Szlifowanie części silnikowych - Usluger.pl

Wiele z użytkowany w trakcie jazdy części samochodowych ulega zużyciu, korozji oraz wielu innym uszkodzeniom. Jeżeli nasz samochód lub samochód, który zamierzamy kupić, bardzo długo stał nie uruchamiany, powinniśmy w tym celu zasięgnąć porady fachowca. Elementy silnikowe, już po kilkunastu dniach, szczególnie jeżeli zgęstnieje olej, zaczynają wytwarzać mikro korozję. Ratunkiem na tego typu dolegliwość, jest rozłożenie silnika na elementy i dokładne zeszlifowanie rdzy. Najczęściej szlifuje się cylindry, tuleje, wały korbowe oraz inne, które mogą być poddane takiej obróbce. W tym katalogu odnajdziesz oferty, związane ze szlifowaniem części silnikowych.

Blok typu V - szlif, tulejowanie

Wykonawca: Regeneracja Głowic, Szlifiernia i Sklep "REDO" s.c.

TULEJOWANIE I SZLIFOWANIE BLOKÓW TYPU "V"
PLANOWANIE PŁASZCZYZNY BLOKÓW TYPU "V"

Cena podana jest wraz z materiałem

Usługę wykonujemy na nowym urządzeniu.

Cena: 350 zł

Naprawy i remonty silników

Wykonawca: Bosch SERVICE s.c. I.K. Gruner

Bosch SERVICE od początku istnienia naprawia silniki samochodowe oraz regeneruje części i podzespoły. Z powodzeniem naprawiamy silniki samochodów osobowych, dostawczych i lekkich ciężarówek. Jesteśmy ekspertami w naprawach silników. Od początku wyremontowaliśmy kilkaset silników, benzynowych i diesla. Posiadamy potrzebne specjalistyczne obrabiarki, przyrządy pomiarowe, narzędzia, dokumentację, technologię oraz bogate doświadczenie w naprawach nowoczesnych silników. Zakupiliśmy nową nowoczesna szlifierkę do płaszczyzn. Stosujemy nowoczesne technologie m.in. FLEX-HONE amerykańskiej firmy SUNNEN, zwiększającą trwałość, mniejsze zużycie oleju, dającą mniejszą skłonność do zatarcia w porównaniu do metod tradycyjnych - jest to nowoczesna technologia wymagana w naprawach nowoczesnych silników. Naprawie i obróbce podlegają wszystkie elementy silnika tak, aby zapewnić jak największą trwałość i niezawodność naprawianego silnika. Dlatego silniki przez nas naprawiane charakteryzują się niezawodnością a ponadto osiągają duże przebiegi. Polecamy również: szlifowanie wałów korbowych i cylindrów, bloków metodą Flex-Hone oraz regenerację korbowodów. Naprawy głowic - sprawdzanie szczelności - planowanie. Wymianę, szlifowanie zaworów, prowadnic wraz z docieraniem. Opracowaliśmy również technologię naprawy silników zużywających nadmierne ilości oleju jak. np. silniki 1,4 - 2,0 TSI - TFSI. Jako jedyni poza ASO posiadamy specjalistyczne stanowisko i wyposażenie do naprawy zespołów napędowych i wymiany rozrządów silników V6 do W10 TDI samochodów Aud A6 - A8 - VW Tuareg - Transporter T5 wymagające specjalistycznego oprzyrządowania. Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów posiadający nowocześnie wyposażoną pracownię do naprawy nowoczesnej aparatury paliwowej DIESEL Common-Rail. Naprawiamy - wtryskiwacze - pompy - pompowtryskiwacze - do samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników i maszyn budowlanych. Zanim zdecydujesz się na zakup "nowego - starego" silnika dobrze się zastanów czy nie warto go naprawić, jaki będzie całkowity koszt wymiany, - nie tylko silnika, - jaki będzie jego stan techniczny, jaką otrzymasz gwarancję, że silnik będzie sprawny i czy wkrótce nie będziesz miał dwóch silników do naprawy.

Regeneracja głowic samochodowych.

Wykonawca: AgaP Pomoc Drogowa

Zajmujemy się planowaniem głowic, szlifami, honowaniem cylindrow czyli ogólnie remontami kapitalnymi silników.

SERWIS UKŁADU ZAWIESZENIA

Wykonawca: Fiszman s.c. Filar Andrzej, Marek Szmuc

WYMIANA WAHACZY, TULEJEK WAHACZA, AMORTYZATORÓW, SPRĘŻYN, SWORZNI, BELKI ZAWIESZENIA

Regeneracja części silnikowych

Wykonawca: MIKRON Zbigniew Stolarski

Zlecenia nam powierzone realizujemy szybko i skutecznie, dzięki czemu regenerując poszczególne części silników samochodowych udaje nam się zapewnić niezawodne i sprawne działanie silników przez bardzo długi czas.

Obsługujemy głównie klientów z Krakowa oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Regeneracja silników

Wykonawca: CYGNUS MOTO Emil Łabędź

Regeneracja silników różnego typu jest naszą specjalnością i wykonujemy ją w oarciu o wieloletnie doświadczenie w branży.

Szlifowanie wałów korbowych

Wykonawca: Mechanika Pojazdowa - Naprawa silników

Szlifowanie wałów korbowych do samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych. Podana cena jest ceną podstawową, może się różnić w zależności od stopnia uszkodzenia, oraz gabarytów, np. szlif wału korbowego C-360 - 150zł

Cena: 120 zł

Planowanie głowic

Wykonawca: Mechanika Pojazdowa - Naprawa silników

Planowanie głowic samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych. Podana cena może różnić się w zależności od stopnia uszkodzenia oraz gabarytów. Dokładne informacje w zakładzie.

Cena: 70 zł

Planowanie głowicy

Wykonawca: REGER - regeneracja głowic, części silnikowe

Planowanie głowicy aluminiowej, 4 cylindrowej, płaskiej, bez komór wirowych. Podane ceny netto.

Cena: 35 zł

Wymiana rozrządu

Wykonawca: Autonaprawa kakietek

Wymiana rozrządu Błonie, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów Maz.,mazowieckie

Wymiana uszczelki pod głowicą

Wykonawca: Autonaprawa kakietek

Wymiana uszczelki pod głowicą Błonie, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, So

Dorabianie pierścieni tłokowych

Wykonawca: matring

Dorabianie pierścieni tłokowych na wzór lub na podany wymiar przez klienta...

Obróbka silników spalinowych

Wykonawca: Obróbka Silników - Bogdan Oliszewski

Obróbka silników

Remonty silników spalinowych wszystkich typów

Wykonawca: CYDEJKO s.c.

Wykonujemy remonty i naprawy bieżące silników spalinowych po uszkodzeniu,a także planowe.Zapewniamy części zamienne,a obróbkę mechaniczą wykonujemy we własnym zakresie na nowoczesnych maszynach i obrabiarkach.Skraca to czas realizacji zamówienia. ZAPRASZAMY.