Usługi detektywistyczne - prywatni detektywi i wywiad gospodarczy

Podejrzewasz swoich współpracowników bądź kontrahentów o nieuczciwość i nieczyste zamiary? Albo po prostu chcesz mieć pewność co do ich wiarygodności? Znajdź sposób, w jaki możesz to sprawdzić. Dzięki naszej bazie porównasz firmy prowadzące usługi detektywistyczne dla biznesu. Ich specjalizacją jest profesjonalny i dyskretny wywiad gospodarczy. Działania detektywów obejmują zazwyczaj zbieranie danych, często służą do tego podsłuchy. Tutaj dowiesz się, co obejmuje wywiad gospodarczy, jak się go przeprowadza i poznasz szczegółową ofertę biur.

Detektyw

Wykonawca: Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT

OFERUJEMY na terenie całej Polski:
1.poszukiwanie mienia
2.poszukiwanie osoby/osób
3.poszukiwanie dłużnika
4.ustalenie adresu zameldowania
5.ustalenie adresu pobytu
6.ustalenie numeru rejestracyjnego pojazdu
7.wykrycie i udokumentowanie zdrady małżeńskiej
8.wykrywanie podsłuchów
9.wykrywanie GPS w pojazdach
10.pomoc prawna

Cena: 500 zł

detektyw

Sprawdzanie wierzytelności

Wykonawca: Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE
-poszukiwanie mienia,
-poszukiwanie osób zaginionych,
-ukrywających się,
-wykrywanie i dokumentowanie zdrad małżeńskich,
-ustalanie adresu zamieszkania, zameldowania,
-obserwacja osób,
-ustalanie ojcostwa- dyskretne pobieranie DNA,
-pomoc w sprawdzaniu wierzytelności osób fizycznych i mienia,
-sprawdzanie wiarygodności informacji szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym,
-wykrywanie nieuczciwej konkurencji.

OFERUJEMY POMOC PRAWNĄ DLA KLIENTA

sprawdzanie wierzytelności

Prywatny detektyw

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne COBRA

usługi detektywistyczne

Bezpieczeństwo biznesu

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne DETCOM Mirosław Zwolankiewicz

Usługa bezpieczeństwo dla biznesu polega na weryfikacji wiarygodności potencjalnego kontrahenta, badaniu przeszłości firmy, sprawdzaniu wiarygodności kredytobiorców. Zajmujemy się poszukiwaniem osób, które uchylają się od spłaty zaciągniętego kredytu, wykrywaniem nieuczciwej konkurencji.

Bezpieczeństwo biznesu

Usługi detektywistyczne

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne DETCOM Mirosław Zwolankiewicz

Świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne w sprawach rodzinnych, spadkowych, alimentacyjnych oraz opiekuńczych. Zbieramy dowody i materiały potrzebne do postępowań sądowych.

Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne

Wykonawca: FENIXdetektywi.pl

Zajmujemy się prowadzeniem spraw gospodarczych, cywilnych oraz kryminalnych. Przyjmujemy zlecenia na udokumentowanie spraw rozwodowych, spraw związanych z podziałem majątku, spraw spadkowych. Świadczymy usługi związane z poszukiwaniem osób, mobbingiem, oszustwami. Realizując powierzone nam zlecenia, zwracamy szczególną uwagę na dyskrecje oraz dobre imię naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Usługi detektywistyczne

Badania i ekspertyzy

Wykonawca: FENIXdetektywi.pl

Prowadzimy badania i zajmujemy się przeprowadzaniem ekspertyz z zakresu: daktyloskopii, fonoskopii, traseologii, mechanoskopii oraz DNA. Każdemu z naszych klientów zapewniamy dyskrecję oraz anonimowość.

