Przewóz towarów i ludzi, taxi i inne usługi transportowe i przewozowe

W dzisiejszym niezwykle ruchliwym i dynamicznym świecie przewożenie ludzi i towarów jest bardzo mocno rozrośniętym sektorem gospodarki. Usługi transportowe przydają się w nieprzeliczonej liczbie sytuacji, zarówno biznesowych, jak i związanych z życiem codziennym (np. taxi). Przeglądnij zasoby tego działu naszego katalogu, jeżeli potrzebujesz firmy transportowej. Nie będzie problemem, że miejsce docelowe znajduje się za granicą. Znajdziesz tu także oferty z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej.

Przewóz osób

Wykonawca: P.U.H.NAT MAT ANNA DYMOWSKA

Oferuje

Przeładunki

Wykonawca: F. U. Quattro Mariusz Dudziński

Pomagamy w rozładunku lub załadunku towaru
Przeładowujemy towar z samochodów które nie mogą się same rozładować a nie ma innej możliwości np. brak wózka widłowego.
My rozładowujemy windą i paleciakiem.
Przeładunki z busów, solówek i naczep 13,6 nawet 33 palety

Wozimy nie tylko palety

Wykonawca: F. U. Quattro Mariusz Dudziński

Nie boimy się trudnych wyzwań!
Z nami bezpiecznie przewieziesz każdą rzecz i co najważniejsze zawsze na czas. Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika na 100 000 EUR.

Transport towarów na paletach

Wykonawca: F. U. Quattro Mariusz Dudziński

Profesjonalnie szybko i solidnie.
Usługi transportowe Kraków i okolice. Na wyposażeniu winda paleciak pasy transportowe
Cenimy Twój czas dlatego punktualność to nasz atut.
Najtańsza cena za paletę na terenie Krakowa dużo taniej niż znane firmy kurierskie. Zadzwoń i sprawdź

Cena: 30 zł

Wynajem Busa do 9 osób bez kierowcy

Wykonawca: GustawTravel - Wypożyczalnia Bagażników Samochodowych

Wypożyczamy busy bez kierowcy nas kraj. Każdy z naszych pojazdów posiada klimatyzacje oraz ogrzewanie na każde siedzenie. Pojemny bagażnik. Bez limitu kilometrów. Kaucja 500zł. Odbiór samochodów w Raszynie. Do cen doliczamy VAT.

Cena: 190 zł

Transport samochodowy dedykowany

Wykonawca: EUROCARGO RAIL Sp. z o.o.

Transport cało pojazdowy
Polecamy to idealne rozwiązanie podmiotom posiadających wysoki wolumen przesyłek w ramach przewozu z punktu A do punktu B w ramach terytorium Polski, Państw Członkowskich UE oraz poza granicami UE. W przypadku transportu poza strefę UE oferujemy dla naszych klientów obsługę celną w naszej Agencji Celnej ZAWODZIE.
Dzięki naszym sprawdzonym partnerom posiadającym szeroką gamę pojazdów możemy zaproponować naszym klientom samochody o ładowności od 1t do 25t.

Posiadamy w naszej ofercie m.in. naczepy standardowe 13,6 mieszczące 33 euro palety, naczepy typu „Mega”, naczepy chłodnicze oraz izotermiczne na potrzeby przewozu towarów wymagających kontrolowanej temperatury oraz wiele innych. Oferujemy naszym klientom obsługę poprzez doświadczony zespół specjalistów.
Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji powierzonego nam zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

Transport ekspresowy

Wykonawca: EUROCARGO RAIL Sp. z o.o.

Oferujemy przewóz towarów, który ze względu na potrzeby klienta jest wykonywany środkiem transportu pozwalającym dotrzeć do miejsca rozładunku w ekspresowym czasie. Czas realizacji zlecenia na terenie Polski to mniej niż 24 godziny. W ramach Państw Członkowskich UE oraz poza jej granicami ( w minimalnym czasie). Dodatkowo w przypadku transportu poza strefę UE oferujemy dla naszych klientów obsługę celną.

Oferta obejmuje dostawę ekspresową towarów razem z pilnym terminem rozładunku. Dzięki naszym podwykonawcom i ich możliwościom w doborze środków transportu, możemy zapewnić dostawę w jak najkrótszym czasie. Użycie lokalizacji satelitarnej GPS pozwala nam stale informować naszych klientów o przebiegu procesu transportowego.
Zapewniamy rozwiązania transportowe przez 24h na dobę przez 365 dni w roku. Zachęcamy do współpracy.

Telematyka

Wykonawca: WebEye Polska

Szanowni Państwo


Wdrożenie w przedsiębiorstwie systemów telematycznych firmy WEBEYE Polska przekłada się na znaczne usprawnienie procesu zarządzania flotą pojazdów, co w efekcie poprawia wynik finansowy firmy oraz jakość oferowanych usług.

Jednym z głównych problemów przedsiębiorstwa jest wysokie zużycie paliwa i brak skutecznych rozwiązań pozwalających na wykrycie nieprawidłowości w tankowniach i ubytkach paliwa. Zainstalowanie modułów GPS wraz z np. sondami paliwa lub kalibracją szyny CAN wykonywaną przez naszych techników przynosi oczekiwane efekty.

Bardzo szybko mamy możliwość wykryć miejsca, w których nieuczciwi pracownicy dokonywali manipulacji. Raporty z naszych systemów stały się podstawą do określenia miejsca i czasu, w którym dochodziło do anomalii w zużyciu paliwa, np. gwałtowny spadek poziomu w zbiorniku w trakcie postoju.

