Serwisy samochodowe i mechanicy - naprawa samochodów

Nawet w przypadku użytkowania najdroższego auta od czasu do czasu konieczne jest jego serwisowanie. Naprawa samochodów wymaga nie tylko dobrze wyposażonego warsztatu, ale i kompetencji. Ciężko trafić na dobrego fachowca z tego obszaru. W zasobach naszego katalogu znajdziesz ogłoszenia z branży – wśród nich na pewno znajdziesz kogoś kto spełni Twoje oczekiwania. Ogłaszające się tu firmy wykonują pełen zakres usług, wśród nich tapicerstwo, blacharstwo i lakiernictwo samochodowe oraz wulkanizacja opon.

Regeneracja filtrów DPF FAP

Wykonawca: Kadex Paweł Wychowaniec

Usługa rozpoczyna się od wstępnych oględzin, które kwalifikują lub dyskwalifikują do procesu czyszczenia filtra/katalizatora. Wkłady nadające się do regeneracji nie mogą być popękane, przetopione, poklejone. Jeżeli personel uzna, że filtr nie spełnia wymogów regeneracji, dobierany jest odpowiedni filtr DPF FAP lub katalizator. W zależności od wykrytych usterek naprawiamy, regenerujemy, montujemy nowe filtry, wgrywamy programy.

Cena: 499 zł

Regeneracja filtrów DPF FAP

Automechanika

Wykonawca: Off Serwis 4x4

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu automechaniki, diagnostyki komputerowej i elektryki ,blacharstwa oraz konserwacji podwozia. Oferta obejmuje:

  • Silnik
  • Układ przeniesienia napędu
  • Zawieszenie
  • Akcesoria OFF ROAD
  • Diagnostyka komputerowa i elektryka
  • Usługi blacharskie
Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Automechanika

Dostawa akumulatora

Wykonawca: Moto Center

Na terenie Kielc możliwa dostawa wraz z montażem akumulatora. Więcej na www.omoto.eu

Cena: 20 zł

dostawa akumulatora

Lakierowanie

Wykonawca: Frontmal

nowoczesna lakiernia FRONTMAL zaprasza do skorzystania z usług. Oferujemy lakierowanie frontów oraz samochodów. Www.frontmal.pl zapraszamy firmy jak i osoby prywatne. Wszystkie zabiegi lakierowania odbywaja sie w komorze lakierniczej czemu czemu na lakierze nie osiadaja zadne pylki. lakier ma jednolita struktur jest wygrzany a przez to bardzo blyszczacy. nie uzyska sie takiego efektu poprzez malowanie w zwyklym pomieszczeniu. Pracujemy na wysokiej jakosci produktach i przyborach, w naszej lakierni nie znajdziesz produktow i narzedzi podrzednych firm. Posiadamy wykfalifikowana kadre ktora zajmuje sie lakierowanie ponad 10 lat. zapraszamy do kontaktu , oraz osobistego odwiedzenia naszej lakierni, przedstawimy oferte a takze zaparoponujemy atrakcyjne ceny.
Zaparaszamy FRONTMAL

Lakierowanie

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Oferta naszej firmy obejmuje również drobne naprawy blacharsko-lakiernicze, zaprawki lakiernicze, uzupełnianie ubytków oraz odprysków w lakierze.
Zajmujemy się również naprawą i klejeniem zderzaków, renowacją felg aluminiowych.
Gwarantujemy szybkie i skuteczne realizacje powierzonych nam zleceń.

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Wodorowanie silników spalinowych

Wykonawca: HHO Polska

Specjalizujemy się w usługach związanych z wodorowaniem silników spalinowych.
Serwis wodorowania pozwala na wypalenie osadów węglowych w komorze spalania silnika, oczyszczeniu końcówek wtryskiwaczy, świec zapłonowych oraz denków tłoka.W 20 minutowym cyklu wodorowania wypalone zostają osady w kolektorze wydechowym, zaworze EGR jak również osady w filtrze DPF.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oczyszczania silnika z nagaru i osadów węglowych.

Cena: 250 zł

Wodorowanie silników spalinowych

Mechanika pojazdowa

Wykonawca: Bastek Firma Handlowa

Oferujemy usługi serwisowe związane z mechaniką pojazdową. Zapewniamy profesjonalną obsługę pojazdów - serwis i przeglądy, diagnostykę komputerową, naprawy powypadkowe oraz obsługę klimatyzacji samochodowych
Działamy szybko i skutecznie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mechanika pojazdowa

Odgrzybianie i dezynfekcja

Wykonawca: RIMAL - Prostowanie Felg na poczekaniu, Klimatyzacja, Ozonowanie, Wulkanizacja, Lakiernia proszkowa

Ozonowanie to znany i powszechnie stosowany sposób dezynfekcji i odgrzybiania.
My również wykonujemy taką usługę z użyciem bardzo wydajnego generatora ozonu z regulacją mocy (skutecznie dezynfekuje pomieszczenia o kubaturze do 500m3) więc odkażenie Państwa samochodu nie stanowi problemu. Wystarczy przeznaczyć na tę czynność 30 min. - tyle właśnie musi trwać ten proces aby był w pełni skuteczny.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Odgrzybianie i dezynfekcja

Naprawa samochodów Mercedes

Wykonawca: Dr Merc Classic Cars Jakub Gulbicki

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów marki Mercedes.
Klientom zapewniamy pomoc, oferując zarówno serwis, naprawę jak i renowacje starych Mercedesów. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie ponieważ posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w naprawach pojazdów tej marki.

Naprawa samochodów Mercedes

Serwis samochodowy

Wykonawca: Autocare

Serwis samochodowy, myjnia, przeglądy - kompleksowe usługi bez Twojej obecności!

Auto naprawy

Wykonawca: ZODIAK AUTO SERWIS

Zajmujemy się naprawami mechanicznymi samochodów. Do dyspozycji mamy maszyny do ustawiania komputerowej zbieżności kół, kilka komputerów-testerów diagnostycznych, prowadzimy też obsługę klimatyzacji (nabijamy gazem R-134a). Zapraszamy w razie awarii lub kłopotów z autem, pomożemy.

Auto naprawy

Naprawy tapicerskie

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Dla naszych klientów wykreujemy wnętrze samochodu, tworząc od nowa całą tapicerkę i nadając autu zupełnie nowy charakter. Oferujemy wykonanie tapicerki siedzeń, wykorzystując najwyższej klasy tkaniny, zapewniamy wyjątkowo bogaty wybór kolorów materiałów, skór.

Naprawy tapicerskie

Spawanie plastików

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Zajmujemy się spawaniem elementów plastikowych.
Wykonane przez nas usługi pozwalają nie tylko zachować estetyczny widok samochodu, ale także utrzymać funkcjonalność. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie powierzonych nam zleceń.

Spawanie plastików

Kleje zdarzaków

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Zajmujemy się klejeniem, spawaniem zderzaków.
Wykonane przez nas naprawy pozwalają nie tylko zachować estetyczny widok samochodu, ale także utrzymać funkcjonalność zderzaka, który jest bardzo ważnym elementem jego budowy.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kleje zdarzaków

Naprawa zderzaków plastikowych

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Zajmujemy się spawaniem zderzaków.
Naprawa wykonana w naszym serwisie w Opolu pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy oraz na uzyskanie satysfakcjonującego, trwałego efektu.

Naprawa zderzaków plastikowych