Audyty sieci komputerowych - Usluger.pl

Jeżeli prowadzisz własny biznes i w głównej mierze, jego sprawne działanie, opiera się na prawidłowo funkcjonującej sieci komputerowej, warto przeprowadzić dokładny audyt, aby sprawdzić, czy jej działanie jest optymalne, czy zachowane są wszelkiego rodzaju środki ostrożności. Bardzo ważnym elementem jest sporządzenie w trakcie audytu odpowiedniej i wiarygodniej dokumentacji, która ułatwi wprowadzanie zmian i przeprowadzenie kolejnych kontroli. W tym katalogu znajdziesz oferty firm, które zaproponują Ci szeroki wachlarz usług w temacie audytów komputerowych.

Audyt sieci

Wykonawca: INFPRO Obsługa informatyczna

Chcesz mieć pewność, że Twoja sieć działa optymalnie. Urządzenia sieciowe są w dobrym stanie oraz zapewnione jest bezpieczeństwo na maksymalnym poziomie.
Pomożemy osiągnąć Tobie ten cel.

Pomiar okablowania strukturalnego

Wykonawca: Usługi Teleinformatyczne Piotr Nowak

Pomiary okablowania strukturalnego miernikiem FLUKE dsp-4300.
-kable miedziane kategorii 3, 5e oraz 6
-światłowód SM oraz MM

Pomiary instalacji logicznych

Wykonawca: TTi Spółka Jawna

Komputery tracą łączność z serwerem lub drukarkami, a może uważasz, że pewne pliki otwierają się zbyt długo - zgłoś swój problem.

  • wykonamy pomiary,
  • zinwentaryzujemy sprzęt,
  • znajdziemy przyczynę i wydamy opinię

Do celów sprawdzenia poprawności wykonanej sieci używamy miernika FLUKE CIQ-100, jednakże pomiary wykonane tym miernikiem nie mogą być uznane za podstawę uzyskania certyfikatu gwarancji producenta oraz nie mogą stanowić podstawy oceny zgodności z właściwymi normami. Niewątpliwą zaletą stosowania tego typu badań jest znacznie niższa cena aniżeli w przypadku pomiarów wykonanych miernikiem FLUKE DTX-1800.

Do celów certyfikacyjnych i zapewnienia zgodności z odpowiednią normą wykorzystujemy miernik FLUKE DTX-1800.

Pomiary sieci

Wykonawca: Zakład Usług Teleinformatycznych TEL-RAF

Wykonujemy pomiary sieci strukturalnych. Dysponujemy miernikami Fluke oraz Lantek 7G. Również wypożyczamy mierniki.

Audyt sieci

Wykonawca: IP-Serwis - informatyka profesjonalna

W ramach usług naszej firmy oferujemy audyt sieci, który jest najlepszym źródłem informacji o usługach w sieci komputerowej, ich jakości i bezpieczeństwie danych, które w niej wędrują. Głównym celem audytu jest zwiększenie dostępności usług, dodanie kolejnych, a w efekcie wspomożenie pracowników w ich codziennej pracy. Wykonujemy nasze usługi sprawnie i w oparciu o wieloletnie doświadczenie.