Usługi biurowe - archiwizacja i niszczenie dokumentów, prowadzenie i sprzątanie biur

Jeśli szukasz kogoś, kto zapewni Twojej firmie usługi biurowe na najwyższym poziomie – dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj zleceniobiorców, którzy zadbają o systematyczne niszczenie dokumentów i tych, w których kompetencji leży archiwizacja dokumentów. Znajdziesz też spis firm, które oferują sprzątanie biur, porównasz ich propozycje i jakość ofert. Dowiesz się też, co zrobić, by zarządzanie informacją w Twoim przedsiębiorstwie na wszystkich szczeblach było skuteczne i dobrze zorganizowane.

Sprzedaż i serwis kas fiskalnych

Wykonawca: HNS SERVICE Tomasz Piątkowski

Sprzedajemy i serwisujemy kasy i drukarki fiskalne oraz sprzęt około kasowy (wagi, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen, drukarki etykiet).

Obsługa biurowa

Wykonawca: BEPIA Bogdan Piasecki

W ramach swojej działalności firma BEPIA zapewnia Państwu profesjonalną obsługę biurową, w tym m.in. skanowanie, faksowanie, a także bindowanie, foliowanie, jak i kserowanie przepisywanie tekstów oraz drukowanie.

Obsługa biurowa

Outsourcing wydruków

Wykonawca: BEPIA Bogdan Piasecki

Realizujemy outsourcing wydruków realizujemy używając nowoczesnych maszyn firmy Konica Minolta. Realizujemy także wydruki techniczne o szerokości do 107 cm oraz wydruki reklamowe na wybranym nośniku.

Outsourcing wydruków

Wirtualna asystentka

Wykonawca: Asystentka w sieci Magdalena Kinal

Wirtualna asystentka, której możesz powierzyć swoje sprawy

WIRTUALNE BIURO

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu biura profesjonalnie zajmę się sprawami Twojej firmy. Zapewnię obsługę klienta na najwyższym poziomie. Stworzę bazy danych, prezentacje, przygotuję dokumenty oraz raporty potrzebne do sprawnego funkcjonowania Twojej firmy. Zbiorę dane na temat Twojej konkurencji, zajmę się researchem internetowym na zadany temat. Szybko i sprawnie przygotuję podróż służbową lub spotkanie biznesowe. Poprowadzę Twój kalendarz, przypominając o ważnych wydarzeniach. Przeprowadzę wstępny HR na wolne stanowiska pracy w Twojej firmie. Zrobię wszystko, aby Twoja firma funkcjonowała sprawnie.

• Obsługa klienta online
• Przygotowanie raportów, prezentacji, dokumentów, baz danych
• Organizacja podróży służbowych i spotkań biznesowych
• Obsługa poczty elektronicznej – odpowiedź na zapytania, wysyłanie ofert, mailing
• Wstępny HR – przygotowanie oraz zamieszczenie ogłoszeń, zebranie i wstępna ocena CV, organizacja dalszych etapów rekrutacji

EVENTY

Profesjonalnie zajmę organizacją szkoleń lub konferencji. Przygotuję zestawienie ofert wynajmu sali, cateringu, wykładowców. Dla Twoich pracowników zorganizuję spotkania firmowe oraz ciekawe wyjazdy i imprezy integracyjne.

• Przygotowanie zestawień ofert np: wynajmu sal, cateringu
• Organizacja szkoleń i konferencji
• Organizacja spotkań firmowych i wyjazdów integracyjnych

CONCIERGE

Wyręczę Cię w wielu prywatnych sprawach, na które nie masz czasu. Szybko wyszukam specjalistów i podwykonawców, pomogę przy organizacji ślubów, wesel lub innych imprez rodzinnych, zamówię zakupy lub prezenty i kwiaty w Twoim imieniu. Zajmę się również Twoim kalendarzem i przypomnę o najważniejszych datach. Zaplanuję wakacje lub weekendowy wyjazd dla Ciebie i Twojej rodziny.

• Wyszukiwanie specjalistów i podwykonawców, umawianie wizyt u lekarzy, mechanika, kosmetyczki etc.
• Organizacja spotkań rodzinnych – rezerwacja restauracji, zamówienie prezentów i kwiatów
• Planowanie podróży oraz wakacji – porównywanie ofert, rezerwacja hoteli, auta, biletów, wejściówekCOPYWRITING

Na potrzeby Twojego bloga lub strony internetowej przygotuję krótkie teksty oraz drobne grafiki. Napiszę profesjonalne CV oraz list motywacyjny, które na pewno zainteresują Twojego potencjalnego pracodawcę. Skonstruuję ofertę, która zwróci uwagę Twoich odbiorców.

• Pisanie krótkich tekstów na strony internetowe, blogi
• Przygotowywanie CV i listów motywacyjnych
• Pisanie ofert


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

W dzisiejszych czasach bez Mediów Społecznościowych marka nie istnieje. Profesjonalnie poprowadzę Twój Fan page na Facebooku oraz profil na Instagramie. Na ich potrzeby stworzę drobne grafiki oraz treści.

• Zarządzanie Fan page na Facebooku
• Zarządzanie profilem na Instagramie
• Tworzenie drobnych grafik na potrzeby FB i Instagrama

ZADANIA SPECJALNE

Nie ma rzeczy niemożliwych. Napisz do mnie i zapytaj czy dam radę pomóc Ci w innym zadaniu.

Wirtualna asystentka

Nadzór BHP

Wykonawca: F.H.U. EFEKT B.Nowok

FHU EFEKT B. Nowok oferuje kompleksową obsługę firmy pod względem BHP.

