Usługi detektywistyczne - prywatni detektywi i wywiad gospodarczy

Podejrzewasz swoich współpracowników bądź kontrahentów o nieuczciwość i nieczyste zamiary? Albo po prostu chcesz mieć pewność co do ich wiarygodności? Znajdź sposób, w jaki możesz to sprawdzić. Dzięki naszej bazie porównasz firmy prowadzące usługi detektywistyczne dla biznesu. Ich specjalizacją jest profesjonalny i dyskretny wywiad gospodarczy. Działania detektywów obejmują zazwyczaj zbieranie danych, często służą do tego podsłuchy. Tutaj dowiesz się, co obejmuje wywiad gospodarczy, jak się go przeprowadza i poznasz szczegółową ofertę biur.

Usługi detektywistyczne

Wykonawca: FENIXdetektywi.pl

Zajmujemy się prowadzeniem spraw gospodarczych, cywilnych oraz kryminalnych. Przyjmujemy zlecenia na udokumentowanie spraw rozwodowych, spraw związanych z podziałem majątku, spraw spadkowych. Świadczymy usługi związane z poszukiwaniem osób, mobbingiem, oszustwami. Realizując powierzone nam zlecenia, zwracamy szczególną uwagę na dyskrecje oraz dobre imię naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Usługi detektywistyczne

Badania i ekspertyzy

Wykonawca: FENIXdetektywi.pl

Prowadzimy badania i zajmujemy się przeprowadzaniem ekspertyz z zakresu: daktyloskopii, fonoskopii, traseologii, mechanoskopii oraz DNA. Każdemu z naszych klientów zapewniamy dyskrecję oraz anonimowość.

Badania i ekspertyzy

Prywatny detektyw - usługi

Wykonawca: DETEKTYW MAREK ROSIAK. BIURO DETEKTYWISTYCZNE ENIGMA

Zajmujemy się szeregiem usług detektywistycznych. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie:

 • poszukiwania osób zaginionych i ukrywających się,
 • poszukiwania utraconego mienia,
 • ustalania faktycznych okoliczności zdarzeń i motywów,
 • sprawdzania wiarygodności informacji dotyczących szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym,
 • zbierania informacji w sprawach wynikających ze stosunków cywilnych między prywatnymi osobami fizycznymi (również sprawy rozwodowe),
 • zbierania informacji w sprawie, w której toczy się postępowanie karne, postępowanie w sprawach o przestępstwa skarbowe, wykroczenia skarbowe i inne, jeśli w toku postępowania można zastosować przepisy prawa karnego,
 • ekspertyzy i oceny kryminalistyczne,
 • wykrywania urządzeń związanych ze szpiegostwem przemysłowym,
 • pomocy w zbieraniu materiałów dowodowych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zadania, profesjonalną obsługę.

Prywatny detektyw - usługi

Zdrady - pomoc w sprawach rozwodowych

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne. Detektyw Paweł Pikor

W ramach usług detektywistycznych zajmujemy się zbieraniem dowodów do sprawy rozwodowej. Proponujemy obserwację osób w celu udowodnienia ewentualnej niewierności małżeńskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie zweryfikować podejrzenia ze stanem faktycznym.

Zdrady - pomoc w sprawach rozwodowych

Detektywistyka Kryminalna

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Biuro Detektywistyczne Michał Halczyn pomoże państwu w sprawach kryminalnych takich jak:

Ustalenie sposobu działania sprawców przestępstw,
Ustalenie motywu popełnienia przestępstwa, zbrodni,
Dokonujemy profilowania Kryminalnego – sporządzania charakterystyki psychofizycznej nieznanych sprawców przestępstw, nasi specjaliści z dziedziny, psychologii, psychiatrii, kryminologii, kryminalistyki sporządzą profil psychologiczny sprawcy przestępcy, który pozwoli na szybsze jego ujecie.
Detektyw Konsultant – Konsultujemy sprawy kryminalne miedzy innymi, zabójstwa, gwałty samobójstwa, uprowadzenia, podpalenia i inne
Koordynujemy – działania Policji podczas prowadzonych czynności śledczych, oraz reprezentujemy naszego Zleceniodawcę – Pokrzywdzonego przed organami ścigania
Badamy wypadki samochodowe – rekonstrukcja i analiza wypadków komunikacyjnych, badania w sprawach o odszkodowania komunikacyjne, ustalenie kierowcy pojazdu, sprawcy wypadku i inne,
Badania biologiczne – ustalanie pokrewieństwa, ustalenie ojcostwa z mikrośladów (krew, włosy z cebulkami, ślina, szczoteczka do zębów, guma do żucia, golarka, wyskrobiny spod paznokci ,nasienie, itp.), identyfikacja genetyczna DNA, badanie mitochondrialnego DNA (kości, zęby, zdegradowany materiał biologiczny), testy zdrady (porównanie materiałów genetycznych), testy biochemiczne (badania materiału pod kątem obecności spermy, krwi lub śliny).
Szukamy świadków zdarzeń przestępstw – ustalamy ich dane personalne, ustalamy ich miejsce pobytu,
Sprawdzamy wiarygodność świadków – występujących w procesach sądowych
Wykonujemy badania dokumentów – pochodzenie, autentyczność, oględziny, wizje lokalne, eksperymenty, pobieranie materiału porównawczego itp.
Gromadzenie danych dla spraw karnych.

