ZDRADA, ROZWÓD

Wykonawca: INVIGLA Agencja Detektywistyczna

Zdrada, rozwód

Zdrady małżeńskie są jednym z najbardziej bolesnych doświadczeń życiowych. Jednocześnie to właśnie zdrada w związku pozostaje głównym powodem rozpadów małżeństw i w efekcie rozwodów. Wbrew powszechnej opinii, że najbardziej cierpi osoba zdradzana, zdrada w małżeństwie bezpośrednio dotyka także dzieci, najbliższą rodzinę i przyjaciół obu współmałżonków lub partnerów.

pp2Właśnie ze względu na ogromny ciężar społeczny i psychologiczny zdrady, nasza agencja detektywistyczna zawsze działa w całkowitym porozumieniu z Klientem. Utrzymujemy z naszymi Zleceniodawcami stały i regularny kontakt oraz dbamy o zachowanie całkowitej dyskrecji. Zdajemy sobie sprawę, że przedwczesne albo błędne wnioski mogą mieć dalekosiężne skutki. Dlatego z największą starannością nasze biuro detektywistyczne sprawdza lojalność osoby podejrzewanej o zdradę małżeńską.

Działania prowadzone przez biuro detektywistyczne INVIGLA objęte są całkowitą dyskrecją i tajemnicą. Nadrzędnym celem prywatnych detektywów jest zebranie materiałów potwierdzających bądź wykluczających zdradę, przy minimalnym ryzyku zniszczenia reputacji zaangażowanych stron. Dowody zebrane przez detektywa zawsze poparte są długimi i zaplanowanymi działaniami operacyjnymi.

Nasze usługi detektywistyczne w zakresie zdrady i spraw rozwodowych mogą także wkraczać w obszar ustaleń administracyjnoprawnych. Sprawdzamy podejrzewaną osobę, aby ustalić między innymi jej:
– miejsce zameldowania
– miejsce lub miejsca pobytu
– miejsce pracy
– rodzaj wykonywanej pracy lub prac
– status majątkowy

Jeśli materiały zebrane przez naszych prywatnych detektywów rzeczywiście wskazują na zdradę w małżeństwie, która ma stać się podstawą do rozwodu, wówczas ustalamy dane osobowe i miejsce pobytu kochanki lub kochanka. Wszelkie dowody zdrady zawarte w raporcie sporządzonym przez naszego prywatnego detektywa akceptowane są przez Sądy. W przypadku udowodnienia zdrady w związku, rozwód z orzeczeniem o winie daje lepsze możliwości przy podziale majątku, alimentach i opiece nad dziećmi.

Dobro naszego Klienta zawsze jest dla nas priorytetem. Po zakończeniu działań operacyjnych sporządzamy pisemne raporty wraz z dokumentacją foto, audio i video, które może posłużyć jako dowód zdrady w sądzie lub zostać tylko do Państwa dyspozycji. Decyzję pozostawiamy naszym Klientom.

ZDRADA, ROZWÓD

Potwierdzenie rodzicielstwa

Wykonawca: Agencja detektywistyczna Global-24

Zapewniamy profesjonalną i fachową pomoc związaną pozyskiwaniem oraz badaniem materiału DNA dzięki, któremu uzyskają Państwo potwierdzenie rodzicielstwa. W laboratoriach, z którymi współpracujemy, możemy dyskretnie testować próbki, aby odpowiedzieć na najtrudniejsze dla Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Potwierdzenie rodzicielstwa

Biuro Detektywistyczne

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne -Operand

Prowadzenie obserwacji osoby co do której istnieją podejrzenia o nieuczciwość małżeńską (partnerską). Dokumentowanie czynności przy użyciu profesjonalnego aparatu fotograficznego i sprzętu wideo.

Biuro Detektywistyczne

Wykrywanie podsłuchów

Wykonawca: P&P Piotr Poźniak Biuro Detektywistyczne

Oferta dla biznesu

sprawdzanie wiarygodności kontrahentów
sprawdzanie wiarygodności pracowników
oszustwa gospodarcze
wywiad środowiskowy
monitoring pracowników
wywiad gospodarczy
weryfikacja pracowników
nieuczciwa konkurencja
windykacja należności gospodarczych
wykrywanie podsłuchów – audyt bezpieczeństwa i monitorowanie sal konferencyjnych, monitorowanie hoteli, restauracji, pomieszczeń biurowych

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów, wynajem nadajników GPS

Wykonawca: ANTIKA Ireneusz Kaczuba

Obserwacja osób i mienia, wykrywanie podsłuchów i kamer, wynajem nadajników GPS

Kontrola pracowników.

Wykonawca: Świeckie Biuro Detektywistyczne

Oferujemy Państwu Usługi Detektywistyczne ukierunkowane na sprawdzenie i uzyskanie materiału w przedmiocie;

• braku dbałości o poszanowanie klienta,
• nieefektywnego wykorzystywania czasu pracy,
• nieprzestrzegania procedur BHP
• nieprzestrzeganie algorytmów i procedur organizacji pracy
• wykorzystywania samochodów i innych narzędzi pracy do celów prywatnych
• skracania przyjętego czasu pracy
• innych niewłaściwych i szkodliwych zachowań pracownika,

Kontrola pracowników.

