Instalacje gazowe - Usluger.pl

Instalacje gazowe to urządzenia montowane w pojazdach w celu zmniejszenia zużycia paliwa. Instalacje lpg to popularne i szeroko stosowane rozwiązanie napędu samochodu. Instalacja działa na gaz, który może być tankowany tylko do samochodu przystosowanego do tego celu. Wiele pojazdów można kupić z wbudowanym mechanizmem lpg a do tych, które nie miały go zamontowanego fabrycznie można wstawić go dodatkowo. Dotyczy to tylko silników benzynowych. Jeżeli pokonujesz samochodem wiele kilometrów miesięcznie, warto zastanowić się czy nie skorzystać z możliwości montażu instalacji gazowej, która ograniczy nasze wydatki na paliwo. Koszt montażu jest dość duży, jednakże szybko się zwraca. W tym katalogu odnajdziesz punkty, w których instaluje się gaz.

Instalacje LPG do silników diesla DegaMix

Wykonawca: Gaz- Koltec, Necam Mechanika Elektromechanika Pojazdowa Auto-Heart

DegaMix to system zasilania gazem przeznaczony do silników na olej napędowy (ON). Instalacja umożliwia pracę w systemie DUAL FUEL - czyli przy jednoczesnym zasilaniu dwoma paliwami: ON i LPG (diesel oraz gaz LPG). System może być stosowany w szerokiej gamie silników wysokoprężnych od wolnossącyh (bez ładowania) przez doładowanie (turbo) do Common Rail niezależnie od ich przeznaczenia:
- w pojazdach samochodowych (osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy),
- w maszynach budowlanych,
- w maszynach i silnikach rolniczych,
- w silnikach stacjonarnych.

Instalacje gazowe Vialle

Wykonawca: Gaz- Koltec, Necam Mechanika Elektromechanika Pojazdowa Auto-Heart

Holenderska firma VIALLE proponuje system wtrysku gazu w fazie ciekłej. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie system do zasilania pojazdów gazem dostępny na rynku. VIALLE proponuje takie rozwiązania jak:
- LiquidSI (Liquid Smart Injection) - instalacja ciekłego wtrysku gazu do aut z pośrednim, wielopuntkowym wtryskiem benzyny (uniwersalna instalacja gazowa).
- LPdi (Liquid Propane Direct Injection) - instalacja ciekłego wtrysku gazu do aut z bezpośrednim wtryskiem benzyny: np.: TSi, TFSi, GDi (ściśle dedykowana instalacja gazowa).

Instalacje gazowe Koltec/NECAM

Wykonawca: Gaz- Koltec, Necam Mechanika Elektromechanika Pojazdowa Auto-Heart

Serwisujemy holenderskie samochodowe instalacje gazowe system Koltec - Necam, SGI. Posiadamy program diagnostyczny, mamy dostęp do części zamiennych i doświadczenie. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu właścicielowi pojazdu z holenderską instalacją gazową.

Serwis instalacji lpg

Wykonawca: Montaż urządzeń gazowych do samochodów

Zajmujemy się serwisem samochodowej instalacji lpg. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także regulację instalacji gazowych.

Legalizaja zbiornków LPG

Wykonawca: Lpi Vialle Auto Milek Montaż Samochodowych Instalacji Gazowych

Zajmujemy się m.in. legalizacją zbiorników LPG. Główną naszą działalnością jest montaż instalacji gazowych.

Wymiana butli LPG

Wykonawca: GT-AUTO

Oferujemy profesjonalną i kompleksową wymianę zbiornika LPG w miejsce koła zapasowego. Cena takiej usługi wraz ze zbiornikiem do 50 l mieści się w granicach 380zł. Wzrasta ona przy autach, w których trzeba zdemontować zbiornik z benzyną. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie.

Cena: 308 zł

Montaż instalacji LPG

Wykonawca: Auto Instalacje LPG Adam Żak

Nasza oferta obejmuje montaż instalacji LPG w samochodach osobowych wszystkich typów. Na montowane przez nas instalacje gazowe udzielamy gwarancji. Zapewniamy także fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich instalacji.

Montaż instalacji LPG

Wykonawca: Auto Gaz Serwis F1 s.c.

Zajmujemy się montażem instalacji LPG. Nasza oferta obejmuje, zarówno sekwencyjny wtrysku gazu, bezpośredni wtrysk gazu, jak i instalację gazową do DIESEL. Jesteśmy jednym z wiodących serwisów samochodowych instalacji gazowych na Opolszczyźnie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

Serwis instalacji LPG

Wykonawca: Mizura Wiesław Autogaz Montaż Samochodowych Instal

W naszej ofercie znajdują się prace związane z: wymianą filtrów gazu, czyszczeniem parowników, oraz realizujemy inne zlecenia, dzięki którym samochód zasilany gazem płynnym będzie działał w sposób niezawodny i bezproblemowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Serwis Inst Gaz LPG BRC i inne

Wykonawca: TEDGAS F.H.U. T. Mrozek

Serwis montaż Inst Gaz LPG BRC oraz inne

PROFESJONALNY MONTAŻ INSTALACJI GAZOWYCH

Wykonawca: P.W. Davanti Radosław Mazur

Nasza firma od 10 lat pracuje na rynku Górnego Sląska w branży Instalacji Gazowych do Samochodów - Autogaz. Lata doświadczenia pozwoliły nam na zbudowanie ugruntowanej pozycji na rynku w instalacjach producentów STAG, BRC, PRINS, LANDIRENZO

Montaż instalacji gazowej BRC

Wykonawca: F.H.U. CORA

Montaż instalacji gazowej BRC wykonujemy solidnie i rzetelnie, zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy i skorzystania z usług.

Montaż instalaji LPG

Wykonawca: P.H.U. DYMOWSCY

Zajmujemy się montażem, regulacją oraz naprawą instalacji LPG. Montujemy instalacje firm m.in.: PRINS- VSI, LANDI-RENZO–OMEGAS, STEFANELLI–S.I.S. Zapewniamy fachową obsługę oraz gwarancje na nasze instalacje.

Legalizacja zbiorników

Wykonawca: AUTO SERWIS Paweł Gajkowski- Montaż LPG

Zajmujemy się legalizacja, wymianą zbiorników instalacji LPG. Już od 300 zł! Zapraszamy do współpracy!

Serwis instalacji gazowych

Wykonawca: AUTO-RAD Radzimski

W ramach usług naszej firmy związanych z instalacjami gazowymi oferujemy serwis i regulację instalacji gazowych. Oferujemy serwis w ramach gwarancji, jak również serwis pogwarancyjny. Świadczymy usługi profesjonalnie i w oparciu o wieloletnie doświadczenie.