Tłumaczenia ustne

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Amber P.W.

Biuro Tłumaczeń Amber oferuje Państwu tłumaczenia ustne w zakresie przeprowadzanych rozmów handlowych związanych z nawiązywaniem nowych kontaktów handlowych, przedstawianiem ofert oraz negocjowaniem warunków umów. Dokonujemy tłumaczeń rozmów urzędniczych, takich jak rozprawy sądowe, przesłuchania policyjne czy też załatwianie spraw w konsulacie, a także tłumaczenia wszelkiego rodzaju uroczystości ślubnych cywilnych oraz kościelnych.

Tłumaczenia  ustne

Strefa Pracy

Wykonawca: Strefa Pracy

Oferujemy nowoczesną przestrzeń do pracy indywidualnej. Strefa Pracy to klimatyzowana, przestronna sala na poddaszu. Zapewnia atmosferę pracy i skupienia. W pakiecie otrzymasz szybki internet, możliwość wydruku dokumentów, wodę, kawę i herbatę. W okolicy jest wiele restauracji dowożących lunch, odwiedza nas też codziennie "Pan Kanapka". Każdy coworker ma też swobodny dostep do ogrodu, salonu z kominkiem, w pełni wypoażonej kuchni i miejsca spotkań Camelot. Dodajemy też zniżkę na pozostałe nasze usługi.

Co mówią nasi coworkerzy?

"Spokojne i bardzo przestronne miejsce, oferujące z jednej strony prywatność i wygodę, z drugiej możliwość kontaktu z ciekawymi, przedsiębiorczymi ludźmi"

"Bardzo profesjonalna, miła obsługa - pozytywne podejście do próśb niestandadowych i informacji zwrotnych. Sala dobrze wyposażona. Kameralna atmosfera"

"Jest tu wszystko czego potrzeba w nowoczesnym biurze, a nawet więcej"

Zadzwoń i zamów bezpłatny dzień próbny: 22 644 60 70

Wirtualne Biuro

Wykonawca: Strefa Pracy

Prowadząc firmę musisz zadbać o wiele szczegółów. Już na początku trzeba podjąć decyzję o adresie, pod którym będzie zarejestrowana. To ważny element, bywa jednak problemem. Nie wszyscy dysponują odpowiednim miejscem lub nie chcą rejestrować firmy pod adresem domowym. Również mieszanie korepsondencji prywatnej i firmowej nie wszystkim odpowiada. Dlatego przygotowaliśmy dwa pakiety, które pomogą lepiej to zroganizować:

Wirtualny Adres

Podawaj adres Strefy Pracy jako Twój adres korespondencyjny. Umieść go na stronie, wizytówkach. Przyjmiemy i przechowamy listy przychodzące do Ciebie, odbierzemy przesyłkę od kuriera. Prześlemy pocztę dalej lub zeskanujemy ją i wyślemy mailem. Dzięki temu możesz prowadzić firmę z dowolnego miejsca.

Wirtualne Biuro

Dostaniesz cały zakres usługi Wirtualnego Adresu wraz z możliwością zarejestrowania u nas siedziby firmy. Nie chcesz rejestrować działalności w domu? Zapraszamy do nas!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 22 644 60 70

Usługi kadrowo - płacowe

Wykonawca: Kancelaria Rachunkowa AGRA Agnieszka Radwan

Zakres proponowanych przez nas usług obejmuje sporządzanie list płac i rachunków do umów cywilno-prawnych, wyliczanie składek ZUS i sporządzanie deklaracji oraz przesyłanie ich elektronicznie do ZUS i urzędu skarbowego. Ponadto oferujemy przygotowanie przelewów do składek, sporządzanie na koniec roku kalendarzowego: zestawienia dotyczącego przekazanych składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz sporządzanie rocznych kart wynagrodzeń wszystkich pracowników.

Wszelkie zagadnienia związane z tematem kadr i płac, w tym umowy cywilno-prawne: sporządzanie umów, regulaminów, powiadamianie o terminach kończących się umów, szkoleń BHP, ważności badań lekarskich.

Usługi kadrowo - płacowe

KSERO,LAMINOWANIE,BINDOWANIE

Wykonawca: Nista - Biuro Podróży

DRUKI AKCYDENSOWE, KSERO KOLOROWE, LAMINOWANIE, BINDOWANIE, ROLKI KASOWE, PRZYBORY SZKOLNE

KSERO,LAMINOWANIE,BINDOWANIE

Obsługa administracyjno-biurowa

Wykonawca: M&S Mobilny Sekretariat

-usługi mobilne - z dojazdem do klienta, obsługa administracyjno-biurowa w siedzibie klienta
-usługi wirtualne - zdalna obsługa administracyjno-biurowa w siedzibie M&S Mobilny Sekretariat
-obsługa kadr i płac - prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę, wystawianie świadectw pracy, kierowanie na badania lekarskie oraz szkolenia BHP, rozliczanie czasu pracy i urlopów, obsługa płacowa
-usługi pozostałe - wystawianie faktur, dodawanie ogłoszeń do internetu itp.
-wynajem sali konferencyjnej z możliwością wynajęcia rzutnika, flipcharta i obsługi spotkania

obsługa administracyjno-biurowa

Sprzedaż kserokopiarek

Wykonawca: COPY REM Kserokopiarki Drukarki Tonery

Kompleksowa sprzedaż kserokopiarek jest naszą specjalnością, posiadamy wysokiej jakości sprzęt biurowy, który oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Sprzedaż kserokopiarek

