Pferty ubezpieczeniowe - agenci i brokerzy ubezpieczeniowi, ubezpieczenia na życie, zdrowotne, turystyczne i komunikacyjne

Do Twojej dyspozycji oddajemy katalog, dzięki któremu porównasz wiele ofert ubezpieczeniowych i wybierzesz tę najbardziej atrakcyjną. W jednym miejscu prezentujemy usługi, jakie w zakresie ubezpieczenia proponują firmy ubezpieczeniowe. Kilka kliknięć i w naszej bazie znajdziesz najkorzystniejsze ubezpieczenia turystyczne. Wyszukasz agentów specjalizujących się wyłącznie w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Tutaj dowiesz się też, jakie korzyści płyną z ubezpieczenia na życie. Z nami wszystko to jest w zasięgu ręki.

Ubezpieczenia dla firm

Wykonawca: Centrum Ubezpieczeń

Zapewniamy pełen zakres ubezpieczeń skierowanych do małych, średnich i dużych firm gwarantujących pokrycie powstałych strat w przypadku zaistnienia szkody.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a dostęp ofert znanych na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych powoduje, że każdy klient znajdzie u nas odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia

Wykonawca: EVOLVERE Business Solutions

Jesteśmy partnerem sprzedażowym jednej z największych w Polsce multiagencji ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom ofertę ponad 30 ubezpieczycieli. Pozwala to zawsze wybrać optymalne rozwiązania reasekuracyjne.

Zajmujemy się nie tylko ubezpieczeniami dla firm (nawet najbardziej nietypowymi), ale także ubezpieczeniami komunikacyjnymi (OC, AC, NNW), majątkowymi (mieszkania, domy, pozostałe mienie) oraz ubezpieczeniami na życie.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia Pracownicze - Grupowe NNW

Wykonawca: Expert - Biuro Ubezpieczeniowe

Ubezpieczenie grupowe oferowane dla pracowników Firm zatrudniających od 3 osób. Jest to ubezpieczenie ochronne z możliwością rozszerzenia o część inwestycyjną, zabezpieczające Pracownika i jego najbliższych

Ubezpieczenie jest dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klienta. Istnieje możliwość stworzenia kilku grup w ramach jednej firmy - zróżnicowanych pod względem zakresów ubezpieczenia i wysokości świadczeń.

Ubezpieczenia Pracownicze - Grupowe NNW

Ubezpieczenia turystyczne

Wykonawca: Ubezpieczenia Kielce OC AC NNW - Najtańsze OC

W ofercie liczne pakiety ubezpieczeń dla osób, które spędzają swój urlop na wyjazdach. Polisa zapewnia pomoc na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas podróży, związanych z problemami zdrowotnymi, kradzieżą albo utratą dokumentów. Serdecznie zapraszamy!

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie domów i mieszkań

Wykonawca: Ubezpieczenia Kielce OC AC NNW - Najtańsze OC

Nasza multiagencja oferuje ubezpieczenia domów i mieszkań. Ochroną ubezpieczeniową mogą być objęte:

  • domy jednorodzinne,
  • mieszkanie jako część budynku wielorodzinnego,
  • garaż wolnostojący,
  • budynki gospodarcze,
  • obiekty małej architektury
oraz ruchomości domowe i inne stałe elementy domu jednorodzinnego lub mieszkania.
Zapewniamy kompleksową obsługę. Działamy na terenie Kielc i powiatu kieleckiego.

Ubezpieczenie domów i mieszkań

Kompleksowe ubezpieczenia

Wykonawca: Aura Travel & Insurance Agata Sałęga

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, życiowe.

