Naprawa elektroniki samochodowej - Usluger.pl

Instalacja elektroniczna w samochodzie, to bardzo istotna i wymagająca ciągłej opieki część poprawnego funkcjonowania samochodu. W dzisiejszych autach w zasadzie nie wyobrażamy sobie życia, bez komputera pokładowego, który steruje naszym samochodem, ułatwiając nam prowadzenie. Naprawy elektroniki samochodowej odbywają się najczęściej poprzez podłączenie do samochodu komputera i specjalnego oprogramowania, które odczyta błędy z silnika bądź innego rejonu samochodu. Najczęstsze awarie, udaje się usunąć poprzez naprawę uszkodzonego elementu i skasowaniu w samochodzie błędu. W tym katalogu odnajdziesz warsztaty zajmujące się elektroniką.

Diagnostyka i naprawa samochodów hybrydowych i elektrycznych

Wykonawca: Diagnostyka i Naprawa Samochodów Hybrydowych i Elektrycznych

Diagnostyka podzespołów samochodu hybrydowego lub elektrycznego a także diagnoza stanu baterii hybrydowej HV i wymiana lub regeneracja baterii.

Serwis Continental VP2 VP1

Wykonawca: AUDIO VIDEO SERVICE W.IWAŃSKI

W ramach usług zajmujemy się naprawą radia i nawigacji samochodowych firmy Continental serii VP2 oraz VP1. Jesteśmy głównym serwisem tych urządzeń. Wykonujemy, zarówno naprawy w ramach gwarancji, jak i naprawy pogwarancyjne dla całej sieci serwisowej Fiata i Chryslera w Polsce.

Naprawa radia samochodowego

Wykonawca: AUDIO VIDEO SERVICE W.IWAŃSKI

Zapewniamy profesjonalny serwis radioodbiorników samochodowych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu firm (BLAUPUNKT, CLARION, VDO, PHILIPS, DELPHI GRUNDIG). Rozkodowujemy praktycznie wszystkie modele radioodbiorników samochodowych. Proponujemy serwis gwarancyjny w takich samochodach jak: FORD, AUDI, MERCEDES-BENZ, PEUGEOT, CITROEN, SKODA.

Naprawa nawigacji samochodowych

Wykonawca: AUDIO VIDEO SERVICE W.IWAŃSKI

Zajmujemy się naprawą nawigacji samochodowych. Współpracujemy z różnymi sieciami dealerskimi (Opel, Fiat, VW, Skoda, Chevrolet, Ford, Peugeot, Citroen, Audi) wykonując naprawy sprzętów car audio montowanych fabrycznie. Wykonujemy pierwszy montaż OEM, naprawy oraz aktualizacje/zmiany softu. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Diagnistyka komputerowa IDS

Wykonawca: Niezależny serwis Ford Opel

Nowoczesne pojazdy są wyposażane w układy elektroniczne które mają za zadanie zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy jak również są odpowiedzialne za działanie sinika, skrzyni biegów. Co za tym idzie nieprawidłowa eksploatacja jak i warunki atmosferyczne (długa zima) mają duży wpływ na poprawne działanie tych układów dlatego też nasz serwis elektroniczny przy każdym przeglądzie sprawdza stan instalacji, połączeń i podzespołów co daje gwarancję wykrycia ewentualnych usterek, które mogłyby negat

Cena: 100 zł

NAPRAWA ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ

Wykonawca: MS auto

PODEJMIEMY SIĘ NAPRAWY KAŻDEJ ELEKTRONICZNEJ USTERKI W PAŃSTWA AUCIE

Naprawa i Diagnostyka każdego auta

Wykonawca: RkMn Mechanika Samochodowa i Elektro Diagnostyka

RkMn FULL SERVICE CAR

Cena: 100 zł

Serwis radi samochodowych

Wykonawca: Serwis RTV

Naprawa systemów nagłośnienia w samochodach. Naprawa fabrycznych odbiorników samochodowych, wzmacniaczy.

Naprawa elektroniki samochodowej

Wykonawca: RATPIT Warsztat Samochodowy

Na Twojej desce rodzielczej świeci się wiele kontrolek? Nie działa centralny zamek, światła lub inna elektronika? Sprawdź naszą ofertę! Zajmujemy się naprawą szeroko rozumianej elektroniki samochodowej. Posiadamy najnowsze interfejsy diagnostyczne, które umożliwiają test, programowanie elektroniki w większości samochodów osobowych. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie.

