Usługi księgowe i rachunkowe - Usluger.pl

Usługi księgowe i rachunkowe to niezbędne elementy, konieczne do prowadzenia, jeżeli masz swój własny biznes. Prawidłowe rozliczanie działalności firmy, wykonywanie obowiązków podatkowych itp. jest regulowane przepisami prawa. Pod pojęciem księgowości rozumiemy rejestrację środków finansowych na podstawie udokumentowanych faktur, które nazywane są fachowo zdarzeniami gospodarczymi. Jeżeli nie wiesz jak prowadzić firmę od strony księgowo-rachunkowej, jak obliczać podatki dochodowe, składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz jak przygotować bilanse roczne, skorzystaj z usług firm, które mają w swojej ofercie usługi księgowe i rachunkowe.

Usługi księgowe

Wykonawca: iTAX Biuro Rachunkowe Renata Dziambor

Świadczymy usługi księgowe. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i innych ksiąg pomocniczych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych.
Cena za obsługę księgową ustalana jest w formie miesięcznego wynagrodzenia ryczałtowego. Przy nawiązaniu stałej współpracy Klient nie jest dodatkowo obciążany za bieżące doradztwo związane z prowadzoną działalnością.
Zapraszamy do współpracy!

Usługi księgowe

Księgowość

Wykonawca: BIURO RACHUNKOWE Joanna Sobolewska

Oferuję obsługe firmę, od jej założenia, poprzez księgowość, kadry, ewentulane zmiany itp.

księgowość

Pomoc w zakładaniu firmy

Wykonawca: InfoBenefit Biuro Rachunkowe

W ramach usług zapewniamy pomoc w zakresie zakładania, przekształcania i w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pomoc w zakładaniu firmy

Wyprowadzanie zaległości księgowych

Wykonawca: InfoBenefit Biuro Rachunkowe

W ramach usłig zajmujemy się wyprowadzeniem zaległości księgowych, podatkowych lub kadrowo-płacowych. Zapewniamy szybkie i profesjonalne usługi. Dzięki nam uwolnisz się od stresu związanego z ewentualną kontrolą.

Wyprowadzanie zaległości księgowych

Sporządzanie zeznań podatkowych

Wykonawca: InfoBenefit Biuro Rachunkowe

Świadczymy usługi podatkowe. Zajmujemy się sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych takich jak: PIT 36, PIT 37, PIT 4R.

Sporządzanie zeznań podatkowych

Usługi księgowe

Wykonawca: InfoBenefit Biuro Rachunkowe

Oferujemy naszym Klientom pełen zakres usług dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakładaniu działalności i kompleksowym rozliczaniu rachunkowo-księgowym. Zapewniamy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, fachową obsługę. Cieszymy się ich ogromnym zaufaniem i zapraszamy do współpracy!

Usługi księgowe

Usługi księgowe

Wykonawca: Voal Sp. z o.o.

Świadczymy profesjonalne usługi w ramach księgowości i finansów.
Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, jaka zajmie się opieką finansowej, jak i księgowej strony Twojego biznesu. Doradzimy, jak i poprowadzimy księgowość. Posiadamy pierwszy w Lublinie wyspecjalizowany dział HR, jaki zajmie się procesem zatrudniania pracowników w Twojej firmie, w tym także pomożemy przy zatrudnianiu cudzoziemców od A do Z. Dzięki fachowości wytłumaczymy bez zbędnych pojęć prawniczych, jak i księgowych, prostym językiem, na czym polega księgowość Twojej firmy, kwestie podatków, jak i wszelkich procesów z tym związanych.
Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego wsparcia dla Ciebie i Twojego biznesu. Nie musisz czytać mnóstwa ustaw, zagłębiać się w nieznane procesy księgowe. Dzięki współpracy z nami zaoszczędzisz swój czas, a księgowość swojej firmy oddasz w ręce profesjonalistów.
Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Lublina: ul. M.C.Skłodowskiej 3/27 lub ul. Sądowa 2/11. Przyjdź, zapytaj, skorzystaj!

