Pomoc drogowa i holowanie pojazdów

Czasami nawet dobrej klasy i zadbany samochód potrafi niespodziewanie odmówić posłuszeństwa. Jeżeli musisz go ściągnąć z trasy, bo się zepsuł lub uległ uszkodzeniu w wypadku, bądź po prostu kupiłeś auto wymagające remontu, przydadzą Ci się namiary na firmy ogłaszające się w dziale „Pomoc drogowa i holowanie”. Bardzo często są to przedsiębiorstwa, które świadczą kompleksowe usługi dwadzieścia cztery godziny na dobę i udostępniają przestrzeń parkingową dla ściągniętego pojazdu. W końcu ich fach to autoholowanie. Pozwól im więc rozwiązać Twoje problemy.

Transport

Wykonawca: Autoholowanie

Transport rzeczy

Holowanie

Wykonawca: Beta-Car Expert

Pomoc drogowa 24h/dobę.
Posiadamy kilka lawet. Dojedziemy w każde miejsce i wyciągniemy każdy pojazd z opresji.

Pomoc drogowa 24h

Wykonawca: F.H.U. MAR-CARS Marcin Korpok

Świadczymy usługi pomocy drogowej 24h. Działamy na terenie aglomeracji śląskiej.

POMOC DROGOWA - HOLOWANIE - ASSISTANCE

Wykonawca: FHU AUTO-TRANS MARCIN T.

WIECEJ INFORMACJI UDZIELE TELEFONICZNIE POD NR TEL 604192272 LUB 794270520

Pomoc drogowa

Wykonawca: auto handel tadeusz korys

pomoc drogowa auto holowanie transport aut maszyn cala polsks

Laweta - wynajem

Wykonawca: PHU POMOC DROGOWA

Oferujemy możliwość ściągnięcia uszkodzonego samochodu osobowego z Niemiec do Polski, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Obsługuje wszelkie zdarzenia drogowe, do jakich doszło na terenie Niemiec, Holandii, Belgii czy Danii. Zapewniamy przewóz kierowcy i jego pasażerów do Polski. Pomagamy również w uzyskaniu pomocy prawnej i odszkodowania za wypadek, stłuczkę lub kolizję drogową, do jakiej doszło na terenie Niemiec.

Nasza firma dysponuje sprzętem przystosowanym do przewozu wszystkich typów samochodów osobowych, różnych modeli busów, a także kamperów, przyczep kempingowych, ciągników rolniczych, wózków widłowych i wielu innych kategorii pojazdów, które zmieszczą się na lawecie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Holowanie samochodów

Wykonawca: PHU POMOC DROGOWA

Oferujemy usługę holowania samochodów osobowych na Słupic oraz okolicznych miejscowości znajdujących się zarówno na terenie Polski jak i Niemiec.
W przypadku pojazdów z poważnymi uszkodzeniami do dyspozycji pozostaje laweta z platformą transportową. Jeżeli będą mieć Państwo takie życzenie, możemy też przyholować auto z każdego innego miejsca w Polce i Niemczech. Zapewniamy profesjonalną pomoc drogową przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa

Wykonawca: PHU POMOC DROGOWA

Zapewniamy pomoc drogową na terenie Słubic przez 24h na dobę, również w święta i to po obu stronach granicy.

Nasza autolaweta Słubice dotrze na miejsce zdarzenia w możliwie krótkim czasie – współpracujemy z firmą MOTOEXPERT, dzięki czemu obsługujemy zdarzenia drogowe na terenie całych Niemiec i pomagamy w uzyskaniu odszkodowania za wypadki drogowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wulkanizacja 24h wymiana opon

Wykonawca: Pneumaster

serwis opon tir kraków bus osobowe z dojazdem wulkanizacja całodobowa serwis opon 24h mobilny serwis opon naprawa pomoc

Przewóz maszyn budowlanych

Wykonawca: Auto Laweta - Pomoc Drogowa - Laweta - Holowanie - Warsztat samochodowy

Nasza auto laweta zapewnia przewóz samochodów osobowych, dostawczych, przewóz maszyn budowlanych. Ponadto posiadamy własny warsztat samochodowy świadczący który oferuje:

  • blacharstwo samochodowe,
  • lakiernictwo samochodowe,
  • mechanikę samochodową,
  • konserwację podwozia,
  • spawanie plastików,
  • polerowanie szkieł lamp.

Autotransportery Holandia/Niemcy/Belgia

Wykonawca: Sined Car Logistics

Posiadamy autotransportery przystosowane do przewozów pojazdów osobowych, dostawczych oraz półciężarowych.
Zlecenia realizujemy na terenie Polski, Niemiec, Holandii oraz Belgii. Podejmujemy się realizacji pojedynczych zleceń oraz długotrwałej współpracy. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Laweta z Belgii/Holandii/Niemiec

Wykonawca: Sined Car Logistics

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę z zakresu przewozu pojazdów osobowych z terenu Niemiec, Holandii oraz Belgii. Posiadamy odpowiedni wyposażone lawety. Na platformie załadunkowej umieszczamy auta, które odpowiednio unieruchomione i stabilne docierają pod wskazany przez klienta adres.
Zlecenia przyjmujemy zarówno od klientów indywidualnych jak i firm.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wyciaganie i holowanie

Wykonawca: Mobil-Polen P.H.U. Paweł Kaczmarek

Oferujemy kompleksowa usługę z zakresu pomocy drogowej - wyciąganie z rowu ,transport uszkodzonego auta pod wskazany adres

Auto-pomoc, laweta, HDS, holowanie, transport

Wykonawca: AUTO-POMOC, HDS Bernacki Robert

Auto-pomoc, pomoc drogowa, laweta, HDS, holowanie, transport

Dowóz paliwa 24h

Wykonawca: GABI Pomoc Drogowa Michał Skowroński

Firma GABI Pomoc Drogowa 24h zajmuję się holowaniem samochodów, dowozem paliwa, wulkanizacją 24h, naprawami na drodze. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybki dojazd do klienta. Współpracujemy z warsztatami i hotelami. Posiadamy konkurencyjne ceny.