Silnik nie ma mocy

Wykonawca: KAROSAŻ mgr inż. Janusz Kędzierski

W firmie "KAROSAŻ" wykryjemy przyczynę braku mocy silnika i usuniemy ją.

Niesprawny silnik samochodu

Wykonawca: KAROSAŻ mgr inż. Janusz Kędzierski

W Firmie "KAROSAŻ" Wykryjemy i usuniemy usterki w niesprawnym silniku Twojego samochodu. Silnik samochodowy podczas eksploatacji jest narażony na wiele niekorzystnych czynników, takich jak tarcie, chemiczne oddziaływanie gazów czy ekstremalnie wysokie temperatury. Elementy silnika stopniowo się zużywają, co objawia się spadkiem kompresji oraz utratą szczelności cylindrów.
Diagnostyka silnika polega na :
1/. wyznaczeniu kompresji na cylindrach
2/. pomiarze ciśnienia oleju
3/. sprawdzeniu układu zasilania
4/. sprawdzeniu układu chłodzenia.
W firmie KAROSAŻ wykonujemy diagnozę niesprawnego silnika. Wykonujemy kosztorys (osobno na części, osobno na robociznę), następnie po akceptacji właściciela samochodu wykonujemy naprawę.

Kasowanie błędów

Wykonawca: KAROSAŻ mgr inż. Janusz Kędzierski

W Firmie "KAROSAŻ" wykrywamy i usuwamy usterki w elektromechanice samochodowej.
Naprawa aut za pomocą komputera w obecnych czasach to nic nadzwyczajnego. Obecnie
bardziej egzotycznym widokiem jest umorusany smarem mechanik z młotkiem w dłoni niż serwisant diagnozujący samochód za pomocą testera. Takiego urządzenia nie wystarczy tylko kupić, należy dbać o stałą aktualizację oprogramowania oraz stałe
doszkalanie załogi.
Firma "KAROSAŻ" pracuje na urządzeniu komputerowym CDIF/3. Jest to profesjonalne urządzenie wyróżnione złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2014r.
Urządzenie zostało uznane za innowacyjny produkt roku 2014.
Opłacamy co roczny abonament i dzięki temu mamy ciągły dostęp do aktualizacji oprogramowania, dożywotnią gwarancję na urządzenie oraz dostęp do wiedzy, której zabraknie mechanikowi za pomocą specjalnej linii telefonicznej.

Elektromechanika samochodowa

Wykonawca: KAROSAŻ mgr inż. Janusz Kędzierski

Nowoczesne pojazdy to nie tylko nowe rozwiązania mechaniczne, ale również nowe rozwiązania, związane z ogromną ilością elektroniki i elektryki wspomagających optymalną pracę układów mechanicznych. Widok mechanika naprawiającego samochód przy użyciu komputera nie jest już niczym nadzwyczajnym. Firma "KAROSAŻ" wykonuje naprawy samochodów związane z niesprawną elektryką i elektroniką w samochodzie. Za pomocą urządzenia komputerowego połączonego z komputerem w samochodzie wykrywamy niesprawne elementy samochodu, wymieniamy ich na nowe sprawne i kasujemy błędy wykazane na tablicy rozdzielczej samochodu.

Elektronika Samochodowa 696965179

Wykonawca: Auto-Volt Elektronika Samochodowa Autolaweta

Proszę o kontakt pod numerem tel 696965179, W niektórych przypadkach oddzwonimy

Diagnostyka komputerowa

Wykonawca: M.S Serwis

Diagnostyka komputerowa to pozornie prosta operacja polegająca na podłączeniu komputera do złącza diagnostycznego pojazdu. Niestety w rzeczywistości do znalezienia usterki bardzo często potrzeba czegoś więcej , niż kabelka kupionego na portalu aukcyjnym i nielegalnie ściągniętego programu. Zazwyczaj potrzeba profesjonalnego sprzętu oraz odpowiedniej wiedzy. Samo odczytanie błędów przy poważnych usterkach nie wiele pomaga. Wymagany jest podgląd parametrów pracy i ich analiza. Bardzo często do diagnostyki trzeba użyć oscyloskopu dlatego oferuje profesjonalną diagnostykę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.