Usługi prawne - Radcy prawni, notariusze, prawnicy i adwokaci

Prawo dla laika jest wyjątkowo skomplikowaną i zawiłą dziedziną. Jeśli zmagasz się z jakimiś niejasnymi dla Ciebie zapisami lub trudności sprawia Ci interpretacja prawa, z pewnością pomoże Ci w tym cała rzesza specjalistów. Radcy prawni, notariusze, prawnicy czy adwokaci na pewno rozwiążą Twoje problemy. Wyszukaj w naszym katalogu odpowiednią usługę i dowiedz się na co możesz liczyć w jej zakresie. Tutaj porównasz oferty kancelarii, dzięki czemu będziesz mógł wybrać tę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Mediacje rodzinne

Wykonawca: TERAZ JA Sp. z o.o.

Jeśli chcesz rozwiązać konflikt rodzinny np. ustalić alimenty dla dziecka, wyznaczyć kontakty z dzieckiem, rozwiązać wszystkie sprawy okołorozwodowe to zanim pójdziesz do sądu pomyśl, czy nie spróbować mediacji. Mediacje to poszukiwanie rozwiązań dobrych dla obu stron konfliktu. To także poczucie, że ma się wpływ na sytuację , możliwość wyartykułowania własnych potrzeb i zrozumienie potrzeb drugiej strony. To również oszczędność czasu, pieniędzy i uniknięcie stresu związanego z procesem sądowym.

Zadzwoń i dowiedz się na czym polegają mediacje.
Umów się na spotkanie z mediatorem rodzinnym pod numerem telefonu : 785371059 lub e-mailem : terapiaterazja@wp.pl

Cena: 100 zł

Mediacje rodzinne

Porady prawne, sporządzanie pism

Wykonawca: Kancelaria Prawno-Finansowa odzyskujemypieniadze.pl

Oferujemy pomoc specjalistów w następujących dziedzinach:


 • Prawa cywilnego

 • Prawa rodzinnego i opiekuńczego

 • Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

 • Prawa administracyjnego

 • Prawa karnego, karno-skarbowego oraz wykroczeń, postępowania w sprawach nieletnich

 • Prawa karnego wykonawczego


 • Postępowania egzekucyjnego

 • Prawa gospodarczego

 • Prawa zamówień publicznych:
– dla Wykonawców
– dla Zamawiających


 • Prawa transportowego, przewozowego.

Porady prawne, sporządzanie pism

Postępowania przed sądami administracyjnymi

Wykonawca: Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Pieczka

PRAWO ADMINISTRACYJNE I POSTĘPOWANIA PRZED SĄDAMI ADMINISTRACYJNYMI

 • Sprawy z zakresu prawa budowlanego
 • Obywatelstwo
 • Inne

Postępowania przed sądami administracyjnymi

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Wykonawca: RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski

Nasza oferta obejmuje też postępowania windykacyjne, w ramach których staramy się doprowadzić do wyegzekwowania środków należnych Klientowi. Spektrum środków w tym zakresie jest bardzo szerokie, począwszy od wysyłania wezwań o dobrowolną zapłatę, skończywszy na prowadzeniu spraw sądowych o zapłatę, o wyjawienie majątku dłużnika, wsparciu przy prowadzeniu postępowań egzekucyjnych. Często koniecznym okazuje się również wystąpienie na drogę postępowania karnego (np. przy oszustwach), by w ten sposób odzyskać należne środki. Czasami właściwy skutek przynosi też złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej dłużnika i zakazanie członkom zarządów prowadzenia działalności gospodarczej oraz pełnienia funkcji w organach spółek.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Wykonawca: RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski

Naszym Klientom oferujemy także prowadzenie postępowań z tzw. upadłości konsumenckiej. Jest to rozwiązanie kierowane do osób zadłużonych, które nie widzą już szansy na uregulowanie swoich długów. To właśnie upadłość konsumencka staje się ostatnią deską ratunku i dzięki niej można jeszcze otrzymać kolejną szansę na ułożenie sobie życia. Dzięki wsparciu RESLEGAL, Klient ma możliwość przebrnięcia przez wszystkie procedury, by wreszcie się oddłużyć.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

