Naprawy powypadkowe - Usluger.pl

Wypadek to nagłe zdarzenie losowe, z którym nikt z nas nie chciałby mieć do czynienia. Niestety rzeczywistość bywa inna. Po stłuczce lub wypadku, najważniejszym elementem jest zadbanie o bezpieczeństwo i zdrowie swoje oraz pasażerów pojazdu. Najczęściej do wypadków wzywana jest policja, która ustala sprawcę wypadku. Jest to działanie kluczowe w perspektywie naprawy uszkodzonego pojazdu oraz ustalenia, kto był sprawcą wypadku. Jeżeli była to osoba prowadząca drugi pojazd, naprawa naszego auta zostanie wykonana bezgotówkowo z obowiązkowego ubezpieczenia oc sprawcy. Wystarczy, że odnajdziemy warsztat, który zajmuje się naprawami powypadkowymi i w takim miejscu wykonamy cały proces bezgotówkowo. Rachunek za naprawę ureguluje ubezpieczyciel sprawcy.

Naprawa blacharsko - lakiernicza

Wykonawca: Krzysztof Dudek VICARS

VICARS kieruje swoją ofertę zarówno do firm, jak i osób fizycznych.

Specjalizujemy się w naprawach samochodów powypadkowych o różnym stopniu uszkodzenia. Wykonujemy naprawy bezgotówkowe z polisy AUTOCASCO lub z OC sprawcy.

Na czas naprawy zapewniamy Państwu samochód zastępczy - jeśli szkoda została spowodowana przez innego uczestnika ruchu, samochód zastępczy udostępniany jest bez Państwa płatności.

Do naprawy używamy jedynie oryginalnych części produkowanych przez renomowanych producentów.

Zajmujemy się specjalistycznymi naprawami blacharskimi i lakierniczymi, udzielamy również gwarancji na powłokę lakierniczą. Zapewniamy dostęp do zamienników lub oryginalnych części, a także likwidujemy wszystkie szkody komunikacyjne.

Zapraszamy.

Kompleksowa naprawa

Wykonawca: Opos Cars Tomasz Rozenkranc Pomoc drogowa Blacharstwo Wulkanizacja Mechanika samochodowa

Awaria pojazdu ktoś uszkodził ci samochód.Zadzwoń pomożemy.Holowanie z miejsca zdarzenia do warsztatu oraz auto zastępcze.

Naprawa felg

Wykonawca: RIMAL - Prostowanie Felg na poczekaniu, Klimatyzacja, Ozonowanie, Wulkanizacja, Lakiernia proszkowa

Naprawą uszkodzonych felg zajmujemy się już ponad 20 lat.
Jesteśmy jedną z najstarszych firm w tej branży. Prostujemy felgi aluminiowe i stalowe, spawamy ubytki w felgach aluminiowych
Naprawiamy wszystkie typy uszkodzeń, prostujemy felgi bardzo twarde (wyczynowe). Naprawiamy uszkodzenia z którymi inne firmy sobie nie radzą.
Koszt naprawy felgi określamy zawsze przed wykonaniem usługi!
Jeżeli umówisz się telefonicznie wykonamy usługę na poczekaniu!

Na miejscu jet również SERWIS OPON więc z montażem i wyważeniem nie ma problemu. Poza typowymi maszynami posiadamy też specjalistyczny sprzęt przeznaczony do serwisu kół aluminiowych trudnych w montażu (np. run flat , niskie profile itp.) oraz do ich precyzyjnego wyważania.

KLIMATYZACJA i ODGRZYBIANIE !!!
Obsługa klimatyzacji samochodowych - wymiana czynnika chłodniczego i dezynfekcja wnętrza pojazdu.
Więcej na naszej stronie internetowej : https://www.rimal.lublin.fm/

Zapraszamy w godz 9-18 sob.9-13.
Lublin ul. Kunickiego 176-wjazd od Rejtana 5

Wymiana Szyb Samochodowych

Wykonawca: Auto Szyby - Szybka-Szybka SEB-CAR

Wymiana, Montaż, Sprzedaż, Naprawa
Niskie ceny - Dojazd do Klienta

Naprawy powypadkowe BMW

Wykonawca: Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp. k. Dealer BMW

- Minimum formalności.
- Gwarancja najwyższej jakości.
- Nowe samochody zastępcze.

