Konsultacje w zakresie bezpieczeństwa osobistego

Wykonawca: SOKOŁÓW TEAM

Zastanawiasz się jak zadbać bezpieczeństwo swoje oraz swojego domu? Nie czekaj dłużej - zadzwoń. Pracuję w myśl zasady, że nie ma spraw nie możliwych do rozwiązania. Wszystko opiera się tylko na zaangażowaniu odpowiednich środków oraz sił. Zapraszamy do współpracy!

Konsultacje w zakresie bezpieczeństwa osobistego

Usługi detektywistyczne

Wykonawca: SEKKURA Sp. z o.o.

Prowadzimy sprawy:
- ustalenia majątku;
- rozwodowe;
- potwierdzenie wiarygodności podmiotów gospodarczych;
- inne - w zależności od potrzeb klienta.

Usługi detektywistyczne

Weryfikacja zgłaszanych szkód

Wykonawca: Prywatny Detektyw "Watchdog" Kielce

Udzielamy Państwu wsparcie w procesie likwidacji szkód osobowych, komunikacyjnych i majątkowych co często pozwala uniknąć poważnych strat finansowych spowodowanych wypłatami odszkodowań za nieuczciwe i fałszywe roszczenia. W ramach powierzonego nam zlecenia wykonujemy: oględziny miejsc wypadków, zdarzeń, dokumentację fotograficzną lub wideo, przeprowadzamy wywiady środowiskowe. Zajmujemy się także dotarciem do świadków zdarzeń, weryfikacją przedstawionej dokumentacji wypadkowej/powypadkowej oraz dokonujemy innych czynności niezbędnych do wyjaśnienia wszystkich okoliczności dotyczących zgłaszanego roszczenia. Zapewniamy rzetelne wykonanie powierzonego nam zlecenia.

Weryfikacja zgłaszanych szkód

Usługi detektywistyczne

Wykonawca: Prywatny Detektyw "Watchdog" Kielce

Usługi detektywistyczne świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zajmujemy się sprawdzaniem wiarygodności, obserwacją osób, zbieraniem dowodów, weryfikacją kontrahentów. Każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie i dobieramy środki odpowiednie do sytuacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Usługi detektywistyczne

Uzyskanie dowodów zdrady małżeńskiej

Wykonawca: Prywatne Biuro Śledcze - Detectio

Uzyskanie dowodów dla potrzeb spraw rozwodowych, jest jedną ze specjalizacji Prywatnego Biura Śledczego- Detectio. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie tą kategorią usług w 2012 roku stworzyliśmy sekcję detektywów, zajmujących się jedynie pozyskaniem środków i źródeł dowodowych dla potrzeb spraw rozwodowych. Detektywi zajmujący się sprawami rozwodowymi, to emerytowani funkcjonariusze bądź detektywi wyszkoleni przez Prywatne Biuro Śledcze-Detectio. Czynności wykonujemy szybko i skutecznie.Przeprowadzamy także obserwacje doraźne na zlecenie klienta. Działania są koordynowane prawnie, tak aby nie narażały zlecającego na konsekwencje prawne a ich efekty mogły zostać wykorzystane w Sądach Powszechnych RP. Cena usługi zawiera udział detektywa w sprawie sądowej. Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w przypadku udziału w czynnościach procesowych, nie pobieramy dodatkowej opłaty. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem.

Uzyskanie dowodów zdrady małżeńskiej

Usługi detektywistyczne - Prywatny Detektyw

Wykonawca: EVAN Ewa Nowak

Prywatny Detektyw Ewa Nowak współpracuje z zespołem specjalistów z różnych dziedzin m.in.: prawa, psychologii, medycyny, informatyki, rachunkowości i wiele innych.
Oferta Agencji Detektywistycznej obejmuje przede wszystkim:
• Weryfikacja informacji o niewierności małżonka (partnera),
• Zbieranie i dokumentacja dowodów w sprawach rozwodowych,
• Ustalanie adresów, miejsc pobytu,
• Poszukiwanie mienia,
• Wykrywanie podsłuchów i innych urządzeń rejestrujących,
• Tajna obserwacja osób, miejsc, obiektów,
• Ustalanie stanu majątkowego,
• Ustalanie kontaktów osobowych,
• Ustalanie miejsca pracy,
• Raporty na potrzeby Sądu.

Powyższa oferta nie wyczerpuje zakresu oferowanych usług.
Zapraszam do kontaktu – pierwsza godzina konsultacji jest bezpłatna.

Usługi detektywistyczne - Prywatny Detektyw

Audyt bezpieczeństwa

Wykonawca: Noma Sma Stacja Monitorowania Alarmów Sp. z o.o.

Jednym z głównych celów audytu bezpieczeństwa systemów zabezpieczeń technicznych i ochrony fizycznej, jest porównanie działania i skuteczności zastosowanych w obiektach form i metod ochrony, systemów ochrony, ich sprawności działania, możliwości wsparcia z innymi podmiotami obowiązującymi normami technicznymi i obowiązującymi przepisami prawa, co w efekcie umożliwia przedsiębiorcy tworzenie warunków skutecznego reagowania na potencjalne zagrożenie i sytuacji kryzysowe.

