Przewóz towarów i ludzi, taxi i inne usługi transportowe i przewozowe

W dzisiejszym niezwykle ruchliwym i dynamicznym świecie przewożenie ludzi i towarów jest bardzo mocno rozrośniętym sektorem gospodarki. Usługi transportowe przydają się w nieprzeliczonej liczbie sytuacji, zarówno biznesowych, jak i związanych z życiem codziennym (np. taxi). Przeglądnij zasoby tego działu naszego katalogu, jeżeli potrzebujesz firmy transportowej. Nie będzie problemem, że miejsce docelowe znajduje się za granicą. Znajdziesz tu także oferty z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej.

Telematyka

Wykonawca: WebEye Polska

Szanowni Państwo


Wdrożenie w przedsiębiorstwie systemów telematycznych firmy WEBEYE Polska przekłada się na znaczne usprawnienie procesu zarządzania flotą pojazdów, co w efekcie poprawia wynik finansowy firmy oraz jakość oferowanych usług.

Jednym z głównych problemów przedsiębiorstwa jest wysokie zużycie paliwa i brak skutecznych rozwiązań pozwalających na wykrycie nieprawidłowości w tankowniach i ubytkach paliwa. Zainstalowanie modułów GPS wraz z np. sondami paliwa lub kalibracją szyny CAN wykonywaną przez naszych techników przynosi oczekiwane efekty.

Bardzo szybko mamy możliwość wykryć miejsca, w których nieuczciwi pracownicy dokonywali manipulacji. Raporty z naszych systemów stały się podstawą do określenia miejsca i czasu, w którym dochodziło do anomalii w zużyciu paliwa, np. gwałtowny spadek poziomu w zbiorniku w trakcie postoju.

Szczegółowa analiza, w której specjalizuje się nasza firma odnośnie stylu jazdy, modelu pojazdów pozwoliła ponadto ocenić sposób pracy kierowców i edukować ich w celu zwiększenia efektywności i opłacalności .

Implementacja systemów telematycznych WebEye Polska powoduje ponadto, że w firmie ustalono nowe normy dotyczące zużycia paliwa. Analiza przeprowadzona przeze mnie jednoznacznie udowadnia jak wielkie oszczędności można uzyskać .
Kontrola parametrów pracy kierowców i pojazdów pozwoliła w efekcie na wydłużenie dziennych przejazdów średnio o 8–10% przy długich trasach i prowadzenie pojazdu przez 9 godz. w ciągu 11 godz. pracy. Obecnie kierowcy pokonują w ciągu miesiąca ok. 10,5–12,0 tys. km, wcześniej było to ok. 9,5–10,0 tys. km. Wzrost długości pokonywanych tras bezpośrednio wpływa na wielkość obrotów firmy i wynik finansowy.

Racjonalizacja przewozu ładunków, intensywniejsze wykorzystanie i zarządzanie flotą pojazdów oraz wzrost efektywności ekonomicznej, jakości obsługi klientów i konkurencyjności przedsiębiorstwa to główny priorytet mój jako Państwa potencjalnego Doradcy jak i całej firmy WebEye Polska .

Z największą przyjemnością przedstawię Państwu i wprowadzę cały wachlarz rozwiązań, który będzie można przetestować przez 1 miesiąc całkowicie za darmo będąc do Państwa usług zarówno osobiście jak i telefonicznie 24/7.

Telematyka

Wynajem autokarów

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Organizujemy przewozy turystyczne, wycieczki autokarowe.

Dla zorganizowanych grup, nie korzystających z pośrednictwa turystycznego, mamy do zaoferowania własne doświadczenie turystyczne w postaci: organizacji noclegów w wybranych miejscach; realizacji zleceń nietypowych, np. wyjazdów na spływy kajakowe, obozy wędrowne, obozy rowerowe itd., w których transport autobusowy asystuje; dobrego stanu technicznego autobusów oraz kulturalnego zachowania pracowników naszej Firmy.
Gwarantujemy bezpieczną oraz komfortową podróż. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wynajem autokarów

Przewozy okolicznościowe

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Profesjonalne przewozy okolicznościowe, autobus na wesele.
Oferujemy wynajem autobusu do przewozu gości weselnych. Dzięki nam goście dotrą w wyznaczone miejsce.
Posiadamy między innymi: autobusy i busy np. Mercedes Sprinter. Zadbamy, by wszyscy dojechali w odpowiednie miejsce na czas. Najczęściej przewozy okolicznościowe organizujemy na terenie takich miast jak: Leszno, Kościan, Rawicz, Gostyń, Góra, Wschowa, Poznań. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Przewozy okolicznościowe

Przewozy szkolne dla dzieci

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Organizujemy przewozy szkolne dla dzieci i młodzieży na terenie Leszna, Poznania, Wrocławia.
Nasza firma przyjmuje następujące zasady postępowania w przewozach szkolnych: troska o bezpieczeństwo, odnoszenie się do dzieci z szacunkiem i przyjaźnią, całkowitą współpracę z wychowawcą i opiekunami grup szkolnych, uśmiech, życzliwość oraz partnerstwo wobec każdego ucznia i dziecka.

Na autokarowe wycieczki szkolne delegujemy najlepszych kierowców z odpowiednim podejściem i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Przewozy szkolne dla dzieci

Przewozy pracownicze

Wykonawca: Przewozy Autokarowe Andrzej Matuszewski

Zajmujemy się przewozami pracowniczymi oraz dowozem osób do firmy, przewozem osób.
Organizujemy przewozy pracownicze dla wielu dużych zakładów przemysłowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę związaną z dowozem pracownika: począwszy od miejsca, w którym ma być odebrany, skończywszy na punktualnym i bezpiecznym dowiezieniu w wyznaczone miejsce.