Szczegółowa analiza, w której specjalizuje się nasza firma odnośnie stylu jazdy, modelu pojazdów pozwoliła ponadto ocenić sposób pracy kierowców i edukować ich w celu zwiększenia efektywności i opłacalności .

Implementacja systemów telematycznych WebEye Polska powoduje ponadto, że w firmie ustalono nowe normy dotyczące zużycia paliwa. Analiza przeprowadzona przeze mnie jednoznacznie udowadnia jak wielkie oszczędności można uzyskać .
Kontrola parametrów pracy kierowców i pojazdów pozwoliła w efekcie na wydłużenie dziennych przejazdów średnio o 8–10% przy długich trasach i prowadzenie pojazdu przez 9 godz. w ciągu 11 godz. pracy. Obecnie kierowcy pokonują w ciągu miesiąca ok. 10,5–12,0 tys. km, wcześniej było to ok. 9,5–10,0 tys. km. Wzrost długości pokonywanych tras bezpośrednio wpływa na wielkość obrotów firmy i wynik finansowy.

Racjonalizacja przewozu ładunków, intensywniejsze wykorzystanie i zarządzanie flotą pojazdów oraz wzrost efektywności ekonomicznej, jakości obsługi klientów i konkurencyjności przedsiębiorstwa to główny priorytet mój jako Państwa potencjalnego Doradcy jak i całej firmy WebEye Polska .

Z największą przyjemnością przedstawię Państwu i wprowadzę cały wachlarz rozwiązań, który będzie można przetestować przez 1 miesiąc całkowicie za darmo będąc do Państwa usług zarówno osobiście jak i telefonicznie 24/7.

Wynajem autokarów

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Organizujemy przewozy turystyczne, wycieczki autokarowe.

Dla zorganizowanych grup, nie korzystających z pośrednictwa turystycznego, mamy do zaoferowania własne doświadczenie turystyczne w postaci: organizacji noclegów w wybranych miejscach; realizacji zleceń nietypowych, np. wyjazdów na spływy kajakowe, obozy wędrowne, obozy rowerowe itd., w których transport autobusowy asystuje; dobrego stanu technicznego autobusów oraz kulturalnego zachowania pracowników naszej Firmy.
Gwarantujemy bezpieczną oraz komfortową podróż. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Przewozy okolicznościowe

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Profesjonalne przewozy okolicznościowe, autobus na wesele.
Oferujemy wynajem autobusu do przewozu gości weselnych. Dzięki nam goście dotrą w wyznaczone miejsce.
Posiadamy między innymi: autobusy i busy np. Mercedes Sprinter. Zadbamy, by wszyscy dojechali w odpowiednie miejsce na czas. Najczęściej przewozy okolicznościowe organizujemy na terenie takich miast jak: Leszno, Kościan, Rawicz, Gostyń, Góra, Wschowa, Poznań. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Przewozy szkolne dla dzieci

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Organizujemy przewozy szkolne dla dzieci i młodzieży na terenie Leszna, Poznania, Wrocławia.
Nasza firma przyjmuje następujące zasady postępowania w przewozach szkolnych: troska o bezpieczeństwo, odnoszenie się do dzieci z szacunkiem i przyjaźnią, całkowitą współpracę z wychowawcą i opiekunami grup szkolnych, uśmiech, życzliwość oraz partnerstwo wobec każdego ucznia i dziecka.

Na autokarowe wycieczki szkolne delegujemy najlepszych kierowców z odpowiednim podejściem i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Przewozy pracownicze

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Zajmujemy się przewozami pracowniczymi oraz dowozem osób do firmy, przewozem osób.
Organizujemy przewozy pracownicze dla wielu dużych zakładów przemysłowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę związaną z dowozem pracownika: począwszy od miejsca, w którym ma być odebrany, skończywszy na punktualnym i bezpiecznym dowiezieniu w wyznaczone miejsce.

Obecnie, każdego dnia, dowozimy do pracy ponad 2500 osób na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego w takich miastach jak: Leszno, Poznań, Wrocław, Warszawa i wielu innych mniejszych. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Usługi kurierskie

Wykonawca: TRANS SERWIS Przesyłki Kurierskie

Oferujemy usługi kurierskie, transportowe. Pojawiamy się wszędzie tam, gdzie tylko pojawia się potrzeba wysłania przesyłki, jej odebrania. Działamy zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Jesteśmy do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę we wszystkie dni w tygodniu, także w niedziele i święta.
Dostarczamy przesyłki na terenie Polski i innych krajów.

Przesyłki międzynarodowe

Wykonawca: TRANS SERWIS Przesyłki Kurierskie

Zlecenia realizujemy na terenie całej Europy oraz także w pozostałych krajach świata po wcześniejszym ustaleniu.
Klientom, którzy maja podpisaną z nami umowę oferujemy opiekę przedstawiciela handlowego oraz fachowe doradztwo. Podpisanie umowy stwarza również możliwość negocjacji cen na wszystkie realizowane przez nas usługi. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Przesyłki miejskie

Wykonawca: TRANS SERWIS Przesyłki Kurierskie

Oferta naszej firmy obejmuje odbiór oraz dostarczenie przesyłek w obrębie danego miasta. Przesyłka jest doręczana w terminie do dwóch godzin od jej nadania.
Zlecenia przyjmujemy przez całą dobę. Cena usługi jest ustalana indywidualnie, po konsultacji z biurem obsługi klienta w siedzibie Trans Serwis.