Lakiernictwo i blacharstwo - Usluger.pl

W dzisiejszych czasach na naszych drogach znajduje się tak wiele pojazdów, że trudno uniknąć stłuczek i zarysowań. Wystarczy chwila nieuwagi i nasz zderzak w trakcie manewrów parkowania, może ulec uszkodzeniu przez nas lub przez innego uczestnika ruchu drogowego. Jeżeli jest to niewielkie zadrapanie lub wgniecenie, warto jak najszybciej udać się do zakładu blacharsko-lakierniczego w celu naprawienia usterki. Nie zabezpieczone zadrapanie, może spowodować wdarcie się niszczycielskiej rdzy na powłokę lakierniczą naszego samochodu. W tym katalogu odnajdziesz adresy warsztatów lakierniczo-blacharskich w Twojej okolicy.

Naprawa blacharska oraz lakiernicza

Wykonawca: OLD CARS Kamil Zapolski

Profesjonalna naprawa blacharsko-lakiernicza

Usługi blacharsko-lakiernicze

Wykonawca: Bes Car B. Krasuska

Wykonujemy wszelkie naprawy blacharskie i lakiernicze pojazdów, m.in. wymianę progów, drzwi, błotników, prostowanie oraz naprawy pokolizyjne. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie napraw powypadkowych gotówkowych i bezgotówkowych z OC
sprawcy oraz Autocasco.

Usuwanie wgnieceń karoserii PDR

Wykonawca: DANIMECH Auto Naprawa Zbigniew Daniszewski

W ramach usług proponujemy usuwanie wgnieceń karoserii samochodowych metodą PDR, która pozwala usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania. Małe uszkodzenia można naprawić za pomocą techniki bez lakierowania, natomiast dla dużych uszkodzeń powierzchni karoserii samochodowej zdarza się, że konieczne jest ponowne lakierowanie, ale już bez dodatkowego szpachlowania uszkodzonego miejsca.

MIESZALNIA lakierów

Wykonawca: Perła s.c. P.P.H.U. Mieszalnia Lakierów Samochodowych

mieszalnia w ofercie posiada lakiery firm: MOBIHEL, AkzoNobel, czyli lesonal i dynacoat pro, oraz przemysłowe GRAVIHEL

Lakiernictwo samochodowe

Wykonawca: MAKOSIŃSKI Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe, Mechanika Pojazdowa

Zajmujemy się lakiernictwem samochodowym. Posiadamy profesjonalnie wyposażoną lakiernię, która obsługiwana jest przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy także sprzedaż lakierów (głównie lakiery wodne). Zapraszamy do współpracy!

Serwisowe przygotowanie aut do sprzedaży

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Specjalnością firmy jest przygotowanie aut do sprzedaży i leasingu. Nasza oferta obejmuje:

  • odnawianie i polerowanie lakieru,
  • likwidowanie rys na karoserii oraz zanieczyszczeń w lakierze,
  • czyszczenie tapicerki samochodowej, także skórzanej,
  • odnawianie szkieł reflektorów,
  • drobne naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • naprawa i klejenie zderzaków oraz renowacja Alu-felg.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej!

Zaprawki lakieru

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Wykonujemy drobne naprawy blacharsko-lakiernicze, zaprawki lakiernicze. Nasza oferta obejmuje uzupełnianie ubytków i odprysków w lakierze.

Likwidowanie uszkodzeń z lakieru

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

W ramach usług zajmujemy się likwidowaniem drobnych rys powierzchniowych, przebarwień, smoły, nalotów cementowych i innych nietypowych zanieczyszczeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Likwidowanie rys

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Zajmujemy się likwidowaniem rys i uszkodzeń z karoserii pojazdów metodą maszynowego polerowania lakieru. Usługa polega na odnowieniu wierzchniej zanieczyszczonej lub uszkodzonej warstwy lakieru, przywracając karoserii dawny blask.

Maszynowe polerowanie lakieru

Wykonawca: AUTO KOSMETYKA Grzegorz Kortyla

Zajmujemy się konserwacją lakierów samochodowych. Wykonujemy maszynowe odnawianie, polerowanie. Przywrócimy połysk oryginalnego lakieru!

Serwis kabin lakierniczych

Wykonawca: RAFKO - narzędzia i wyposażenie warsztatów

Prowadzimy serwis kabin, stanowisk i ścian lakierniczych. Wykonujemy modernizacje istniejących lakierni. Nasza oferta obejmuje przeglądy, czyszczenie kanałów powietrznych, wentylatorów, czy też naprawa uszkodzeń komory spalania.

Lakierowanie aut, prace blacharskie

Wykonawca: KM Auto Poznań - Centrum Napraw Powypadkowych

Szeroka paleta usług blacharsko-lakierniczych: naprawy powypadkowe, naprawy blacharskie, lakierowanie samochodów i pojedynczych elementów, polerowanie aut, malowanie wyprawkowe itp. Obsługujemy wszystkie rodzaje pojazdów - samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy.

Dobranie lakieru

Wykonawca: MARTCOLOR Lakiery samochodowe, mieszalnia lakierów

Podana cena zawiera w sobie usługę dobrania lakieru. Materiał lakierniczy płatny oddzielnie w zależności od ilości, technologii i marki lakieru

Cena: 1 zł

Usługa blacharsko-lakiernicza

Wykonawca: FUH Ryszard Kaczmarski

naprawa blacharska, w tym montaż demontaż uszkodzonych elementów, zakup nowych części bądź ich zamienników, lakierowanie uszkodzonych elementów.

Polerowanie i korekta lakieru

Wykonawca: Eco MarGO Marcin Rudnicki

Firma Eco MarGO zajmuje się polerowaniem i korektą lakieru. Nasza oferta obejmuje m.in. usuwanie rys oraz zabezpieczenie lakieru powłokami ochronnymi. Do każdego Klienta oraz samochodu podchodzimy indywidualnie, zachowując największą precyzje.