki

Wykonawca: czyszczeniepro

Specjalnością firmy jest czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej metodą ekstrakcyjną. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem. Posiadamy sprzęt renomowanej marki Karcher oraz profesjonalne środki chemiczne.

CENNIK:
- Kanapy 70 zł
- Narożniki od 100 zł
- Fotele 25 zł
- Tapicerka samochodowa od 150 zł

Naprawa mebli tapicerowanych

Wykonawca: PPHU FEMIX Jacek Kacprzak

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się renowacją i naprawą mebli tapicerowanych. Nasza oferta obejmuje: sofy, łóżka, kanapy, krzesła.

Usługi tapicerskie

Wykonawca: Zakład Tapicerski. Tapicer Tomasz Pinderak

Świadczymy usługi tapicerskie. Wykonujemy naprawy i renowacje mebli tapicerowanych. Zajmujemy się także produkcją mebli na zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo: narożniki, kanapy, fotele, wersalki, krzesła, siedziska do motocykli i skuterów, pokrowce, narzuty. Zapraszamy do współpracy hotele, restauracje, przychodnie, salony fryzjerskie i wszelkiego rodzaju instytucje.

Usługi tapicerskie

Wykonawca: Hatteria Piotr Mitłaszewski

Twój mebel wymaga naprawy a może Ci się znudził i chcesz go odnowić ?

Dla nas nie stanowi to problemu.
Naprawimy lub pomożemy dobrać odpowiednią tkaninę
i odnowimy Twój mebel !

Usługi tapicerskie

Wykonawca: Usługi Tapicerskie. Tapicer Czesław Miłosz

Tapicer Czesław Miłosz świadczy profesjonalne usługi. Działamy na rynku od 1991 roku. Nasza oferta obejmuje renowacje mebli tapicerowanych, szycie pokrowców na siedzenia do samochodów, wygłuszanie wnętrza pojazdów.