Audyt bezpieczeństwa

Prywatny detektyw, zdrady,

Wykonawca: Biuro detektywistyczne MAGDAR

Działamy na terenie całej Polski i poza jej granicami. Dla naszych detektywów nie ma rzeczy niemożliwych, nasz zespół składa się z byłych funkcjonariuszy i funkcjonariuszek służb mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.

prywatny detektyw, zdrady,

Rozwiązywanie spraw rodzinnych

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna SZYMCZAK

Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu spraw rodzinne, majątkowych oraz rozwodowych. Staramy się Państwu dostarczyć fachową poradę oraz dowody ułatwiające rozwiązanie trudnych spraw.

Rozwiązywanie spraw rodzinnych

Ustalenie wiarygodności firm

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna SZYMCZAK

Zajmujemy się ustalaniem wiarygodności firm oraz zeznań świadków. Powierzone nam zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Potrzebujesz fachowej pomocy? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy pomoc profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży detektywistycznej.

Ustalenie wiarygodności firm

Obserwacja osób

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Oferujemy obserwacje osób:
- w celu potwierdzenia i zabrania dowodów zdrady,
- nielojalności pracowników, łamania zakazu konkurencji, pracy w innym miejscu podczas zwolnienia lekarskiego,
- obserwacja dziecka (towarzystwo, narkotyki, alkohol),
inne nietypowe sprawy.

Obserwacja osób

Obserwacja miejsc

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Tego typu usługa kierowana jest zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych
Dotyczy zarówno zleceń zewnętrznych np. w ramach wywiadu konkurencyjnego, jak i zleceń wewnętrznych np. kontrola pracowników.

Obserwacja miejsc

Zbieranie dowodów zdrady

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Wykonujemy profesjonalną obserwację osób celem potwierdzenia oraz udokumentowania zdrady partnera. Usługa wykonywana jest dyskretnie i po konkurencyjnych cenach.

Zbieranie dowodów zdrady

Poszukiwania genealogiczne

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Bazując na materiałach archiwalnych, korzystając także z takich źródeł jak spisy ludności, księgi parafialne i wiele innych oferujemy kompleksowe usługi. Zachęcamy do współpracy!

Poszukiwania genealogiczne

Poszukiwanie osób zaginionych

Wykonawca: Biuro detektywistyczne SZWADRON

Zaginięcie bliskiej osoby wiąże się zawsze z ogromnym stresem i troską o ich los. Detektywi z biura detektywistycznego SZWADRON w profesjonalny i skuteczny sposób zajmą się przygotowaniem fachowej strategii i szybkim odnalezieniem zaginionej osoby.

Wśród spraw, którymi zajmują się specjaliści z naszego biura detektywistycznego są:

1. Porwania rodzicielskie mogą być dwojakiego rodzaju: kiedy obydwoje rodzice posiadają prawo do pełnej opieki nad dzieckiem, a jedno z nich wbrew wiedzy i woli drugiego ukrywa miejsca pobytu dziecka. W takiej sytuacji policja nie podejmuje działań, ponieważ takie działanie nie jest przekroczeniem ani złamaniem prawa. Do takich sytuacji dochodzi zazwyczaj w czasie postępowania rozwodowego lub jakiejkolwiek innej procedury mogącej wpłynąć na ograniczenie kontaktów z dzieckiem – wówczas rodzic ukrywający dziecko chce w ten sposób wymusić na drugiej stronie ustępstwa lub całkowite odstąpienie od planowanych działań. Z drugim typem porwań rodzicielskich mamy do czynienia wówczas, gdy porwania dokonuje rodzic pozbawiony prawa do opieki rodzicielskiej lub całkowicie go pozbawiony. Wówczas fakt porwania powinien zostać zgłoszony na policję, a po uzyskaniu pełnego prawomocnego wyroku powinny rozpocząć się poszukiwania. Zanim jednak to nastąpi mijają cenne dni niepokoju o losy dziecka, w takiej sytuacji detektywi podejmą szybkie i skuteczne działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu dziecka.

2. Zaginięcia – coraz częściej słyszymy o osobach, które wyszły z domu i nie wróciły. Nasi detektywi podejmą kompleksowe działania, aby ustalić los i miejsce pobytu osoby zaginionej;

3. Porwania – sytuacje największego napięcia i strachu, ponieważ zagrożone jest zdrowie i życie osób najbliższych. Specjaliści z biura detektywistycznego podejmą działania w celu ustalenia sprawców porwania, ustalenia miejsca przetrzymywania osoby porwanej oraz uwolnienia jej z rąk porywaczy;

4. Poszukiwanie krewnych i przyjaciół sprzed lat – przerwana znajomość, zagubiony notatnik z adresem to duży kłopot w przypadku, gdy pilnie potrzeba nawiązać kontakt z osobą poznaną wiele lat temu. Ustalimy aktualne miejsce zamieszkania wskazanej osoby, nawet jeżeli posiadane informacje na jej temat są nieprecyzyjne lub zdawkowe;

Na drugim biegunie spraw dotyczących poszukiwania osób jest ustalenie miejsca pobytu dłużników, osób niewywiązujących się ze zobowiązań lub oszustów bazujących na naiwności innych. Podejmiemy fachowe działania w celu ustalenia miejsca pobytu, danych kontaktowych lub prawdziwej tożsamości. Tak przygotowany i skompletowany materiał może być w całości wykorzystany w postępowaniu procesowym.

Poszukiwanie osób zaginionych