PODZIAŁY MAJĄTKU

Wykonawca: RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski

Posiadamy duże doświadczenie w reprezentacji Klientów w ramach spraw o podział majątku dorobkowego, ustaleniu jego składu, przeprowadzeniu rozliczeń nakładów z majątku odrębnego na wspólny. Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań, często występujemy o ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym, dzięki czemu, Klient ma szansę na zachowanie majątku odzwierciedlającego rzeczywisty wkład w jego powstanie.

PODZIAŁY MAJĄTKU

ZAKŁADANIE SPÓŁEK HANDLOWYCH

Wykonawca: RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski

Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie prawne w zakresie zakładania spółek handlowych. Najpierw z Klientem wybieramy optymalny dla niego rodzaj spółki, później pomagamy w opracowaniu odpowiedniej umowy spółki, by docelowo doprowadzić do jej rejestracji. Kancelaria świadczy także pomoc w przekształceniach.

ZAKŁADANIE SPÓŁEK HANDLOWYCH

Doradztwo prawne

Wykonawca: LEASING-EXPERTS 1 Oddział Pruszków

Współpracujemy z wiodącą kancelarią prawną. Proponujemy Państwu pomoc prawną w prowadzeniu działalności.

Doradztwo prawne

Obsługa wierzytelności

Wykonawca: Thron Sp. z o.o.

Prowadzimy obsługę wierzytelności na każdym etapie postępowania - postępowanie windykacyjne, sądowe, egzekucyjne, upadłościowe

Obsługa prawna firm, instytucji oraz osób fizycznych

Wykonawca: Thron Sp. z o.o.

Thron Sp. z o.o. prowadzi pełną obsługę prawną firm, instytucji publicznych oraz osób fizycznych.

Obsługa prawna firm, instytucji oraz osób fizycznych

Rozwód

Wykonawca: Kancelaria Doradcy Prawnego mgr Wojciech Kasprzyk

=

Mediator sądowy

Wykonawca: www.mediator.slask.pl

Mediator sądowy ma obowiązek być neutralnym wobec stron, korzystanie z jego usług jest w pełni dobrowolne, ale porozumienie zawarte w jego obecności i zatwierdzona przez sąd jest tak samo ważne jak ugoda zawarta przed samym sądem. Mediator trzyma się ściśle wytyczonych prawnie procedur w rozwiązywaniu konfliktów. Rozwiązanie to pozwala na zaoszczędzeni czasu, pieniędzy i nerwów, ominięcie zbędnych formalności i nieprzyjemności na sali sądowej.

Mediator sądowy

Mediator gospodarczy

Wykonawca: www.mediator.slask.pl

Jestem ekspertem Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Warszawie specjalizującym się w: umowach sprzedaży / kupna, konfliktach pracowniczych, renegocjacjowaniu umów, przejęciach lub podziałach firm, restrukturyzacji zadłużenia.

Mediator gospodarczy

Mediator majątkowy

Wykonawca: www.mediator.slask.pl

Często rozdział majątku podczas rozwodu, podziału spadku lub rozwiązywania spółki jest przedmiotem konfliktu. Mam bardzo dużą skuteczność w doprowadzaniu do ugód, satysfakcjonujących dla każdej ze stron.

Mediator majątkowy

Mediacje

Wykonawca: www.mediator.slask.pl

Mediator musi wysłuchać racji obydwu stron konfliktuj i wspólnie opracować ugodę pomiędzy nimi. Mediator sądowy musi zachować neutralności, korzystanie z jego usług jest dobrowolne, jednak ugoda zawarta pomiędzy stronami w jego obecności i zatwierdzona przez są ma taką samą moc prawną jak ugoda zawarta przed sądem powszechnym. Rozwiązanie to pozwala na zaoszczędzeni czasu, pieniędzy i nerwów, ominięcie zbędnych formalności i nieprzyjemności na sali sądowej.

Mediacje