Dzierżawa kserokopiarek

Wykonawca: EASYCOPY s.c. Robert Łakomy, Sebastian Nowak

Firma EASYCOPY zajmuje się dzierżawą kserokopiarek. To idealne rozwiązanie dla firm, które są zainteresowane korzystaniem z urządzeń biurowych bez wkładu własnych środków finansowych. Klient rozliczany jest z ilości wykonanych kopii. Miesięczna opłata zawiera koszt dzierżawy kopiarki, materiały eksploatacyjne oraz inne części. Dla każdego klienta indywidualnie rozpatrujemy warunki dzierżawy urządzenia.

Dzierżawa kserokopiarek

Odprawy celne

Wykonawca: Jaxa Agencja Celna

Wykonamy wszystkie czynności związane z cłem i reprezentacją przed Urzędem Celnym

Prowdzenie kadr

Wykonawca: RECOMMENDED Sp. zo.o.

Zapraszamy na konsultacje umów o pracę, umów zlecenia, sporządzanie wypowiedzeń umowy o pracę. Każdy zatrudniony w ramach umowy o pracę musi mieć prowadzone tzw. akta osobowe. Znajdują się w nich dokumenty pracownika, umowa o pracę, kwestionariusze osobowe etc. Ponadto zajmujemy się rejestracją w ZUS pracowników i członków ich rodzin oraz wystawiamy świadectwa pracy.

Cena: 50 zł

Prowdzenie kadr

Kasy i drukarki fiskalne

Wykonawca: BIZNESSOFT s.c. G.Sadowski, J.Kaszak

Kasy fiskalne Koszalin
Drukarki fiskalne w Koszalinie

AKRYLOWANIE, IMPREGNACJA PODŁOŻY

Wykonawca: SIGOSYSTEM Profesjonalna Firma Sprzątająca

Polimeryzacja (akrylowanie) podłóg pokrytych wykładzinami typu tarkett, marmoleum, pcv, podłóg drewnianych oraz posadzek kamiennych.

W zależności od zastosowanego polimeru oraz ilości warstw efekt utrzymuje się do roku czasu!
Na życzenie Klienta oraz w zależności od oczekiwanego efektu nakładamy odpowiednią ilość warstw polimeru; do indywidualnego wyboru pozostawiamy również poziom nabłyszczenia podłoża - efekt matowy, średnio błyszczący, wysoki połysk (efekt lustra wody).

Usługa składa się z następujących czynności:

  • przygotowanie podłoża (odkurzenie);
  • usunięcie starych warstw polimerowych, doczyszczanie;
  • nałożenie nowych warstw polimeru
  • ewentualnie polerowanie

Cena usługi - od 3,00 zł / m2

(całkowita wycena usługi uzależniona jest przede wszystkim od: stopnia zabrudzenia podłoża i jego stanu oraz ilości warstw polimeru)

Wykonujemy również pokazy akrylowania w celu indywidualnego dopasowania oferty do potrzeb Klienta.

AKRYLOWANIE, IMPREGNACJA PODŁOŻY

Pomoc przy założeniu własnej firmy

Wykonawca: F.U.H. "JB in Business" Justyna Bracik

Wiemy, że czasem pierwsze kroki przy zakładaniu działalności mogą przysporzyć trudności, dlatego oferujemy swoją pomoc również w tym zakresie.

W przypadku zapotrzebowania nowopowstałego przedsiębiorstwa m.in. na usługi księgowe, oferujemy swoje usługi z uwzględnieniem promocji "3x10".

Szczegóły promocji:

1. Pierwszy miesiąc obsługi za 10 zł
2. Drugi miesiąc obsługi 10% taniej od podstawowej ceny za obsługę
3. 10% rabatu przez okres 2 miesięcy za każdą firmę, która za Państwa pośrednictwem skontaktuje się z nami w celu podjęcia współpracy

Promocja ma zastosowanie przy podpisaniu umowy na minimum roczny okres

Adres korespondencyjny

Wykonawca: Biznesowe Centrum Obsługi Sp.zo.o.

Jeśli nie masz siedziby swojej firmy możemy dać Ci w tani podnajem nasze biuro a tym samym adres który posłuży Ci jako adres swojej siedziby firmy. Oferujemy również podanie naszego adresu jak i Waszego rejestracyjnego jako adres do korespondencji, zajmiemy się w pełni obsługą korespondencji przychodzacej

Cena: 19 zł

Coworking

Wykonawca: Biznesowe Centrum Obsługi Sp.zo.o.

Jeśli nie ma gdzie odbyć się twoje spotkanie biznesowe i chcesz koniecznie wystąpić w roli Prezesa swojej firmy na stanowisku, za biurkiem oferujemy Ci miejsce gdzie możesz takie spotkania odbywać. Ładne w pełni wyposażone biuro z dostępem do WIFI

Cena: 35 zł