Poszukiwanie mienia - Usluger.pl

Poszukiwanie mienia to definicja charakteryzująca głównie działania wykonywane na zlecenia banków oraz innych instytucji i placówek finansowych w celu odzyskania lub wymuszenia spłaty środków finansowych. Jest to wewnętrzny proces mający za główny cel wspomaganie procesu windykacji. Poza tymi działaniami poszukiwanie mienia jest szeroko wykorzystywane w dzisiejszych czasach. Tego typu usługi proponują wszystkie agencje detektywistyczne. Jeżeli podejrzewasz, że wśród Twoich pracowników jest ktoś, kto wynosi nielegalnie towar, lub też jeżeli ukradziono Ci samochód a policja niewiele może w tym względzie zrobić, odszukaj w tym katalogu oferty firm dotyczące poszukiwania mienia.

Poszukiwanie majątku

Wykonawca: INSPECTIO Agencja Detektywistyczna Sp. z o.o.

Poszukiwanie majątku dłużnika może być bardzo trudne, jeśli decydujemy się na nie na własną rękę i nie posiadamy przydatnych ku temu narzędzi. Warto zlecić to zadanie detektywom, którzy sprawdzą, czy nasz dłużnik rzeczywiście jest niewypłacalny.

Poszukiwanie majątku

USTALENIA MAJĄTKOWE

Wykonawca: INVIGLA Agencja Detektywistyczna

Egzekwowanie należności od dłużnika prawie nigdy jest zadaniem prostym. Jednym z pierwszym kroków w tym procesie zawsze powinno być dokładne sprawdzenie jego sytuacji majątkowej. Informacje na ten temat w znacznym stopniu ułatwiają windykację. Wykonane przez naszą Agencję Detektywistyczną ustalenia majątkowe mają na celu przyspieszenie działań na każdym etapie windykacji. Ustalenia majątku przyczyniają się do polubownego odzyskania długu. W wielu przypadkach usprawniają także proces sądowy, dzięki czemu egzekwowanie należności przebiega o wiele sprawniej i szybciej.

Nasze biuro detektywistyczne posiada doświadczenie w pozyskiwaniu informacji o dochodach, majątku oraz aktywach firm i osób fizycznych. Klientom będącym wierzycielami dostarczamy wiarygodnych informacji o dłużniku i jego:
– ruchomościach oraz nieruchomościach
– wierzytelnościach
– kontach bankowych
– kontrahentach i partnerach handlowych

Nasze działania i zdobyte informacje pozwalają wierzycielom m.in. na:
– dochodzenie należności od dłużnika
– ustalenie środków motywacyjnych z dostawcami dłużnika
– ustalanie standardu życia dłużnika
– analizę historii zatrudnienia dłużnika
– sprawdzenie używanych pojazdów należących do dłużnika

Wygrana sprawa w sądzie niestety nie gwarantuje odzyskania pieniędzy. Wyspecjalizowani detektywi Agencji INVIGLA w krótkim czasie tworzą profesjonalne raporty, zawierające rzetelne dane oraz właściwą analizę sytuacji majątkowej.

Nasze biuro detektywistyczne pomaga w ustaleniu majątku dłużnika. Aby uzyskać informacje na temat jego majątku, zwracamy się do ewidencji gruntów, do ewidencji pojazdów. Informacje na temat majątku nasi prywatni detektywi pozyskują także z wydziału ksiąg wieczystych w sądzie oraz z Rejestru Dłużników Niewypłacalnych. Istnieje również możliwość złożenia w sądzie wniosku o wyjawienie majątku przez dłużnika.

W przypadku, kiedy istnieje podejrzenie, że właścicielem danej nieruchomości jest dłużnik, ustalamy historię nieruchomości. Analizujemy, kto jest właścicielem danej nieruchomości, sprawdzamy jego miejsce zamieszkania. Szczegółowo badamy daną nieruchomość oraz określamy jej wartość rynkową. Detektywi dokładnie sprawdzają, kiedy wskazana osoba wyzbyła się majątku, aby ukryć rzeczywisty stan majątkowy.

Klienci naszego biura detektywistycznego INVIGLA otrzymują szczegółowy raport zawierający ustalenia majątkowe, pozwalający w przyszłości na kompleksową analizę stanu majątkowego dłużnika oraz egzekwowanie od niego należności.

USTALENIA MAJĄTKOWE

Poszukiwanie pojazdów

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna SZYMCZAK

Zajmujemy się poszukiwaniem pojazdów, ustalaniem miejsca pobytu osób zaginionych, wykrywaniem podsłuchów oraz innymi usługami detektywistycznymi. Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełną dyskrecję.

Poszukiwanie pojazdów

Wywiad gospodarczy

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna Krzysztof Mika

W ramach usług zajmujemy się zbieraniem informacji dotyczących majątku, zdolności płatniczej oraz wiarygodności w stosunkach gospodarczych, zarówno osób, jak i jednostek organizacyjnych.

Wywiad gospodarczy

Poszukiwania mienia

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne Robert Kijański

W ramach naszej działalności prowadzimy poszukiwania utraconych przedmiotów a na zlecenie wierzycieli ustalamy składniki majątkowe, które mogą następnie podlegać egzekucji

Poszukiwania mienia

Poszukiwanie osób i mienia

Wykonawca: Detektyw Leszek Suchecki firma "Ro-man"

Profesjonalne i skuteczne czynności prowadzące do odnajdywania zaginionych osób lub mienia.
Ustalanie aktualnego adresu, miejsca pobytu członka rodziny, dłużnika, osoby zaginionej, mienia ruchomego itp.

Poszukiwanie osób i mienia

Usługi detektywistyczne

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Realizujemy kompleksowe usługi detektywistyczne dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się ustalaniem miejsc pobytu osób, sprawdzaniem wiarygodności firm oraz szeregiem innych usług. Szczegółowe informacje na temat działalności naszej firmy są dostępne na stronie internetowej.

Usługi detektywistyczne

Poszukiwanie mienia

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Oferujemy usługi detektywistyczne w pełnym zakresie na terenie całej Polski-profesjonalnie i w rozsądnych cenach. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zachęcamy do współpracy

Poszukiwanie mienia

Poszukiwanie utraconego mienia

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne "DORADCA"

Dla naszych klientów oferujemy usługę poszukiwania utraconego mienia. Działania prowadzimy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Poszukiwanie

Wykonawca: Detektyw Piotr Kościelny

Masz problem z dłużnikiem? Rzekomo nie ma z czego płacić zobowiązań? My możemy sprawdzić czy to prawda

Cena: 5000 zł

Poszukiwanie

Ustalenia majątkowe

Wykonawca: InfoSekret Biuro Detektywistyczne

Detektywi zbiorą rzetelne informacje dotyczące stanu majątkowego i ogólnej sytuacji finansowej wskazanej przez Ciebie osoby oraz ustalą gdzie ulokował on lub ukrył swój majątek, udziały w firmie, gdzie prowadzi własną firmę, pracuje i jakie osiąga zarobki, z czego się utrzymuje.
Sprawdzamy KRS, rejestry działalności gospodarczej, księgi wieczyste i ewidencje pojazdów. Pomaga nam także bezpośrednia obserwacja osoby.

Ustalenia majątkowe