Detektywistyka Kryminalna

Detektyw ubezpieczeniowy

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Postępowania odszkodowawcze to trudna oraz skomplikowana droga. Łącząca się z tym problematyka natury medycznej, prawnej i osobistej często staje się początkiem długiej walki. Wypadki komunikacyjne, zdarzenia losowe czy tragedie rodzinne, często są podstawą do dochodzenia odszkodowań za poniesione straty osobowe i majątkowe. Biuro Detektywistyczne I.D.A. M. Halczyn łączy usługi detektywistyczne i prawne z najwyższą skutecznością. Prowadzi sprawy z zakresu odszkodowań. Nasza agencja zajmuje się zbieraniem materiałów dowodowych, zlecamy przygotowanie opinii biegłym sądowym oraz opracowujemy dokumentację na potrzeby procesu. Reprezentujemy również naszych klientów przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych.

Detektyw ubezpieczeniowy

Prywatny Detektyw

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Dyskretnie, Profesjonalnie, Skutecznie – Tak zajmiemy się zleconą nam przez Ciebie sprawą detektywistyczną. Niezależnie od sytuacji w jakiej się znalazłeś Ty , Twoja firma lub ktoś Ci bliski. Służymy pomocą, radą i doświadczeniem.

Wykrywamy niewierność małżonków, partnerów. Zajmujemy się wykrywaniem niewierności z powodzeniem od wielu lat. Podczas 17 letniej działalności pomogliśmy wielu naszym klientom.

Poszukujemy osoby zaginione. Biuro detektywistyczne skutecznie poszukuje osoby zaginione na terenie RP i UE. W tej dziedzinie nasze biuro jest liderem na rynku, możemy pochwalić się wieloma sukcesami popartymi dowodami na nasza skuteczność.

Poszukujemy biologicznych rodziców
oraz rozdzielone rodzeństwo podczas adopcji. “Zerwane więzi”. Chciałbyś poznać szczegóły o swojej rodzinie biologicznej lub odszukać swoich biologicznych rodziców lub rodzeństwo? Nasze biuro detektywistyczne w tym Ci pomoże.

Prowadzimy sprawy kryminalne, Wywiadowcze , Gospodarcze, zajmujemy się badaniem bezpieczeństwa firm, oraz badaniami antypodsłuchowymi, Poszukujemy oraz przesłuchujemy świadków zdarzeń.

Prowadzimy sprawy z dziedziny przestępczości ubezpieczeniowej
, wyłudzenia komunikacyjne, na mieniu, zdrowotne, inne.

Prywatny Detektyw

Osoby Zaginione

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Poszukiwanie Osób Zaginionych

Biuro Detektywistyczne Michał Halczyn specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych, głównie dzieci i osób małoletnich i dorosłych, lub osób których miejsce pobytu nie jest znane z innych powodów.
W trakcie wykonywanych poszukiwań detektywi wykorzystują informacje z różnych źródeł oraz korzystamy z zaawansowanych technik operacyjnych jak i współpracujemy z organami państwowymi na terenie kraju , jak i poza jego granicami.

Osoby Zaginione

Usługi detektywa

Wykonawca: DETEKTYW MAREK ROSIAK. BIURO DETEKTYWISTYCZNE ENIGMA

Detektyw Marek Rosiak specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych oraz ukrywających się. Skutecznie odnajdujemy utracone mienie oraz ukryty majątek. Ponadto zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów i innych urządzeń "szpiegowskich". Prowadzimy negocjacje z dłużnikami. W trakcie prowadzonych działań pomagamy zebrać materiał dowodowy w sprawach karnych i cywilnych.

Usługi detektywa

Poszukiwanie osób i mienia

Wykonawca: Focus Agencja Detektywistyczna

Obszary działań:

 • poszukiwanie osób zaginionych
 • poszukiwanie osób ukrywających się, dłużników
 • sprawdzanie stanu majątkowego dłużników, w tym mienia ukrytego
 • porwania rodzicielskie

Poszukiwanie osób i mienia

Wykrywanie podsłuchów

Wykonawca: Focus Agencja Detektywistyczna

W ramach usługi oferujemy badania antypodsłuchowe pomieszczeń i pojazdów. Prowadzimy także kontrobserwację.

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie zdrady

Wykonawca: Focus Agencja Detektywistyczna

Wykrywanie i dowody zdrady.

Usługa polega na przeprowadzeniu działań śledczych i udokumentowaniu ich w postaci materiałów audiowizualnych oraz sporządzenie raportu końcowego. W toku obserwacji zarejestrujemy i udokumentujemy aktywność osoby obserwowanej. Jeżeli figurant dopuszcza się niewierności/zdrady, zdobędziemy dowody rzeczowe, które będą mogły zostać wykorzystane w toku postępowania sądowego w przypadku rozwodu z orzekaniem o winie. Zeznania licencjonowanego detektywa mogą stanowić zeznania świadka w procesie.

Wykrywanie zdrady

Obserwacja osób i mienia

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna "GLAWIS"

- narkomania
- sekty
- prześladowania/nękanie
- szantaże
- stalking
- wymuszenia

Obserwacja osób i mienia

Sprawy rozwodowe

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna "GLAWIS"

- wykrywanie zdrady małżeńskiej (partnerskiej)
- przygotowanie materiału dowodowego
- przeprowadzanie testów wierności
- pomoc przy sprawach rozwodowych
- sprawy alimentacyjne
- badania DNA (ustalenie ojcostwa)

Sprawy rozwodowe

Ochrona przed nieuczciwą konkurencją

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Oferujemy pełen wachlarz usług dla podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się ochroną przed nieuczciwą konkurencją. Nasza oferta obejmuje m.in. ochronę praw autorskich i znaków towarowych tj. bezprawne wykorzystanie nazw handlowych lub znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji lub ujawnienia wiadomości stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa lub tajemnicę handlową.

Ochrona przed nieuczciwą konkurencją