Montaż i instalacja autoalarmów, systemów alarmowych i zabezpieczen samochodowych

Będąc właścicielem samochodu warto się choć trochę zatroszczyć o chronienie go przed kradzieżą. Alarmy i zabezpieczenia zdecydowanie utrudnią złodziejowi pracę, a często uchronią Cię przed utratą auta. Autoalarmy są dostępne w szerokim zakresie cenowym i jakościowym. Te z najwyższej półki są niemal niemożliwe do obejścia, jednak nawet tańsze rozwiązania zdecydowanie poprawią bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Jeśli takiego zabezpieczenia nie uważasz za wystarczające, sprawdź co mają do zaproponowania firmy oferujące monitoring pojazdów.

Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Wykonawca: Krzysztof Swoiński - Dorabianie Kluczy Tuchola

Awaryjne otwieranie samochodów

Specjalizujemy się w sprawnym otwieraniu mieszkań na terenie Tucholi i okolic. Podczas pracy dbamy o pełen profesjonalizm i precyzję, dzięki czemu działamy bezinwazyjnie. Posiadamy także Wieloletnie doświadczenie i wiedzę, co sprawia, że zawsze jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Twoje drzwi się zatrzasnęły? Koniecznie skontaktuj się z nami - zrobimy wszystko, by Ci pomóc!

Awaryjne otwieranie samochodów
Zatrzaśnięte kluczyki, to jeden z najczęstszych powodów, związanych z brakiem możliwości otwarcia pojazdu. Wystarczy tylko chwila nieuwagi i masz poważny problem. W takim momencie najlepiej zadzwonić po specjalistów, którzy wykonają to bezinwazyjnie i sprawnie, gdyż sam możesz wyrządzić jeszcze większe szkody w pojeździe. Jeśli masz problem z otwarciem samochodu na terenie Tucholi i jej okolic koniecznie zgłoś się do nas. Wszystkim się zajmiemy, dbając przy tym o spełnienie ogółu Twoich potrzeb!

Naprawa pilotów samochodowych

Wykonawca: Dorabianie kluczy, Awaryjne otwieranie, systemy Master Key, kodowanie kluczy z immobilizerem - Jerzy Pietkiewicz

Jeżeli twój pilot działa sporadycznie lub w ogóle nie reaguje, ma słaby zasięg , został zalany , uszkodzony mechanicznie lub poprostu popękała obudowa to zapraszamy do nas !

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić tego typu uszkodzenia.

Oferujemy również wymianę baterii.

Jak zwiekszyć bezpieczeństwo podróżnych?

Wykonawca: LOKALIZOO

System, który opracowaliśmy zwiększa bezpieczeństwo podróżnych, poprzez możliwość przesyłania informacji o wypadku lub kolizji do osoby dedykowanej. Ta natomiast może natychmiastowo zareagować i zweryfikować dokładną lokalizację zdarzenia, a przez to uratować życie i zdrowie Tobie i Twoim bliskim.

Awaryjne otwieranie samochodów

Wykonawca: Kluczman - Awaryjne Otwieranie Samochodów - Całodobowa Naprawa Zamków

Firma usługowa Kluczman - Awaryjne Otwieranie Samochodów - posiada wieloletnie doświadczenie i niezbędne umiejętności przy otwieraniu drzwi różnego typu w tym również drzwi do samochodów.

Dorabianie kluczy

Wykonawca: Firma Usługowa ELMO Wojciech Pają

Dorabianie kluczy zwykłych i specjalnych domowych oraz samochodowych z immobilaizerem, synchronizacje i naprawy pilotów samochodowych, dorabianie kart do renault

Naprawa zamków, stacyjek samochodowych

Wykonawca: Awaryjne Otwieranie Samochodów

Profesjonalna naprawa zamków, stacyjek samochodowych. Usługi wykonujemy zawsze szybko, dokładnie oraz za rozsądną cenę. Zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem zamków, drzwi.

Pogotowie ślusarskie

Wykonawca: Awaryjne Otwieranie Samochodów

Działamy na terenie całego województwa, przez 24 godziny na dobę. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków samochodowych, mieszkań, domów. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu wykonana przez nas usługa nie powoduje uszkodzeń zamków.

Awaryjne otwieranie samochodów

Wykonawca: Awaryjne Otwieranie Samochodów

Awaryjne otwieranie zamków samochodowych to nasza specjalność! Bez uszkodzeń zamka, z wykorzystaniem najnowszych technik otwieramy samochody. Zlecenia realizujemy przez 24 godziny na dobę. Zadzwoń 601 264 224.

Kodowanie i naprawa kluczy i pilotów

Wykonawca: Paweł Bosek Komputerowe Dorabianie Kluczy

  • kodowanie pilotów samochodowych do prawie wszystkich marek samochodu.
  • kodowanie nowych kart do Renault
  • kodowanie kluczy typu smartkey, hands free, keyless go
  • naprawa pilotów
  • wymiana obudowy kluczyka

Awaryjne otwieranie samochodów

Wykonawca: Paweł Bosek Komputerowe Dorabianie Kluczy

Awaryjne otwieranie samochodów 24h. Otwieramy 99% samochodów bez uszkodzeń, rozwiercania zamka itp.

Montaz alarmu samochodowego

Wykonawca: SEC Systemy Alarmowe

Alarm sterowany dodatkowym pilotem. Sterowanie zamkiem centralnym, blokada odjazdu, potwierdzenia swiatlami kierunkowsazow, chronione drzwi i pokrywy przed otwarciem, syrena, 2 piloty.

Dorabianie kluczy samochodowych

Wykonawca: Dorabianie kodowanie kluczy z immobilizerem

Usługi naszej firmy obejmują dorabianie kluczy samochodowych. Usługa ta jest świadczona w oparciu o wieloletnie doświadczenie i znajomość potrzeb klientów. Zdarza się, że nasze kluczyki samochodowe zostają zagubione lub chcemy dla pewności posiadać zapasowy egzemplarz. Warto skorzystać z usługi dorabiania kluczy samochodowych, która wykonywana jest szybko i profesjonalnie.

Awaryjne otwieranie samochodów

Wykonawca: Dorabianie kodowanie kluczy z immobilizerem

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, która może przydać się w kilku podbramkowych sytuacjach. Może zdarzyć się tak, że w zatrzaśniemy w samochodzie kluczyk lub podczas otwierania zostanie on złamany lub uszkodzony albo w ogóle nie będziemy w posiadaniu kluczyka, bo został on zagubiony. Wtedy warto skorzystać z profesjonalnych usług, dzięki czemu samochód zostanie otwarty bez uszkodzeń.

Kodowanie kluczyków samochodowych

Wykonawca: Dorabianie kodowanie kluczy z immobilizerem

Kodowanie kluczyków samochodowych jest usługą, którą wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i niezbędne umiejętności. Kluczyki samochodowe już dawno przestały być zwykłymi kluczami z ząbkami - teraz każdy z takich kluczyków można odpowiednio zakodować, dzięki czemu samochód otwieramy i odpalamy za pomocą jednego, określonego egzemplarza, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i ochronę pojazdu.

Uruchomienie silnika samochodu

Wykonawca: P.H.U. AUTO-MOTO S. Dzikowicki

Uruchamiamy silniki samochodu po drobnych awariach elektrycznych, usuwamy uszkodzone systemy zabezpieczeń jak Immobilizer, autoalarm i inne. Uruchamiamy samochody w których wyczerpał się akumulator, lub zamarzł układ paliwowy. Wymieniamy omyłkowo zatankowane paliwo, czyścimy zbiornik i dowozimy paliwo w razie potrzeby do klienta.