Usługi księgowe

Prowadzenie spraw kadrowych i płacowych

Wykonawca: "RACH-LEX" Spółka z o.o. Rachunkowość i Doradztwo Podatkowe

Świadczymy usługi kadrowe i płacowe. W ramach obsługi proponujemy: prowadzenie teczek pracowników, przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenie, o dzieło, przygotowywanie list płac, rachunków do umów zleceń i o dzieło, naliczanie składek ZUS. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Prowadzenie spraw kadrowych i płacowych

Karta podatkowa

Wykonawca: EMKA Business Solutions Sp. z o. o.

Będąc na karcie podatkowej, znasz wielkość comiesięcznej zaliczki na podatek. My możemy pomóc Ci w rozliczeniach z ZUS, również wtedy, gdy zatrudniasz pracowników. Przygotujemy za Ciebie wymagane deklaracje podatkowe na koniec roku. Wyślemy JPK, jeżeli jesteś zobligowany do jego składania.

Karta podatkowa

Księga przychodów i rozchodów dla mikroprzedsiębiorstw

Wykonawca: EMKA Business Solutions Sp. z o. o.

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, realizując swoje marzenia i wykonując zadania, które lubisz i potrafisz robić lepiej niż ktokolwiek inny? Zarejestrowałeś firmę, bo współpracujesz z dużą firmą na zasadach B2B? Zależy Ci na szybkim rozliczeniu podatków? Proponujemy ekonomiczną obsługę Twojej działalności. Sprawnie przygotujemy miesięczne rozliczenie Twojej działalności: obliczymy Twój zysk, ustalimy wielkość podatku, wyślemy JPK, poinformujemy Cię o składkach ZUS, jakie powinieneś zapłacić, aby móc korzystać ze świadczeń zdrowotnych. Zaangażujemy swój czas, abyś Ty mógł poświęcić swój czas na to, co lubisz robić i co przynosi Ci dochody.

Księga przychodów i rozchodów dla mikroprzedsiębiorstw

Pełny zakres usług księgowych

Wykonawca: Biuro Rachunkowe "TAX" Anna Odrobińska

-księgi rachunkowe
-książka podatkowa
-ryczałt, karta podatkowa
-Urząd statystyczny
-rozliczenia roczne
-kadry, płace
-ZUS, PFRON
-VAT, JPK

Pełny zakres usług księgowych

Obsługa dofinansowań PFRON

Wykonawca: Biuro Rachunkowe Iwona Ligoda

Zajmujemy się obsługą dofinansowań PFRON. Sporządzamy roczne rozliczenia na formularzu INF-D-R oraz INF-D-Kz.

Obsługa dofinansowań PFRON

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej

Wykonawca: ESCOBAR Biuro Rachunkowe - Pełna księgowość, KPiR, Kadry i Płace

Zapewniamy szeroki zakres usług księgowych oraz usług dodatkowych. Zajmujemy się pomocą: w założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej, przy rejestracji lub zakupie spółki w dowolnej formie prawnej. Bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nasze biuro usług dostępne są na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej

Prowadzenie księgowości

Wykonawca: PROFUS Arkadiusz Podniesiński

Od lat specjalizujemy się w obsłudze księgowej małych i średnich przedsiębiorstw. Staramy się maksymalnie wyręczyć przedsiębiorcę z obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości. Przejmujemy na siebie i bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces księgowy, począwszy od odbioru dokumentów księgowych z firmy Klienta, poprzez ich zaksięgowanie, obliczenie podatków oraz złożenie deklaracji w Urzędzie Skarbowym. Cały proces kończy przesłany Klientowi miesięczny raport finansowy oraz redagowany przez naszych pracowników Biuletyn Informacyjny.

Usługi księgowe

Wykonawca: Livra Biuro Rachunkowe Jolanta Kowalska

Biuro Rachunkowe LIVRA prowadzi księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe oraz ewidencję ryczałtową. Zajmujemy się także obsługą kadrowo płacową.

Usługi księgowe