Badania i ekspertyzy

Prywatny detektyw - usługi

Wykonawca: DETEKTYW MAREK ROSIAK / DETEKTYW WAŁBRZYCH

Zajmujemy się szeregiem usług detektywistycznych. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie:

 • poszukiwania osób zaginionych i ukrywających się,
 • poszukiwania utraconego mienia,
 • ustalania faktycznych okoliczności zdarzeń i motywów,
 • sprawdzania wiarygodności informacji dotyczących szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym,
 • zbierania informacji w sprawach wynikających ze stosunków cywilnych między prywatnymi osobami fizycznymi (również sprawy rozwodowe),
 • zbierania informacji w sprawie, w której toczy się postępowanie karne, postępowanie w sprawach o przestępstwa skarbowe, wykroczenia skarbowe i inne, jeśli w toku postępowania można zastosować przepisy prawa karnego,
 • ekspertyzy i oceny kryminalistyczne,
 • wykrywania urządzeń związanych ze szpiegostwem przemysłowym,
 • pomocy w zbieraniu materiałów dowodowych.
Zapewniamy indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zadania, profesjonalną obsługę.

Prywatny detektyw - usługi

Zdrady - pomoc w sprawach rozwodowych

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne. Detektyw Paweł Pikor

W ramach usług detektywistycznych zajmujemy się zbieraniem dowodów do sprawy rozwodowej. Proponujemy obserwację osób w celu udowodnienia ewentualnej niewierności małżeńskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie zweryfikować podejrzenia ze stanem faktycznym.

Zdrady - pomoc w sprawach rozwodowych

Detektywistyka Kryminalna

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Biuro Detektywistyczne Michał Halczyn pomoże państwu w sprawach kryminalnych takich jak:

Ustalenie sposobu działania sprawców przestępstw,
Ustalenie motywu popełnienia przestępstwa, zbrodni,
Dokonujemy profilowania Kryminalnego – sporządzania charakterystyki psychofizycznej nieznanych sprawców przestępstw, nasi specjaliści z dziedziny, psychologii, psychiatrii, kryminologii, kryminalistyki sporządzą profil psychologiczny sprawcy przestępcy, który pozwoli na szybsze jego ujecie.
Detektyw Konsultant – Konsultujemy sprawy kryminalne miedzy innymi, zabójstwa, gwałty samobójstwa, uprowadzenia, podpalenia i inne
Koordynujemy – działania Policji podczas prowadzonych czynności śledczych, oraz reprezentujemy naszego Zleceniodawcę – Pokrzywdzonego przed organami ścigania
Badamy wypadki samochodowe – rekonstrukcja i analiza wypadków komunikacyjnych, badania w sprawach o odszkodowania komunikacyjne, ustalenie kierowcy pojazdu, sprawcy wypadku i inne,
Badania biologiczne – ustalanie pokrewieństwa, ustalenie ojcostwa z mikrośladów (krew, włosy z cebulkami, ślina, szczoteczka do zębów, guma do żucia, golarka, wyskrobiny spod paznokci ,nasienie, itp.), identyfikacja genetyczna DNA, badanie mitochondrialnego DNA (kości, zęby, zdegradowany materiał biologiczny), testy zdrady (porównanie materiałów genetycznych), testy biochemiczne (badania materiału pod kątem obecności spermy, krwi lub śliny).
Szukamy świadków zdarzeń przestępstw – ustalamy ich dane personalne, ustalamy ich miejsce pobytu,
Sprawdzamy wiarygodność świadków – występujących w procesach sądowych
Wykonujemy badania dokumentów – pochodzenie, autentyczność, oględziny, wizje lokalne, eksperymenty, pobieranie materiału porównawczego itp.
Gromadzenie danych dla spraw karnych.

Detektywistyka Kryminalna

Detektyw ubezpieczeniowy

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Postępowania odszkodowawcze to trudna oraz skomplikowana droga. Łącząca się z tym problematyka natury medycznej, prawnej i osobistej często staje się początkiem długiej walki. Wypadki komunikacyjne, zdarzenia losowe czy tragedie rodzinne, często są podstawą do dochodzenia odszkodowań za poniesione straty osobowe i majątkowe. Biuro Detektywistyczne I.D.A. M. Halczyn łączy usługi detektywistyczne i prawne z najwyższą skutecznością. Prowadzi sprawy z zakresu odszkodowań. Nasza agencja zajmuje się zbieraniem materiałów dowodowych, zlecamy przygotowanie opinii biegłym sądowym oraz opracowujemy dokumentację na potrzeby procesu. Reprezentujemy również naszych klientów przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych.

