Miejskie domy kultury - Usluger.pl

Miejskie domy kultury to tak naprawdę centra kulturalne każdego miasta. Im miasto jest bardziej liczne, tym więcej różnego rodzaju atrakcji, organizowanych w domach kultury. Jest to instytucja, która nosi miano państwowej i jej działalność finansowana jest z budżetu miasta. W miejskich domach kultury znajduje się wiele odrębnych jednostek. Znajdziemy tam najczęściej biblioteki oraz czytelnie miejskie. Znajdują się tam sale przeznaczone do warsztatów szkoleniowych, wystaw, koncertów i pogadanek. Wstęp na tego typu wydarzenia jest bezpłatny i ma służyć szerzeniu kultury wśród mieszkańców miasta. Jeżeli chciałbyś skorzystać z oferty zajęć w miejskim ośrodku kultury, odnajdziesz jego adres w tym katalogu.

Wynajem sali konferencyjnej

Wykonawca: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach

Atrakcyjna sala widowiskowa Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach dysponuje miejscami dla 220 widzów. Poza w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, nasza sala wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt rejestrujący audio-video. Widowiskowa sala konferencyjna posiada także, kompleksowe zaplecze z pomieszczeniami technicznymi oraz przestronną garderobą dla artystów i wykonawców. Dla naszych klientów realizujemy także usługę wynajmu sali – na konferencje, spotkania i szkolenia, zapewniając pełną obsługę techniczną. Dzięki współpracy z naszymi zewnętrznymi partnerami jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania dotyczące usług dodatkowych jak np. tłumaczenia symultaniczne, transmisja audio – video czy obsługa cateringowa.

Pomoc

Wykonawca: Powiatowy Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Jędrzejowie

Zdobywamy środki finansowe i rzeczowe od sponsorów,organizujemy pomoc jak również zagospodarowujemy czas wolny : wycieczki ,teatr ,ogniska spotkania okolicznościowe

Promocja i rozwój kultury

Wykonawca: MIEJSKO-GMINNY Ośrodek Kultury

Koncerty, konkursy, przeglądy, prezentacje, imprezy plenerowe, działalność zespołów tanecznych, muzycznych, wokalnych.

Imprezy Brzeszczach, Chełmku, Kętach

Wykonawca: Fakty

Przedstawiamy harmonogram imprez, który został przygotowany przez Ośrodki Kultury w następujących miejscowościach:

- w Chełmku

- w Kętach

- w Brzeszczach

- w Oświęcimiu


Kawiarnia, muzeum, wynajem sali

Wykonawca: Wąbrzeski Dom Kultury

Podstawowym celem działalności Wąbrzeskiego Domu Kultury jest tworzenie warunków do aktywnego uczestnictwa społeczeństwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Zakres podejmowanych przez nas prac jest bardzo szeroki i kierowany do mieszkańców Wąbrzeźna jak i całego powiatu wąbrzeskiego.
Chcąc wyjść naprzeciw zdolnościom i pasjom artystycznym nasza jednostka proponuje dzieciom i młodzieży bezpłatne zajęcia w zespołach tańca nowoczesnego „Efekt”, „Efekcik”, kole szachowym, naukę gry na gitarze, „Studio form niezależnych”, zajęciach interdyscyplinarnych dla dzieci, a także Orkiestrze Dętej.
Również dorośli mogą szerzyć swoje zainteresowania poprzez udział w następujących klubach: Aktywnych Kobiet, brydżowym, krótkofalarskim „SP2PWO”, Seniora „Echo”, Aerobiku. Działa również Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Dla osób chcących przenieść się w okres początków XX w. zapraszamy do salki, w której prezentowane są zbiory muzealne odznaczające się kunsztem artystycznym jak i rzemieślnicze wyro

Indywidualne lekcje śpiewu

Wykonawca: HRABINI art. Agencja

JEDYNE W POLSCE UNIKATOWE STUDIO!!!
Międzynarodowe Profesjonalne Studio im.Anny German
STUDIO WOKALNO - ESTRADOWE

Przygotowanie na uczelnie muzyczne, artystyczne, aktorskie i inne związane z poprawnym, wyraźnym mówieniem.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH I PRACOWITYCH DO STUDIA!
Technika nauczania – własna, oparta na włoskiej szkole śpiewu „bell canto” oraz osobistych doświadczeniach wokalnych i wieloletniej praktyki piosenkarki estradowej.
Studio wokalno – estradowe to świadoma praca nad głosem, oddechem oraz poprawną dykcją. Studio poszerza możliwości interpretacyjne i improwizacyjne zarówno u młodych, jak i dorosłych wykonawców, daje możliwość poznania nowych stylów w śpiewie i muzyce, a także rozwijanie się głosowo i dykcyjnie. Praca nad piosenką w studiu wokalno – estradowym polega na interpretacji tekstu, poruszeniu wyobraźni oraz poszukiwaniu własnego, niepowtarzalnego stylu.

Cena: 60 zł

Zajęcia kulturalne

Wykonawca: Klub Kultury ANIN

Dom kultury swoje działania kieruje na rzecz wychowania estetycznego, upowszechniania amatorskiego ruchu artystycznego, wyszukiwania i rozwijania talentów, organizowania imprez oświatowych i artystycznych. Pracownicy wkładają dużo wysiłku i zaangażowania w codzienne sprawy wychowawcze dzieci i młodzieży, starają się nauczyć racjonalnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego.

Nauka Tańca

Wykonawca: Szkoła Kursy Nauka Tańca Bogusława Frankowicz

KURSY TAŃCA BOGUSŁAWA FRANKOWICZ Brzesko

  • Taniec Towarzyski, Kursy Tańca:
- najmłodsi
- młodzież & dorosli
- zaawansowani
  • szkolenia nowożeńców (w tym choreografia na pierwszy taniec)
  • lekcje indywidualne
  • FITNESS

SZCZEGÓŁY NA STRONIE: www.dancetime.pl
Facebook: www.facebook.com/NaukaTancaTowarzyskiegoFrankowiczBoguslawa