Pferty ubezpieczeniowe - agenci i brokerzy ubezpieczeniowi, ubezpieczenia na życie, zdrowotne, turystyczne i komunikacyjne

Do Twojej dyspozycji oddajemy katalog, dzięki któremu porównasz wiele ofert ubezpieczeniowych i wybierzesz tę najbardziej atrakcyjną. W jednym miejscu prezentujemy usługi, jakie w zakresie ubezpieczenia proponują firmy ubezpieczeniowe. Kilka kliknięć i w naszej bazie znajdziesz najkorzystniejsze ubezpieczenia turystyczne. Wyszukasz agentów specjalizujących się wyłącznie w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Tutaj dowiesz się też, jakie korzyści płyną z ubezpieczenia na życie. Z nami wszystko to jest w zasięgu ręki.

Ubezpieczenia na życie

Wykonawca: Marta Turek

Ubezpieczenie na życie gwarantuje wsparcie finansowe w wielu życiowych sytuacjach, takich jak śmierć, wypadek czy choroba, ale również narodziny dziecka.

Szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych

Wykonawca: Ubezpieczenia Kutno Podrzeczna

Szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych. Pomagamy w wyborze ubezpieczeń spośród firm: Ergo Hestia, PZU, Uniqa, Allianz, HDI, Interrisk, Link4, TUW, Wiener, Warta, MTU.

Ubezpieczenia rolne

Wykonawca: Biuro Ubezpieczeń Secura Izabela Jackiw

Oferujemy również polisy ubezpieczeniowe dla rolników takie jak:

  • OC komunikacyjne,
  • OC rolnika,
  • obowiązkowe ubezpieczenie budynków w gospodarstwie
  • ubezpieczenie upraw
  • ubezpieczenie zwierząt
  • ubezpieczenie maszyn tzw Agro Casco
  • i wiele innych.
Zawsze staramy się być bardzo elastyczni w doborze oferty aby zapewnić klientowi poczucie zadowolenia z jakości i ceny wybranej polisy.

Ubezpieczenia firm

Wykonawca: Bel4 Ubezpieczenia

Oferuję ubezpieczenia OC i AC dla Twojej firmy. Dostępne są:

  • Ubezpieczenie mienia. Zapewnia ono bowiem ochronę na wypadek pożarów, uderzeń pioruna, włamań oraz innych sytuacji losowych, określonych w umowie. Ubezpieczeniem mienia mogą zostać objęte obiekty budowlane, lokale, środki obrotowe, wartości pieniężne, prywatne mienie pracowników, maszyny, urządzenia oraz inne wyposażenie.
  • OC działalności gospodarczej jest skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych oraz jednostek organizacyjnych, które nie posiadają osobowości prawnej. Taka polisa to ochrona w sytuacji, w której w związku z prowadzoną działalnością doszłoby do wyrządzenia szkody osobie trzeciej.
  • Ubezpieczenia OC i AC dla Twojej firmy może wykupić podmiot gospodarczy, wykonujący funkcję przewoźnika krajowego bądź międzynarodowego. Taka polisa obejmuje odpowiedzialność ubezpieczonego za szkody powstałe w przyjętych do przewozu towarach.
Współpraca z większością znanych i cenionych Towarzystw Ubezpieczeniowych powoduje, że jestem w stanie zaproponować szeroką ofertę ubezpieczeniową skierowaną do przedsiębiorców.

Ubezpieczenia dla rolników

Wykonawca: Ubezpieczenia KB

W ofercie posiadamy ubezpieczenia upraw. To oferta dobrowolnego ubezpieczenia skierowana zarówno, do producenta rolnego, jak również małego rolnika. Budżet państwa finansuje część składki ubezpieczenia większości podstawowych upraw polowych m.in.: pszenica ozima, rzepak ozimy, żyto ozime, jęczmień ozimy, pszenżyto ozime, cebula ozima. Zapraszamy do naszych Oddziałów!

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Wykonawca: ABAKOM Mirosław Kołoszuk

Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń domów, mieszkań wraz z wyposażeniem. W zależności od Państwa potrzeb polisa może obejmować ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunek.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Razem wybierzemy najlepsze dla Ciebie ubezpieczenie.

Ubezpieczenia Łódź

Wykonawca: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Marek Urbaniak

UBEZPIECZENIA ;
- komunikacyjne - dodatkowe zniżki ,np.za prawo jazdy , zniżki okresowe i inne
-mieszkań/domów - Nowość - odszkodowanie za kradzież nawet, gdy klient nie zamknie drzwi lub okna
- firm - Nowość - CYBER ASSISTANCE - promocje
- NNW indywidualne i grupowe , szkolne ( w zakresie wyczynowe uprawianie sportu )
- podróży zagranicznej - dodatkowy zakres dla narciarzy - Assistance Exclusive , szkody pod wpływem alkoholu
- na życie - ochronne , inwestycyjne , dla kredytobiorców już od 20 zł na miesiąc
Kody rabatowe dla klientów Generali , np na paliwo i automyjnie w Cirkle K , rabaty na części w Inter Cars , zniżki na produkty Philips i inne.