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

Wykonawca: Portal Finansowy Gorczyńska Maria

ZAPRASZAMY DO BIURA I DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO CELEM PRZEDSTAWIENIA OFERTY WE WSZYSTKICH TOWARZYSTWACH UBEZPIECZENIOWYCH

Ubezpieczenie auta

Wykonawca: Portal Finansowy Gorczyńska Maria

50 znaków

ubezpieczenie auta

Ubezpieczenia na życie

Wykonawca: UBEZPIECZENIA 24

50 znaków

Ubezpieczenia na życie

OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIA DLA FIZJOTERAPEUTÓW I REHABILITANTÓW

Wykonawca: BEATA JĘDRUSIK UBEZPIECZENIA DLA SEKTORA MEDYCZNEGO

Podążając za nowymi przepisami przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę ubezpieczeń - OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIA DLA FIZJOTERAPEUTÓW I REHABILITANTÓW. Już od października 2018 każda osoba prowadząca usługi rehabilitacji i fizjoterapii będzie musiała podlegać obowiązkowemu ubezpieczeniu. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z ofertą TU INTER-Polska SA.

Kredyty, ubezpieczenia

Wykonawca: Izabela Trejgo Doradztwo-Usługi

Zajmujemy się pośrednictwem finansowym,ubezpieczeniowym. Naszą wizytówką jest profesjonalizm i doświadczenie na tym rynku. Dajemy gwarancję fachowej i kompleksowej obsługi, jaką oferuje nasze biuro. Pomożemy Państwu w podjęciu korzystnej decyzji, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ubezpieczenia turystyczne

Wykonawca: Centrum Ubezpieczeniowo-Finansowe MEDIATOR Andrzej Anioł

W ofercie posiadamy liczne pakiety ubezpieczeń dla osób które spędzają swój urlop nie tylko na wyjazdach, ale także w tym czasie wykonują różnego rodzaju prace! U nas wykupisz także ryzyko "Koszty leczenia i NNW za szkody spowodowane pod wpływem alkoholu".
Planujesz podróż do krajów egzotycznych? U nas otrzymasz także ubezpieczenie od chorób tropikalnych i przewlekłych. Pamiętaj, aby przed wyjazdem zapoznać się z wytycznymi ministerstwa, czy w kraju do którego wyjeżdżasz obowiązują/są zalecane szczepienia.
Zapewniamy fachowe doradztwo. Odpowiemy na wszelkie pytania! Zapraszamy do naszego biura w Przeworsku.

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Wykonawca: Centrum Ubezpieczeniowo-Finansowe MEDIATOR Andrzej Anioł

Oferujemy ubezpieczenia domów i mieszkań m.in. takich Towarzystw Ubezpieczeniowych jak: PROAMA, GOTHAER, GENERALI, LINK 4. Wybór polisy opiera się na łączeniu ze sobą tych elementów ubezpieczenia, które są właścicielowi nieruchomości potrzebne i które zapewnią odpowiednią ochronę jego dobytku! Zapraszamy do naszego biura w Przeworsku. Wspólnie wybierzemy optymalne ubezpieczenie majątkowe.
Pamiętaj! Kupując ubezpieczenie na mieszkanie, dom otrzymujesz dodatkową zniżkę na ubezpieczenie komunikacyjne!

Ubezpieczenia domów i mieszkań

OC

Wykonawca: Ubezpieczenia Wojciech Rogóż

Zapraszamy:
telef. 608-288-795
od poniedziałku do piątku: 15.00 ÷ 19.00 sobota: w uzgodnieniu telef. (cały dzień)
zadzwoń i umów się - dostępny jestem przez cały dzień możliwy dojazd do klienta Chobienia ul. Górna 5A - telef. 608-288-795 (między byłym promem a starym cmentarzem)
Adres e-mail: wojtekrogoz@wp.pl

NA ŻYCIE

Wykonawca: Ubezpieczenia Wojciech Rogóż

Zapraszamy: telef. 608-288-795 od poniedziałku do piątku: 15.00 ÷ 19.00 sobota: w uzgodnieniu telef. (cały dzień) zadzwoń i umów się - dostępny jestem przez cały dzień możliwy dojazd do klienta Chobienia ul. Górna 5A - telef. 608-288-795

Adres e-mail: wojtekrogoz@wp.pl