Naprawy powypadkowe

Wykonawca: 4U Service Małgorzata Tomala

W ramach usług wykonujemy naprawy powypadkowe. Przywracamy pełną sprawność samochodu po zdarzeniach losowych, naprawy lakiernicze, blacharskie. Zapraszamy do naszego warsztatu!

Blacharstwo i lakiernictwo

Wykonawca: Twoje Idealne Auto Artur Michalski

Oferujemy kompleksowe naprawy blacharskie i lakiernicze.
Zapewniamy szybkie i tanie naprawy samochodów powypadkowych wszystkich marek. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko, rzetelnie i dokładnie dokonać napraw.
Dzięki nam Twoje auto ponownie będzie wyglądało jak nowe.

Serwis Przyczep kempingowych i Camperów

Wykonawca: Allcamp

Naprawy urządzeń grzewczych, klimatyzacji, instalacji wodnych i elektrycznych. Naprawy powypadkowe, wymiany okien, montaż wszystkich urządzeń zakupionych w naszym sklepie. Zabudowa aut dostawczych na kampery i auta warsztatowe.

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe

Wykonawca: Auto Body Deso

Warsztat samochodowy "Auto Body Deso" wykonuje bezgotówkowe naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych oryginalnych oraz tańszych zamienników. Współpracujemy z hurtowniami motoryzacyjnymi oraz firmami ubezpieczeniowymi. Na czas naprawy pojazdu oferujemy samochód zastępczy GRATIS!

Kompleksowe usługi naprawy samochodów

Wykonawca: P&P Cars Paweł Czwarnóg

Oferta Firmy:
- naprawy zawieszenia, hamulców, sprzegła, skrzyni biegów
- naprawy sterowników
- remonty silników
- wymiana oleju, filtrów
- wymiana rozrządów
- geometria
- wymiana opon
- naprawy kompleksowe
- elektromechanika

Serwis klimatyzacji samochodowej

Wykonawca: Auto Serwis Krasinski

Auto Serwis Krasiński oferuje kompleksowe naprawy układu klimatyzacji w pojazdach osobowych i dostawczych. Wykonujemy napełnianie układów odpowiednim czynnikiem, wymianę oleju w układach klimatyzacji, ozonowanie oraz odgrzybianie, sprawdzanie szczelności oraz naprawa nieszczelności klimatyzacji.

Naprawa pojazdów powypadkowych

Wykonawca: Auto Serwis Krasinski

Nasza firm oferuje kompleksową naprawą pojazdów powypadkowych. Zajmujemy się między innymi prostowaniem karoserii na elektronicznej ramie prostowniczej. Wykonujemy również kompleksowe usługi blacharsko lakiernicze.

Naprawy powypadkowe samochodów ciężarowych

Wykonawca: Zakład Mechaniki i Elektryki PLUS

Zajmujemy się w naprawą powypadkowych samochodów ciężarowych, posiadamy części zamienne nowe i używane do samochodów ciężarowych i innych maszyn.

Naprawa naczep

Wykonawca: Serwis Myjnia Wulkanizacja TIR CONSUL

Naprawa naczep to jeden z kilku obszarów naszej działalności. W ramach tej usługi zajmujemy się między innymi naprawą plandek, naprawą podłóg, naprawą układów jezdnych oraz naprawami osi. Nasze usługi są profesjonalne i efektywne.

Blacharstwo lakiernictwo

Wykonawca: Auto Zielonka

blacharstwo i lakiernictwo powypadkowe samochodów osobowych i ciężarowych