Każdy klient wraz z polisą otrzyma ode mnie drobny upominek . Dojazd do klienta na terenie woj. łódzkiego po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania .
Szczegóły oferty pod nr tel. 661 051 129 oraz na stronie www.marekurbaniak.wixsite.com/ubezpieczenia

Ubezpieczenia turystyczne

Wykonawca: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Kalbarczyk

Ubezpieczenie turystyczne jest pakietem, który ochroni Cię przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie: kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków utraty bagażu podróżnego, odpowiedzialności cywilnej, sprzętu sportowego.

Ubezpieczenia na życie

Wykonawca: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Kalbarczyk

Ubezpieczenia na życie służy zabezpieczeniu finansowemu wskazanych przez ubezpieczonego osób na wypadek jego śmierci oraz daje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia na wypadek pogorszenia stanu zdrowia ubezpieczonego zarówno z powodu chorób, jak i nieszczęśliwych wypadków. Wybrane produkty umożliwiają również długoterminowe inwestowanie poprzez dokonywanie regularnych wpłat składek podstawowych.

Ubezpieczenia firm

Wykonawca: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Kalbarczyk

Zabezpieczenie firmy na wypadek pożaru, kradzieży i innych zdarzeń oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, transportowe ubezpieczenie utraty zysku.

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Wykonawca: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Kalbarczyk

Ubezpieczenie obejmuje ochroną nie tylko dom czy mieszkanie i wszystko, co znajduje się wewnątrz, ale również domy letniskowe.
Nieruchomość i pomieszczenia przynależne do niej (np. piwnica, strych, miejsce parkingowe),
Mienie ruchome (czyli m.in. meble, dywany, sprzęt RTV i AGD, ubrania, sprzęt fotograficzny, sportowy czy instrumenty muzyczne, dzieła sztuki, biżuterię i inne),
Stałe elementy, czyli to, co jest w środku i czego nie da się zdemontować np. glazura, podłogi, stałe wyposażenie łazienek.

Ubezpieczenia komunikacyjne OC / AC / NNW / Assistance

Wykonawca: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Kalbarczyk

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) posiadaczy pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe dla każdego kierowcy i chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim w związku z użytkowaniem ubezpieczonego auta. Zakres ubezpieczenia OC reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych.
Druga polisa w zestawie OC+AC czyli Autocasco, to polisa dobrowolna, która chroni wyłącznie ubezpieczony pojazd. Zakres AC, w zależności od wybranego wariantu, może obejmować szkody powstałe wskutek zdarzenia drogowego (wtedy, kiedy to ubezpieczony jest sprawcą), działania żywiołów, jak również kradzieży pojazdu, dewastacji i kradzieży jego elementów. Warunki ubezpieczenia są różne w poszczególnych towarzystwach, dlatego warto przed zakupem polisy porównać oferty i zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.
NNW, czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, obejmuje ochroną życie i zdrowie kierowcy oraz pasażerów ubezpieczonego auta.

Ubezpieczenie samochodu na godziny

Wykonawca: Teraz Auto-Naprawa, Auto-Gaz

Komunikacyjne ubezpieczenie oferowane przez naszą firmę zapewniają odszkodowanie za uszkodzenie lub utratę pojazdu oraz za szkody powstałe w związku z ruchem ubezpieczonego pojazdu.
Sam decydujesz kiedy i jak chcesz ubezpieczyć swoje auto. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Autocasco i Assistance

Wykonawca: Teraz Auto-Naprawa, Auto-Gaz

Oferowane przez nas ubezpieczenie komunikacyjne obejmuje pokrycie kosztów naprawy i części zamiennych, jeśli w związku z kolizją lub wypadkiem Twój samochód ulegnie uszkodzeniu bądź zniszczeniu.
Zajmiemy się wypłaceniem odszkodowania, jeżeli ktoś ukradnie Twoje auto, ukradnie część lub wyposażenie Twojego samochodu.
Odholujemy auto z miejsca awarii, wypadku lub kolizji do wskazanego przez Ciebie serwisu Avivy lub innego miejsca (do 200 km od miejsca zdarzenia). Zapewnimy też samochód zastępczy na czas naprawy auta (do 7 dni). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Wykonawca: Teraz Auto-Naprawa, Auto-Gaz

Oferta naszej firmy obejmuje dostarczanie ubezpieczenia komunikacyjnego, Autocasco i Assistance na dni i godziny. Klient sam decyduje czy okres ubezpieczenia ma obejmować parę godzin, czy dni.
Gwarantujemy pokrycie kosztów naprawy pojazdu w razie wypadku, holowanie oraz auto zastępcze nawet do 7 dni.