Pomoc Drogowa

Wykonawca: AUTO-CZĘŚCI

Holowanie samochodów osobowych
Lawetowanie
Naprawa usterek na miejscu
Rozruch samochodu

Pomoc drogowa

Wykonawca: AHAG Autorecycling

Pomoc drogowa

Holowanie pojazdów

Wykonawca: AHAG Autorecycling

Holowanie pojazdów

Holowanie,pomoc drogowa,wynajem pojazdów

Wykonawca: MAT MERC

POMOC DROGOWA,przewóz ładunków nietypowych(przyczepy,maszyny rolnicze itp.) na terenie kraju i zagranicy. Wynajem limuzyn z kierowcą na imprezy okolicznościowe.

Holowanie

Wykonawca: P.H.U. FROGHOL Mateusz Zabojszcza

Holowanie pojazdu na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. Pomoc drogowa działa przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Holowanie samochodów dostawczych

Wykonawca: Pomoc drogowa "RUCZYŃSKI"

Holowanie samochodów dostawczych

Holowanie samochodów osobowych

Wykonawca: Pomoc drogowa "RUCZYŃSKI"

Holowanie samochodów osobowych

Pomoc drogowa 602-38-65-65

Wykonawca: Pomoc drogowa "RUCZYŃSKI"

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa Jarosław

Wykonawca: Marcin Majcher POMOC DROGOWA

Pomoc Drogowa 24h Dubel-kabina 7 osób, transport w kraju i zagranicą
Wsółpraca z warsztatem samochodowym- usługi w zakresie blacharstwo, lakiernictwo , naprawy powypadkowe układy hamulcowe układy zawieszenia układy kierownicze oraz wydechowe.

Transport i naprawa aut powypadkowych

Wykonawca: Auto Pawela

Zakład blacharski - naprawy lakiernicze – mechanik Poznań, czyli kompleksowa naprawa Twojego samochodu w jednej firmie, tel. 618666465. Od ponad 20 lat służymy naszym klientom z zaangażowaniem, precyzją wykonywanych usług oraz fachową wiedzą. Szeroki zakres działania powoduje, że można u nas naprawić silnik, skrzynię biegów, zmienić klocki hamulcowe, usunąć drobne rysy jak i poważne wgniecenia a nawet wykonać korektę nadwozia. Wykonujemy przegląd okresowy. Nasze zaangażowanie zostało nagrodzone wieloma zadowolonymi klientami oraz uznaniem przez największych ubezpieczycieli, do sieci naprawczych, których należymy. Na czas naprawy w naszym warsztacie dajemy samochód zastępczy gratis oraz zapewniamy parking strzeżony dla Twojego auta. Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy usługi pomocy drogowej i transportu pojazdów, dlatego gdy potrzebne jest holowanie, dzwoń pod numer czynny non stop 511510510 i załatw kompleksowe usuwanie szkód komunikacyjnych w jednym miejscu.

Pomoc drogowa 24h

Wykonawca: Auto Pawela

Pomoc drogowa 24h. Nasza firma dbając o naszych klientów, rozszerzyła swoją działalność o usługi Pomocy Drogowej. Posiadamy ponad 15 holowników o różnym tonażu oraz wyposażeniu, dlatego z łatwością możemy dopasować pojazd do zlecenia. Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, nasz numer alarmowy to 511510510. Wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Holujemy uszkodzone pojazdy do naszego warsztatu lub pod inny, wskazany przez kierowcę adres. Posiadamy pojazdy z ruchomą platformą dla bezpiecznego załadunku auta. Ponieważ nasze pojazdy są rozmieszczone po całym Poznaniu, dlatego szybko dojeżdżamy nawet na peryferia miasta. Zadzwoń zawsze, gdy potrzebna jest pomoc na drodze.

Samochód zastępczy Żywiec

Wykonawca: Corporis Sp. z o.o.

Nasza kancelaria zajmuje się również pomocą w dochodzeniu odszkodowań w przypadkach nieuzasadnionej odmowy wypłaty odszkodowania z AC. SZKODY NA OSOBIE Podczas wypadku samochodowego nie tylko samochód ulega uszkodzeniu.
Często sprawca wypadku zabiera również nasze zdrowie, a czasem życie. Odpowiedzialnym za naprawienie takiej szkody (tzw. krzywdy) jest również zakład ubezpieczeń sprawcy wypadku. Zachęcamy do dochodzenia tego typu roszczeń, gdyż z urzędu zakład ubezpieczeń sam nigdy go nie zaoferuje,a jest obowiązany do zapłaty zadośćuczynienia. Zajmiemy się za Państwa jego wyegzekwowaniem.
Nasz sztab prawników oraz współpraca z renomowanymi gabinetami lekarskimi i kancelariami radców prawnych i adwokatów gwarantują, że odzyskamy pełne zadośćuczynienie. Wszelkie czynności dochodzenia zadośćuczynienia są z góry BEZPŁATNE - nie obieramy opłat z góry za konsultację sprawy, wykładamy za Klienta koszty konsultacji lekarskich www.odszkodowaniazociac.pl

Cena: 1 zł

Pomoc drogowa

Wykonawca: Autopasja s.c. Radosłow Pyszko, paweł Kwiatek

Pomoc drogowa i holowanie aut w najniższej cenie w Warszawie.
Zapraszamy na naszą stronę http://auto-pomoc-warszawa.pl lub o kontakt pod numerem 880 252 252 w celu skorzystania z usług najlepszej pomocy drogowej i holowania w Warszawie i okolicach.

Cena: 150 zł

507775030

Wykonawca: Pomoc Drogowa Mateusz Świerczek

WYNAJM AUTO-LAWETY PEUGEOT BOXER SILNIK 3.0 HDI 157 KM
NAJAZD 210cm X 490cm

ŁADOWNOŚĆ (wg dow. rej.) 1550kg

DMC 3500kg

DMC PRZYCZEPY (na haku) 3000kg

ROK PRODUKCJI 2011

KLIMATYZACJA

ABS / ASR / ESP

WYCIĄGARKA Z PILOTEM BEZPRZEWODOWYM

PNEUMATYCZNE ZAWIESZENIE

RADIO CB, RADIO CD/USB

PASY TRANSPORTOWE

Cena: 350 zł

Pomoc drogowa dolnośląskie

Wykonawca: Centrum Pomocy Zmotoryzowanym SUKURS

Usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie województwa, kraju oraz całej Europy. Zapraszamy!