Mobbing i molestowanie -zbieranie dowodów.

Wykonawca: Świeckie Biuro Detektywistyczne

Firma przyjmie zlecenia z terenu i okolic. W zakres usług wchodzi min. zbieranie dowodów mobbingu i molestowania w pracy

Mobbing  i molestowanie -zbieranie dowodów.

Biuro detektywistyczne

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne Verte

Kobieta, słaba płeć? Mówi się…” kobieto puchu marny”… czy aby na pewno?
Czy kobieta to dobry detektyw…? Oczywiście! Kobiecy spryt, intuicja, siódmy zmysł, stabilność emocjonalna oraz determinacja to cechy, których brakuje mężczyźnie. Jak dodamy jeszcze pomysłowość, kreatywność oraz wdzięk i doświadczenie równa się to nie tyle dobry detektyw co idealny detektyw. Tak właśnie jest w naszym zespole.

Każdy detektyw pracujący w naszym biurze posiada doświadczenie, licencję i zdolności do rozwiązania każdej najtrudniejszej nawet sprawy. Detektyw musi służyć wsparciem w wielu trudnych życiowo sytuacjach. Empatia, poufność, cierpliwość i umiejętność słuchania na co dzień towarzyszy pracy detektywa.

Zawód, który wykonujemy, zawód detektywa to nie tylko sposób na zarabiane, to również a może
przede wszystkim pasja i chęć pomagania ludziom.W każdej powierzonej sprawie zbieramy dowody-materiały tylko i wyłącznie opierając się na przepisach prawa. Na zakończenie współpracy przekazujemy materiał filmowy wraz z pisemnym sprawozdaniem mogące służyć jako dowód w ewentualnym postępowaniu sądowym. Detektywi pracujący nad konkretnym zleceniem występują też przed organami wymiaru sprawiedliwości w charakterze świadków.


Każdy detektyw w naszym Biurze Detektywistycznym „Verte” charakteryzuje się solidnością, skutecznością i poufnością oraz dyspozycyjnością 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro detektywistyczne

Usługi Detektywistyczne

Wykonawca: INSPECTIO Agencja Detektywistyczna Sp. z o.o.

Świadczymy szeroką gamę usług detektywistycznych. Zajmujemy się wyjaśnianiem faktów i zjawisk na rzecz osób i firm.

Usługi Detektywistyczne

Ochrona przed nieuczciwą konkurencją

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna DETPOL

Oferujemy pełen wachlarz usług dla podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się ochroną przed nieuczciwą konkurencją. Nasza oferta obejmuje m.in. ochronę praw autorskich i znaków towarowych tj. bezprawne wykorzystanie nazw handlowych lub znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji lub ujawnienia wiadomości stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa lub tajemnicę handlową.

Ochrona przed nieuczciwą konkurencją

Sprawy rozwodowe

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna "GLAWIS"

- wykrywanie zdrady małżeńskiej (partnerskiej)
- przygotowanie materiału dowodowego
- przeprowadzanie testów wierności
- pomoc przy sprawach rozwodowych
- sprawy alimentacyjne
- badania DNA (ustalenie ojcostwa)

Sprawy rozwodowe

Obserwacja osób i mienia

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna "GLAWIS"

- narkomania
- sekty
- prześladowania/nękanie
- szantaże
- stalking
- wymuszenia

Obserwacja osób i mienia

Wykrywanie zdrady

Wykonawca: Focus Agencja Detektywistyczna

Wykrywanie i dowody zdrady.

Usługa polega na przeprowadzeniu działań śledczych i udokumentowaniu ich w postaci materiałów audiowizualnych oraz sporządzenie raportu końcowego. W toku obserwacji zarejestrujemy i udokumentujemy aktywność osoby obserwowanej. Jeżeli figurant dopuszcza się niewierności/zdrady, zdobędziemy dowody rzeczowe, które będą mogły zostać wykorzystane w toku postępowania sądowego w przypadku rozwodu z orzekaniem o winie. Zeznania licencjonowanego detektywa mogą stanowić zeznania świadka w procesie.

Wykrywanie zdrady

Wykrywanie podsłuchów

Wykonawca: Focus Agencja Detektywistyczna

W ramach usługi oferujemy badania antypodsłuchowe pomieszczeń i pojazdów. Prowadzimy także kontrobserwację.

Wykrywanie podsłuchów

Poszukiwanie osób i mienia

Wykonawca: Focus Agencja Detektywistyczna

Obszary działań:

  • poszukiwanie osób zaginionych
  • poszukiwanie osób ukrywających się, dłużników
  • sprawdzanie stanu majątkowego dłużników, w tym mienia ukrytego
  • porwania rodzicielskie

Poszukiwanie osób i mienia