Gwarantujemy rzetelne podejście do spraw bezpieczeństwa.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczone kadrę dydaktyczną.

Nadzór BHP

Prowadzenie dokumentacji BHP i PPOŻ.

Wykonawca: Firma Usługowo-Szkoleniowa BHP Complex mgr inż. Arkadiusz Gaweł

Zajmujemy się opracowaniem i prowadzeniem dokumentacji BHP i PPOŻ. Nasza oferta obejmuje analizę stanu BHP, ocenę stanowisk pracy pod kątem BHP i ergonomii, instrukcje stanowiskowe BHP oraz instrukcje BHP dla maszyn i urządzeń, oceny ryzyka zawodowego. Wykonujemy również dokumentację powypadkową. W zakresie ochrony przeciwpożarowej proponujemy: opracowywanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego obiektów, opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony pożarowej (analizy, oceny), określanie ilości i rodzaju sprzętu przeciwpożarowego. Wykonujemy także audyty w firmach i zakładach produkcyjnych.

Prowadzenie dokumentacji BHP i PPOŻ.

RODO - Inspektor Ochrony Danych

Wykonawca: Firma Usługowo-Szkoleniowa BHP Complex mgr inż. Arkadiusz Gaweł

Firma BHP Complex zapewnia doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych (RODO). W ramach oferowanych usług pełnimy obowiązki oraz wykonujemy zadania należące do Inspektora Danych Osobowych. Przeprowadzamy audyty, szkolenia, wykonujemy dokumentację związaną z Rozporządzeniem o RODO, reprezentujemy firmę w zakresie RODO. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

RODO - Inspektor Ochrony Danych

Ocena ryzyka zawodowego

Wykonawca: Szkolenia i usługi BHP, P.Poż, HACCP

W ramach usług zajmujemy się oceną ryzyka zawodowego oraz sporządzamy dokumentację oceny ryzyka zawodowego. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnianie pracownikom bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności przez zapobieganie zagrożeniom związanym z wykonywaną pracą, właściwą organizację pracy, stosowanie koniecznych środków profilaktycznych oraz informowanie i szkolenie pracowników.
Zapraszamy do współpracy!
Ocena ryzyka zawodowego dla jednego stanowiska pracy – od 50 zł./ dla stanowisk pracy łączonych: od 100 zł.

Ocena ryzyka zawodowego

Archiwizacja dokumentów

Wykonawca: ARCHIVDEL- Utylizacja dokumentów

Poufność i bezpieczeństwo to nasza domena , działamy na najwyższym poziomie zgodnie z normami ochrony danych osobowych, posiadamy wykwalifikowaną kadrę jeśli jesteś zainteresowany współpraca zapraszamy do kontaktu.

Archiwizacja dokumentów

Sporządzanie biznesplanów

Wykonawca: Biuro Rachunkowe Bilik Joanna

Na zlecenie klienta przygotowujemy biznesplany oraz wnioski kredytowe dla różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych i inwestycyjnych. Tworzymy analizy strategiczne, opracowujemy krótko i długookresowe strategie rozwoju każdego biznesu. Wszystkie usługi świadczymy profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sporządzanie biznesplanów

Usługi kadrowe

Wykonawca: Biuro Rachunkowe Bilik Joanna

Świadczymy profesjonalne usługi kadrowe. Sporządzamy listy płac, prowadzimy kartoteki pracowników oraz zajmujemy się rozliczaniem podatku dochodowego pracowników. Ponadto nasza oferta obejmuje rozliczenia z ZUS, elektroniczna transmisja dokumentów ZUS (Program Płatnik Elektroniczny), reprezentowanie przed ZUS oraz prowadzenie spraw BHP. Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Usługi kadrowe

Mycie okien, witryn, przeszkleń

Wykonawca: SIGOSYSTEM Profesjonalne Usługi Porządkowe

Mycie okien

Mycie okien, witryn, przeszkleń

Kacelaria- usługi biurowe

Wykonawca: TAX-RZESZOW SP. Z O.O.

Przygotowywanie dokumentów.
Kopiowanie i drukowanie dokumentów.
Edycja i korekta dokumentów.
Pisanie i redagowanie tekstu.
Przepisywanie dokumentów.
Pisanie pism, umów lub streszczeń.

kacelaria- usługi biurowe

Zakładanie / likwidacja działaności

Wykonawca: TAX-RZESZOW SP. Z O.O.

Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej w przypadku rozpoczynania działalności gospodarczej
Pomoc przy wyborze formy opodatkowania
Doradztwo w zakresie obejmowania ubezpieczeniami społecznymi i ubezpieczeniem zdrowotnym
Sporządzanie dokumentacji wyrejestrowującej w przypadku likwidacji działalności gospodarczej

zakładanie / likwidacja działaności

Rozliczanie płacy minimalnej MiLog

Wykonawca: Audyt Szkolenia Doradztwo w Transporcie Drogowym Krzysztof Piżewski

Kierowca wykonujący przewóz drogowy, zgodnie z przepisami prawa UE jest pracownikiem oddelegowanym i tym samym jego wynagrodzenie powinno osiągnąć wysokość co najmniej minimalnego wynagrodzenia w danym kraju.
Zajmujemy się rozliczaniem płacy minimalnej w krajach Europy zachodniej kierowców wykonujących przewozy drogowe: Niemcy - MiLog, Francja - LoiMacron, Austria - LSD-BG, Włochy i inne.

Rozliczanie płacy minimalnej MiLog