Holowanie samochodów ciężarowych - Usluger.pl

Awarie samochodów ciężarowych to poważna sprawa, ponieważ mało napraw może dokonać samodzielnie kierowca ciężarówki. Jeżeli samochód o tak wielkich gabarytach ulegnie uszkodzeniu, ciężko go indywidualnie usunąć z drogi. Holowanie ciężarówki przez inny pojazd tego typu, nie przeznaczony do tego zadania jest zabronione. Jest to zbyt niebezpieczne. W przypadku awarii samochodu ciężarowego, należy skorzystać z pomocy drogowej. Samochód zostanie odholowany na holu zwykłym lub w przypadku uszkodzenia wspomagania na holu sztywnym.

Pomoc Drogowa Ciężarowe

Wykonawca: Hol-Wiesiek Pomoc Drogowa Bydgoszcz

Profesjonalne usługi holowania ciężarówek, autobusów, naczep itp.
Zadzwoń lub odwiedź naszą stronę
https://holwiesiek.pl

POMOC DROGOWA HOLOWANIE

Wykonawca: S-TRANS usługi dźwigowe pomoc drogowa

OFERUJEMY USŁUGI POMOCY DROGOWEJ DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH DOSTAWCZYCH OSOBOWYCH AUTOBUSÓW 24H

Wyciaganie i holowanie tirów i samochodów cieżarowych

Wykonawca: Mobil-Polen P.H.U. Paweł Kaczmarek

Posiadamy ciągniki siodłowe , lawetę z HDS I WIDELCEM , nisko podwoziówkę , lawety i dźwig 40t oraz sprawną załogę . Zajmujemy się szczególnie pomocą drogowa świadczymy kompleksowa usługę dla dużego sprzętu a mianowicie wyciąganie z pobocza na koronę drogi ,holowanie , przewożenie , przeładunek towaru . Posiadamy także strzeżony 24h parking .

Transport maszyn rolniczych i budowlanych

Wykonawca: Auto Komplex FHU Emilia Bzowska

Zapewniamy profesjonalny transport maszyn rolniczych i budowlanych. Działamy na terenie całej Polski i Europy. Zapewniamy bezpieczny i fachowy transport w konkurencyjnej cenie.

Holowanie autobusów

Wykonawca: S-TRANS usługi dźwigowe pomoc drogowa

Zajmujemy się holowaniem samochodów ciężarowych, autobusów i samochodów dostawczych. Posiadamy profesjonalny holownik. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, głównie na drodze ekspresowej S8.

Holowanie i lawetowanie wszystkiego

Wykonawca: Pomoc Drogowa Bednarz Wojcieszów

Cena zależna od trudności zadania, wymagań co do pojazdów spepcjalistycznych i inne.

Pomoc drogowa

Wykonawca: Rapp Janusz - Pomoc Drogowa

Świadczymy usługi holowania pojazdów osobowych ciężarowych na terenie Jelenia góra Kamienna Góra Jawor Bolków Strzegom Wałbrzych Świerzawa Złotoryja Jakuszyce Legnica Skalarska Poręba Lubawka oraz całego kraju

Autoholowanie maszyn i ciągników rolniczych

Wykonawca: Hol-Trans Kozieł Dariusz

Zajmujemy się holowaniem pojazdów, maszyn rolniczych, sadowniczych, budowlanych, opryskiwaczy, czy też wózków widłowych. Świadczymy usługi dźwigowe HDS oraz załadunek i rozładunek.

Auto-holowanie pomoc drogowa

Wykonawca: Autoholowanie Pomoc Drogowa

Auto-holowanie, pomoc drogowa, transport ciągników, maszyn rolniczych, wózków widłowych, parking, wulkanizacja,

Holowanie TIR

Wykonawca: PAWLUK pomoc drogowa

Oferujemy pomoc drogową dla ciągników siodłowych i zestawów w przypadku awarii lub kolizji/wypadku. Przez ponad 30 lat działalności spotkaliśmy się z różnymi trudnymi sytuacjami, które wzbogaciły nasze doświadczenie i pozwalają efektownie radzić sobie z największymi wyzwaniami jakie mogą spotkać Ciebie i Twoją flotę na drodze.

Pomoc Drogowa TIR Holowanie 24H

Wykonawca: Pomoc Drogowa CIECHANÓW - PŁOŃSK TIR i Osobowe - ROBEX

Pomoc Drogowa Holowanie - Assistance
Samochody ciężarowe TIR - 24H
ROBEX Tel. 504950615

Holownik do wynajęcia

Wykonawca: S-TRANS usługi dźwigowe pomoc drogowa

Zajmujemy się holowaniem samochodów ciężarowych, autobusów i samochodów dostawczych. Posiadamy profesjonalny holownik, do ratownictwa drogowego podczas wypadków i kolizji drogowych jak również ich późniejszego transportowania. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, głównie na drodze ekspresowej S8.

Holowanie i transport samochodów ciężarowych

Wykonawca: Jantruck Naprawa Wózków Widłowych

Klientom oferujemy holowanie i transport samochodów ciężarowych zarówno tych sprawnych jak i niesprawnych oraz uszkodzonych w wyniku kolizji lub wypadków drogowych(możliwość załadunku pojazdu dźwigiem).

Holowanie Samochodów Powypadkowych

Wykonawca: P.H.U. AUTO-MOTO S. Dzikowicki

Uległeś wypadkowi, Twój samochód uczestniczył w kolizji? dobrze trafiłeś. Odholujemy Twój samochód w dowolnie wskazanie przez Ciebie miejsce i nie ważne czy jest to w Polsce czy za granicą. W razie konieczności zapewniamy samochód zastępczy, nocleg i transport dla pasażerów na terenie kraju i całej Europy. Dysponujemy flotą holowników, przeznaczonych do holowania pojazdów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych i wieloczłonowych. Skupujemy samochody powypadkowe za gotówkę

Holowanie samochodu

Wykonawca: P.H.U. AUTO-MOTO S. Dzikowicki

Od lat zajmujemy się holowaniem samochodów, które uległy wypadkom, zostały zniszczone i uszkodzone. Zajmujemy się wydobyciem z rowu samochodów, które uległy kolizji czy uczestniczyły w wypadku.