Detektyw ubezpieczeniowy

Prywatny Detektyw

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Dyskretnie, Profesjonalnie, Skutecznie – Tak zajmiemy się zleconą nam przez Ciebie sprawą detektywistyczną. Niezależnie od sytuacji w jakiej się znalazłeś Ty , Twoja firma lub ktoś Ci bliski. Służymy pomocą, radą i doświadczeniem.

Wykrywamy niewierność małżonków, partnerów. Zajmujemy się wykrywaniem niewierności z powodzeniem od wielu lat. Podczas 17 letniej działalności pomogliśmy wielu naszym klientom.

Poszukujemy osoby zaginione. Biuro detektywistyczne skutecznie poszukuje osoby zaginione na terenie RP i UE. W tej dziedzinie nasze biuro jest liderem na rynku, możemy pochwalić się wieloma sukcesami popartymi dowodami na nasza skuteczność.

Poszukujemy biologicznych rodziców
oraz rozdzielone rodzeństwo podczas adopcji. “Zerwane więzi”. Chciałbyś poznać szczegóły o swojej rodzinie biologicznej lub odszukać swoich biologicznych rodziców lub rodzeństwo? Nasze biuro detektywistyczne w tym Ci pomoże.

Prowadzimy sprawy kryminalne, Wywiadowcze , Gospodarcze, zajmujemy się badaniem bezpieczeństwa firm, oraz badaniami antypodsłuchowymi, Poszukujemy oraz przesłuchujemy świadków zdarzeń.

Prowadzimy sprawy z dziedziny przestępczości ubezpieczeniowej
, wyłudzenia komunikacyjne, na mieniu, zdrowotne, inne.

Prywatny Detektyw

Osoby Zaginione

Wykonawca: Prywatny Detektyw Halczyn

Poszukiwanie Osób Zaginionych

Biuro Detektywistyczne Michał Halczyn specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych, głównie dzieci i osób małoletnich i dorosłych, lub osób których miejsce pobytu nie jest znane z innych powodów.
W trakcie wykonywanych poszukiwań detektywi wykorzystują informacje z różnych źródeł oraz korzystamy z zaawansowanych technik operacyjnych jak i współpracujemy z organami państwowymi na terenie kraju , jak i poza jego granicami.

Osoby Zaginione

Usługi detektywa

Wykonawca: DETEKTYW MAREK ROSIAK / DETEKTYW WAŁBRZYCH

 • zbieranie materiału dowodowego w sprawach cywilnych, w szczególności dotyczących postępowań spadkowych, rozwodowych lub też podziału majątku
 • prowadzenie czynności związanych z odszukaniem osób związanych więzami pokrewieństwa
 • działania poszukiwawcze osób zaginionych, z reguły prowadzone we współpracy z odpowiednimi służbami specjalnymi
 • weryfikacja potencjalnego kontrahenta bądź dłużnika pod kątem posiadanego majątku
 • prowadzenie poszukiwań osób, które mają powód aby się ukrywać
 • weryfikacja pracowników oraz opiekunów osób starszych i dzieci
 • wsparcie procesu karnego, w odniesieniu do różnego rodzaju przestępstw w tym: stalkingu, znęcania, szantażu, oszustwa, ujawnieniu informacji niejawnych, czynów nieuczciwej konkurencji oraz innych
 • konsultacje detektywistyczno-prawne, gdzie być może już w ich trakcie znaleziony zostanie sposób, jak rozwiązać problem
 • analiza zgromadzonego materiału dowodowego w różnego rodzaju postępowaniach /cywilne, karne, administracyjne/ celem wskazania możliwych kierunków działania

Usługi detektywa

Poszukiwanie osób i mienia

Wykonawca: Focus Agencja Detektywistyczna

Obszary działań:

 • poszukiwanie osób zaginionych
 • poszukiwanie osób ukrywających się, dłużników
 • sprawdzanie stanu majątkowego dłużników, w tym mienia ukrytego
 • porwania rodzicielskie

Poszukiwanie osób i mienia