Młodzieżowe domy kultury - Usluger.pl

Młodzieżowe domy kultury nastawione są na propagowanie kultury i sztuki pomiędzy młodzieżą. W takich miejscach odbywają się występy artystyczne, powstaje kółko autorskie, w których można wygłaszać własne wiersze lub uczyć się aktorstwa. Młodzieżowy dom kultury różni się od innych domów kultury w zasadzie tylko ilością zajęć dla młodzieży. W domach kultury można uczestniczyć w kółkach zainteresowań, można spotkać się tam ze znajomymi oraz poczytać czasopisma młodzieżowe. W okresie ferii oraz wakacji są tam organizowane kolonie, mające zapewnić dla młodzieży miłe wypełnieni czasu. Jeżeli masz wolny czas i nie wiesz jak go wykorzystać wybierz się do młodzieżowego domu kultury na przedstawienie lub występ teatralny.

Pomoc w nauce dla młodzieży

Wykonawca: DOM DLA DZIECKA Fundacja Pomocy Rodzinie w Wychowaniu

Nasi wolontariusze oferują pomoc w nauce dla młodzieży w wieku 12 - 18 lat. Nasze zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zajęcia artystyczne dla młodzieży

Wykonawca: DOM DLA DZIECKA Fundacja Pomocy Rodzinie w Wychowaniu

Prowadzimy zajęcia artystyczne dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat, które odbywają się świetlicy środowiskowej "Benedictus".

Warsztaty sztuki walki:karate

Wykonawca: Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM

Ćwiczenia w grupie dziecięco-młodzieżowej skupiają się głównie na podniesieniu ogólnej sprawności ćwiczących oraz na poznaniu i opanowaniu większości podstawowych technik Karate. Godzinne zajęcia podzielone są na 3 części: rozgrzewki, ćwiczeń ogólnorozwojowych kierunkowych, typowych ćwiczeń Karate, ćwiczeń rozciągających. Nauka w mniejszym stopniu oparta jest o gry i zabawy, jednak ten element jest również ważny (współzawodnictwo). Zajęcia pozwolą na poznanie podstawowych oraz średnio zaawansowanych technik Karate (na bazie Kyokushin). Możliwość uczestniczenia w zajęciach dwa razy w tygodniu.

Cena: 14 zł

Warsztaty Dj'skie

Wykonawca: Scream Music Rafał Krzykała

Nasza firma zajmuje się organizacją oraz prowadzeniem warsztatów Dj'skich.

Malarstwo

Wykonawca: DOM TECH

malarstwo

Cena: 100 zł