Obecnie, każdego dnia, dowozimy do pracy ponad 2500 osób na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego w takich miastach jak: Leszno, Poznań, Wrocław, Warszawa i wielu innych mniejszych. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Przewozy pracownicze

Usługi kurierskie

Wykonawca: TRANS SERWIS Przesyłki Kurierskie

Oferujemy usługi kurierskie, transportowe. Pojawiamy się wszędzie tam, gdzie tylko pojawia się potrzeba wysłania przesyłki, jej odebrania. Działamy zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Jesteśmy do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę we wszystkie dni w tygodniu, także w niedziele i święta.
Dostarczamy przesyłki na terenie Polski i innych krajów.

Usługi kurierskie

Przesyłki międzynarodowe

Wykonawca: TRANS SERWIS Przesyłki Kurierskie

Zlecenia realizujemy na terenie całej Europy oraz także w pozostałych krajach świata po wcześniejszym ustaleniu.
Klientom, którzy maja podpisaną z nami umowę oferujemy opiekę przedstawiciela handlowego oraz fachowe doradztwo. Podpisanie umowy stwarza również możliwość negocjacji cen na wszystkie realizowane przez nas usługi. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Przesyłki międzynarodowe

Przesyłki miejskie

Wykonawca: TRANS SERWIS Przesyłki Kurierskie

Oferta naszej firmy obejmuje odbiór oraz dostarczenie przesyłek w obrębie danego miasta. Przesyłka jest doręczana w terminie do dwóch godzin od jej nadania.
Zlecenia przyjmujemy przez całą dobę. Cena usługi jest ustalana indywidualnie, po konsultacji z biurem obsługi klienta w siedzibie Trans Serwis.

Przesyłki miejskie

Przesyłki krajowe

Wykonawca: TRANS SERWIS Przesyłki Kurierskie

Zajmujemy się dostarczaniem przesyłek krajowych na terenie całej Polski. Zlecenia przyjmujemy przez całą dobę. Dostarczamy przesyłki pod wskazany przez klienta adres, zgodnie z ustalonym terminem.Przewozimy koperty , paczki , części samochodowe , silniki , opony , koła , rowery , instrumenty muzyczne , obrazy , palety , przesyłki standardowe i niestandardowe .
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Przesyłki krajowe

Transfery na lotnisko dla grup

Wykonawca: tuTravel

Grupy mogą być różnej wielkości. Cennik podany na naszej stronie internetowej przedstawia auta, które są najczęściej wybierane przez Państwo, ale możemy zorganizować również transfer dla większej lub mniejszej grupy. Wtedy prosimy o kontakt i wycenimy indywidualnie.

Cennik znajdziecie Państwo pod tym linkiem:

http://www.tu-travel.pl/file/public/e81f8532-06df-11ea-a0cd-525400d183e6/transfery-na-lotniska-tutravel.pdf

Transfery na lotnisko dla grup

Przesyłki kurierskie

Wykonawca: Jarząbek Usługi Kurierskie

Największy broker na terenie Polski południowo wschodniej. Szybka fachowa obsłucha, niskie ceny. Przesyłki na terenie Polski i całego swiata

Przesyłki kurierskie

Przeprowadzki - transport

Wykonawca: Firma Transportowa TUPAJ - przeprowadzki

Naszą specjalnością są usługi transportowe oraz przeprowadzki na terenie całej Polski. Zajmujemy się utylizacją rzeczy, mebli, opróżnianiem pomieszczeń, garaży oraz piwnic. Proponujemy transport mebli, pianin, sejfów i maszyn. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały do zabezpieczenia mienia oraz kartony do pakowania. Posiadamy meblowozy 20m3 z windami załadowczymi oraz auta plandeki do 1100 kg.

Przeprowadzki - transport

Materiały budowlane sypkie

Wykonawca: SIMNAT - Piasek Kruszywa Roboty Ziemne Beton Transport Koparki

Posiadamy szeroką ofertę kruszyw z dostawą do klienta:

  • Piasek, piach, zasyp, obsypka, zasypka fundamentowa
  • Pospółka, pospolka, piach zasypowy
  • Mieszanka Granitowa/Mieszanka Melafirowa
  • Tłuczeń sortowany betonowy/Tłuczeń sortowany ceglano-betonowy
  • Kruszywa zasypowe, obsypki/Kruszywo żwir
  • Ziemia ogrodowa/Ziemia na podniesienie terenu/Ziemia siana
  • Ziemia z gruzem, gliną/Kruszywa ogrodowe/Kruszywa sortowane żwiry

Materiały budowlane sypkie

Taxi z lotniska

Wykonawca: Lider Taxi Gdańsk Airport

Lider Taxi Gdańsk Airport transport do Gdyni. Alternatywne rozwiązanie dla osób poszukujących przewozu po godzinie 22.

Strzeżony parking przy lotnisku

Wykonawca: NIKKO SERVIS PARKING LOTNISKOWY W GDAŃSKU

Zapewniamy naszym klientom możliwość zostawienia samochodu na parking ogrodzony solidnym płotem betonowym. Nawierzchnia na parkingu jest utwardzona.

Parking znajduje się tuż za stacją Orlen i wieżą kontroli ruchu powietrznego.
Dokładny cennik za usługi dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Strzeżony parking przy lotnisku